Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 09:33   #41
Ja pijem pred televizorom.

Kupim si flašu crnoga, lijepo se uredim, stavim noge na stolić i pijem dok ne ispraznim. I onda sjedim onak prelijepa i pijana i mislim si :"Pa zakaj sam kupila samo jednu flašu?". To mi je onda najveći problem u životu jer su obično već svi dućani zatvoreni i nemam gdje kupiti još cuge. Sve ostale brige postaju sporedne.
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 10:14   #42
Plačem ko pi**a
Razderem se na nekoga doma, uglavnom mamu.
Kad sam imala pse doma onda sam i s njima pričala
abrakadabraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 11:10   #43
odem u shopping
__________________
Izmislili su milijun načina da vrijeme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi. Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nije neko vrijeme za zaustavljanje.
cicibela86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:05   #44
Jedem slatkiše. Također, volim slatkiše jest.
Also, candy.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 14:40   #45
Quote:
White Russian kaže: Pogledaj post
Ja pijem pred televizorom.

Kupim si flašu crnoga, lijepo se uredim, stavim noge na stolić i pijem dok ne ispraznim. I onda sjedim onak prelijepa i pijana i mislim si :"Pa zakaj sam kupila samo jednu flašu?". To mi je onda najveći problem u životu jer su obično već svi dućani zatvoreni i nemam gdje kupiti još cuge. Sve ostale brige postaju sporedne.
Žena mog šifota
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 20:28   #46
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Žena mog šifota
ja bas razmisljam kako mi je dala dobru ideju
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 20:32   #47
Legnem u krevet i pokušam da umrem.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 11:49   #48
Smatram da jedna dama poput mene MORA piti sama kod kuće dok joj je svega dosta. Prije nego što sam to shvatila, približan slijed događaja je bio:



Sada je ovako:

: )

Mnogo jednostavnije.
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 12:10   #49
Quote:
White Russian kaže: Pogledaj post
Ja pijem pred televizorom.

Kupim si flašu crnoga, lijepo se uredim, stavim noge na stolić i pijem dok ne ispraznim. I onda sjedim onak prelijepa i pijana i mislim si :"Pa zakaj sam kupila samo jednu flašu?". To mi je onda najveći problem u životu jer su obično već svi dućani zatvoreni i nemam gdje kupiti još cuge. Sve ostale brige postaju sporedne.
ovo je zaista inovativno, ali bih te ja ipak, iz sigurnosnih razloga, premjestila u najblizu krcmu, pa da tamo pijes u drustvu istomisljenika. postoje razni nacini na koje si prelijepa pijana zena moze uljepsati vecer
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 12:33   #50
Quote:
White Russian kaže: Pogledaj post
Ja pijem pred televizorom.

Kupim si flašu crnoga, lijepo se uredim, stavim noge na stolić i pijem dok ne ispraznim. I onda sjedim onak prelijepa i pijana i mislim si :"Pa zakaj sam kupila samo jednu flašu?". To mi je onda najveći problem u životu jer su obično već svi dućani zatvoreni i nemam gdje kupiti još cuge. Sve ostale brige postaju sporedne.
Zamisli tek da zivis kraj 0-24 ducana
bojanwish is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:28   #51
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
ja bas razmisljam kako mi je dala dobru ideju
Ja u principu primjenjujem ovaj recept, ali nikad nisam imala taj dodatak s uređenjem - iako mora da je jebeni feeling kad onako sva će-će i mirisna sjediš i cugaš
Jbt, pa to se osjećaš ko carica

Quote:
White Russian kaže: Pogledaj post
Smatram da jedna dama poput mene MORA piti sama kod kuće dok joj je svega dosta.
-----------------------------------
Mnogo jednostavnije.
Apsolutno se slažem s tobom.. ali dugoročno gledajući, kad se u pijanim trenucima prisjetiš pijanih bivših gluposti..

Quote:
bojanwish kaže: Pogledaj post
Zamisli tek da zivis kraj 0-24 ducana
Takvih nema blizu u mene.. ja ne znam, u kakvom ti to čudnom kraju živiš
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 15:31   #52
posaljem sve u pm
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 17:12   #53
Obučem najširu odjeću što imam,svežem kosu u rep,uzmem King u kantici (okus Madagascar) i strusim to.

Nazovem dečka,izazovem svađu,optužim ga da je kriv za sve loše u mom životu.

Svađam se s njim 2 sata,a onda sam kažem : ''Ok.''

I onda dođem na forum pizdit dok me netko ne smiri/uvuče u priču o nečemu.

__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 17:29   #54
Ne mogu doma pit kad sam sva jadna i nikakva. Bolje je u društvu
A i u društvu onako izgrintam sve od sebe i pičim dalje, mogla bi sama 5 dana dumati o nekom problemu.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 23:09   #55
Uzmem si vino, neke cigarete, sklupcam se u svoju fotelju, stavim si slusalice i mjuzu do daske odvrnem...... ma jasti miline
__________________
Hodam. Zapnem. Padnem. Ustanem. Namjestim krunu. Krenem dalje...
Forest Rains is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 12:29   #56
Plačem, i to ono grcanje u suzama, onda se odem otuširati pa pod tušem još malo plačem. Znam i početi nekontrolirano jesti, sve baš sve što vidim. I kukam nad svojom tužnom sudbinom svojim bližima, sad ću prestat drugima kukat kontam da im je sad više dosta, kasnije se skuliram, odspavam i ajmo dalje.
bambinaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 20:58   #57
Placem i svadam se bez razloga.. Najcesce slusam glazbu, i onda shvatim da mi je jos samo gore..
__________________
'Stalno sam se vraćao njoj, a ustvari bježao od nje. Bilo mi je svejedno da li joj je stalo, samo sam htio da ona bude uz mene, a ne netko drugi uz nju.''
Miss Opium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 21:33   #58
Čak i ako sam bila gladna - instant gubim apetit i hrana mi se gadi.


Povučem se i budem sama, nekada odem sama u šetnju razbistriti misli.
Nikada nisam među ljudima koji me znaju.
Izbjegavam poznate ljude, tada volim biti sama jer se na taj način smirim i regeneriram.
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 21:49   #59
Kad mi je svega dosta, a to je na sreću jako rijetko, možda dvaput po 7 dana u jednoj godini, onda čekam da mi postane zanimljivo bilo što.
Da, i ja obično lutam vani, ili odem do frenda se dosađivati pošto mi ni tamo tada nije ništa naročito zanimljivo...
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:53   #60
maknem se od svih negdje u prirodu i hodam dok mi ne dopizdi....onda sjednem i buljim okolo...dok ne skujem plan kako cu nastaviti svoju depresiju - taj se plan uglavnom sastoji od nekakvog alkohola ili rollke i velikog komada nekakvog sladoleda ilisl. Zatim se lezerno prosecem natrag i pokusam ostvariti barem 50% plana buduci da me uvijek netko omete
kutak svemira is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.