Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2015., 18:48   #781
“Quién es Quién”- Es una historia de humor y romance donde el destino lleva a dos hermanos gemelos, separados al nacer, en un viaje por caminos de vida separados hasta que se vuelven a reunir años más tarde. Pero por cosas del destino, los hermanos cambiarán sus identidades y tendrán que enfrentar situaciones muy difíciles y, frecuentemente, cómicas.


“La Indomable”- Presenta a la mega-estrella Lucero, en su tan esperado regreso a las telenovelas, como una mujer que se encuentra reconstruyendo su familia y su vida después de encontrar nuevamente el amor. A pesar de que es capaz de enfrentar cualquier reto, luchará para sobrellevar las injusticias de las cuales será víctima. Sin embargo, la batalla más difícil será contra sí misma, cuando se vea forzada a enfrentar sus propios prejuicios.


“Doña Bárbara"- Basada en la clásica novela, cuenta la historia de una mujer legendaria, conocida por algunos como la "femme-fatale"; que atrae todas las miradas, no solamente por su belleza, sino también por su fuerza de voluntad. TELEMUNDO presenta a Aracely Arámbula en una nueva adaptación de la popular telenovela que ha inmortalizado a las grandes divas de Latino América.

Te tri bih volela pogledati
Ovo drugo mi ne mirise na nesto zanimljivo
:klap:
Primera recimo ovo

Celia cantante cubana, Celia Cruz. Nacida en medio de la revolución cubana, Celia fue una mujer con un extraordinario talento. Su inimitable voz la transformó de una joven mujer humilde, tímida y ordinaria, a una súper estrella con el mundo a sus pies. Celia convirtió la salsa en el género de la música Latina de mayor popularidad en el mundo y se convirtió en una mujer que, a pesar de estar tan lejos de su tierra natal, logró rendirle honor y demostrar que no hay sueños imposibles.



Klasicna podela na crnce i belce, centar price ce biti uperen na dogadjaje a ne mnogo na emocije
Bolji je film

Ili recemo ovo


“Bajo El Mismo Cielo”- Inspirada en la obra original de Roger L. Simon, “A Better Life” (Una Mejor Vida), la historia narra la dramática experiencia de un padre quien, en busca de una mejor vida para sus hijos, vive las dificultades que sufren muchos inmigrantes en la búsqueda del sueño americano. En medio de su lucha por sobrevivir, encontrará el amor de la manera más inesperada. 

Ovo bi bilo bolje sa nekim drugim glumcima...


Ovo sa Ludwikom P. mi mirise na kombinaciju Santa Diabla & Reina del Sur
SamDrea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 01:40   #782
Meni jedino La querida del Centauro izgleda kao nešto na što bih mogao bacit oko. Dobro, mooožda i ova Celia jer me zanimaju te biografske pričice.

La indomable - Lucero, volim te, al jedna Prisionera u životu mi je bila dovoljna.

Donja Barbuča - whatever. Iako nemam pojma šta se Genesis pjeni. Neka rade remake, niti jedan remake dosad nije oblatio original. Nek ne fantazira.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 12:41   #783
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Mislim da je ona zadnja koja ima nešto za reći jer je zbog njezine ljubomore, zahtjeva, prohtjeva i hireva uništena cijela priča s DB; to će reći apsolutno svatko tko je odgledao sapunicu. Razmaženo derište.

Ma da tako je...ti sigurno iz prve ruke znas da je bilo tako.Sigurno će zbog neke glupe ljubomore ili čega već ići mjenjati dio priče.Mislim da bi samo pokazao di su joj vrata ako se ne slaže sa scenarijem.

Pa ona je rekla svoje mišljenje o tom rimejku i ne vidim zasto ga nebi rekla.Je da je rano 6 ili 7 godina je tek prošlo,ali očito nemaju sta drugo pa eto.A koliko vidim po komentarima više ljudi je za ne...
Ostaje nam da vidimo..
M@rk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 15:59   #784
Quote:
M@rk4 kaže: Pogledaj post
Ma da tako je...ti sigurno iz prve ruke znas da je bilo tako.Sigurno će zbog neke glupe ljubomore ili čega već ići mjenjati dio priče.Mislim da bi samo pokazao di su joj vrata ako se ne slaže sa scenarijem.
Govorim o tome da je konstantno vršila pritisak na scenariste da manje scena imaju Edith i Meier, a više njih dvoje; da njezin lik završi s Meierom, blablabla
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 17:18   #785
Malo me već nervira ta drama koja se digla oko DB, a pogotovo ovo Aracelino opravdavanje. Niti je ona osobno kriva što se remake radi niti je kriva što je dobila ulogu, zašto bi se ona sad morala klanjati ili ne znam što i Edith i ostalima?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 18:26   #786
Ta Tarantula mi je živi horor od glumice,još dok je glumila dobrice je bila podnošljiva ali negativke preglumljava sve u šesnast.
Ja misli mislim da je toj ženski njeno ogledalo najbolji prijatelj.Sva je upicanjena i našminkana u traileru ko da ide na modnu pistu,one obrve,,jedna je bila DB i to nije ona .
Ko se spominje za Santosa ili Maricelu?Jedino bi se mogli otkupiti sa ovom verzijom, da Marisela padne sa veoma visoke litice.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 18:32   #787
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ko se spominje za Santosa ili Maricelu?Jedino bi se mogli otkupiti sa ovom verzijom, da Marisela padne sa veoma visoke litice.
Navodno David Chocarro.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 15:29   #788
Ne znam ni tko je taj...
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 16:13   #789
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ne znam ni tko je taj...
Glumio ti je u Aurori, mislim da je ona jedina išla na našim ekranima.
Inače je glumio i u Alguien te Mira, La Casa de al Lado, El Rostro de la Venganza, najnovija njegova je En Otra Piel.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 01:10   #790
Čitam po njihovim foruma i tako to da bi Juan mogao biti protagonist.
Kao i da je Telemundo želio da to bude Levy.
Ali još ništa nije službeno.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 21:02   #791
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
E sad, znam ja da bi ti horor/krimi/triler telenovele, ali je*iga, narko telenovele su im zlatna koka. I morao bi baciti pogled, možda bi ti se svidjele, meni je Gđa Acero fino sjela i ima razne horor elemente.
Ali dobro, nećemo u offtopic; ako želiš, idemo na Telemundove telenovele
Triler i horor su mi najdraži žanrovi, istina ali to ne znači da su mi samo takve telenovele dobre. Pa i La Patrona koja je obična drama mi je bila odlična.

U mom slučaju jednako dobar primjer je i Pecados Ajenos.

Btw, nisam znao da Acero ima horor elemente.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 21:33   #792
Quote:
dennomon kaže: Pogledaj post
Btw, nisam znao da Acero ima horor elemente.
Pa recimo da glavna odreže mačetom dva prsta ubojici njezina muža, onda jedna bivša prostituka odreže onu stvar liku koji ju je silovao kao malu, onda jedna baba u frizerskom salonu ilegealno ugrađuje silikone i tako.
Baci pogled, sad će krenuti uskoro druga sezona.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 21:48   #793
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Pa recimo da glavna odreže mačetom dva prsta ubojici njezina muža, onda jedna bivša prostituka odreže onu stvar liku koji ju je silovao kao malu, onda jedna baba u frizerskom salonu ilegealno ugrađuje silikone i tako.
Baci pogled, sad će krenuti uskoro druga sezona.
degutantno sve odreda

Bacit ću malo pogled na neke scene, iako sam odlučio cijelu ovu godinu biti na pauzi a možda i dulje, sve dok se nešto zanimljivo i originalno ne snimi.

Hvala na preporuci, u svakom slučaju.
dennomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 17:07   #794
Edith se vraća na Telemundo.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 18:28   #795
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Edith se vraća na Telemundo.
U svakom slučaju bolje nego na Azteci koja je blago rečeno propala.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 18:49   #796
Quote:
PamSwynford kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju bolje nego na Azteci koja je blago rečeno propala.
Baš. Iako mi nije jasno jer su u zadnje dvije godine stvarno dobrih telenovela svojih imali, iako malo. Ali eto.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 20:22   #797
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Edith se vraća na Telemundo.

Nadam se nekoj dobroj noveli,samo da nije narco.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 11:37   #798
Da li se na telemundovoj stranici mogu jos uvijek gledat telenovele? Bila je I ona stranica msn video gdje se moglo gledat a sad ni to ne nalazim,prvenstveno sad mislim na prosle serije a ne trenutne
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 19:23   #799
Mogu, mogu
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 11:31   #800
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Mogu, mogu
Jesi siguran? Jer ja nisam nasla,evo npr.za Perro amor sam trazila epizode od pocetka I nema,iako meni net steka pa se nisam dugo zadrzavala na toj stranici al ovo sto jesam nisam nasla
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.