Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2016., 16:04   #7821
Quote:
wrench kaže: Pogledaj post
Svi odjednom dolaze, svatko na svom krevetu i okolo

Ne bih izdvajala nikoga posebno, svi doktori s kojima sam se susrela su stvarno divni (izuzev jedne, jako gruba, a i vidim da se mnoge zale na nju), ali i tako ovisi cija smjena ti se potrefi na porodu, nema tu biranja.
Babice i sestre su stvarno drage i uvijek trce u pomoc, uzmu ti bebu po noci bar na neko vrijeme ako vide da rade cirkus, nama su svima prvu noc uzele na dva sata jer ne bi spavale ni toliko . Moj glas ipak ide sestrama starije generacije, stvarno su nesto posebno.

Epiduralnu moras odmah kad dodes naglasiti da zelis jer ti i krv vade za to, a i smijes biti otvorena mislim max do 5 cm.

Uglavnom, stvarno ta tri dana koliko si tu ako je sve ok nema nekih crnih strana. Naspavati se neces u koju god bolnicu da odes
puno hvala na odgovoru!
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2016., 10:55   #7822
Mame koje su rodile carskim uvinogradskoj. Sutra sam narucena na pregled sa 38 tjedana tj pise mi hospitalizacija. Prvo sam rodila na carski drugo mi je zasad receno da isto idem na carski koliko se oni drze toga. Dali ce me odmah ostaviti posto nisam iz zg ili? Pisite sve sta znate za carski jer u 5 godina vidim fa se puno toga promjenilo.
Hvalaaa
Taja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 11:15   #7823
Quote:
Taja1 kaže: Pogledaj post
Mame koje su rodile carskim uvinogradskoj. Sutra sam narucena na pregled sa 38 tjedana tj pise mi hospitalizacija. Prvo sam rodila na carski drugo mi je zasad receno da isto idem na carski koliko se oni drze toga. Dali ce me odmah ostaviti posto nisam iz zg ili? Pisite sve sta znate za carski jer u 5 godina vidim fa se puno toga promjenilo.
Hvalaaa
Koja ti je indikacija bila za carski prvi puta a koja je sada?
AKo želiš pokušati prirodno onda im to i reci. Tako je i moja sestra. Pokušali su no i drugi je ipak bio carski jer se nije otvarala kao ni prvi puta.
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 05:42   #7824
Trudnice koje idete u TA u Vinogradskoj, moze pomoc? Jel tocno da je dr. Bolanca utorkom u TA?
logica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 12:07   #7825
Quote:
logica kaže: Pogledaj post
Trudnice koje idete u TA u Vinogradskoj, moze pomoc? Jel tocno da je dr. Bolanca utorkom u TA?
Izgleda da sam jedino ja imala negativnih iskustava sa tim doktorom . Prije 8 mj.je imao ambulantu utorkom.tako da vjerujem da ima i sad
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 12:18   #7826
Hvala na odgovoru!
logica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 01:44   #7827
Curke,jel netko mozda zna raspored u TA ili samo za srijedu ako znate?
Hvala
Tina0902 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 18:32   #7828
Vezano za naručivanje u TA - nisam od njih dobila odgovor na mail. Sad vidim da im je stranica srušena.. Zna li netko što se događa sa sustavom naručivanja?

Može li se uopće doći na pregled u TA bez termina?
marehor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2016., 16:05   #7829
Pozdrav, radi li u Vinogradskoj jos uvijek ginekologica Vesna Kosec? I molila bih, ukoliko netko ima raspored ginekologa da podijeli sa nama Hvala
mala_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 02:39   #7830
Mala_kc prije 16 mj kada sam ja rodila radila je dr. Kosec. A raspored ne znam

Nose se svoje spavacice, u posijete moze doci samo jedna osoba u sobu na pola sata. Nama su uzele bebu prvu vecer da se naspavamo. Bila sam 7 dana svi su bili dragi i ljubazni.
BebaAno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 17:26   #7831
Kako funkcionira s tim apartmanom? Koliko tih apartmana postoji?
Koliko unaprijed se apartman može rezervirati?
__________________

Heroji ne trebaju nam ni puške ni pištolji
Samo čisto srce i ničeg se ne boj
Zookey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 19:09   #7832
Jedan apartman koji se ne moze rezervirati unaprijed. Ak je slobodan mozes u njega.
Nekih 350kn dan, sama u sobi, plus imas svoju kupaonicu i svoj tus
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 00:19   #7833
Ja sam trenutno trudna 25+1, ali zbog raznoraznih dijagnoza očekujem da će me hospitalizirati kroz dva tjedna. Da li postoji posebna tema o odjelu patologije trudnoće jer me zanima kako stvari funkcioniraju na tom odjelu (obzirom da ću tamo ležati 2-3 mjeseca ).
Da li su isti doktori na oba odjela? Da li na patologiji postoje sobe s WC-om?
I jedno suludo pitanje... da li su sobe klimatizirane?
natushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 09:19   #7834
Jedino ti mogu reći da se isti doktori vrte i u ginekološkoj ambulanti, trudničkoj, rodilištu i patologiji, barem iz mog iskustva
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:42   #7835
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Jedino ti mogu reći da se isti doktori vrte i u ginekološkoj ambulanti, trudničkoj, rodilištu i patologiji, barem iz mog iskustva
Ima li netko tko mi može više reći o odjelu patologije?
natushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 23:19   #7836
Ako se dobro sjecam (otprije 2 godine), posjete su sat vremena,16:30-17:30. U sobama su 4 kreveta. Tus i wc su zajednicki za cijeli odjel. Pripremi si knjige,laptop...nesto za zanimaciju u slucaju depresivnih cimerica (ja sam imala srece i upoznala super curu s kojom se i danas druzim). Doktore vids ujutro i navecer na viziti.
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 15:17   #7837
Da li ima netko možda friški raspored doktora u TA? Danas sam se telefonski naručila za prvi pregled i pitala sestru ali rekla mi je da se ne zna ništa, kao da rade svakako.

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Rita32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 23:03   #7838
Da, stalno se u zadnje vrijeme traži raspored, ali koliko znam nema ga. Jest da bi netko neki dan trebao biti u nekoj ambulanti, ali se sve promijeni. Recimo ja sam išla na uzv-ove tamo na ginekologiju u TA kad sam imala spontani, i svaki puta mi je bio drugi doktor. Neke žene su tražile pojedine doktore tipa u TA, pa su sestre govorile da je došlo do promjene, da nema dr i slično.

Kad sam bila trudna naručila sam se u termin kad je po tom nekom rasporedu trebala biti Košec. Od 4 puta u TA samo je jednom bila ona.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 16:28   #7839
Da li možda neka od vas zna jel dr Grbavac još uvijek radi u Vinogradskoj?
da li je otišao možda iz Vinogradske u privatnike?
tnx
__________________
Cash Only
PennyPenny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2016., 08:25   #7840
Quote:
PennyPenny kaže: Pogledaj post
Da li možda neka od vas zna jel dr Grbavac još uvijek radi u Vinogradskoj?
da li je otišao možda iz Vinogradske u privatnike?
tnx
Još je uvijek tamo, mislim, barem je bio u 2. mjesecu kada sam ja rodila.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.