Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 16.07.2006., 13:57   #1
Kako se i zasto prema nekome ohladimo?

Imam jednog frenda, frenda koji mi je nekad davno davno bio momak.. i s kojim sam imala najbolji seks u zivotu.. i veza je bila preko 2 god..

Sad smo dosta bliski ali nekako brat-sestra odnos i taj brat-sestra odnos traje vec dugi niz godina..

Iako se radi o ekstremno zgodnom i privlacnom muskarcu prema njemu ne osjecam nikakav seksualni poriv (iako se nekadasnaj veza zasnivala na puuuuno nezaustavljivog seksa pitaj boze kako i gdje sve ne), danas ga ne gledam tim ocima.. nesto se nekad davno promijenilo u mojoj glavi, neka sklopka koja odredjuje osjecaje prema njemu i ostavilo prostora nekom totalnom fizickom mrtvilu..

Nedavno se dogodila jedna situacija ..u kojoj je bilo malo napeto.. no ni tada nisam osjecala nikakvu zelju, onako kako bih osjeti kad ti je netko fizicki napet.. izvukla sam stvari opet na prijateljski tok no osjetila sam da je kod njega ostao veliki znak pitanja.. koji nismo raspravili niti cemo..

E sad, zanima me da li vam se ovakvo nesto dogodilo i sto mislite da je razlog tome?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.