Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.11.2007., 13:50   #1
Uznemiravanje, kućni red i susjedi

Podstanar sam na 3 katu i imam problem. Naime, stanari odmah ispod mene učestalo se žale na sve i svašta pa krenimo redom.

1. Nesmijem puštati vodu u kuhinji poslije 22:00h jer se njima čuje protok vode i nemogu spavati.

Rješenje: Promjenili smo ventile na vodovodnoj instalaciji misleći da je to uzrok (cca 500kn) ali njima se i dalje čuje, pa sad ne puštamo vodu u kuhinji nego u kupatilu.

2. Djete ne smije hodati po stanu prije 07:00 h, lupa im. Nemam rješenje za ovo.

3. Kad dođu gosti sa djecom (ukupno troje djece) normalno se zaigraju ali to sve njima jako lupa pa tuku s šipkama po cijevima od radijatora kako bi nas upozorili i djecu izveli napolje.

4. Slušanje glazbe ili gledanje dvd-a na kučnom kinu uz normalnu jačinu u normalno vrijeme (oko 18:00h), njima smeta i eto ih odmah na vrata. Ja smanjim ali nije to onda film kako se treba gledati.

5. Ovo je i najbolje od svega. Došli na vrata neki dan i žale se kako mi djete plače svaku noć oko 3 sata i to njih probudi i nemogu oni normalno spavati.
Istina, djete zaplače uzme bočicu i zaspi.

Što da ja sad napravim tu, da im j.... m...... i posvađam se. (Ali nisam takav tip) a i to su sigurno luđaci, pa tko zna što sve mogu napraviti.
Da zanemarim upozorenja i radim po svom, bili bi mi stalno na vratima
Da im zaprijetim tužbom jer me uznemiravaju bez opravdanih razloga.
TO SAD VAS PITAM?
damsovk is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:48.