Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2006., 15:00   #61
Quote:
pastelica24 kaže:
mislim tamo na ljetovanje a čitam da je to naj destination this year!?
Seljakušo, nemaš pojma. Želim ti uživanje među običnim ljudima koji nemaju pojma šta je u trendu.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 15:02   #62
Quote:
Zjena kaže:
na Hvaru je lijepo ljetovanje ali je postalo gay odrediste tako da je u krugovima pedera i valjda lezbejki to odrediste broj 1. a sada ovisi sta se trazi;-)))
Meni osobno se neda gledati neprirodne stvari po ulicama i plazama...-usput, nemam nista protiv pedera, ali neka nisu pred mojim ocima i neka se na nijedan nacin ne petljaju sa mnom;-)))

Koga boli kurac šta se tebi gleda/ne gleda, šta je tebi prirodno/neprirodno?!
Usput, najgori si homofob. Nepismeni homofob.
Pokondirena tikva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 22:05   #63
meni je grad hvar malo u k., al mi je zato starigrad prekrasan
i jelsa je lijepa.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 13:29   #64
Vela Stiniva na Hvaru - je li netko bio?

Bok svima,
Je li netko bio u Veloj Stinivi na Hvaru? Tražim neko mjesto za ljetovanje: netaknuta priroda, smještaj tik uz more koje je KRISTALNO i bez jedriličara, kafića, dućana, kioska, ljudi, štandova sa plastičnim ogrlicama iz Kine, tobogana, samo nekoliko kućica u vali, pa da mi još netko i kuha domaću spizu (polupansion).... A da po potrebi mogu sjesti i u auto i otići do dućana, caffe i sl..... ( Sad kad ovo pročitam čini mi se da tražim nemoguće :-) Ta Vela Stiniva mi se čini baš takva, ali je toliko malo mjesto da nema baš nekih fotki na web-u pa ako je netko bio i može dati neki hint, i/ili fotku bio bih zahvalan. Thnx unaprijed!
Cow&Chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 16:50   #65
ako tražiš takvo mjesto, Vela Stiniva je onda idealna... a za sliku upiši u google Vela stiniva hvar i odmah dobis i informacije o apartmanima..
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 16:52   #66
Quote:
Natch kaže:
meni je grad hvar malo u k., al mi je zato starigrad prekrasan
i jelsa je lijepa.
meni je starigrad bljak... i smrdi.. ali jelsa je i više nego prekokrasna
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 00:26   #67
Quote:
NoWa kaže:
ono sto vam ja savjetujem. probajte nekako doc do Paklenih otoka, ima iz Hvara brod-taxi (vozit ce vas vjerojatno momak od cca 20 godina, plav.zove se luka) koji vas vodi tamo. najbolje plaze, najmanje ljudi, i jeben restoran s domacom spizom.
Gdje se isplati otic na Paklene otoke? Bila sam u Palmizani, al sad bi nekaj drugo. FKK (Jerolim i Stipanska?) me ne zanima pa to odmah iskljucujem.
Zdrilca? Vlaka? Soline? Jel do svih njih vozi brod-taxi? Dajte neki prijedlog iz prve ruke!
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 21:22   #68
Trajekt za auto za Hvar?

Jel zna netko kolka je cijena za Hvar za auto i od kuda sve voze trajekti prema Hvaru?
sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 21:44   #69
Vozi Split - Stari Grad i Drvenik - Sucuraj

Cijenu ne znam....
medo101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 21:46   #70
Drvenik-Sućuraj:

auto-86kn
osoba-12kn
djeca do 3 god. ne placaju

http://www.jadrolinija.hr/default.aspx?dpid=1631
rasklopac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2006., 22:05   #71
ali ovisi gdje ideš na Hvaru, pazi, cesta od Sućurja prema Jelsi, Starom Gradu i Hvaru je jako loša
medo101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 11:52   #72
Quote:
NoWa kaže:
nemojte slucajno uc za brod-taxi na kojem pise JEROLIM jer taj ide na nudisticku plazu
nemoj tako ostro, mozda se ljudima stvarno ide tamo...

ti imas nesto protiv nudizma???
__________________
Sve što je lijepo ima kraj... Samo kobasa ima dva kraja
Whistler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 14:37   #73
Hvar na Hvaru.. koje plaže

Pružila se prilika i idemo na Hvar Imate li kakve prijedloge za neke OK plaže? Zanima nas nešto mirnije (da nam susjedni klinci ne zakopavaju rucnike) i da ima hlada.
TIA.
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 06:37   #74
Toga tamo nema. Eventualno Paklinski otoci ali do njih moras taksi barkom koju placas po osobi. I na tim otocima ti je puno golaca a ako nadjes neko mjesto za sebe, velika je sansa da ces se nabosti na jeza ili ostru stijenu. Imas plazu koju je grad uredio ali dnevni upad po osobi ti je 650 kuna. Pa ti vidi.
Anirul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 07:21   #75
Doobro, pod pretpostavkom da necemo placat 650kn za komadic plaze, naci cemo sami nesto..
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 08:08   #76
odite na Paklene otoke. tam je prekrasno.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 11:17   #77
skokni do Milne, 10 minuta autom, ima konoba odmah uz plažu, zapamtio sam odličnu salatu od hobotnice
http://www.milna-hvar.com/slike/milna/milna.htm
maks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 11:40   #78
Paklinski otoci jesu lijepi ali tesko je tamo s djecom gustat u kupanju. Velika je sansa da cete se nabost na jeza ili se ogulit na stijenu: ulazi u more su jako nepristupacni. A ono za 650 kn je dakako bilo ironicno. Nitko pametan ne bi to placao. Osim oni s veeeelikim viskom love.
Anirul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 12:17   #79
Quote:
maks kaže:
skokni do Milne, 10 minuta autom, ima konoba odmah uz plažu, zapamtio sam odličnu salatu od hobotnice
http://www.milna-hvar.com/slike/milna/milna.htm
uuu ovo zgleda fantastično. Probat ćemo to svakako thx. A paklene otoke ćemo posjetit, makar nije jeftino pretpostavljam ali tko zna kad ćemo opet na Hvar..
HicksX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 16:19   #80
Nisi rekla da ste autom tamo, to je onda posve druga situacija, jer se okolo imas gdje kupat ali u samom Hvaru ne.
Anirul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.