Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 11:51   #281
ovo baš dobro izgleda, al ne kužim zašto su nepraktične? zbog pranja misliš?
i što je ovo u sredini? to bih ja makla.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 11:54   #282
nepraktične su jer ja npr ne mogu oba prozora otvoriti, znači ne mogu ih dovoljno odmaknuti... stalno ih moraš micati lijevo desno...
ma nebitno...
a reci mi, šta biš stavila u sredinu???
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:02   #283
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
nepraktične su jer ja npr ne mogu oba prozora otvoriti, znači ne mogu ih dovoljno odmaknuti... stalno ih moraš micati lijevo desno...
ma nebitno...
a reci mi, šta biš stavila u sredinu???
Ej baš sam vidjela slikicu cijelog tvog dnevnog boravka, šta ne misliš da bi možda bilo dobro kupiti za sredinu jedan panel u boji zida???? Da i ja sam svoje kupila u Ikei, samo ja sam svoje kupila ful gotove, nisam ih šivala. Iako je ovaj materijal zakoooon!!!!! I ovo je točno šta kažeš da ih stalno treba micati, lijevo, desno, lijevo, desno, nazad na mjesto... Koma. Ali naučiš se. E, a znači onda da ti svoje možeš prati, jer ja svoje ne mogu. Eto još razlog više zašto možeš svoje ostaviti...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:04   #284
ha ne znam šta bi stavila ali taj srednji dio mi se ne sviđa.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:07   #285
hm....
dragi bi ispalio da mu još "roza" detalja uvaljujem...
mislim da ne bi pasalo možda... ali ne znam ni bi li našla negdje adekvatnu boju..
nemam pojma...
ja sam htjela da sve budu takve... i na kraju sam se zeznula sa dužinom, kao što rekoh... i falilo mi.
a sada u ikei nemaju više taj dezen.... kao i šta više nemaju boju kuhinje moju... užas..

nemam pojma.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:09   #286


zašto? jer je bijelo??? ili???
šta bi trebale biti iste? ali šta ako je to nemoguće???
ma jo....
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:18   #287
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
hm....
dragi bi ispalio da mu još "roza" detalja uvaljujem...
mislim da ne bi pasalo možda... ali ne znam ni bi li našla negdje adekvatnu boju..
nemam pojma...

Mi smo cijeli stan uredili u wenge-vanilija kombinaciji, sa rozo-ljubičastim detaljima, i mom najdražem mužu nije ništa smetalo. Čak sam ga uspjela nagovoriti i na rozi motorolin bežični telefon. Sve u tonu. Iako mislim da si stavila sva tri ista panela da ne bi bilo tako dobro. Bilo bi previše, ovako kad je jedan u sredini različit od ova druga dva izgleda fenomenalno.
__________________
666999

Zadnje uređivanje fonemf : 16.04.2009. at 18:08.
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:23   #288
da...
hm...
meni je isto nekako ok, naravno da može bolje, a i gušti su gušti...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:44   #289
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post


zašto? jer je bijelo??? ili???
šta bi trebale biti iste? ali šta ako je to nemoguće???
ma jo....
ne, ne zato što je bijelo.
i treba biti bijelo ali mi se ne sviđa dezen, ili vrsta materijala, ne znam ne mogu dobro vidjeti na slici. neka bude bijelo, ne kažem da je bolje s crnom bojom ali mi se jednostavno ne uklapa.
a tebi ako je lijepo tako - good for you. imam lagani osjećaj da si naljućena a bez razloga.
zavjese su ti lijepe.

meni su recimo puno ljepše ove

ili ove
al svatko ima svoj ukus.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 12:47   #290
nisam nikako ljuta...
nego...
ova prva slika koju si stavila... je tako jedna patnja... kad smo bili u ikei kupiti za tu srednju... NISU JU VIŠE IMALI!!!!!!!!!!! a ona je bila moj izbor...
ova druga nikako ne bi pasala uz dezen na ovim tamnima... i zato je morala biti ona na crte...

ali možda nekom drugom prilikom ju i nađem...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:06   #291
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
nisam nikako ljuta...
nego...
ova prva slika koju si stavila... je tako jedna patnja... kad smo bili u ikei kupiti za tu srednju... NISU JU VIŠE IMALI!!!!!!!!!!! a ona je bila moj izbor...
ova druga nikako ne bi pasala uz dezen na ovim tamnima... i zato je morala biti ona na crte...

ali možda nekom drugom prilikom ju i nađem...
Hej kada si zadnji put bila u Ikei? Jer ja sam bila krajem osmog ili početkom devetog, više ni ja ne znam i bilo je ovih. A i baš sam pogledala na stranici od Ikee, i imaju ih. Tako da.... Ako uskoro ideš možeš i to kupiti... I mislim da bi mogla lijepo pasati uz ove šta imaš.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:34   #292
bili smo 16.09. i imali su ju izvješenu, i pretumbali sve i nije ih više bilo trenutno... zvala je ženska skladište i rekli su da stiže za 2 dana... a mi smo u Poreču, a daleko nam je za "skoknut", ma da ja bi skakala svaki dan tamo da mogu...
drugi put kad idem sigurno ću pogledati, jer patim još uvijek za njima...
možda ih bude...
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:58   #293
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
bili smo 16.09. i imali su ju izvješenu, i pretumbali sve i nije ih više bilo trenutno... zvala je ženska skladište i rekli su da stiže za 2 dana... a mi smo u Poreču, a daleko nam je za "skoknut", ma da ja bi skakala svaki dan tamo da mogu...
drugi put kad idem sigurno ću pogledati, jer patim još uvijek za njima...
možda ih bude...
Uglavnom slobodno si uvijek možeš provjeriti na njihovoj web stranici da li ih ima ili nema.
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:53   #294
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
bili smo 16.09. i imali su ju izvješenu, i pretumbali sve i nije ih više bilo trenutno... zvala je ženska skladište i rekli su da stiže za 2 dana... a mi smo u Poreču, a daleko nam je za "skoknut", ma da ja bi skakala svaki dan tamo da mogu...
drugi put kad idem sigurno ću pogledati, jer patim još uvijek za njima...
možda ih bude...
ajde nemoj biti tužna.
to ti je samo motiv da ćeš opet (morat) ić u ikeu i kad je kupiš imat ćeš dvije vrste, paš moć birat!
dok ti se jedne peru staviš druge i to je to.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 15:02   #295
draga, ne treba meni puno razloga za ikeu... da bi mi samo malo bliže bila....
mužić kad mu ikeu spomenem, digne mu se sva kosa na glavi.....


e a zašto je problem ih prati??
nana o čemu ti to???

e a ove koje sam kupila, mislim da ako ih stavim u mašinu, kad bih otvorila vrata našla bi samo konce....
totalno se cufaju.
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:06   #296
Colorblind, jako mi se sviđaju tvoji paneli. Za srednji, ako baš ne nađeš ovog koji ti se sviđa, uzmeš onaj jednobojni, ali od homogenog i malo čvršćeg materijala, mislim da se zove ANNO SANNELA, bijele boje, malo vuče na bež. Čini mi se da je takve baze ovaj tvoj šareni.
Imam ga ja u svojoj panel kombinaciji i dosta je neutralan pa se složi sa svim. Za ilustraciju:
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:09   #297
Quote:
colorblind kaže: Pogledaj post
e a zašto je problem ih prati??
nana o čemu ti to??
Na svim panelima iz IKEE piše da se ne smiju prati, ali, kad dođe vrijeme za pranje, pokušat ćemo pa ćemo javiti kako je prošlo
Neki od panela su po sastavu djelomično i od papira, pa je to dosta razumljivo, za njih ne vrijedi ni pokušavati
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 17:11   #298
A kad sam već krenula sa slikicama, evo i jednog nabranog rimskog paketa iz Kreative :
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:54   #299
evo mene opet. Idem u petak u Ikeu. Kupit ću sistem za 15eura, komada tri. Našla sam ženu koja će mi sašit zavjese. e sad me zanima jedna stvar: obzirom da imam stare karniše one drvene sa kanalićem u stropu-da li moram skinut te karniše ili mogu sistem ušarafit u drvo??
inform is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 23:50   #300
Možeš bušiti u štogod hoćeš, samo mora biti ravno i dovoljno čvrsto da, jel', drži to sve skupa u plafonu. U tom slučaju mislim da moraš paziti da uzmeš šarafe za drvo.

Ako nekog zanima: mehanizmi za rimske pakete se kreću od cca 190 do 580 Kn/m (sudeći po ovim mojim ponudama).

Još malo tvrtki koje se bave šivanjem zavjesa po narudžbi:

Caldo studio (Maksimir)
Ivano art design (Solidum)
Velinac (Vrbik)
T.J.Elegans (Solidum)

i onaj dućan u Solidumu što dijeli prostor s L panelima (taj ima, po meni, najbolje materijale, ali skupe)
laella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.