Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 13:35   #1
On bi-ne bi vezu, ne zna se..

ovako nisam baš aktivna ovdje na forumu šta se tiče postanja tema al zato čitam često
a trenutno mi misli zaokuplja jedna situacija pa eto da malo čujem kako vi razmišljate ...

bila sam s jednim dečkom prije nekih 1,5god(zabrijali jednom i prije tog i poslije se još dop.) ... i nakon toga nekako s vremenom izgubili kontakt ... da bi se meni on nedavno (prije koja 2-3 mj) počeo opet javljat... otkad je skužio da idemo na jednu aktivnost zajedno... da naglasim, ja se njemu nisam uopće javljala jer nisam vidjela smisao u tome, - on je meni ok i kao osoba (u smislu da mogu pričat s njim o svem i svačem) i fizički, ali mi je u glavi pod oznakom tipičnog ženskara.

i sad neki dan on mene pozove na piće... ja njemu tokom tih naših dopisivanja cijelo vrijeme naglašavam da nisam za nikakve avanture i da niš takvog neće postić kod mene... na što je on odgovorio da se i on uozbiljio. daleko od toga da me on u to uvjerio.

i ugl, ja pristala na to piće (kod njega u stanu) i pričali dobra 2,5h ... nije ništa pokušavao jer je očito ozbiljno shvatio šta sam mu rekla... i kad smo došli na temu nas dvoje, on kaže da nije siguran šta želi sa mnom, a ja mu rekoh nek se izjasni jer nisam ni za kakve igrice jer sam se dosta naigrala zadnjih 2 god

ugl, ja mu predložila da počnemo sa nekim normalnim upoznavanjem ( da se čujemo par puta tjedno, vidimo barem 1tj) pa da vidimo jel oćemo išta jedan od drugog ili ne, a on je za opciju manje intenzivnu od takvog upoznavanja (odnosno definicija njegovog upoznavanja s curom je viđanje 2-3 put tjedno i da s ečuju svaki dan više manje, a on trenutno nije spreman (i voljan) odvojit tolko vremena (istina je da je dosta zaposlen ali svatko može izdvojit nešto vremena u tjednu ako želi)... al opet ne želi niti da se uopće više ne čujemo već da to sve ide nekim ultra sporim i neobveznim koracima.

i zadnje šta želim reć, ja vidim da on trenutno ne želi ništa ozbiljno sa mnom ( ne želim ni ja s njim sve dok ga ne upoznam, ali sam mu namjeravala dat priliku da se upoznamo), ali mi nije jasno šta on želi postić s tim da se povremeno čuje sa mnom?

nadam se da nije napisao zbrda zdola, pošto sto godina nisam otvorila temu, ako treba bilokakvih dodatnih informacija o slučaju, rado ću navesti
hvala na pažnji
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:54   #2
Draga moja, imala sam posla s jednim takvim primjerkom koji je kao htio da idemo polako , u prijevodu oće sex kad mu padne na pamet bez obaveza. I sama si rekla da je ženskar , sudeći po ovome vjerojatno i je, bježi od njega što dalje, samo te može povrijediti.
Da je on stvarno zagrijan za tebe htio bi vezu.
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:59   #3
Quote:
anamary_ kaže: Pogledaj post
Draga moja, imala sam posla s jednim takvim primjerkom koji je kao htio da idemo polako , u prijevodu oće sex kad mu padne na pamet bez obaveza. I sama si rekla da je ženskar , sudeći po ovome vjerojatno i je, bježi od njega što dalje, samo te može povrijediti.
Da je on stvarno zagrijan za tebe htio bi vezu.
stvar je da se ovaj izjasnio da ne želi uopće sex, već želi da s vremenom shvati da bi on nešto ozbiljnije sa mnom. al opet bez tog dijela s 'intenzivnim druženjem'.
ja nemam šta bježat od njega jer nisam mu se nit približila samo sam nam eventualno htjela pružit priliku DA SE UPOZNAMO... jer ne želim ulazit u neke bezvezne vezice, ne patim od tog da sam u vezi.
i eto zanima me šta drugi misle o takvom razmišljanju muškog mozga...
hvala ti na odgovoru
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:06   #4
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
stvar je da se ovaj izjasnio da ne želi uopće sex, već želi da s vremenom shvati da bi on nešto ozbiljnije sa mnom. al opet bez tog dijela s 'intenzivnim druženjem'.
ja nemam šta bježat od njega jer nisam mu se nit približila samo sam nam eventualno htjela pružit priliku DA SE UPOZNAMO... jer ne želim ulazit u neke bezvezne vezice, ne patim od tog da sam u vezi.
i eto zanima me šta drugi misle o takvom razmišljanju muškog mozga...
hvala ti na odgovoru
Ma kužim ja sve, i ovaj moj mi je pričao priče da neželi on sex, da sam mu jako draga, da ćemo se vidit tu i tamo i čut isto tako.
Nakraju se ispostavilo da je htio sex bez obaveza, naravno nije ga dobio, pa je odlepršao.
Neznam, muškarci su jednostavni, ako im se neko zaista sviđa, neće puno razmišljati žele li vezu ili ne...ti probaj kako kažeš upoznat se s njim, al ako ste već brijali, i počmete se viđat makar s vremena na vrijeme sigurno će pokušat spavat s tobom.
Sretno
anamary_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:11   #5
Quote:
anamary_ kaže: Pogledaj post
Ma kužim ja sve, i ovaj moj mi je pričao priče da neželi on sex, da sam mu jako draga, da ćemo se vidit tu i tamo i čut isto tako.
Nakraju se ispostavilo da je htio sex bez obaveza, naravno nije ga dobio, pa je odlepršao.
Neznam, muškarci su jednostavni, ako im se neko zaista sviđa, neće puno razmišljati žele li vezu ili ne...ti probaj kako kažeš upoznat se s njim, al ako ste već brijali, i počmete se viđat makar s vremena na vrijeme sigurno će pokušat spavat s tobom.
Sretno
hvala ti na odgovoru
ja nemam nikakvu namjeru trudit se oko njega i odnosa između nas. ja sam se ajmo to tako reć, na neki način ogradila od njega još tad kad smo bili izgubili kontakt.
ak će on išta ozbiljno htjet sa mnom, morat će me je*eno dobro uvjerit u to, jer meni on kao takav nije ni najmanje potreban
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:27   #6
Koliko on ima godina?
Broken Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:35   #7
Quote:
Broken Jessica kaže: Pogledaj post
Koliko on ima godina?
22.
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:35   #8
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
bila sam s jednim dečkom prije nekih 1,5god(zabrijali jednom i prije tog i poslije se još dop.) ...
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
i zadnje šta želim reć, ja vidim da on trenutno ne želi ništa ozbiljno sa mnom ( ne želim ni ja s njim sve dok ga ne upoznam, ali sam mu namjeravala dat priliku da se upoznamo), ali mi nije jasno šta on želi postić s tim da se povremeno čuje sa mnom?
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
ja nemam nikakvu namjeru trudit se oko njega i odnosa između nas. ja sam se ajmo to tako reć, na neki način ogradila od njega još tad kad smo bili izgubili kontakt.
Jel samo meni ovo izgleda bez veze?

Upoznaješ ga (opet) bez ikakve namjere trudit se.
Čemu?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:37   #9
Mislim da on ne bi "pravu" vezu, a ni ti ne izgledaš kao da si luda za njim
Broken Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:39   #10
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Jel samo meni ovo izgleda bez veze?

Upoznaješ ga (opet) bez ikakve namjere trudit se.
Čemu?
krivo si skužio. ja sam predložila neko normalno upoznavanje, ali se on boji bilokakvih definicija (pa i definicija odnosa upoznavanja) zato na kraju nismo donijeli nikakav zaključak.
a naravno da se nemam namjere trudit oko nekog ko je u mojim očima najobičniji ženskar. on je taj koji se treba iskazati (ako to uopće želi), jer je i sam svjestan kako ga ja gledam i zašto ga tako gledam.
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:41   #11
Quote:
Broken Jessica kaže: Pogledaj post
Mislim da on ne bi "pravu" vezu, a ni ti ne izgledaš kao da si luda za njim
pogodila si skraćenu poantu priče
pitanje je samo što on i dalje želi, ak sam mu ja jasno dala do znanja da nisam za igrice, a činjenica je da može negdje drugdje nać neku koja će bit voljna za tako nešto.
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:01   #12
A koje su to igrice, pa jasno je rekao da ne želi sada seksualnu avanturu. Samo se želi nešto sporije upoznavati od tebe. To je jedini problem. I kakav je on to, majke ti, "ženskar", odnosno otkud tebi pravo osuđivati ga zbog toga kad i sama kažeš da si se zadnje dvije godine "naigrala".
Sori, ali fakat dramatiziraš.
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:07   #13
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
pogodila si skraćenu poantu priče
pitanje je samo što on i dalje želi, ak sam mu ja jasno dala do znanja da nisam za igrice, a činjenica je da može negdje drugdje nać neku koja će bit voljna za tako nešto.
a sto ti u stvari zelis?

nije mi bas najasnije to razbijanje glave na pocetku, tko sto hoce i tko sto planira...ako se poklopi s nekom osobom, mozes ne planirati nista pa zavrsiti u vezi i obratno.

nije li bolje zivjeti u trenutku nego pitati virtualne ljude na temelju iscjecka price nesto sto ni otvaracu teme nije bas jasno sto?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:10   #14
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
krivo si skužio. ja sam predložila neko normalno upoznavanje, ali se on boji bilokakvih definicija (pa i definicija odnosa upoznavanja) zato na kraju nismo donijeli nikakav zaključak.
a naravno da se nemam namjere trudit oko nekog ko je u mojim očima najobičniji ženskar. on je taj koji se treba iskazati (ako to uopće želi), jer je i sam svjestan kako ga ja gledam i zašto ga tako gledam.
1. Kakvo upoznavanje kad u uvodnom postu kažeš da si bila s njim prije 1,5 godinu? Dopisivali se, brijali....
I znaš da je ženskar, očito ga poznaješ

2. U čem je jebena poanta ikakvog upoznavanja ak unaprijed znaš da se uopće nećeš truditi?
Ili možda voliš gubiti vrijeme bez veze?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:10   #15
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
A koje su to igrice, pa jasno je rekao da ne želi sada seksualnu avanturu. Samo se želi nešto sporije upoznavati od tebe. To je jedini problem. I kakav je on to, majke ti, "ženskar", odnosno otkud tebi pravo osuđivati ga zbog toga kad i sama kažeš da si se zadnje dvije godine "naigrala".
Sori, ali fakat dramatiziraš.
i on se naigrao, vjeruj mi. i imam ga pravo osuđivati, jer kad smo izgubili kontakt, meni se čini da je to bili zato što je shvatio da sam se ja previše zagrijala tada bila, a to njemu naravno nije odgovaralo... a sad se opet sjetio da bi nešto sa mnom, samo ni on sam ne zna što točno.
oprosti ali za mene nije upoznavanje ak se s nekim čuješ par puta mjesečno i vidiš eventualno jednom u par mjeseci ( to je on predlagao otprilike, ne tim riječima doslovno, al u tom smislu). a ja sam iznad opisala šta za mene znači upoznavanje.
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:13   #16
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
a sto ti u stvari zelis?

nije mi bas najasnije to razbijanje glave na pocetku, tko sto hoce i tko sto planira...ako se poklopi s nekom osobom, mozes ne planirati nista pa zavrsiti u vezi i obratno.

nije li bolje zivjeti u trenutku nego pitati virtualne ljude na temelju iscjecka price nesto sto ni otvaracu teme nije bas jasno sto?
ja sam ga htjela bolje upoznati, te na temelju toga da shvatim jel bih nešto ozbiljnije s njim ili ne. naravno, da i on isto shvati. a to da il klikne s nekim il ne, s tim se slažem. al otud se počinje, a daljnji korak je upoznavanje te osobe...
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:16   #17
Quote:
mala-vz kaže: Pogledaj post
i imam ga pravo osuđivati, jer kad smo izgubili kontakt, meni se čini da je to bili zato što je shvatio da sam se ja previše zagrijala tada bila, a to njemu naravno nije odgovaralo...
Moram pitati - zašto je to za osudu? Jel' ti tada nešto bio obećavao? I ako je tako, i imaš ga (po svom mišljenju) pravo osuđivati, kog vraga se uopće petljaš više s njime?
__________________
#sprehitisemiro
#nedajsefico
robot jura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:18   #18
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
1. Kakvo upoznavanje kad u uvodnom postu kažeš da si bila s njim prije 1,5 godinu? Dopisivali se, brijali....
I znaš da je ženskar, očito ga poznaješ

2. U čem je jebena poanta ikakvog upoznavanja ak unaprijed znaš da se uopće nećeš truditi?
Ili možda voliš gubiti vrijeme bez veze?
pa da smo zaključili da oboje želimo upoznavat se, onda bismo bili ravnopravni šta se tiče truda, al on bi s druge strane trebao pokazat mi da nije takav kakvim ga smatram (kroz to upoznavanje, jel).
ne, ne volim gubit vrijeme bez veze, zato mu se ovih par mjeseci šta smo kao ponovo u kontaktu nisam željela prva javljat.
ženskar (po mojem) je tad bio, on kaže da se sad kao mijenja jer citiram 'sad traži nešto dublje, iako je prije sve bilo lakše kad je bilo neobvezno'
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:22   #19
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Moram pitati - zašto je to za osudu? Jel' ti tada nešto bio obećavao? I ako je tako, i imaš ga (po svom mišljenju) pravo osuđivati, kog vraga se uopće petljaš više s njime?
nije bilo nekih obećanja, ali da, očito sam ja previše naivna ako povjerujem da dečko nešto želi sa mnom ako mi se nakon tog što smo bili zajedno i dalje javljao, i sve u smislu kako mu je bilo lijepo, da bi htio da se to ponovi ..(i ak mu se ja tad nisam javila koji dan odmah zašto mu se ne javljam i sl.) iako u to vrijeme nismo bili ni u istom gradu. a kad se vratio, jednostavno prekinuo kontakte, a ja naravno pustila to sve i potisnula u zaborav.
mala-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 15:26   #20
imala sam tipa koji je bio...pa eto....skoro kako i sama opisujes.
da sad dođem u tu situaciju....pa ono, uopce ne bih isla na te kave ni nista.nit mi je interesantan, nit znam gdje bi ga smjestila u zivotu.za prijateljstvo neko tu nema mjesta.bila s njim opet ne bih.
a iz svega ovoga iscitavam da on hoce opet nesto neobavezno......
ako ti nije on napet, ako ti nije napeto to sto nudi.....nemoj se ni uvlaciti opet.
doci ce to na sex vrlo brzo.
najbolje ti se upitati vidis li se ti na bilo koji nacin u toj prici.ako ne....znas sto ti je ciniti.ako da......
__________________
nisam više svoj, a boga mi ni tvoj...
bljakfujkaka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger