Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2016., 12:19   #3101
Ja sam ju lani iznila u AS, nitko ništa nije rekao
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 15:40   #3102
Mislim da njih cisto boli djon u sta mi nase bebe iznosimo...
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 13:18   #3103
Rodila sam u Splitskom rodilistu drugo dijete nesto malo manje od 4 godine.Isla sam na inducirani . Mene je porodila Dr.Tanja V.Pušić i sve rijeci hvale . Sto se tice sestara , kako koja.Vise su u rodilistu bile bahate,nego na odjelu babinja. Jos je sa mnom bila moja sestra,ali dvije medicinske sestre su bile jako drske. Srecom meni nije dugo trajalo,a i Dr,Tanja se jako zauzela za mene ,tako da ove dvi proleterke nisam ni dozivljavala. Babica manja plava,lagano ricaste kose me je porodila sa Dr.Tanjom i bila je odlicna.Sto se tice odjela sve sestre su bile savrsene, bila sam babinje 2 ako se ne varam. Mislim da je to sve od dana do dana ,kako je ko i kako se potrefi.Sretno zene
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 17:36   #3104
Ima li jastuka za dojenje u rodilistu ili bi mi bilo dobro da ponesem svoj? Da li ih je itko koristio?
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 17:54   #3105
U rodilištu ti ih nema, a sad koliko ti bas treba ta tri dana dok si tamo . Bebu ćeš ionako vjerojatno dojit na ležeći, jer ce tebi tako bit najugodnije.

Ja ga imam kući, ali ga neću nosit, to mi je praktičnije za kasnije kad mama sjedne prekriženih nogu pa bebu stavit na jastuk. Prvih dana ne vjerujem da cu forsirat tu pozu.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:30   #3106
Nosim blizance, pa mi se polozaj dojenja na kusinu cinio nekako najprakticniji.
Kcer sam dojila lezeci i tako je stvarno bilo najjednostavnije, ali ovo dvoje...
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 20:44   #3107
Ako vidis da ti treba moze ti ga netko donit. Ionako ti ne stane u torbu pa sumnjam da bi ti dozvolili da ga poneses odmah sa sobom u rađaonu.
Mislis da ces ih dojit istovremeno odmah?
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:06   #3108
Nadam se. Barem kako barba Google kaze da je tako najbolje.
Ma, dobro kazes - nema shanse da mi stane u torbu. Spakirat cu ga za mm da mi donese.
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:25   #3109
Vidit ces tamo kako ce ti pasat pa ti lako donesu.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 21:31   #3110
Cini mi se da cu tako. Pogotovo jer cu onda uspit pitat i sestre u rodilistu kako i sta da uradim, pa odlucit.
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 13:06   #3111
Thumbs up

Evo za buduce mame koje ocekuju porod u splitskom rodilistu, ja sam vise nego zadovoljna. Doktori na porodu ok, nista ekstra, ali skroz korektni. Babice su bile divne, a sestre na odjelu su super, stvarno pomazu, bodre, sve pohvale.
Eto da ne budu samo losa iskustva iz splita.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2016., 16:21   #3112
Quote:
Garf kaže: Pogledaj post
Evo za buduce mame koje ocekuju porod u splitskom rodilistu, ja sam vise nego zadovoljna. Doktori na porodu ok, nista ekstra, ali skroz korektni. Babice su bile divne, a sestre na odjelu su super, stvarno pomazu, bodre, sve pohvale.
Eto da ne budu samo losa iskustva iz splita.
Super. Ovo mi sad tako dobro dode.
Katija33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 18:15   #3113
Na koju stranu triba ici kad se udje u rodiliste? Bila sam do sada samo na hitnom prijemu, a onaj atrij mi je usrid noci izgledao vrlo zakucasto, pa da se ne zagubim trazeci radjaonu
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2016., 21:12   #3114
Ideš desno, na hitni prijem. Tamo će te pogledat i otamo te vode u rađaonu.
Garf is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 20:51   #3115
Aha, onda znam gdje treba ici Hvala!
__________________
Diem perdidi
hajimemashite is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 21:15   #3116
Pozdrav svim mamama
nova sam na ovoj temi, također nova i u Splitu pa nisam baš upoznata s bolnicom, bliži mi se termin prvog poroda, za 3 tjedna, pa me zanima kakvo je trenutno stanje u bolnici? ima li svježih informacija i novosti? Da li je možda tko imao iskustva s dioptrijom i carskim rezom?
reinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 18:46   #3117
Evo ja sam rodila 23.5 zanci skroz svjeze 😀meni je bilo sve izvrsno! Na porodu svi super, i doktori i sestre i babica sve sve odlicno! Na odjelu isto tako, pomagale su mi oko dojenja i oko bebe, sve je bilo cisto uredno, ma nemam rijeci, bas sam bila ugodno iznenadena s obzirom na svakakve price.. ja sam rodila prirodno, a imam isto veliku dioptriju...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
jabucica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 20:11   #3118
malo ću biti offtopic ali kakve veze ima dioptrija s carskim rezom?

kako sam i ja s veelikom dioptrijom i nosim leće, zanima me da li je s lećama dozvoljeno u rađaonu?

ne mislim da je to problem kod prirodnog poroda, već da bi mogli tražiti da ih svejedno izvadim iz očiju ako bi slučajno ošlo do hitnog carskog. ako je tako stavila bi stari par leća, pa ne ih bace ako treba.
Freda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 00:28   #3119
Meni su rekli radi velikog naprezanja moze doci do povecanog ocnog tlaka,i rupture ili degeneracije na ocnoj pozadini....
Ja isto nosim lece ali mi je doktorica rekla ni slucajno sa lecama na porod,nisan je niti pitala zasto jer iskreno nije mi ni palo napamet s njima na porod,nedaj boze da se sta zakompliciralo bas bi se ja tada mislila di cu ih skinit ili bi se iopce sitila da ih imam pa bi mi posli bilo koma,jer kad zaspem s njima po ure, uru,oci mi budu strasno suhe...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
jabucica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2016., 11:04   #3120
Quote:
jabucica3 kaže: Pogledaj post
Evo ja sam rodila 23.5 zanci skroz svjeze 😀meni je bilo sve izvrsno! Na porodu svi super, i doktori i sestre i babica sve sve odlicno! Na odjelu isto tako, pomagale su mi oko dojenja i oko bebe, sve je bilo cisto uredno, ma nemam rijeci, bas sam bila ugodno iznenadena s obzirom na svakakve price.. ja sam rodila prirodno, a imam isto veliku dioptriju...

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk

Bas mi je drago cuti ovakvo iskustvo! Cestitam sto se tice stvari za ponijeti, treba li ista za bebu nositi? Osim robice za izlazak,naravno
Ja sam imala prije,u tinejđerskim danima,sitne neuroloske probleme a ujedno mi je malo veca dioptrija pa moram ici kod specijalista na pregled da eliminiramo ove moguce smetnje pri naprezanju
reinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.