Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 12:33   #601
prvi put vidim, to ima kod nas?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 12:44   #602
Vjerojatno ima. Ima ga moja frizerka u salonu (doduše ne u prodaji) ali sigurna sam da bi se dalo naći negdje. Ako ne, www uvijek pali.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 11:59   #603
dali preljevi za kosu prekrivaju izbjahane pramenove??
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:44   #604
Ne ili jako teško. Ako i da, mora biti neka jako tamna boja al ipak će se brzo isprati. Može preljev te pramenove pofarbat ali ako misliš da će sve ujednačit, ne
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 15:25   #605
Koja je razlika preljeva sta sami napravimo kod kuce i preljev kod frizera?
Isla bi kod frizerke da se rijesim zutog tona, nadam se da je kod friz bolji i da dulje drzic jer bi me kostalo 200kn
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:01   #606
na vlastitom primjeru sam se uvjerila da nema razlike. razlika je ta koju boju koriste u frizerskom.. npr ak. koriste keune, za tu lovu mogu napravit doma 10ak puta preljev.. ne znam ja nikad ne bi dala 200kn za preljev
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 22:48   #607
Da koriste keune!
Znaci da napravim doma sama, mislila sam da mozda ovaj ipak bolje drzi, al ak ne... Nema smisla davat 200kunica
HNB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 13:37   #608
od tih preljeva nikad nista. svaki put bi dobila neku zasranu boju koja se jedva ispirala, onda bi se jedan dio isprao a na jednom bi mi kosa ostala tamno ljubicasta (?) i tako.
__________________
strah me otici iz ove sobe i nikad vise ne osjecati ovo sto osjecam kad sam s tobom.
daisydai is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:04   #609
po meni su preljevi super. stavila sam jedan u 11 mjesecu, a boja mi je bila postojana još i u 2. mjesecu. pošto sam svijetlo smeđa, prije tamnom plava a preljev je bio tamni sa crvenim odsjajem, svaki sam mjesec dobivala novu boju. i to besplatno hihi. boja i preljev kao da su se nakon nekog vremena stopile jedno u drugo, poslije sam dobila jednu toplu čokolada boju. sad ću staviti svijetli preljev pa će valjda ispasti dobro. toplo preporučam svima
biologičarka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 07:34   #610
Svijetli ti se neće baš tak dobro primiti, možda samo nijansu će ti posvijetliti kosu, imaj to na umu
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:34   #611
Pozdrav svima... inače ne farbam kosu, a htjela bi malo za promjenu staviti preljev koji traje do 20 pranja. Prirodna boja mi je nešto između tamno plave i svjetlo smeđe, nije ni plava ni smeđa. Htjela bi samo da imam pojačani zlatni odsjaj, jer mi kosa prirodno "baca" zlatni sjaj. Probala sam Garnier color & shine lješnjak boju i šokirana sam - kosa mi je postala tamno smeđa.
Što mi preporučujete?

buba_bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:39   #612
Ovo je lješnjak boja koju sam stavila na kosu:

http://imageshack.us/f/5/colorshine623.jpg/
buba_bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 00:35   #613
Po stopedesetiosmi put, sve te polutrajne boje ispadaju na kosi ful tamnije nego izgledaju na kutiji. Niš, čekaj da se ispere. Šamponi protiv peruti su agresivniji i brže ispiru boju, pa probaj s njim. A sljedeći put kad ćeš se farbat, okani se tih polutrajnih boja, uzmi običnu boju za kosu, smućaj ju normalno po uputama i dodaj u nju regeneratora u istoj količini kolko je boje i hidrogena (recimo 30ml boja, 30ml hidrogena, 30ml regeneratora). To ti je recept za homemade preljev za kosu, ispire se brže i manje je agresivan, makar je trajna boja u pitanju, zbog tog regeneratora.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:34   #614
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Po stopedesetiosmi put, sve te polutrajne boje ispadaju na kosi ful tamnije nego izgledaju na kutiji. Niš, čekaj da se ispere. Šamponi protiv peruti su agresivniji i brže ispiru boju, pa probaj s njim. A sljedeći put kad ćeš se farbat, okani se tih polutrajnih boja, uzmi običnu boju za kosu, smućaj ju normalno po uputama i dodaj u nju regeneratora u istoj količini kolko je boje i hidrogena (recimo 30ml boja, 30ml hidrogena, 30ml regeneratora). To ti je recept za homemade preljev za kosu, ispire se brže i manje je agresivan, makar je trajna boja u pitanju, zbog tog regeneratora.
Hvala.. još mi samo reci koji postotak hidrogena? Jel dovoljno 3%?
buba_bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:46   #615
3% ti je preslabo za trajne boje, 6% uzmi. Ionak se miješa s regeneratorom, pa...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:07   #616
je li itko stavljao ljubičasti preljev na crnu (tamo tamno smeđu) kosu?
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 15:10   #617
Nisam preljev, al sam stavljala polutrajnu boju, Casting Creme Gloss. Ispadne crno sa ljubičastim odsjajem, koji je ionak vidljiv samo na suncu ili jačem svijetlu. Preljev bi dao istu stvar, samo bi odsjaj dobila lijepi.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 19:24   #618
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Po stopedesetiosmi put, sve te polutrajne boje ispadaju na kosi ful tamnije nego izgledaju na kutiji. Niš, čekaj da se ispere. Šamponi protiv peruti su agresivniji i brže ispiru boju, pa probaj s njim. A sljedeći put kad ćeš se farbat, okani se tih polutrajnih boja, uzmi običnu boju za kosu, smućaj ju normalno po uputama i dodaj u nju regeneratora u istoj količini kolko je boje i hidrogena (recimo 30ml boja, 30ml hidrogena, 30ml regeneratora). To ti je recept za homemade preljev za kosu, ispire se brže i manje je agresivan, makar je trajna boja u pitanju, zbog tog regeneratora.
možeš mi samo reći, da li se ispire kao preljev ili bude izrast kao kod normalne farbe?
Effy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 19:44   #619
Ispire se više nego trajna boja, u svakom slučaju. Ali ne mogu garantirat da će se sto posto isprat. Iskreno, nisam niti probala, jer ja ovo radim između farbanja, pa ni ne skužim.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 00:42   #620
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Nisam preljev, al sam stavljala polutrajnu boju, Casting Creme Gloss. Ispadne crno sa ljubičastim odsjajem, koji je ionak vidljiv samo na suncu ili jačem svijetlu. Preljev bi dao istu stvar, samo bi odsjaj dobila lijepi.
da pa valjda je to i cilj
nisam baš ni mislila da će mi kosa bit ljubičasta
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.