Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2004., 13:27   #1
spoooooooro!help!

posto sam tehnoloska neznalica molim znalce za pomoc.
kod kuce mi je internet vrlo spor,nekih 12-16 kph???????.zvala sam postu i kazu da mi je kod njih linija na necemu (ne znam kako se zove ali je sistem da su cetiri linije na jednom tome-necemu) pa zbog toga ni ne mogu imati brzi pristup.
e,sada ja trebam otici u ht i pisati neku zamolbu da me,ako je moguce (a vec su rekli-tesko,vrlo tesko) maknu sa tog sranja i daju mi samo moju liniju.
jel netko kuzi o cemu se radi? koja su moja prava (jer nisam uplatila cetvrtinu linije niti placam cetvrtinu pretplate)?
sto da radim?????????
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2004., 09:49   #2
iskreno rečeno, možeš se hebat. ako ti je linija toliko sjebana da je signal nikakav, oni ti neće pomoć. iako bi morali i mogu. ali neće jer im je tlaka. jedino kaj ti možeš je ili si nabavit hardverski modem, ili zvat support svako malo i pit im krv da ti pošalju terensku ekipu da sredi liniju ili si kupit ISDN. no, ni s jednom opcijom ne buš previše dobila:

- dala buš pare za modem i možda opet ne bu radilo kak treba
- ovi će ti reć da su ti krive instalacije u zgradi i odjebaće te
- ako ti je linija u takvoj banani i ISDN će ti pucat ko mom frendu svakih par minuta

jedino kaj možeš je kupit si opreme i krenut s wirelessom ali to košta
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2004., 08:01   #3
A jesi li ti pogledala settings na svom modemu? Odi na Start > Control Panel > Phoen and Modem Options > Modems > Properties > Pogledaj na Maximum Port Speed. Povecaj je na 57600. Mozda se promjeni. Sretno!
splicanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 14:47   #4
sve pohvale ht-u.uz malu vezicu uspjela sam srediti problem.dobila sam cistu liniju i brzina je savrsena.
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 14:49   #5
Za 10 dana si s HT-om rijesila problem?!?!?!?

Ko ti je bio "vezica", Schroeder?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 17:24   #6
Quote:
kemik kaže:
Za 10 dana si s HT-om rijesila problem?!?!?!?

Ko ti je bio "vezica", Schroeder?
pa i ja isto nekoć

inače, linija ti je bila na PCM-u i max brzina je bila 16800 bps
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2004., 17:35   #7
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
pa i ja isto nekoć

inače, linija ti je bila na PCM-u i max brzina je bila 16800 bps


čovječe koja smo mi država! kod nas je vozač autobusa veći IT stručnjak od bilo kojeg zaposlenog u vladinom uredu za internetizaciju

nenoXtreme

setra, uzeo sam te za primjer, no disrespect to bus drivers what so ever!
__________________
Direktor Svemira i FJBG-a između ostalog
nenoXtreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.