Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2016., 18:19   #961
Dali netko zna di je dr. Mario Zadro?? nema ga u DZ Sesvete, tamo di je on bio je sada neka druga doktorica, pa me zanima dali se negdje prebacio?Dali se mozda privatiziro, i ako je,šta je s njegovim pacijentima preko hzzo-a? jesu oni pripali nekom drugom ili jos uvijek spadamo kod njega??
ivanna0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 11:41   #962
Planiram trudnocu.
Moj ginic je ozbiljno bolestan i ustvari moram naci novog.
Ne mogu se odlucit dal:
Stariji jer su iskusni
Dal zenu...
Il ?
Zenice kakva su iskustva?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 14:00   #963
Ja sam ih promijenila par, i mislim da je sve relativno. Ono što je meni bitno je da prema googlu nije doktor/doktorica iz noćnih mora i da ima modernu opremu. Npr moja prijašnja doktorica nije imala ultrazvuk uopće, pa onda uputnice za bolnicu na ultrazvuk, ma koma... Sad sam u Zaprešiću u novom domu zdravlja i relativno sam zadovoljna (kolko se može bit sa socijalnim ginićem ako si ikad bio iz nekog razloga kod privatnika)...
bela87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 14:29   #964
I meni treba novi soc.ginić. Moja je otišla u mirovinu, a kod nove nisam nikad bila jer je na trešnjevci, a ja u NZ. Pitala sam u DZ Siget i kod nikog nema mjesta. U Dugavama sam doma al kažu da su oba doktora u DZ Dugave stara i pred penziju pa me zanima jel znate nekog na području NZ da prima nove pacijente.
__________________
22.01.2011...love, love, love...
26.10.2016...kung fu panda...
Nisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 06:02   #965
Mislim da kod gonides toliko rijetko da ti ni tresnjevka nije daleko, a tesko je naci gin ajme... Ja sam dobila popis svih gin u gradu i zvala odreda pitat tko prima. Obicno primaju neki doktori sa nekim stranim imenima iz stranih zeljama za koje se na kraju ispostavilo da su i crnci... A ne znam bas kak bi se osjecala da idem kod gin za kojeg smatram da ne zna bas ni jezik.
Na kraju sam nasla doktoricu u podsusedu pa sad ja s jaruna idem u podsused kod gin.... Ali to jednom godisnje se pretrpi.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 07:49   #966
Za redovne preglede jednom godišnje idem privat, al sad se nadam trudnoći pa ću ipak malo češće morati pohoditi soc. ginića pa bi radije da mi je što bliže..
A probati ću kod metuzalema u Dugavama no možda ni oni ne primaju nove..
__________________
22.01.2011...love, love, love...
26.10.2016...kung fu panda...
Nisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 16:33   #967
Možete preporučiti privatne doktore u Zagrebu uz cijene vođenja trudnoće? Trenutno sam na pola trudnoće pa bi možda ispalo i jeftinije
Mamassitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 14:52   #968
Quote:
ivanna0806 kaže: Pogledaj post
Dali netko zna di je dr. Mario Zadro?? nema ga u DZ Sesvete, tamo di je on bio je sada neka druga doktorica, pa me zanima dali se negdje prebacio?Dali se mozda privatiziro, i ako je,šta je s njegovim pacijentima preko hzzo-a? jesu oni pripali nekom drugom ili jos uvijek spadamo kod njega??
malo kasno dobivaš odgovor, ali ako ne pomogne tebi, možda će nekome tko ga također traži... Naime on se preselio malo dalje od doma zdravlja u Sesvetama, i otvorio svoju specijalističku ordinaciju...
I dalje njegovi pacijenti pripadaju k njemu. Link.
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 07:19   #969
Quote:
Mamassitta kaže: Pogledaj post
Možete preporučiti privatne doktore u Zagrebu uz cijene vođenja trudnoće? Trenutno sam na pola trudnoće pa bi možda ispalo i jeftinije
Ja sam privatno vodila trudnocu u ordinaciji dr Visnje Tadic gdje inace dolazi i jedna dr iz Petrove bolnice (a tamo sam se planira.a porodit!). Pregled me kosto 690 kn, bilo mi je super i sa svime sam extra zadovoljna.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:08   #970
Ako ima netko preporuku za socijalnog ginekologa u Zagrebu, Maksimir i okolica kojem ne smeta kaj ne idete kod njega na preglede, molim info.
Moj trenutni je koma.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:31   #971
ja sam kod rackog u runjaninovoj. samo mi uputnice daje.
trudnocu cu voditi privatno, cijena je 600 kuna za pregled/ultrazvuk/papa.

ovo su cijene ako mislite privatno obavljati lab. pretrage:

260 krvna grupa, rh faktor i testovi senzibilizacije
60 kks
50 urin, test traka i sediment
360 kombinirani probir za down-a u prvom tromj.
15 glukoza u krvi
__________________
napokon, mamax2 :srceko:
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 15:57   #972
Quote:
titulus_ kaže: Pogledaj post
ja sam kod rackog u runjaninovoj. samo mi uputnice daje.
trudnocu cu voditi privatno, cijena je 600 kuna za pregled/ultrazvuk/papa.

ovo su cijene ako mislite privatno obavljati lab. pretrage:

260 krvna grupa, rh faktor i testovi senzibilizacije
60 kks
50 urin, test traka i sediment
360 kombinirani probir za down-a u prvom tromj.
15 glukoza u krvi
A jel prima?
I jel ne radi problema ako nije primarni ginekolog nego samo za papire?
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 11:32   #973
Ima netko preporuku za ginekologa na podrucju Gorskog kotara,Rijeke ili Ogulina da ima dobre povratne informacije u vodenju trudnoce....hvalaaaa
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 10:14   #974
Baš u toj regiji ti nemam koga za preporučiti. Nakon putešesvija u Kbc Ri i u Ri privatno i učinjenih propusta, mislim da smo na vrijeme krenuli za Zg, privatno kod Podobnika, dr Gebauer.
U Rijeci nije učinjena niti preporučena obrada koja se pokazala ključnom.
Iz Ogulina je većina ginekologa otišla, jedan u Zg, jedan u Ka, ovo što je ostalo je tako tako.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 11:23   #975
Cula sam za dr.Podobnika da ga mnogi hvale ...je zna netko koliko je cijena prvog pregleda?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 13:07   #976
Isto tako me zanima ako netko zna koliko dode u poliklinici Medico u rijeci....

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
tina1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 17:42   #977
Kod Podobnika 650 kn. Bila u Medicu, 500 kn, bačen novac, bila sam van prije nego unutra, nije mi mjerenje tlak, pregled urina ništa, s uzv pogledao 3 sekunde i rekao da je sve ok, nalaze nikakve nije tražio, a kompliciran sam slučaj. Onda smo u Zg " ispravljali krive Drine ", nadam se da nismo zakasnili.
U Zg imaš tonu dobrih privatnika, imaju i niže cijene od Podobnika. Ja sam slučajno na kraju otišla tamo i zadovoljna sam.
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 09:37   #978
Hej mamice bok!

Ja sam trenutno u 25+3, vodim trudnoću kod svog socijalnog doktora u Runjaninovoj i zadovoljna sam. Ono što me zanima jest kada krenuti u KBC na preglede? I imate li preporuku za nekog na Svetom Duhu jer je pala odluka da ću tamo roditi
__________________
Love and rockets
poison_eLf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 18:29   #979
Quote:
tina1984 kaže: Pogledaj post
Ima netko preporuku za ginekologa na podrucju Gorskog kotara,Rijeke ili Ogulina da ima dobre povratne informacije u vodenju trudnoce....hvalaaaa
U Ogulinu se je do prije nekog vremena trudnoća vodila u bolnici, ali sada je ginekolog preseljen u dom zdravlja te u bolnicu kod ginekologa ideš tek kada te on pošalje. Za ovoga u domu zdravlja sam čula samo sve najbolje dok su se i u bolnici promjenili svi ginekolozi i sada su tamo 2 starija ginekologa, jedan je došao iz Rijeke a jedan iz mislim Virovitica, te jedna mlada ginekologica. Za sve sam čula samo pohvale
snowy_day is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 23:33   #980
Ne znam jesam li ga vec pohvalila, ali nakon puno promijenjenih ginekologa napokon sam zadovoljna s dr. Marijem Ćurićem. Radi u domu zdravlja na mirogojskoj. Vrlo je pristupacan, ljubazan, objasni sve sto ga se pita i daje mi dojam pouzdanosti. Imam poteskoca od samog pocetka trudnoce i cijelo vrijeme je pun razumijevanja. Sestra mu je isto vrlo pristupacna i ljubazna. Svaka preporuka ukoliko trazite ginekologa.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.