Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 01:29   #1
Što udane žene traže na forumu?

Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 01:50   #2
Zašto se odnosi samo na žene? Tipkaju i oženjeni muškarci.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 02:04   #3
Quote:
Aliera kaže: Pogledaj post
Zašto se odnosi samo na žene? Tipkaju i oženjeni muškarci.
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 02:15   #4
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.
... a koji je tvoj psiholoski profil ? lol rofl rofl har itd. ...
... odi spat, jutro je pametnije (bar za neke)...

Zadnje uređivanje haram : 03.02.2010. at 02:29.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 08:32   #5
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.
Najprije, odakle ti uopće znaš tko je muškarac, tko žena, koja je udata i sl., preko neta? A zatim, zašto to pitanje upućuješ samo ženama, a ne i muškarcima (oženjenima)? Da li za "udate" žene vrijede druga pravila nego za "oženjene" muškarce, po tebi?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 09:22   #6
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Najprije, odakle ti uopće znaš tko je muškarac, tko žena, koja je udata i sl., preko neta? A zatim, zašto to pitanje upućuješ samo ženama, a ne i muškarcima (oženjenima)? Da li za "udate" žene vrijede druga pravila nego za "oženjene" muškarce, po tebi?
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:03   #7
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.

Vrijeđa svih ne samo tebe....
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:46   #8
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ah, ti si baš neki lakovjeran tip. Svašta ljudi mogu pitati i svakako se predstavljati. No, to nije ovdje najvažnije pitanje, nego vidim da imaš dvostruke standarde kad je riječ o (udatim) ženama i (oženjenim) muškarcima.

Quote:
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.
Pa, ako vrijede ista pravila za sve, onda bi i tvoju ženu/curu trebalo vrijeđati da se ti dopisuješ s nepoznatim ženama. Pa, dakle, pođi prvo od sebe: kako možeš to raditi?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 12:34   #9
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Savijet

A inače: tebe traže savjet, druge traže kurca..nemoj biti ljubomoran.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:53   #10
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
...i sjedi ispred kompa.
Udanim zenama daju da koriste kompjutere?!
Drolje!!!
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 01:54   #11
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
Ma saces to svim zenama obznanit... sa analno-konzervativne strane...
... odi spat.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:52   #12
Ja se isto pitam. Kako netko tko ima muža i djecu može cijele biti na chatu? Znam nekoliko takvih slučajeva...radi se često o ženama pomoraca, njim ima puno, a oni veći dio godine nisu doma. Drugo su žene s odraslom djecom ili teeengerima, a muževi su kod ljubavnica ili po birtijama, i tak žive.

Pitanje ti je na mjestu, koliko god se ekipa sprda. Da meni muž svaku večer visi na netu, a ja doma blejim, ja bi bio ljubomorna, čak i da nema ljubavnicu - znala bih da če ju uskoro imati.
__________________
"Sreća prati hrabre!"
MalaPlavaLajava is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:21   #13
Ne treba uopćavati. Recimo, ja sam udata, već par godina tipkam i razgovaram s oženjenima i onima koji to nisu, i mog muža to ne smeta. On gleda tv, ili je u bircu s frendovima, spava, ili pak s menom komentira nekaj kaj me ovdje zaokupilo. Doduše, dolazim samo na određene pdf- ove i nikada se nisam dovela do neke provokativne ili nezgodne situacije. Niti muž, niti ja nismo konzervativni, a naša je veza utemeljena na međusobnom poštovanju, povjerenju i ljubavi, tako da ovo virtualno druženje ne predstavlja nikakvu " opasnost" za naš RL. Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:46   #14
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam.
To ti je definicija ovisnosti. Kada se "net" ili igrice ili komp reflektiraju na stvarni život. A ako ti ručak kasni zbog neta ili igrica, imaš problem. A ti reci kaj hoces.
__________________
"Sreća prati hrabre!"
MalaPlavaLajava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 22:52   #15
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
Ne treba uopćavati. Recimo, ja sam udata, već par godina tipkam i razgovaram s oženjenima i onima koji to nisu, i mog muža to ne smeta. On gleda tv, ili je u bircu s frendovima, spava, ili pak s menom komentira nekaj kaj me ovdje zaokupilo. Doduše, dolazim samo na određene pdf- ove i nikada se nisam dovela do neke provokativne ili nezgodne situacije. Niti muž, niti ja nismo konzervativni, a naša je veza utemeljena na međusobnom poštovanju, povjerenju i ljubavi, tako da ovo virtualno druženje ne predstavlja nikakvu " opasnost" za naš RL. Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam.

Eto, žena ti je sve rekla!

A, reci ti zašto udate žene ne bi smjele biti na Forumu ili na kompjutoru?
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 23:18   #16
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post

Eto, žena ti je sve rekla!

A, reci ti zašto udate žene ne bi smjele biti na Forumu ili na kompjutoru?



Jedno je biti na kompu, a drugo je dopisivati se sa nepoznatim muškarcem. Što ja znam.
Mene to ne pali.
Ne mislim na ovakvo dopisivanje , nego na pp ili chat ili msn,gmail chat
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 23:23   #17
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
[/B]

Jedno je biti na kompu, a drugo je dopisivati se sa nepoznatim muškarcem. Što ja znam.
Mene to ne pali.
Ne mislim na ovakvo dopisivanje , nego na pp ili chat ili msn,gmail chat
Jesi siguran da te ne pali?
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 23:29   #18
Quote:
katarinaos kaže: Pogledaj post
Jesi siguran da te ne pali?
Ne. Živcira me, jer se stavim u ulogu njenog muža ili dečka. mene bi to ljutilo
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:42   #19
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.
Možda sam ja konzervativan.
a možda bi trebalo pitati kakav je profil muževa čije žene imaju potrebu tipkati s nepoznatim muškarcima na forumu....
pa im (jadne) žene vise cijelu večer na netu umjesto da ih njihovi mužići animiraju
hm....
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 13:09   #20
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
a možda bi trebalo pitati kakav je profil muževa čije žene imaju potrebu tipkati s nepoznatim muškarcima na forumu....
pa im (jadne) žene vise cijelu večer na netu umjesto da ih njihovi mužići animiraju
hm....
Sve ok. Tiče se i muževa i žena. Zauzetih i u braku. Možete proširiti kako hoćete.
Recimo cura se na kompu dopisuje samnom ispred svog dečka.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.