Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2010., 17:14   #81
Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Mene će Fred početi živcirati tek nakon što počne oblačiti majice kad dođe u stan. Do tad, briga me za drugo.

Meni je Agostine i malog Dine ful žao. Ja bih na njenom mjestu poslala Berila u MP3.

Nono je komedija. Lika su pogodili, ma sve u 16. Mimi isto.

I da, umrla kad ona Gemma tam se klanja pred onim ikonama i kipovima. Ono, odjednom eto scene gdje ona ljubi pod, a soba krcata svecima.
Meni je zakon kad je Toto prigovarao Gemmi što se toliko moli, da gospa ima i drugih vjernika, ne može samo njoj služiti
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 03:30   #82
Upravo odgledana 38. Kasnim jaaaaaaaaaako s Brazilom (kod njih večeras 53-a).

Uglavnom, što se sve zbilo. Hm...

Diana rekla Mauru da će tražit razvod od Gersona jer ju ovaj ne šljivi ni 5 % Meni taj brak stvarno nije jasan. Al Diana je takav IDIOT od žene da je to nešto nevjerojatno. "Kme, kme, Gerson me ne voli, nisam znala da je takav, kme kme, to nije isti Gerson kojeg sam upoznala kme kme." Čisto da se zna, udala se za Gersona nakon tjedan-dva hodanja Super mi je bio intervju s Rodrigom Lombardijem (Mauro) koji kaže da bi ostavio Dianu samu da se njega pita Eto, ni on je ne podnosi LOL. Druga scena gdje me Krpa (Diana) iznervirala - počela tulit i rulit pred Bete jer je saznala da je Clara otišla iz Brazila. Clara joj je inače podvalila kokain u stan i sad Krpa mora odgovarat na sudu.

Dona Brigida ulovila Clo kako špijunira opet njeno susjedstvo i pozvala policiju da dođu uhitit Clo jer ova misli da je Clo provalnica koja planira orobiti cijelo susjedstvo Umirao sam na tu scenu. Clo šeta ulicom, odjednom oko nje policajci, hapse je, a Brigida se s portuna dere: E LADRA!!! E BANDIDA!!!!!!

Scena počinje na 6:55 minuti:
http://www.youtube.com/watch?v=EfYY4qG1mVA

Olavo je išao spašavat Clo u policiju, a Jackie (njegova tajnica koja je zaljubljena u njega) nahuškala novinare na Clo koji su je prozvali "rainha do lixo" (kraljica smeća hahahaha) - Olavo je vlasnik tvornice koja se bavi recikliranjem i onda je u medijima prozvan kao "rei do lixo" (kralj smeća).

scena odmah na početku (Jackie huška novinare, Clo u postaji hahaha)
http://www.youtube.com/watch?v=T6jIvdVi2OY

I onda se Olavo išao obračunati s Bete misleći da je ona prijavila Clo. Nije ju prepoznao (on je Totov otac).. kasnije ih je Bete pozvala na večeru u znak isprike. Jedva čekam tu večeru, bit će piš. LOL.

Fragoloni i fragolina (Berillo i Jessica) su isto za umrijet od smijeha. On ulovio Agostinu u Brazilu, pa otišao provest noć s njom. Jessici je u šampanjac stavio neke kapi koje te uspavaju na 24 sata ako ih previše popiješ. Vraća se drugo jutro, ova i dalje spava hahahaha... Kad su je probudili, Berrillo joj govori kako su proveli ludu noć zajedno hahahaha

scena počinje na 3:45
http://www.youtube.com/watch?v=-FPHY...eature=related

Clara pobjegla u Italiju u potragu za Totoom... 38-a epizoda taman završi kad joj Gemma dođe u sobu. Bit će vraga. Gemmu već u braz. medijima zovu "furacao" (uragan) hahaha...

Fred/Saulo i dalje planiraju sabotirati Betin i Maurov novi izum... Lorena upoznala Agnella, a njena mama Stela i dalje sanja o Agnellu... opet incest u ovoj seriji, bez toga očito ne mogu LOL.

Više ne znam šta da pišem, Polly, javi se s komentarosima.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 12:25   #83
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Upravo odgledana 38. Kasnim jaaaaaaaaaako s Brazilom (kod njih večeras 53-a).

Uglavnom, što se sve zbilo. Hm...

Diana rekla Mauru da će tražit razvod od Gersona jer ju ovaj ne šljivi ni 5 % Meni taj brak stvarno nije jasan.
A ja baš odgledala kako isprobava vjenčanicu. Odlično, samo nek je Gerson šutne, a onda i Mauro. I da, baš se pitam gdje je njemu pamet. Melina mi je bolja od Diane (dobro, nije baš neki domet biti bolji od nje, LOL, ali meni je Melina OK kao lik ).
U parku su mi baš simpa bili:
http://www.youtube.com/watch?v=66pB4hDi8qM
Ali, neee, ne vidi Mauro nikoga drugoga osim one krave. Zbljuv.
I da, ne znam jel samo ja imam takav dojam, ali Mauro mi je nekako latentno nasilan, bez obzira što si spominjao da misliš da je negativac. Baš mi onako pari da ima kratak fitilj.

Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Super mi je bio intervju s Rodrigom Lombardijem (Mauro) koji kaže da bi ostavio Dianu samu da se njega pita Eto, ni on je ne podnosi LOL. Druga scena gdje me Krpa (Diana) iznervirala - počela tulit i rulit pred Bete jer je saznala da je Clara otišla iz Brazila. Clara joj je inače podvalila kokain u stan i sad Krpa mora odgovarat na sudu.
Ma na nju džaba trošit riječi, ja se na početku svake epke pomolim da je što manje prikazuju, ali na ovo boldano UMIREM! I da, zašto Krpa?
A da, Clara, kak mi je bilo dobro kad je zakuhala da se Mauro i Diana sretnu u stakleniku, naišao Gerson, pao fajt. Clara, naravno, likuje. Koje face ta žena slaže. Fkt mi ko da dvije glumice glume Claru.. Ximenes Kod Gouveia, izgledom totalno bezlična (tada ona meni pari na ispradnu krpu, LOL), pred fosilima sva buci-bu, nja-nja, a poslije uf... Ona i Fred se stalno drapaju, čim jedno od nih uđe u stan, već znam šta slijedi, LOL

Ijaaaoo, ovo s Clo i Brigidom je urnebes. Meni su inače smiješni ona (Clo) i Olavo kad se onak kao navlače.

Aj, jedva čekam vidjeti to s Berillom i Jessicom. Ona mi je ujedno smiješna i pomalo iritantna, ali oni dvoje u paketu, maaa, za krepat od smijeha. Samo ih u ove zadnje što sam pogledala nije baš bilo.

Vidim da je Fatima trudna, ufff, baš da vidim šta će biti s njom i Danilom.

Saulo- standardno ogavan.

Nisi mi baš trebao reći za trio incesticus, nisam fan rodbinskih fuck kombinacija.

Noćas pogledala 19. i 20. (:Shame: ), to sam si još prije skinula, u zadnji tjedan dana nisam mogla, zbog tehničkih razloga, jel, a danas si oept stavila skidati pa ću probat malo ubrzati gledanje.
Eto!

I nek se zna, baš sam frustrirana zbog ograničenja na 10 smileova. Grrrrr....

Zadnje uređivanje PollyS : 19.07.2010. at 13:08.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 19:01   #84
Evo izašla je anketa:

Silvio de Abreu je rekao kako jedan od važnijih likova novele "Passione" umire u slijedećim danima (???). Kojem liku želite smrt? Testirano je zasad 707 osoba. Rezultati:

Saulo - 31,68 %
Fred - 14,99 %
Diana - 13,44 %
Toto - 9,48 %
Gemma - 5,80 %
Gerson - 5,52 %
Melina - 4,95 %
Bete - 3,54 %
Mauro - 3,25 %
Clara - 3,25 %
Danilo - 2,55 %
Olavo - 1,56 %

Mislim da su prvo i drugo mjesto očekivani, s obzirom da su oboje negativci, al mi je presmiješno da je PROTAGONISTICA na trećem mjestu :XD Eto, ni Brazilci je ne podnose :XD

Odgledano sve do 44-e epizode. Super epizode. Samo me jedna scena glumački razočarala, scena je trebala bit super, a gluma skoro pa ravno 0.

Od danas sam službeno Melina & Mauro fan. Super su mi skupa. No on ko tele zaljubljen u Krpu. Krpa je rekla da će ostavit Gersona jer ga nije uspjela upoznati, a već je u braku s njim (jbt, to joj nije palo napamet PRIJE vjenčanja???)... Ugl, rekla je Gersonu da će tražiti razvod NAKON njegove utrke... ovaj blesan je onda išao na trku i slupao se totalka.... zadnja scena 44-e epizode on moli Dianu da ga ne ostavlja. Meni je to sve tako neuvjerljivo i blesavo, ne vidim ŠTA Mauro i Gerson vide u toj maloj spodobi. Nit je nešto privlačna da sline za njom, nit je nešto pretjerano pametna (piše diplomski rad u zadnji čas).... ajd da su neku "gostosonu" stavili u tu ulogu, još bih i shvatio :XD Prije toga je Krpa rekla Mauru da će sad napokon biti skupa... joooooooj.... Melina & Mauro zauvijek. Bili su preslatki kad ju je on tješio nakon Gersonove nesreće, napravit ću screen kapčure. ub:

Najveća smijurija ovih epizoda je bila VEČERA u kući Gouveia. Clo došla odjevena ko "pakoš" (križanac kokoške i pauna).

Dolazak Olava i Clo:


Reakcija Meline, Antera, Bete i Brigide (koja je skoro pala u nesvijest):


Razgovori za večerom :hail:

Clo se želi doselit u to njihovo susjedstvo "Vila America"...a baba se protivi pa joj govori kako u tom susjedstvu žive samo generacije obitelji koje su tu od samog osnivanja susjedstva... A Clo: Ma nema veze... treba malo mladih ljudi.. meni bi dosadilo da živim u susjedstvu s istim ljudima generacijama.. nek dođe mladost.. a ne "velharia" :XD

Za one koji ne znaju, Clo i Olavo su novi bogataši koji žive u siromašnoj četvrti u luksuznoj kući... Clo sad melje kako je kuća bila skupa... kako je sve "tudo chique"... Melina je pita gdje se nalazi ta kuća.. a Clo: Fica la mesmo onde ela ta... :lol.

Onda je došao desert na red... sladoled... Clo hvali sladoled.. "Minha mae fazia"... a baba: To je bio omiljeni desert Luja XVI, francuskog kralja... A Clo: De verdade? Eu pensava que era tapioca com chocolate :XD Morat ću video napravit...

U Italiji isto pičvajz... Gemma i Mimi skovali plan da će upoznat Claru s lažnim talijanskim princem.. kao, ona će odmah skočit na njega jer ima para LOL.... Nije ni Clara toliko glupa Al bilo mi je za krepat gledat Gemmu svu dobru, simpatičnu i nasmiješenu...

Došli su rezultati doping testa... Danilo je platio nekom biseru da zamijeni njegove rezultate s nekim drugim natjecateljem, a taj zamijenio Danilov rezultat sa Sinvalovim, pa sad svi misle da je Sinval drogeraš I ta scena mi je bila najveće razočaranje dosad. Gerson došao reć rezultat pred cijelu familiju.. Sinvalova gluma UŽAS. Danilova gluma UŽAS. Lorenin blagoteleći pogled = UŽAS. Stela sva iznervirana... Saulo u svom uobičajenom tonu - negativac iz crtića. Užas užas scena... ugh...

Šta još... Nije bilo Jessice i Fragolonija... valjda su na pauzi...

E da, Fatima je čula Candein i Felicijin razgovor kad je Cande rekla pričala kako je kad je nosila Freda to bila teška trudnoća (kao, to je trebao bit znak pošto je ovaj zločest), kad je nosila Feliciju da je sve bilo OK, a da za Fatimu ne zna jer je nije nosila... sad Fatima misli da je posvojena... očito će se ubrzo saznat da je Fatima Felicijina kćer.. ja i dalje tvrdim da je tata Gerson.

Idem gledat TITITI... čujemo se.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 00:29   #85


Malo ejčditivi fotki naših junaka - Krpa included!!! 10 images per page ugh...





Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 00:30   #86




Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 00:31   #87




Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 00:35   #88


Totolo ...........



Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 00:43   #89
OBOŽAVAM CLO. Koja legenda od lika, to je za ne povjerovat



Otišla je s Jackie tražit kuće u Gardin America jerbo to su "chique" kuće, ona tamo kao novopečena bogatašica MORA živjet. Došla u agenciju koja nudi ponude.

Clo: Pokažite mi sve, ništa mi nemojte skrivati! Novac nije problem.

Predstavnik: Bom, ovo su slike i projekti koji su trenutno u ponudi. Kao što možete vidjeti kuće su u "altissima qualidade". Ne postoji ništa bolje na tržištu.

Clo (gleda prvu kuću) : Nao, nao, essa casa e muito feiaaaaaaa..... ne mogu živjeti u takvom "burracu" :XD Dajte dalje...

*predstavnik pokazuje drugu kuću. Clo gleda, nije nešto zadivljena..*

Clo: Hm... dajte da vidim bazen... O Bože... pa ovo liči na akvarij... Dajte treću...

*predstavnik pokazuje treću kuću...*

Clo: Essa, essa e boa! Mais o jardim e pequeno Kamo ću stavit svoj "orchidario"? (BTW čisto da se zna, žena je ALERGIČNA na orhideje, no pošto je imati orchidario CHIQUE, ona će si ga napravit LOL) :XD Ne sviđa mi se ništa, chega, chega...

Predstavnik: Dona Clo.. pa ovo je ponuda najboljih kuća u regiji...

Jackie: Bože Clo, koje lijepe kuće...

Clo: Meu senhor... znate šta ja tražim? Sabe um palacio? E MAIS! MAAAAAAAAAAAIS! :XD Želim komfortnu kuću... casa de verdade.

*predstavnik prebacuje na četvrtu kuću*

Jackie: Olha Clo... que casa maravilhosa!!!!

Clo (oduševljeno): Aaaaaaaaaaaaaaaaaa da... esta e uma casa muuuuuito interesante... čekaj da provjerim u katalogu gdje je...

*Clo odjednom smrkne*

Clo: Ahhhh... imamo problem..

Jackie: Que e creatura??? Que problema agora???

Clo: Adresa...

Jackie: Šta je s adresom?

Clo: Pogledaj ime ulice... eu nao tenho a menor ideia qual foi esse sujeito Eu nao posso viver numa rua com nome desconhecido Dragi gospodine, ja želim kuću s imenom ulice CHIQUE!!!


OBOŽAVAM JE!!!!

Ostatak 47-e epizode je isto bio OK.

Clara i Toto planiraju vjenčanje. Gemma vrijeđa Claru u sebi... zna da će nešto krenuti po krivom, pa ne namjerava ništa učiniti.... Toto traži od Clare da zove Freda (kao svog brata) na vjenčanje, no ona mu kaže kako ga neće zvati jerbo joj Fred još nije oprostio što je napustila njegovog prijatelja u Brazilu... Nda....

Kad Stela i Arthurzinho krenu sa onim "heart to heart" razgovorima, želudac mi kruli. Koga briga? Jedva čekam da Stela skuži da je nova Agnellova djevojka njena kćer :XD

Animirani negativac iliti Saulo je presretno objavio Mauru i Bete da je izdaja "Skinny Topa" FRACASO jer su počele dolaziti pritužbe grupe... meni je malo smiješno to sve, al ajd... Mislim, čisto sumnjam da bi moj tata kad bi ja ljosnuo s bicikela, išao zvat tvrtku koja je taj bicikl proizvela i počeo kukati kako se njegov nebogi sin razlupao i sad ima ranu na koljenu :XD Mauro je uvjeren da mu je to netko smjestio i na svom kućnom laptopu pronalazi originalnu verziju...

Krpa se pojavila na svega dvije minute. Hvala Bogu. Sad su je još počeli oblačiti u sivo da se stopi sa pozadinom prljavih bolničkih zidova. Odavno nisam vidio ovakvo iritantnu pojavu od protagonistice (Maya iz "Indije" je bar imala malo života u sebi).

Fatima si je utupila u glavu da ju je sigurno Cande ukrala od nekoga Nadam se da će joj Felicia ubrzo otkriti istinu...

Agnello i Fred su kupili Agostini povratnu kartu za Italiju... da ode po Dina, pa da se vrati.. vidim da će ubrzo početi velika smjena... svi Talijani u Brazil... čitao sam da bi svi trebali preći u Brazil, ali Adammo se nigdje ne spominje u press releasovima.. možda i bolje...

Super scena s Clarom i Alfredom! Negativka sa srcem!

Idem uživat u donji Clo i dalje. Legenda! :XD
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 13:03   #90
Ja sam na 71-oj epizodi, a vi? Polly?

U Italiji je nastao takav kaos! Prvo se Clara pobrinula da svi odu s imanja. Agostina i Dino su otišli natrag u Brazil, a Tota je uvjerila kako je Gemma postala sklerozna i kako bi trebala otići k doktorici. Toto je onda poslao Gemmu kod svoje rođakinje u Švicarsku, no rekao joj je da je Alfredo bolestan, te da njemu treba pregled. Prije toga je Clara još uspjela odvojiti Adamma od familije kad je potražila njegovu bivšu djevojku Francescu koja je radila kao prostitutka i onda su je Gemma i Toto udaljili od Adamma. Ugl, Adammo i Francesca sad žive u gradu, a Toto i Clara su ostali sami na imanju. Clara je tada prouzročila požar u konobi i počela je dozivati Totoa. Ovaj ju je došao spasit, al mu je na glavu pala daska i onesvijestio se... Clara ga sa strane promatra, vatra je sve veća... i Clara izlazi van.... no tada se dogodi nešto neočekivano! Clara shvati da NE MOŽE ubiti Totoa, koliko god bi mogla beneficirati od njegove smrti. Vraća se u podrum i vadi ga van... tada nastaju razmirice... prvo Totu nije jasno zašto je Clara ostala sama u podrumu kad je vatra počela, a kasnije se vratila i Gemma koja je svu krivnju prebacila na Claru i na nos joj nabila izviješće u kojem stoji da je požar podmetnut. Clara odlazi iz kuće, vraća se u Firenzu, a Toto kreće za njom. Clara mu kaže kako je njihov brak GOTOV i na kraju 71-e epizode mu priznaje kako je Gemma imala pravo kad je govorila da se njoj ne može vjerovati. Prizna Totou da je Fred bio njen ljubavnik, a ne brat LOL.

Dona Clo je i dalje KOMEDIJA! Nakon što je napokon uspjela naći CHIQUE kuću, sada je morala tražiti dekoratora. Prvo je tražila nekog poznatog brazilskog koji ju je odbio jer on samo uređuje kuće za poznate osobe, a za nju nikad nije čuo Onda je unajmila nekog XY-a koji ima "nome chique", no kad joj je došao pred vrata, shvatila je da je on neki hippi koji bi od njene kuće napravio pičvajz s mirisnim štapićima i travama. Na kraju je saznala da je u gradu poznata francuska dekoratorica. Ona i Jackie su je lovile po hotelu sve dok nije pristala raditi za Clo. Ugl, jedini uvjet od te dekoratorice je da sve radi sama, da ne prihvaća savjete od gazdarice itd. Clo je to sve bilo čudno, ali je pristala.... Ugl, ta dekoratorica sad uređuje kuće, al je zabranila Clo da ulazi u nju sve dok kuća ne bude spremna. Ja mislim da će ova uredit kuću u nekom minimalističkom stilu tipa jedna stolica u dnevnom boravku i otvoreni prozori u pozadini, na što će Clo dobit živčani slom (ona sve želi u "cores vivas" :XD )... Clo naravno ne odustaje... prvo je pokušala sama ući u kuću, al je dekoratorica postavila psa čuvara na ulazu, pa je ovaj jurio za Clo :XD Onda je rekla Fortunatu da on ide izvidit situaciju odjeven kao radnik, još mu je dala i fotoaparat da sve slika... vraća se on nakon par sati, pijan... on se sprijateljio s radnicima i zaboravio slikat kuću :XD Nakon toga je poslala Jackie da ode u kuću odjevena kao gradska službenica koja treba provjerit ako imaju sve potrebne dozvole za preuređenje.. ni par minuta kasnije, dolazi policija... Clo u autu u panici, a Jackie ko luđakinju vode iz kuće jer su skužili da se lažno predstavlja :XD Jackie je prespavala noć u zatvoru, a s njom u ćeliji je bila neka "Fat Bertha" tj. "Nancy Cueca"

http://www.youtube.com/watch?v=hWj535aOP9o

Počinje na 3-oj minuti. Clo je došla izvuć iz zatvora, donijela joj cvijeće, chique bombonijeru... a jadna Jackie prestravljena Kune se na osvetu... kasnije je izmislila pozivnicu za Clo na kojoj stoji da u gradu gostuje poznati glazbenik XY.. i Clo je naravno išla na to, iako nikad nije čula za tog pjevača, no s obzirom da ima "strano" ime, onda mora bit "festa fina" i "chique".... došli ona i Olavo na tu priredbu, a ono seoska prčvarnica u kojoj se pleše samba :XD Naravno, novinari je slikali i Clo završila u novinama :XD

Ma komedija su.. Fragoloni i Fragolina su isto presmiješni. Iako me Gagliasso i dalje u većini scena podsjeća na šizofreničnog Tarsa iz Indije... Prvo je Berillu falila Agostina i nije se mogao seksati s Jessicom.. onda mu je ova stavila Viagru u čaj, no pretjerala je u doziranju, pa je njega infarkt strefio :XD Onda joj je doktor zabranio seksualne odnose, a Berillo postavio ultimatum da će se odsad seksat samo jednom tjedno.... no kad mu se Agostina vratila u Brazil, sve se vratilo u normalu LOL. Šta još... hm... a da, pijana Clo je za večerom provalila kako je "parente de Bete Gouveia" i kako Olavo ima sina s Bete...

Clo: O filho tem um nome de... wuf.. wuf.. (glumi psa)..
Olavo: Nao, o nome dele e Antonio Matolli..
Berillo: OMG.. *malo pomalo pada u nesvijest*
Olavo: E, Antonio "Toto" Matolli..

Za neupućene, Berillo je u braku s Agostinom koja je Totova kćer, koju je napustio u Italiji i otišao u Brazil gdje se oženio Jessicom, Olavovom kćerkom. Olavo je pak Totoov biološki otac Tako da je Berilo u braku s Totovom kćerkom i sestrom :XD

BTW, ova sapunica je stvarno ko brazilska verzija "The bold and the beautiful". Svi su u rodu i svi se sa svima seksaju.

Glavna priča je grozota, počet ću ih vrtit. Gerson i Diana su u iritantnosti premašili Raja i Mayu, njih dvoje su bili idiotski gadovi, ovi dvoje su samo idioti za koje poželiš imat magičnu TV gumicu kojom ih možeš izbrisat s ekrana. Diana je suhoparna, blijeda krpa koja samo njurga, cvili, kunji.. a Gerson je patetična budala... Stvarno navijam da Mauro ostane s Melinom na kraju. Melina bi me možda živcirala jer je prerazmažena itd., al kad uz nju imaš Dianu ko protagonisticu, onda navijaš i za razmaženu bogatašicu Prije toga je Melina ostavila Freda pred oltarom kad ju je Mauro zaprosio na dan vjenčanja (on je to samo napravio da Fred ne uđe u familiju)...

Danilo Sinval, Chulepa Kako netko toliko antitalentiran ko ova trojica može dobit ulogu u noveli od 8??? Kako??? Kaykr Britto loše glumi, al mu je bar lik simpa i dobar je par s Fatimom. Caua Reymond je užas... UŽAS... te njegove scene kad glumi nadrogiranog Danila su za puknut se od smijeha. Nešto slično ko slijepi Aguirre u "Amor en custodia"...

Kad smo već kod Fatime, Felicija joj je oko 50-e epizode priznala kako je ona njena majka, a kako joj je Cande baka.. i sad Fatima pokušava otkriti tko je njen otac.. zna da je njen otac netko iz tvornice Gouveia, a mi znamo kako Fortunato zna tko je taj otac.. ja si sve mislim da je to Gerson, ali bilo bi zakon da je to Mauro LOL.

Fred ucjenjuje Stelu. Saulo je naumio otić u Italiju u posjet Totou kako bi maknuo Freda kao "procuradora". Fred sad to želi spriječit i govori Steli da zaustavi Saula ili će reći Bete i Saulu kako je Stela bila ljubavnica od Agnella koji sad hoda s Lorenom. BTW, Lorena/Agnello. OMFG. Ajd, ko par su slatki. Ali oni su ROOOOOOD!!!! ALO!!!! Pa ja bi se malo zamislio da moja cura i ja imamo istu baku Al očito je to svima OK Jedino smeta Steli, al ne iz razloga šta su rod, nego šta ona još uvijek želi Agnella za sebe.. pa je nagovorila onu Loreninu frendicu Liju da inscenira kako su Lia i Agnello ljubavnici.. naravno da je plan uspio i sad su L & A razdvojeni...

Drugo ništa posebno... za dvije epizode Gemma, Toto i Alfredo odlaze u Brazil (jedva čekam, dopizdila mi Italija više ).. samo mi je čudno da Adammo ostaje... možda i bolje, neka ga ispišu...

Super su mi komentari Brazilaca. Nisam naišao na JEDAN pozitivan komentar o Diani. JEDAN. Umro sam od smijeha kad je jedna cura opisivala Luanu Piovani, Danielle Winits i Carolinu Dieckmann kao "Trio para dura de aguentar" :XD

Ugl, nastavljam dalje, Polly javi se malo...
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 18:53   #91



















Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 14.09.2010. at 01:24.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:28   #92
Na kraju 78-e epizode Toto potrga punomoć koju je dao Fredu :klanja: Super mi je što se Toto skompao s Bete i Gersonom (molim Boga da ne pretvore Gersona u nekog zločestog degenerika jerbo mi je draži ovakav ). Još mora upoznat Saula i Melinu. Ajme, a tek kad su ga Antero i Brigida vidjeli :klanja: Brigida ostala u šoku, a Antero ga zamijenio za vrtlara. Super mi je što je Antero počeo pričat na talijanski s Totoom i onda ga je Brigida ušutkala. Znači, onaj spoiler da je Antero Benedettov brat Giovanni je očigledno istinit

Sinval/Danilo drama. Prekrijem oči i uši svaki put kad je dijalog između to dvoje. Tako loše glume da su negledljivi.

Izašlo je i par novosti:

Daniel Boaventura (glumac i pjevač) ulazi u novelu i tumačit će neki misteriozni lik.

Silvio de Abreu je danas otkrio za jednu web stranicu kako je jedan lik već umro, samo što to publika nije primjetila. Ja mislim da je to Adammo ili možda onaj Pereira koji je pomogao Mauru da raskrinka sabotažu Noronhe, Saula i Freda. Vidjet ćemo.

Ovo nije potvrđeno, al navodno bi u novelu trebala ući Alessandra Negrini koja će tumačiti lik Tereza Mattolli. Sad, tko je ona i u kakvom je srodstvu s Mattollijima, nemam pojma. Mali fun-fact, Alessandra je trebala igrati Melinu kad su počele pripreme za snimanje novele.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 21:12   #93













Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 14.09.2010. at 01:24.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:49   #94
Clo
Koja je to karikatura, strašno.

E jel to u pozadini nova kuća?
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:52   #95
Neeeeeee.. to je scena iz epizode kad su ona i Olavo došli na večeru kod Bete. To moraš vidjet
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:58   #96
A ček, šta na kraju bilo s kućom? Mislim jel su je uspjeli srediti po njenom (ne)ukusu?
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:59   #97
Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
A ček, šta na kraju bilo s kućom? Mislim jel su je uspjeli srediti po njenom (ne)ukusu?
Da.. preselili se u novu kuću... ništa nisu smjeli uzet iz stare, u novoj kući je sve trebalo bit chique Clo je čak iz stare kuće krenula trgat i rezat stare jastuke, zavjese, stolnjake da Olavu slučajno ne padne napamet išta uzet u Vilu Beverly Hills
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 23:10   #98
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Da.. preselili se u novu kuću... ništa nisu smjeli uzet iz stare, u novoj kući je sve trebalo bit chique Clo je čak iz stare kuće krenula trgat i rezat stare jastuke, zavjese, stolnjake da Olavu slučajno ne padne napamet išta uzet u Vilu Beverly Hills
Ma

Već vidim da će sve njene scene biti MUST SEE!
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 21:44   #99
97-a epizoda

OMG!

Diana odlazi iz kuće i krene se ispričavati Bete što odlazi... i sad kenja... "vi ne znate kako velika je bila ova moja žrtva " O čemu ova KRAVETINA priča????? Kakva žrtva??? Udala se za Gersona nakon tri spoja. To joj nije Gerson kriv. Nije joj uperio pištolj u glavu i naredio joj da bude njegova žena. Prije toga je odbila Maura nakon jednog razgovora i pala pod Gersonov šarm. Onda je počela bit nesretna u braku i počela se dvoumiti oko Maura... i onda je spavala s njim Gersonu iza leđa.... Jedina "žrtva" je bila kad ju je Bete molila da ostane uz Gersona nakon njegovog pokušaja samoubojstva... Al ova ga priča ko da je lakše prevaliti Saharu nego živjeti u bogataškoj kući, ljubovati s dva tipa i ništa raditi 24/7.

Narafski, dok kenjka, faca je ovakva:

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 01:09   #100
Ode protagonistica u vječna telenovela lovišta. Prva žrtva misterioznog ubojice će biti protagonistica Diana (Chatolina Dieckmann).

http://extra.globo.com/blogs/telinha...ela-324033.asp
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.