Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2008., 14:35   #1
Prenamjena garaže

Na moru bi od garaže napravio sobu i dignuo kat na njoj. Garaža je dosta mala cca. 15 m2. Zna li netko kakva je procedura, pretpostavljam da mi treba građevinska? Kako je to s prenamjenom, iz garaže u stambeni prostor, jel to uopće moguće?
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 19:21   #2
Kažeš da je turistička agencija i pol problema si riješio.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:40   #3
Quote:
Cthulhu kaže: Pogledaj post
Kažeš da je turistička agencija i pol problema si riješio.
Da, tak to rješavaju domaći. Mene kad krenem uređivati "turističku agenciju" prijavljuju svi susjedi, svim mjerodavnim službama, tak da mi se baš ne da zajebavati. Htio bi to napraviti po propisima ako je moguće, pa ak neko ima bolju ideju molim vas savijet
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 14:44   #4
Quote:
Lii kaže: Pogledaj post
Na moru bi od garaže napravio sobu i dignuo kat na njoj. Garaža je dosta mala cca. 15 m2. Zna li netko kakva je procedura, pretpostavljam da mi treba građevinska? Kako je to s prenamjenom, iz garaže u stambeni prostor, jel to uopće moguće?
Ovisno o GUP-u odnosno odluci o urbanističkom planu općine. Na primjer u Zagrebu odredbama GUP-a garažu je nemoguće prenamjeniti u bilo što drugo.
eLaCiD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 23:38   #5
Quote:
eLaCiD kaže: Pogledaj post
Ovisno o GUP-u odnosno odluci o urbanističkom planu općine. Na primjer u Zagrebu odredbama GUP-a garažu je nemoguće prenamjeniti u bilo što drugo.
U jebote, pa na to nisam ni računao da postoji i takva mogućnost. Puno hvala na pomoći, moram se dokopati šibenskog gupa
Lii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.