Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2009., 23:10   #921
Plačaš po dolasku. Najbolje se odmah naruči u 10 ili 11 mjesecu( odnosno kad ti boja od sunčanja ode), čeka se dosta.
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 00:36   #922
Pozdrav svima!

Danas je u emisiji HRT-a Život uživo bio prilog o trajnoj(dugotrajnoj, kako god) metodi uklanjanja dlaka nekakvim zelenim laserom. Ispričajte me što ne znam točan naziv, al pokušat ću objasnit o čem se radi.

Dakle, pacijenticama se prvo voskom skinu dlake sa tijela ili lica koje će se tretirat i onda se laserom prolazi po tom dijelu tijela/lica. Zanimljivo je to što laser ne ide direkt na kožu već je udaljen par centimetara od tretirane zone i ispušta zelenu svjetlost kojom se dlake prorjeđuju tj. nestaju

Ne znam u kojem se salonu to radi, ali taj tretman obavlja medicinska kozmetičarka Zdenka Bošnjak (tak su je predstavili u emisiji LOL).
Svjedočile su i neke žene koje uvjeravaju da su im dlake nestale sa tretiranog mjesta..

Zna li netko nešto više o toj metodi??
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 00:41   #923
Evo našla sam nešto više o tom laseru. Zove se Laserose zeleni laser

Ima netko iskustva s tim?

http://w-oaza.com/index.php?option=c...d=31&Itemid=57
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 09:20   #924
Laserose je smjesna i obicna glupost. Samo u Hrvatskoj jos nisu to skuzili
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 22:05   #925
molimmmmmmmm pomoć.. vidim da je to stari post.. ali zanima me koji je to točno salon u osijeku koji vrši tretmane po 200kn.. čini mi se da je korisnik po imenu krtica to pisao tj. -la.. pa ako može da mi neko napiše.. plizzzzzzz.. hitno jeeeee!!

hvala unaprijed
ivana2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2009., 20:51   #926
pitanje imam


jel sada većkasno za laser brkova, jel moram čekati jesen?



i kako to izgleda kada poslje brijanja počne rasti? onak čupavo i oštro ili?


i kome da imem u zg? lova je manje bitna, tražim kvalitetu.imam srednje tamnu kožu, ali jako osjetljivu, i tamne tanke dlake/brke
naranđica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 11:19   #927
Quote:
naranđica kaže: Pogledaj post
pitanje imam


jel sada većkasno za laser brkova, jel moram čekati jesen?

i kako to izgleda kada poslje brijanja počne rasti? onak čupavo i oštro ili?

i kome da imem u zg? lova je manje bitna, tražim kvalitetu.imam srednje tamnu kožu, ali jako osjetljivu, i tamne tanke dlake/brke
ako neces na more jos mjesec dana i neces se suncat/ic u solarij- nije kasno. al ipak mozda bolje pricekati jesen jer tko zna kako ce to djelovat na tvoju kozu s obzirom da ti je osjetljiva. moja nije pa sam isla i 2-3 tjedna prije mora...

kad krenu rast, budu mekane
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 20:27   #928
Pozdrav svima na forumu ..

Ovako, naletio sam na ovu temu pa da pitam za savijet. Imam veeeliki problem sa dlakama, noge i ruke su mi stvarno malo previše dlakave, posebice noge (na rukama ajde jos nekako). Pa sada, posto citam tu da ljudi idu na trajne depilacije/epilacije i svašta nešto i da im to prorijeđuje dlake i čini ih svijetlijim (prvi tretmani) da li bi se to isplatilo napraviti da dovedem noge u neku normalu? Definitivno ne bi htio da su mi noge depilirane i bez i jedne dlake, želim samo NORMALNO DLAKAVE noge. Dakle, da li bi recimo nakon dva-tri tretmana dobio to što želim, razrijeđenje dlaka i nastajanje novih tankih bijelih ... odnosno neku normalnu dlakavost nogu kod muškaraca, pošto je sada ovo stvarno koma

Zahvaljujem na odgovorima
david_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2009., 13:14   #929
nadam se da netko jos uvijek posjeciva ovu temu jer trebam pomoc.
procito sam skoro pa sve postove vezane za ovu temu i sad me zanima sto bi bilo najbolje za mene, tocnije za moj problem.
Naime dlake su pocele rasti ni manje ni vise nego na podrucju ispod ociju tocnije 1 - 1.5 cm ispod ociju, ubijaju me u pojam, stalno razmisljam o njima
pa molim pomoc, gdje, kojom metodom, inace ako netko za za podrucje Splita il Makarske. Onako nisam ni tamne ni pretjerano bijele puti, dlake neke crne, neke smede, neke svijetle koliko bi kostalo to podrucje, jel moram cijelo lice? eto nadam se nekom odgovoru, bio bih jako zahvalan inace cu izludit
perooo_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:41   #930
išla sam na IPL, trbuh. dlačice su mi se prorijedile ali nisam bila zadovoljna a onda mi je financijski to postao problem i prestala sam.
sad bi krenula opet, u 9.mj. ali na elektroepilaciju. imate li preporuke za negdje u zagrebu i ići li uopće na to ili ne?
__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 11:03   #931
pozz svima.. nova sam ovdje... citala sam neke postove ovdje al cini mi se da su to bili iz 2007.god...
znam da ce vecina rec sve je to objasnjeno na prethodnih mali milijun stranica al eto trenutno nemam bas vremena to sve posteno prostudirati pa ako mi netko moze ukratko odg na pitanja bila bih veoma zahvalna...

imam svjetliju kozu i jako tamne, i jako guste dlake po nogama. htjela bih se toga sto prije rijesiti jer je po ljeti ne podnosljivo. inace imam malo osjetljiviju kozu tako da se ne mogu depilirati britvicom cesto. (jednom tjedno jer inace mi se naprave krvave ranice koje peckaju kad se najezim il slicno...)
moja pitanja su:
1. može li mi netko preporucit kod koga bi bilo najbolje otici? (citam da je gospodja jagoda krsek odlicna)
2. kolko bi danas to otprilike kostalo cijele noge + bikini zona (jer cijene su se relativno promijenile u zadnje vrijeme)

eto hvala unaprijed na odgovoru....
coyot-e1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 14:32   #932
Hej ekipa jel itko od vas bio na trajnom uklanjanju dlačica? Gdje i kakva su i iskustva? Cijene? Ja idem u čet na prvu konzultaciju u "FORMU" pa me zanimaju još neka iskustva.
ka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:11   #933
elektroepilacija

Mene konkretno zanima elektroepilacija!

To mi se čini ok za sredit obrve. Ne treba se brijat prije tretmana ko za laser, jer ne znam kako bi uopće obrijala područje između dvije obrve.

Jel ima tko kakve preporuke za dobar i provjeren kozmetički salon koji to radi? Znam da onaj tko radi elektroepilaciju mora bit stručan da ne ostanu ožiljci. Toga me baš strah

Molim vas podijelite svoja iskustva, ovaj topic će propast, nitko više ne odgovara
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 14:47   #934
Hej ...Enja... meni je frendica bila na uklanjnju brčića i dlačica na bradi u FORMI i super je zadovoljna.
Da slažem se da će tema propast, nitko ne odgovara više...
ka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 15:19   #935
Valjda nije sezona lasera. Ja ću čim malo prođu sunčani dani na dogovor za laser kod dr. Zambelija pa ću svakako ovdje napisati iskustvo!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 03:20   #936
Quote:
ka1983 kaže: Pogledaj post
Hej ...Enja... meni je frendica bila na uklanjnju brčića i dlačica na bradi u FORMI i super je zadovoljna.
Da slažem se da će tema propast, nitko ne odgovara više...
A jel bila na elektroepilaciji ili je laserom skidala dlačice?

thnx
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 09:08   #937
kapilare

dobar dan svima! prikopčala sam se tu jer se spominje ipl i te stvari pa da priupitam odmah ako neko zna nešto o uklanjanju kapilara, malo s lica i s nogu..da li se može u kozmetički salon ili ipak bolje dermatologa pitat ili one neke poliklinike ..i ako netko zna konkretno gdje je najbolje i otprilike kak se kreću cijene,da me srce ne čopi kad mi vele cifru...ako nije nekaj baš prestrašno bi si otišla to sredit taman dolazi jesen i to,a to se u to doba kad se ne hoda po suncu radi ..
meline0102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 14:36   #938
Wink

Quote:
..Enja.. kaže: Pogledaj post
A jel bila na elektroepilaciji ili je laserom skidala dlačice?

thnx
na elektroepilaciji. I evo vidla ju neki dan. stvarno nema ništa. Ali moraš se puno raspitati za salon u kojem se odlučiš to raditj jer mi teta isto bila i nije riješila problem a i boljelo ju je. Mogu ti na pm poslat u kojem je salonu teta bila,da ne odeš tamo.
ka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 21:16   #939
Ok, hvala ka! Možeš mi poslat pm.

Inače, u Formi je Jagoda Kršek, samo ona ne radi na elektroepilaciji, već na laserima. Baš sam malo gledala stranicu.
Jel znaš kako se kreću cijene kod elektroepilacije?
..Enja.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:07   #940
Ja pročitala u Vodiču za zdraviji život nazivom "Vaše zdravlje" o nekakvoj pinceti za trajno uklanjanje dlaka na principu energije radiofrekvencije koja uništava korijen dlake, može se navodno kupiti samo u ljekarnama a zove se Epilquick, cijena je 479kn. Jel itko zna šta o tome?
ejla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.