Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 19:57   #81
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Koje je njegovo postupanje.. Rekao je da bi najbolje bilo prekinuti to, ali da će podržati moju odluku. Realno, nije spreman za to. Realno, nisam ni ja. Realno, nije nitko oko nas. Realno, valja fore i pokušava me uveseliti, a ja se izderavam na njega, šizim, pizdim jer se osjećam sama u ovome. Jer sam nervozna, jer bih prebacila krivnju i odgovornost nekamo daleko, jer bih se uštipnula i probudila iz sna.
On je u stanju ponašati se kao da se ništa nije desilo. Možda je to njegov način da se suoči sa stresom, ako je, gadi mi se. Nisam dobila feeling da mu je stalo do onoga u meni niti pola posto koliko meni, iako on kaže da je. Pričali smo o soluciji da rodim, ali pričavši o tome, zvučalo je baš kao to - samo solucija, neostvarena. Moram biti zahvalna što nije pobjegao, što se udostojio pričati o tome, što mi je pokušao pružiti koliku toliku utjehu (koju ja ne osjećam)? Ne želim sada ni razmišljati da li bismo mi uopće opstali, a još više bismo li opstali s djetetom.

REALNO - ODJEBI GA!!

REALNO STARCI ĆE TI POMOĆI BEZ OBZIRA NA SVE!!!
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Received Infraction
Old 01.12.2008., 19:57   #82
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Eto, to me još dodatno utuče. Licemjerna ja, ako pobacim. Život koji je daleko od fer...
Što god odlučiš, moraš stajati iza te odluke. Nemoj razmišljati o licemjerstvu. Tvoj život je TVOJ život.

Samo sam ti htjela reći, na pomalo usrani način, da nije kraj svijeta. Koju god odluku doneseš, ti si ta koja će osjećati njene posljedice i/ili blagodati.

Kako god bilo, ovo nije razlog da se ubiješ.
Perl is offline  
Old 01.12.2008., 19:59   #83
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Deedy, dečko je još tu, ali ne osjećam da mi pomaže.. Zato sam došla ovdje, da pokušam shvatiti što želim i koju ću odluku donijeti. Jer, vidim da mi ne može pomoći i možda sam sebična što ga prozivam, ali bih voljela da se bolje postavio i sada imam osjećaj da imamo slab temelj. Iako neki govore da imamo jake. Znam da me voli, ali trenutno nismo na istoj valnoj duljini, kako da se izrazim..
Pa kažem ti da on ne može dati više trenutno, daje sve što može!

A valne duljine? Pa nije lako sad s tobom biti na valnoj duljini, imaš amplitude ko zemljotres!

No ne odbacuj tako lako njegove mogućnosti, možda te iznenadi ovih dana.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 20:00   #84
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
molim te,molim te, molim te zadrži djete
bit ćeš sretna kad ga rodiš
najsretnija
to dobro znam jer ih imam pet
uništila bi prvo djete a potom sebe ako pobaciš,nočima i danima progonilo
bi te to saznanje da si ubila svoje milo čedo,prvi osijeh,nježnu malu ručicu.
zadrži kikača i bit će sav tvoj svijet
A što ti nju imaš toliko preklinjati?
Kakve to veze ima s tobom? U trenutku kad se odlogiraš zaboravit ćeš i na nju i na njezinu trudnoću i zato ja tebe molim, molim, molim da ti ne moliš, moliš, moliš jednu mladu, sluđenu djevojku da učini nešto što će utjecati samo i isključivo na NJEZIN život.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 01.12.2008., 20:01   #85
Meni njegovo valjanje fora govori da covjek pokusava nesto. Pokusava te oraspoloziti, podrzati te u tvojoj odluci. Da se bori nogama i rukama protiv tog djeteta, e to bi onda govorilo o njemu kao losem partneru. Ovo njegovo ponasanje je bas suprotno, mislim da nezna kako ti pomoci drukcije, i pokusava na taj nacin. Umjesto da nama pricas ovdje na forumu o tome, reci mu da ne mozes slusati fore sada, i da te zagrli i saslusa. Poslusati ce.
Klonasto Pismo is offline  
Old 01.12.2008., 20:04   #86
E stvarno ste okrutni i bezobrazni, mnogi od vas. Ako ne možete pomoći ženi, zašto joj otežavate? Lako je s tuđim k... po gloginjama mlatiti.

Ti djevojko nemoj slušati zlonamjerne komentare, nego se dobro suoči sa samom sobom i donesi odluku. Ako tvoj momak nije spreman sad da ti pomogne, poslije ti i ne treba. S roditeljima bi trebala razgovarati i možda bi ti oni i pomogli, ali moraš vidjeti na čemu si s njima. Ako želiš dijete, zadrži ga, bez obzira na teškoće, kojih će sigurno biti. Ako ne želiš dijete, nemoj si dodatno sama otežavati. Mnoge žene idu na pobačaje, najviše udate s već rođenom djecom i to iz vrlo različitih razloga, među ostalim, i zbog nesavršene kontracepcije. S druge strane, mnoge žene rađaju, usprkos različitim teškoćama. Najvažnije je da sama sa sobom dobro razmisliš i da se ne uzdaš u ničiju pomoć. Pomoć je uvijek dobro došla, ali ne treba se u nju pouzdavati, jer je često i nema. Svako rješenje je dobro, ma što odlučila. Što budeš više hrabra, to ćeš lakše i uspješnije izaći iz ove situacije, koja ti sada izgleda tako teška. Ako si pri kraju studija, to je nada za uspješan završetak (za 9 mjeseci možeš položiti sve ispite i diplomirati, ako se potrudiš). Profesori obično ne maltretiraju trudnice.

Želim ti sreću, u svakom slučaju!
north wind is offline  
Old 01.12.2008., 20:04   #87
autorici teme:
ovak, to kaj se tice njega, vjerujem da se iznenadio, to je normalna reakcija,
vidjet ces s vremenom kak se bude ponasao,
a kakvi god da su ti roditelji, oni ce uvijek biti uz tebe bez obzira na sve.
uostalom kad se dijete rodi, bez obzira na okolnosti, snaći ćete se, sve ce se lako rijesiti.
zelim ti srecu

Zadnje uređivanje monthy : 01.12.2008. at 20:11.
monthy is offline  
Old 01.12.2008., 20:05   #88
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
haj ti jos jednom sve lijepo procitaj
moj komentar na vase bistro obracanje sveopcoj forumskoj naciji nije imao nikakve veze s ovom specificnom situacijom.
u ostalom, kad ste to pisali ni vi niste imali uvid u cijelu pricu, ali ste sve jedno isli kenjkati.
ali reci da se trudnoca ne moze desiti ako se koristi kontracepcija je prosto debilna.

da ne napomenem da sam negdje ovdje procitala jos neciju bistru umotvorinu, jer on eto, nije sposoban shvatiti, kako se jednoj zeni moze desiti trudnoca ako je u vezi?
ona bi potpuno sama trebala razmisljati o kontracepciji, ili sto?

nego, za autoricu, a i vise manje sve u ozbiljnim vezama; meni nije jasan ovaj koncept: dugo ste zajedno, seksate se na redovitoj bazi, znate koje sve rizike nosi sa sobom, pa kako, pobogu, ne razgovarate u naprijed o mogucim razvojima situacije? zar zbilja nikom nije palo na pamet rascistiti sto ce se napraviti u slucaju da se beba i desi?
nikako mi to nije shvatljivo.
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Old 01.12.2008., 20:05   #89
Ne kažem da ću se ubiti, samo se sad osjećam toliko usrano da bih se najradije koknula, koliko usrano.
Hvala vam zaista svima na savjetima... Nisam znala da ćete mi ovako pokušati pomoći..
Točno to, moja savjest zna koja je ispravna odluka, naravno, pustiti život .. Ali realna strana zna da br.1 - financije - nedovoljne. 2. Odnosi sa starcima - definitivno nije okružje u koje bih donijela dijete. 3.Moj posao. 4. Nisam više sigurna koliko sam zadovoljna ovom vezom.
Nema sumnje da ja to dijete želim, već ga volim samim time što je u meni, ali ....

jebeno gadan osjećaj.............

Lorena, ti me sigurno najbolje razumiješ, po tebi su ove okolnosti rješive.. da rodim, sve bi ovo nestalo u trenu, sigurno, snašli bi se valjda.. ali to je ono šbb kbb šta bi bilo kad bi bilo...


Isuse, u šta sam se uvalila..
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 20:05   #90
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Koje je njegovo postupanje.. Rekao je da bi najbolje bilo prekinuti to, ali da će podržati moju odluku. Realno, nije spreman za to. Realno, nisam ni ja. Realno, nije nitko oko nas. Realno, valja fore i pokušava me uveseliti, a ja se izderavam na njega, šizim, pizdim jer se osjećam sama u ovome. Jer sam nervozna, jer bih prebacila krivnju i odgovornost nekamo daleko, jer bih se uštipnula i probudila iz sna.
On je u stanju ponašati se kao da se ništa nije desilo. Možda je to njegov način da se suoči sa stresom, ako je, gadi mi se. Nisam dobila feeling da mu je stalo do onoga u meni niti pola posto koliko meni, iako on kaže da je. Pričali smo o soluciji da rodim, ali pričavši o tome, zvučalo je baš kao to - samo solucija, neostvarena. Moram biti zahvalna što nije pobjegao, što se udostojio pričati o tome, što mi je pokušao pružiti koliku toliku utjehu (koju ja ne osjećam)? Ne želim sada ni razmišljati da li bismo mi uopće opstali, a još više bismo li opstali s djetetom.
Kao prvo i osnovno, ako je istina da si trudna 17-20 dana to znači da kao prvo i osnovno ne bi ubila nikakvo dijete, niti čovjeka, to je sad sve u počecima i zavisi da li nećeš prirodni putem pobacit odnosno hoće li išta opstat do 3. mjeseca, kaže se da se prva tri mjeseca ništa ne govori jer se ne zna da li će se trudnoća održat.

Pod dva, teška situacija, dečko pizda, ti mlađa, sama, loši odnosi s roditeljima, fetus koji to još niti nije...
Odluka je samo na tebi
krademjabuke is offline  
Old 01.12.2008., 20:07   #91
Ajde ljudi, ne sudite čovjeka kojeg niti ne znate!
Odakle vi znate kako se on osjeća, o čemu i kako razmišlja?
Nikome nije palo na pamet da je ostao zatečen, i trenutno se snalazi najbolje što zna? Svatko se na svoj način nosi sa stresom, iznenađenjima, itd.
I prestanite kvocati da ostavi tipa, valjda bi ubijena trebala najbolje znati kako joj je s njime i što želi!
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 01.12.2008., 20:08   #92
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Deedy, dečko je još tu, ali ne osjećam da mi pomaže.. Zato sam došla ovdje, da pokušam shvatiti što želim i koju ću odluku donijeti. Jer, vidim da mi ne može pomoći i možda sam sebična što ga prozivam, ali bih voljela da se bolje postavio i sada imam osjećaj da imamo slab temelj. Iako neki govore da imamo jake. Znam da me voli, ali trenutno nismo na istoj valnoj duljini, kako da se izrazim..
Na temelju čega si zaključila da te voli??
Koliko znam riječ 'voljeti' prelazi u djelo i dobiva na težini tek kad dođe u situaciju da se i dokaže, di se on tebi trenutno dokazuje?
Ostavio te praktički na cjedilu sada kada najviše trebaš njegovu 'ljubav'!
Neovisno o tome zadržiš li dijete ili ne, mislim da bi trebala potražiti novu ljubav.
S druge strane 'dijete' bi bilo plod vaše ljubavi, dio tebe i njega, tako da ako voli tebe, još više voli dio tebe i sebe
krademjabuke is offline  
Old 01.12.2008., 20:08   #93
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post

nego, za autoricu, a i vise manje sve u ozbiljnim vezama; meni nije jasan ovaj koncept: dugo ste zajedno, seksate se na redovitoj bazi, znate koje sve rizike nosi sa sobom, pa kako, pobogu, ne razgovarate u naprijed o mogucim razvojima situacije? zar zbilja nikom nije palo na pamet rascistiti sto ce se napraviti u slucaju da se beba i desi?
nikako mi to nije shvatljivo.
Bilo je nešto ovako: tako nešto se neće dogoditi i o tome ne želim razmišljati. Glupo? U svakom slučaju.
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 20:10   #94
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Ajde ljudi, ne sudite čovjeka kojeg niti ne znate!
Odakle vi znate kako se on osjeća, o čemu i kako razmišlja?
Nikome nije palo na pamet da je ostao zatečen, i trenutno se snalazi najbolje što zna? Svatko se na svoj način nosi sa stresom, iznenađenjima, itd.
I prestanite kvocati da ostavi tipa, valjda bi ubijena trebala najbolje znati kako joj je s njime i što želi!
Da, dok se ON snalazi sam sa sobom i svojom glavom, ona sama traži pomoć na netu jer nema nikoga kome bi se obratila, tko bi joj bio potpora i tko bi s njom donio pametnu odluku
krademjabuke is offline  
Old 01.12.2008., 20:12   #95
Quote:
krademjabuke kaže: Pogledaj post
Da, dok se ON snalazi sam sa sobom i svojom glavom, ona sama traži pomoć na netu jer nema nikoga kome bi se obratila, tko bi joj bio potpora i tko bi s njom donio pametnu odluku
Oni za to znaju DVA DANA. Čovjek je vjerojatno još uvijek u nesvjesti od šoka, kao i ona uostalom, sudeći po njezinim postovima. I to što je ona ovdje umjesto da razgovara s njim više govori o njoj nego o njemu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 01.12.2008., 20:12   #96
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Svako rješenje je dobro, ma što odlučila.
A kako može abortus biti dobar...? Znam da se još ništa nije razvilo, fetus... ali opet, to je početak. Vi ne biste imali grižnju savjesti?

Dečko nije pizda, nije loš čovjek, nije me ostavio na cjedilu. Samo kažem da ga ne doživljavam kao potporu, nego kao nespremnog i djetinjastog. I eto mene tu.
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 20:12   #97
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Ne kažem da ću se ubiti, samo se sad osjećam toliko usrano da bih se najradije koknula, koliko usrano.
Hvala vam zaista svima na savjetima... Nisam znala da ćete mi ovako pokušati pomoći..
Točno to, moja savjest zna koja je ispravna odluka, naravno, pustiti život .. Ali realna strana zna da br.1 - financije - nedovoljne. 2. Odnosi sa starcima - definitivno nije okružje u koje bih donijela dijete. 3.Moj posao. 4. Nisam više sigurna koliko sam zadovoljna ovom vezom.
Nema sumnje da ja to dijete želim, već ga volim samim time što je u meni, ali ....

jebeno gadan osjećaj.............

Lorena, ti me sigurno najbolje razumiješ, po tebi su ove okolnosti rješive.. da rodim, sve bi ovo nestalo u trenu, sigurno, snašli bi se valjda.. ali to je ono šbb kbb šta bi bilo kad bi bilo...


Isuse, u šta sam se uvalila..
Nemoj tolko razmišljati,prebaci se na nešto drugo,prespavaj,poluditi ćeš...al zapamti to neće trajati vječno,taj jebeno gadan osjećaj,slušaj savjest!
leptirica 2 is offline  
Old 01.12.2008., 20:13   #98
Quote:
krademjabuke kaže: Pogledaj post
Da, dok se ON snalazi sam sa sobom i svojom glavom, ona sama traži pomoć na netu jer nema nikoga kome bi se obratila, tko bi joj bio potpora i tko bi s njom donio pametnu odluku
On se snalazi sam sa sobom? Ostavio je ubijenu da sama rješava stvar? Gdje si to isčitala?
Šta, partner ne smije ni u ludilu biti izgubljen, zbunjen? Otkada?
Ne kužim.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 01.12.2008., 20:13   #99
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Oni za to znaju DVA DANA. Čovjek je vjerojatno još uvijek u nesvjesti od šoka, kao i ona uostalom, sudeći po njezinim postovima. I to što je ona ovdje umjesto da razgovara s njim više govori o njoj nego o njemu.
A ja mislim da si i ti o sebi rekla dovoljno, hvala.
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 20:13   #100
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
A kako može abortus biti dobar...? Znam da se još ništa nije razvilo, fetus... ali opet, to je početak. Vi ne biste imali grižnju savjesti?

Dečko nije pizda, nije loš čovjek, nije me ostavio na cjedilu. Samo kažem da ga ne doživljavam kao potporu, nego kao nespremnog i djetinjastog. I eto mene tu.
To je tvoje dijete,prvo.A s vama će biti šta će biti...
leptirica 2 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger