Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2014., 13:16   #10001
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
vec sam davno tu bio pisao o ovom filmu al bezuspjesno ..
trazim ime filma u kojem se radnja odvija oko kladioničara koji namješta mečeve u dogovoru sa svojim prijateljem crncem sa sveučilišta (tipa dogovore se koliko će taj igrač postići poena na utakmici i tako namještaju ), u cijelu priču se uvuče i mafija koja hoće svoj dio kolača itd.. taj glavni lik ima nekakvu veliku sobu kod sebe doma gdje se prate utakmice i sve.. po istinitom je događaju. na samom kraju filma on govori svoje svjedočanstvo i kako nije dobro da se rade namještajke i klađenje općenito. bio je na htv prije nekih 10 godina film.
Big Shot: Confessions of a Campus Bookie (2002)

IMDb

Trailer

Full movie
Titivillus is offline  
Old 26.12.2014., 13:20   #10002
Bravo! to je taj film. hvala puno!
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Old 26.12.2014., 17:49   #10003
Ovako... Ja se fakat sjećam samo par trenutaka filma i nisam sigurna hoće li biti dovoljni za prepoznavanje, ali - zašto ne pokušati? Početak filma je sljedeći - u snimanoj prostoriji se nalazi ormar koji u biti ima svrhu ulaska u neku drugu prostoriju, moglo bi se reći da je to tajni ormar u kojem se nalazi crna kolijevka s nekim djetetom unutra. Ono plače. Sljedeća scena je ispitivanje neke djevojčice (djevojke?) na sudu (u ovo nisam sto posto sigurna, ali velika je vjerojatnost) koju čovjek koji je ispituje krene dirati. Eh, sad, tu nastupa moja iznimno katolički nastrojena majka koja je na toj sceni prešaltala kanal. Ako pomaže, star je oko 10 godina i minimalno se dva puta prikazivao na TV-u, što bi moglo reći da je (bio) popularan. I da, učinila je to oba puta.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Old 26.12.2014., 18:07   #10004
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
oktaedar??ubija?' da nije nesta z helraizera

neg ja trazim neki flm iz 80 tih,neznam jeli teen al mogo bi bit,nesta mladenacko znam scenu neki lik tako u nekoj zgradi ili sta vec i staji auto unutra nekako zakocen al upaljen valjda i sad on slucajno makne nest,otkoci ga i auto odleti kroz neki veliki stakleni prozor i dole se slupa posto su na katu!1 lik ima onu koleđicu jaknu,mescini crvenu!!
ne baš ali uspio sam naći ali tek nakon pregleda kompletne povijesti robota u filmovima hihi....
Demon Seed iz 1977.

https://www.youtube.com/watch?v=H6O1NRs-YuU
Sutter Cane is offline  
Old 27.12.2014., 01:09   #10005
Quote:
Sutter Cane kaže: Pogledaj post
ne baš ali uspio sam naći ali tek nakon pregleda kompletne povijesti robota u filmovima hihi....
Demon Seed iz 1977.

https://www.youtube.com/watch?v=H6O1NRs-YuU
to nest ko sharkanado!!!
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Old 27.12.2014., 15:23   #10006
Quote:
Kornjačon kaže: Pogledaj post
Kako se zove onaj američki triler gdje žena sazna da joj je muž serijski ubojica nakon što nađe kutiju s trofejima u kući i prijavi ga te njega uhite a nju smjeste u program zaštite svjedoka, a on pobjegne iz zatvora i odluči ju pronači i ubiti, prerušava se i izvlači informacije od prijatelja gdje bi mogla biti pa ih onda ubije itd
Zna li itko? Sjećam se još da mu je žena imala kratku plavu kosu i oko 28 godina i da je film bio na Novoj tv negdje 2008./2009., kao i da je žena imala jednu crvenokosu prijateljicu koju joj je muž ubio.
Kornjačon is offline  
Old 27.12.2014., 16:13   #10007
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Mene to podsjeća na Leroy. I baš je bilo na htv-u prije par godina. Ali nije u nacističko vrijeme nego su joj braća neki neo nazi likovi. A i tinejdžerski film je pa ono, možda.
Je taj je
Malo sam pomijesao stvari jer je davno bilo. Hvala
Pumalavtigarpas is offline  
Old 28.12.2014., 21:47   #10008
Molim vas, film gdje glavni glumac,čini mi se putopisac svaki dan putuje na drugi otok (čini mi se da su grčki otoci).svaki idući otok je sve udaljeniji od kopna i civilizacije i time i ljudi koje sreće i situacije koje mu se dešavaju sve otkačenije i luđe
džilansa is offline  
Old 29.12.2014., 23:23   #10009
Jel nekoo gledo mozda film u kojem je ekipa bila na rodendanu pa su igrali bocu istine u kojoj je cura bacila magiju na decka pa on poslje toga nikako nije mogao nac curu jer svaka s kojom je bio poslje se odma udala. On je inace kao neki zubar. I zaljubio se u jednu curu s kojom nije htio imati nista dok ne nade onu koja je bacila magiju pa da ju makne? Nakraju je naravno sretno zavrsilo.. Heeelp
pau52 is offline  
Old 30.12.2014., 10:25   #10010
Quote:
pau52 kaže: Pogledaj post
Jel nekoo gledo mozda film u kojem je ekipa bila na rodendanu pa su igrali bocu istine u kojoj je cura bacila magiju na decka pa on poslje toga nikako nije mogao nac curu jer svaka s kojom je bio poslje se odma udala. On je inace kao neki zubar. I zaljubio se u jednu curu s kojom nije htio imati nista dok ne nade onu koja je bacila magiju pa da ju makne? Nakraju je naravno sretno zavrsilo.. Heeelp
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Good_Luck_Chuck
Titivillus is offline  
Old 30.12.2014., 12:58   #10011
Stariji film, ili 90-te ili 80-te, ne mogu se sjetiti. O dječaku, u gradiću u kojemu nikada nije padao snijeg. itd itd.....netko mu kaže da treba drveni lijes natrpati zemljom te u njoj oblikovati čovjeka + molitva = crnac koji ima moći, barem mislim da je bio crnac pa on učini da počne padati snijeg......ako tko zna?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Old 30.12.2014., 18:01   #10012
Ispričavam se ako je već ovo bilo, previše je stranica za pregledati. Sjećam se kroz maglu neke talijanske komedije u kojoj se radnja odvija na Staru godinu, čini mi se u Rimu; najupečatljivija mi je scena ostala u glavi kad lik sakrije paket trave u neku visoku peć i onda se cijeli grad zadimi/napuši... Mislim da je ovo bilo prije 10-15 (ili čak i više) godina na TV-u. Ako tko ima pojma o čemu se radi, neka javi. Hvala unaprijed!
YNTSKY is offline  
Old 31.12.2014., 11:22   #10013
Ljudi pomozite
Već sat vremena bezuspješno googlam i ne mogu naći film koji sam nedavno gledala (na internetu)

Radi se o filmu koji je vrlo sličan filmu 'Taken 2008", ali radi se o majci koja je, čini mi se, detektivka i spašava svoju kćer iz lanca prostitucije. Filmovi počinju vrlo slično, kćer moli mamu da ju pusti na putovanje u inozemstvo s frendicom i onda je tamo kidnapiraju. Mama detektivka kreće u potragu, čak i sama glumi da je prostitutka.

Kad sam gledala taj film našla sam na net-u podatak kako je taj fil zapravo preteča Takenu i da je Taken neka vrsta remakea tog filma
Ne sjećam se ni tko glumi ni ništa, majka je bila plavuša, nisu poznati glumci nit je film "a" klase kao Taken, ali imao je dosta dobru ocjenu na imdb-u
Ne mogu vjerovat da ga ne mogu pronaći prema svim ovim referencama, možda ne znam dobro pretraživat
Ako netko zna spasite me muke, inače ću Novu godinu dočekat googlajući
Megi Pegi is offline  
Old 31.12.2014., 14:27   #10014
Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Ovako... Ja se fakat sjećam samo par trenutaka filma i nisam sigurna hoće li biti dovoljni za prepoznavanje, ali - zašto ne pokušati? Početak filma je sljedeći - u snimanoj prostoriji se nalazi ormar koji u biti ima svrhu ulaska u neku drugu prostoriju, moglo bi se reći da je to tajni ormar u kojem se nalazi crna kolijevka s nekim djetetom unutra. Ono plače. Sljedeća scena je ispitivanje neke djevojčice (djevojke?) na sudu (u ovo nisam sto posto sigurna, ali velika je vjerojatnost) koju čovjek koji je ispituje krene dirati. Eh, sad, tu nastupa moja iznimno katolički nastrojena majka koja je na toj sceni prešaltala kanal. Ako pomaže, star je oko 10 godina i minimalno se dva puta prikazivao na TV-u, što bi moglo reći da je (bio) popularan. I da, učinila je to oba puta.
Uspjela sam ga naći! Radi se o filmu Rosemary's Baby.
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Old 31.12.2014., 14:54   #10015
Quote:
Megi Pegi kaže: Pogledaj post
Ljudi pomozite
Već sat vremena bezuspješno googlam i ne mogu naći film koji sam nedavno gledala (na internetu)

Radi se o filmu koji je vrlo sličan filmu 'Taken 2008", ali radi se o majci koja je, čini mi se, detektivka i spašava svoju kćer iz lanca prostitucije. Filmovi počinju vrlo slično, kćer moli mamu da ju pusti na putovanje u inozemstvo s frendicom i onda je tamo kidnapiraju. Mama detektivka kreće u potragu, čak i sama glumi da je prostitutka.

Kad sam gledala taj film našla sam na net-u podatak kako je taj fil zapravo preteča Takenu i da je Taken neka vrsta remakea tog filma
Ne sjećam se ni tko glumi ni ništa, majka je bila plavuša, nisu poznati glumci nit je film "a" klase kao Taken, ali imao je dosta dobru ocjenu na imdb-u
Ne mogu vjerovat da ga ne mogu pronaći prema svim ovim referencama, možda ne znam dobro pretraživat
Ako netko zna spasite me muke, inače ću Novu godinu dočekat googlajući
Pronađeno;

Film se vjerovali ili ne također zove Taken
“Taken: The Search for Sophie Parker (2013)“
Megi Pegi is offline  
Old 31.12.2014., 15:17   #10016
Dobar dan trazim ime filma koji je nedavno bio na tv-u uglavnom radi se o tome da nekog frajera otmu i stave u gepek i unutra je neko staklo gdje odbrojava vrijeme tako nesto i voze ga nekamo i ima mobitel preko kojega dobije nekog frajera i svoju zenu i prica snjom i onda na kraju filma ga izvade iz gepeka i kazu da je to bila neka igra tako nesto i odveze ga hitna i njegova zena ga ubije u hitnoj.
Hale10 is offline  
Old 31.12.2014., 16:23   #10017
ovako, nisam sigurna radi li se o filmu ili seriji, ali misim da je film
sjećam se dijela u kojemu čovjek trči od nekoga (policije?) i ima za taotkinju neku ženu i pobjegne u neku garažu i zaključa se unutra s njom, ali kad uspiju ući u garažu, nje nema, nestala, a garaža stoji sama za sebe, betonski zidovi izuzev vrata kroz koja su ušli unutra. i sad treba dalje otkriti kako je nestala
ima još toga, ali to je jedino što se sjećam... zna li itko?
__________________
x
obicna is offline  
Old 31.12.2014., 18:18   #10018
Quote:
obicna kaže: Pogledaj post
ovako, nisam sigurna radi li se o filmu ili seriji, ali misim da je film
sjećam se dijela u kojemu čovjek trči od nekoga (policije?) i ima za taotkinju neku ženu i pobjegne u neku garažu i zaključa se unutra s njom, ali kad uspiju ući u garažu, nje nema, nestala, a garaža stoji sama za sebe, betonski zidovi izuzev vrata kroz koja su ušli unutra. i sad treba dalje otkriti kako je nestala
ima još toga, ali to je jedino što se sjećam... zna li itko?
Možda je to ova mini-serija: The lost room.

Ima i na youtube pa pogledaj da li ti se čini poznato.
Marina Fiume is offline  
Old 31.12.2014., 19:18   #10019
Quote:
Hale10 kaže: Pogledaj post
Dobar dan trazim ime filma koji je nedavno bio na tv-u uglavnom radi se o tome da nekog frajera otmu i stave u gepek i unutra je neko staklo gdje odbrojava vrijeme tako nesto i voze ga nekamo i ima mobitel preko kojega dobije nekog frajera i svoju zenu i prica snjom i onda na kraju filma ga izvade iz gepeka i kazu da je to bila neka igra tako nesto i odveze ga hitna i njegova zena ga ubije u hitnoj.
Bit će da je ovi.
mento is offline  
Old 01.01.2015., 19:34   #10020
Quote:
mento kaže: Pogledaj post
Bit će da je ovi.
Da to je taj hvala ti
Hale10 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.