Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2016., 21:30   #581
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Dakle..još je netko vidio kao i ja..valjda bez insinuiranja,pobogu
aham, citas komentare kako bi imala :argumentaciju: kao da na svetu ima bas malo Tubinih fanova cija se argumentacija zasniva na ustipcima.

sta jos? nije to valjda sve?
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 23:31   #582
Vozdrica

Znači, učiteljica mora malo podrobnije da objasni!
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Quote:
dasha1602 kaže: Pogledaj post
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
Što ja vidim na skulpturi?
Vidim majku i dvoje dječice
: top:: klap:
Skulptura je trodimenzionalna a insinuacije su nepotrebne! : kava:
Hello!!!
Izrekoh svoje mišljenje..učiteljice : 504:
@11tena, kao prvo, ne vidiš skulpturu, nego fotku skulpture. I to iz samo jednog ugla.
Fotografija skulpture je dvodimenzionalna a sama skulptura je trodimenzionalna.
To znači da skulpturu koja je na fotografiji ne vidiš u potpunosti i ne možeš znati kako u stvari izgleda iliti koliko tačno figura čini ovu skulpturu.
Kao drugo, učiteljica kaže: "Niko nikome ne brani da iznese svoje mišljenje.
Ama, emoticon ( : nogica: ), uz komentar o majci i dvoje djece, eksplicitno ukazuje na to da je tvoje mišljenje = insinuacija."
Mislim, nismo djeca i tako...
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 23:44   #583
Vozdrica

Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Dodajem da se principijelno protivim tutorisanju i deljenju packi za izneto mišljenje... Dakle, piši i nehaj.
Bravo! :klap:
Još kad bi principijelno i sama prestala raditi ono što drugima konstantno zamjeraš, gdje bi ti bio kraj!
Daša is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 19:02   #584
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
bold.
riječ "kezi" je jako pogrdna riječ i jako nekulturan osmjeh.
ja do sada (danas) nisam na niti jednoj slici vidla Tubinoga kolegu da se nepristojno smije..
čekala sam (smo) ovaj trenutak još od daleke 2011 godine..(MC)
.
:klap:
stvarno ne želim da : penim : na temi na kojoj sad sledi svečani mimohod svih oduševljenih pa ajd ovde, ne svojom voljom nego sam prozvana.

keziti se od sreće npr. ima i to. ili... neko se kezi i posle seksa. ako ga ima.
tako da pogrdno i nekulturno nije.

inače, da li je potrebno razgovarati o kulturi i pogrdnim rečima u okviru MuraTuba diskursa? pa hajde...razgovarajmo o kulturi i kulturnom izražavanju, jedva čekam

što se tiče čekanja na ovaj veličanstveni trenutak, pa dobro...baš lepo što se desilo. samo što si ti/vi čekala/i i čekate jedan drugu trenutak. nisam ja imala Tubu, Murata i Tubinu decu u avataru.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 21:40   #585
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
stvarno ne želim da : penim : na temi na kojoj sad sledi svečani mimohod svih oduševljenih
do suza
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:44   #586
Quote:
Jana1104 kaže: Pogledaj post
Velika je šteta da organizatori nisu pozvali ovog stručnjaka za djecu - djevojčice ... ONURA SAYLAKA
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...98&oe=58977488

nisam bih morala ovdje čitali mrske komentáre AS i sličnih, koji analiziraju svaku Muratovu riječ, iako ga duboko preziraju ... s prešutnom suglasnosću nedodirljivih admina, koji inače daju crveni karton svakoj poruci, koja se ne slaže s njihovom glasnogovornikom - sveznajućom AS.
pa draga ne znam da li si čitala Tubinu temu ali sve je počelo kada sam ja rekla da se Murat kezi...na šta imam pravo. uopšte nisam imala potrebu da komentarišem taj događaj čija mi je suština bila jasna od početka. odjednom je taj kez bio glavna tema komentara a ne sam događaj ili bilo šta drugo...

dakle neko se usudio da kaže da se Murat kezi. pa je krenulo spinovanje koje je potpuno pomerilo fokus sa Tube, njene haljine, teme i slično. a kada je fokus stavljen na to kako je Murat pričvrljio ili šta već Tubu i kada je ceo diskurs otišao gde mu mesto nije, pa se sad još kao pravimo ludi i pitamo kako to mi o Muratu na Tubinoj temi...šta mi je drugo preostalo nego da se ovako sveznajuća oglasim i iznesem svoje cenjeno mišljenje i tako nekako objasnim zašto mislim da se Murat kezi. figurativno na kraju krajeva. he he he al će da me slikaju. i zašto mislim da je glupo sevdisati o Muratu i Tubi na jednom takvom mestu tim povodom. a to uopšte ne bih objašnjavala da mi je dozvoljeno da na Tubinoj temi napišem da se Murat kezi bez većih posledica po moj cenjeni lik i delo.

dakle igramo igru o Muratu ne sme ono što sme o Onuru na Tubinoj temi. :klap: ma važi.

meni je stvarno žao što sam obožavaocima Sejinog lika i dela mrska zato što govorim ono što mislim o Muratu i njegovom karakteru ali ako uspem da spasem makar jednu zabludelu dušu beskrajno željnu njegovog nežnog šaputanja i vatrenih zagrljaja npr tebe kojoj sam mrski neprijatelj, ja sam srećna,

ps inače, najsmešnije su mi rečenice... oni neki koji bi hteli nekog drugog pored nje...oni neki što ne mnogu da podnesu Murata...

meni je Sejo smešan i predvidljiv kao što ste mi vi smešne i predvidljive tako nafurane ili blaženoignorišuće. ko će biti pored Tubis je njena stvar. ako hoće neka šeta Čarlija Šina. ali po svim njenim izjavama, demantijama, intervjuima i ostalo ta žena ima skladan život, kakav nema niko od onih koji se kvartalno pitaju kome će pripasti deca i lova posle razvoda. a koji se zovu njenim fanovima koji znaju sve njene odevne kombinacije i slike unazad deset godina ali neće da znaju šta ta žena misli i oseća.

Zadnje uređivanje Andreas Sam : 14.10.2016. at 12:55.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 15:21   #587
Quote:
11tena kaže: Pogledaj post
I to smatraš odgovorom??
Ovo mi miriše na porodicu čije prezime nosi ovo dijete..
Očekujemo da i druga kiz dobije account..
Boleština nad boleštinama

Tena stvarno odustajem i zauvek se ograđujem od svega što kažeš na Tubinoj temi.
žao mi je što jedna divna žena ima temu na kojoj se pišu ovakve stvari, ali šta da radim. i to je deo istog problema kao i taj Fejs nalog.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 16:34   #588
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
zašto???

udaraju joj porodicu, brak, profesiju, karijeru, izgled, reči, što ne bi i decu. kao da ima razlike.
da li je lako biti žena i istrpeti da neka druga ima sve?? pa nije.

Andreas,
Zadnja recenica ti je jako interesantna,da mozda znas koja ili samo gatanje iz kave
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 16:41   #589
Dahlija mislila sam na to da je Tuba meta za razne ljude na sve moguće načine. pokušavam da shvatim to. u redu, javna ličnost...ali njen život je meta i njenih tzv. fanova.
ako ste se javili zbog Berg nije mi bila na kraj pameti. da i ona ima sve ali eto, ona je voljena, mažena, pažena pa i ovde na forumu. ko je dirne vidi se kako prođe.

samo za Tubu treba otvoriti posebnu temu da se ovde valjam po blatu pokušavajući da shvatim i sebe i druge.

nju bar shvatam. ona samo želi da čita svoju knjigu u ćošku i da je svi ostave na miru. ali i kad to kaže ne veruju joj i ne ostavljaju na miru. kada kaže da je njen muž dobar i romantičan čovek sprdaju se sa njenim rečima...njeni fanovi. tako da...neobično, vrlo.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:46   #590
Andreas,
Ni u pomisli mi nije bila Berg, pa Halit s Tubom snimao film, sad Onur snima s njima seriju.
Ali tvoja recenica daje dojam da je Tuba ljubomorna,bar sam ja to tako shvatila.
Da imas pravo, u stvari ljudi ocekuju od nje da nije tako hladna bar u odnosu na muza. Naravno u Turskoj svi znaju da su oni ko iz vedra neba objavili da ce se vjencati,i da je ona trudna,do tog vremena niko nije znao da su uopce u vezi. I naravno sad svako malo naklapanja o razvodu, jer su uvjereni da se je "morala"udati za Onura.
Dalia-Bozur is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 18:49   #591
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
...njeni fanovi. tako da...neobično, vrlo.
Ponekad mi se cini da su ljuti na nju jer im je zbog njenih rl izbora propala mastarija.
Posebno mi je anbilivibl dokle su u stanju da idu samo da na kraju "budu u pravu".



Dalia njenoj prirodi nije svojstveno takvo iskazivanje emocija (koliko se secam ima Mesec u Jarcu, Caribal je pisala o tome). A doma joj koliko znam niko nije bio, prostudirati kakva je privatno. Naravno teoreticarima nista ne stoji na putu, ono osecaj za pristojnost / respekt drugog bica, glumice koju gotive... Jbg nije im udovoljila.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 13:12   #592
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
gdje ima dima ima i vatre.......
nešto se događa,samo, zašto bi se nas ovdje vređalo nekim ludilom,
kad mi samo prenosimo što se piše,
ili pak objavljuje javno na tv-kanalima...
do bračnog para je dali će javno demantirati ili potvrditi neku vijest...
Tubina djeca, garantiram životom, neće danas-sutra ovdje poviriti,
ali u arhivama Turskih portala sigurno da će ponešto naći..
ima Tuba osobe koje se brinu o njenom poslovnom i privatnom životu i
predpostavljam da je dobro u sve upućena...
evo i ja ću prenjeti jednu jučerašnju vijest ...

i sama ću se..........

bilo bi pametnije da se neko umesto da sad patetiše lupao po glavi kad mu je Murat sa Tubinom decom bio u avataru.
osetljivih dušica na sve strane, još će neko da se rasplače što se našao iznenađen i uvređen.

očigledno je da se ona više neće spuštati na taj nivo da komentariše stvari iz svog privatnog života.

ako je cilj da se prenosi sve što piše a dušu raduje evo prenosim i ja.

uživajte, to je vaša ekipa. https://www.instagram.com/tulo_bb/
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 12:23   #593
Thumbs down

Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
bilo bi pametnije da se neko umesto da sad patetiše lupao po glavi kad mu je Murat sa Tubinom decom bio u avataru.
osetljivih dušica na sve strane, još će neko da se rasplače što se našao iznenađen i uvređen.
očigledno je da se ona više neće spuštati na taj nivo da komentariše stvari iz svog privatnog života.
ako je cilj da se prenosi sve što piše a dušu raduje evo prenosim i ja.
uživajte, to je vaša ekipa. https://www.instagram.com/tulo_bb/
ponajprije da ti pojasnim....
Tubina tema je mjesto gdje se piše o njoj,
pa bilo to lijepe ili ružne stvari..
bez obzira bio netko njen fan ili ne,ima pravo pisati o njoj.....

1.bold,

ako mene kvotaš,znaći da se meni i obraćaš,
pa bih te lijepo zamolila nemoj pisati neistine..
ja osobno NIKADA,ali baš nikada na mom avataru nisam imala niti samo Tubu,
niti samo Murata,a pogotovo ne Murata sa Onurovom djecom...
na mom avataru uvijek su bili parovi iz serija,znaći Asi & Demir,
kao što sada imam par Elif & Kahraman iz serije KYG...

2.bold,

ovo nije moja ekipa,niti će ikad biti....

žao mi je što se teme na off topicu brišu,pa da se vidi šta smo sve Muratu radile......

ps.
zanima me dali pojedini forumaši ikada opletu po svojim susjedima,familiji,
tipa,moj susjed ima krive noge,moja susjeda ima ljubavnika,moj nećak se zaljubio u ženu moga prijatelja etc,etc...

voljela bi da mi pojasniš,kakva je razlika između ovih mojih navoda i pisanja o Tubi...
i na kraju jedno pitanje za tebe :
hoće li se Tuba razvesti i poslušati nas "pomahnitale" teoretićare i udati se za Murata jer su to naše želje ????

"živi bili pa vidili"
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 13:38   #594
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ponajprije da ti pojasnim....
Tubina tema je mjesto gdje se piše o njoj,
pa bilo to lijepe ili ružne stvari..
bez obzira bio netko njen fan ili ne,ima pravo pisati o njoj.....

1.bold,

ako mene kvotaš,znaći da se meni i obraćaš,
pa bih te lijepo zamolila nemoj pisati neistine..
ja osobno NIKADA,ali baš nikada na mom avataru nisam imala niti samo Tubu,
niti samo Murata,a pogotovo ne Murata sa Onurovom djecom...
na mom avataru uvijek su bili parovi iz serija,znaći Asi & Demir,
kao što sada imam par Elif & Kahraman iz serije KYG...

2.bold,

ovo nije moja ekipa,niti će ikad biti....

žao mi je što se teme na off topicu brišu,pa da se vidi šta smo sve Muratu radile......

ps.
zanima me dali pojedini forumaši ikada opletu po svojim susjedima,familiji,
tipa,moj susjed ima krive noge,moja susjeda ima ljubavnika,moj nećak se zaljubio u ženu moga prijatelja etc,etc...

voljela bi da mi pojasniš,kakva je razlika između ovih mojih navoda i pisanja o Tubi...
i na kraju jedno pitanje za tebe :
hoće li se Tuba razvesti i poslušati nas "pomahnitale" teoretićare i udati se za Murata jer su to naše želje ????

"živi bili pa vidili"
ako postoji razlika između :imati Tubu i Murata i Tubinu decu u avataru: i :imati Asi i Demira i Tubinu decu u avataru: onda se duboko izvinjavam mada ne vidim razliku između te dve stvari.

ali dobro, lažem. evo lupam se

pošto lažem ko zna šta sam sve u stanju da izmislim i smuljam tako da ne obraćaj pažnju.
ti i dalje radosno i puna nade stavljaj vest o njihovom razvodu na Tubinu temu kad god se pojavi, pošto na to imaš pravo, a ja ću i dalje da muljam i lažem okolo po kamenjarima pošto na to imam pravo. i svi sretni. pa dok se ne razvedu. neko najsretniji.

a sad idi i javi da nisam umela da ti odgovorim.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:25   #595
Thumbs down

Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
ako postoji razlika između :imati Tubu i Murata i Tubinu decu u avataru: i :imati Asi i Demira i Tubinu decu u avataru: onda se duboko izvinjavam mada ne vidim razliku između te dve stvari.

ali dobro, lažem. evo lupam se

pošto lažem ko zna šta sam sve u stanju da izmislim i smuljam tako da ne obraćaj pažnju.
ti i dalje radosno i puna nade stavljaj vest o njihovom razvodu na Tubinu temu kad god se pojavi, pošto na to imaš pravo, a ja ću i dalje da muljam i lažem okolo po kamenjarima pošto na to imam pravo. i svi sretni. pa dok se ne razvedu. neko najsretniji.

a sad idi i javi da nisam umela da ti odgovorim.
ili nisi shvatila,ili ti je netko krivo prenio.......(dokaz u pisanom ili slikovnom obliku,molim)..

niti Tubu sa Muratom te Mayu i Toprak.....

niti Asi sa Demirom te Mayu i Toprak...

niti Murata,niti Demira sa Mayom i Toprak..

nikada ja nisam imala na mom avataru

možeš slobodno pisati na Tubinom topicu...
meni je ispod časti prepucavati se na temi glumice
čiji rad i lik cijenim..



odoh ja u svoju birtiju......

__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 14:33   #596
znaš kako, kad nema dokaza da si imala građanina Demira Dogana i građanku Asi kakoonobeše i decu građanke Tube Bujukustun na sličici za avatar, a ne može ga biti jer si avatar promenila, kako ja sad da dokažem ono što sam svojim rođenim očima gledala bar godinu dana.

u takvim slučajevima postoje svedoci. ako na ovom svetu postoje bar dva čoveka koja su videla isto što i ja onda znači da nas troje lažemo.

taman posla da radiš nešto što je ispod časti, taman posla.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 17:25   #597
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post

Znači postoji i drugi sadržaj ali neće privući pažnju kao nepostojeća Tubina sisa, ili Cagatayevo oblizivanje usana to je fakat i oko toga nema rasprave ni lamentiranja. Sex prodaje ili u turskom slučaju naznake sexa prodaju

a fak it, kad mi nemamo taj sublimni drajv na genijalni glumački par koji se kreše i privatno pa mora tako seljački.
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 17:42   #598
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post


Mislim da se ta era nije završila i da ima kvalitetnih serija, možda isto toliko koliko i ranije, samo što se utapaju u već pomenutoj hiperprodukciji. Međutim, to ne može biti razlog za ovakve generalizacije.


Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
a fak it, kad mi nemamo taj sublimni drajv na genijalni glumački par koji se kreše i privatno pa mora tako seljački.
Ko vam kriv kad ste prosti ne diraj mi zečiće nek se volu i krešu ima li nečeg lošeg u tome
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 17:54   #599
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post

Ko vam kriv kad ste prosti ne diraj mi zečiće nek se volu i krešu ima li nečeg lošeg u tome
nisu oni jedini, krešu se i Halit i Berg
a ti onda gledaj svoja posla i ne sikiraj se za nas i Tubu
Andreas Sam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 18:08   #600
Quote:
Andreas Sam kaže: Pogledaj post
nisu oni jedini, krešu se i Halit i Berg
a ti onda gledaj svoja posla i ne sikiraj se za nas i Tubu
Pravo da ti kažem htela sam da te tužim zbog ovoga, izigravaš moderatora, tema je turska tv industrija i ako želm da komentarišem Tubu i njenu seriju u tom kontekstu imam sva prava, i onaj drugi post ti je bio problematičan, ali prošao je kao šala, jer ako ja dirnem Tubu ti ćeš dirnuti Burcin iz čistog mira i to njen privatni život, mislim da si previše vremena provela sa sektom

I to ružne reči ...krešu da reče vode ljubav pa da ti oprostim, a i jesu genijalni glumci pogotovo kada se mere sa Kivom i Tubom
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.