Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2013., 19:24   #61
meni se nekako čini da oni jučer nisu pustili 2 epizode, tj. jednu tursku, nekako mi je kratko trajalo
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:35   #62
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Možda sam nešto fulao, no nisam vidio da je Emre mrtav? Okej, upucan je i pao je tamo u šumarku, a sestra je vikala da je mrtav, možda je i dalje živ?
I onda je pisalo: 4 mjeseca prije...
Tako da ne znamo jel mrtav. Ovo je dobro pitanje
Ali mislim da je mrtav... Mora ih ona jos puno ubiti.
(vi koji ste gledali Revenge pravite se kao da niste).
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:38   #63
Quote:
slavaz kaže:
jel mi može netko pomoć...gdje bi mogla pogledat na internetu večerašnju epizodu neću je moć pogledat večeras, a ni sutra

također imaš sve epizode unaprijed na Balkanje com

što se tiče Ruzgara nekako mi je na prvu sjeo sad možda malo starije izgleda
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:38   #64
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
meni se nekako čini da oni jučer nisu pustili 2 epizode, tj. jednu tursku, nekako mi je kratko trajalo
I meni. Mislim da su 1.ep cijelu, a drugu srezali, tj. spojili su... Bila je samo jedna uvodna špica.
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:40   #65
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
I onda je pisalo: 4 mjeseca prije...
Tako da ne znamo jel mrtav. Ovo je dobro pitanje
Ali mislim da je mrtav... Mora ih ona jos puno ubiti.
(vi koji ste gledali Revenge pravite se kao da niste).
mislim da naša Beren (ne mogu upamtiti ono blentavo ime) neće zapravo nikoga ubiti...ona će im samo podvale raditi tako da ih dokrajči njihova vlastiti zloća...
romanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:41   #66
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
I meni. Mislim da su 1.ep cijelu, a drugu srezali, tj. spojili su... Bila je samo jedna uvodna špica.
ma i obično spoje, RTL to jako dobro radi tako da nije u tome stvar, više mi se čini da je išla samo jedna epizoda, tj prvih 45min
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:45   #67
Quote:
čovjekzg kaže: Pogledaj post
I meni. Mislim da su 1.ep cijelu, a drugu srezali, tj. spojili su... Bila je samo jedna uvodna špica.
Nisu. Išla je 1. originalna.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 19:48   #68
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Nisu. Išla je 1. originalna.
Pa da, a drugu su bez špice stavili, i jos ne cijelu. znači kao da su je spojili
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:03   #69
Ajme tesko mi je pohvatati sve. Danas nisam stigla na pocetak pa jel mi moze netko molim vas pojasniti tko je onaj brkati kod kojeg je Yagmur dosla uloziti novac? I zasto mu je ukrala karticu i zasto ga je krivo navela na kupnju dionica?
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:08   #70
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Ajme tesko mi je pohvatati sve. Danas nisam stigla na pocetak pa jel mi moze netko molim vas pojasniti tko je onaj brkati kod kojeg je Yagmur dosla uloziti novac? I zasto mu je ukrala karticu i zasto ga je krivo navela na kupnju dionica?
On je jedan od onih šta joj je svjedočio protiv oca...

Hakan mi je najbolji...kako je Ruzgaru vratio brod...
Emre mi je simpa...
Ruzgar...neznam...u jednom trenu simpa, onda simpa smušen...ali onda frikast...
romanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:13   #71
kako je Yagmur riješila onog brkatog

današnja epizoda mi je još bolja i od jučerašnje bila, odličan kraj
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:17   #72
Danas su bile odlucne epizode!

Najbolja je ona scena kada ova Derin (zaboravio sam joj drugo ime) kaze onoj mami da je ona kupila kucu.

Ljubavni trokut izmedju onih troje ...

Dobro je kada na kraju svake ep. prikaze neku scenu koja je imala ulogu u toj ep. Npr. jucer je ona stavila otrov u juhu, a prije toga nismo znali od cega je onaj zavrsio u bolnici, a danas je prikazalo kako je unistila firmu.

Ugl. Vec 2 je prekrižila ..

Slabo pamtim turska imena, moze neko pliz napisati ih imena roditelja onih, gl. Glumice i tih
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:23   #73
glavna glumica je Derin iliti Yagmur.
onda, njezin zaručnik bit će Emre.
taj Emre ti je sin zlikovke Šahike, njezine susjede, eh ne znam sad ni ja kako mu se otac zove njegova ljubavnica je Lejla.

onda tu je Razgur koji je njezin prijatelj iz djetinjstva, njegov brat je Bariš koji se zagledao u Šahikinu kćer, Džemre

Hakan je glavni Yagmurin pomagač, on je navodno trebao kupiti tu japansku firmu danas


to su recimo bitniji neki
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:27   #74
Ovaj Hakan je pravi laf...Toliko je zanimljiv i dobar da, bojim se, ne može biti istinit .
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:27   #75
Hvala
Moram to malo pohvatat..
Oni su Yagmur drugačije preveli, pa ja gledam tu koja Yagmur?
__________________
čovjekzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:28   #76
Više nego odlične epizode.
Predobra scena kad sva sretna kaže da je ona ta koja je kupila kuću, točno sam znao da će se Haldun smijati kad ovi izađu, pošto čovjek uživa kad netko zezne Šahiku.

I da, kako je samo sredila Ahmeta i to jednim zagrljajem s Hakanom. A Hakan je jako dobar lik, jedan od najboljih tamo.

Obitelj Aksoj
Emre
Šahika - Emreova majka
Haldun - emreov otac
Đžemre - Emreova seka

Onda imaš Jamur/Derin Ozden
Hakan - njezin prijatelj, ovaj bogati
Asli - prijateljica koja radi kod obitelji Aksoj

Rüzgar i pas Oblutak
Njegov brat - Bariš

Inače, ovaj soundtrack iz serije je predobar, stalno ga slušam
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:36   #77
Engin Hepileri (Hakan) rastura
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:39   #78
'Večer! Rekla sam da neću, pa sam ipak krenula sa gledanjem. Nisam gledala oriđiđi verziju (škicnula trejlere, gl. likulja mi je bezveznjača, ali vidim da je turkiš verzija copy / paste), ali mi je Beren preslatka. Za promjenu nije u cic haljinama i puloverićima, nema sauer kraut facu i baš je "tough". Sve u svemu fora.

Bilo bo zgodno vidjeti koliko ukupno ih je na onoj slici, čisto da znamo koliko ih je za prekrižiti, iako ice bitch i rješavanje nje vrijedi barem 10 epizoda.

Hakan presladak. Već dugo nisam vidjela onako simpa zbrčkanu facicu!
I da, slažem se sa svima koji kažu da je onaj Vjetroviti malo prestar u odnosu na Beren. Ispada da je njoj išla 1 godina, njemu barem 5. U čuđukdobu nije bila takva razlika, ovdje bi joj mogao komotno i ćaću glumiti.

Malo naivno ovo uništavanje brkatog ( ne pamtim još imena, nikako! Jedino mi Emre odzvanja. PTSP prethodnih serija. U 24 sata pustili priču, ona upala, njega sjatili novinari, ovaj se napalio na vel'ku lovu pa k'o zadnji pacer - sve popušio. Sad barem ne mogu kriviti 2 napušene scenaristice .
I onaj hiperdugovječno/vitalan pasić. Kad god ga vidim meni dođe Lodos na pamet. PTSP jaše i dalje....
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:41   #79
Ustvari kad pogledaš i nije naivno bilo ono ulaganje. Vidio ju je da se grli i da je prisna s Hakanom, vlasnikom te tvrtke koja je navodno trebala kupiti tvrtku. Znači nagađalo se da će ju kupiti, samo nitko nije mogao potvrditi sigurno. Došla Jamur i sve svoje ulaganje uloži u jednu tvrtku i dionice. Što ti više treba nego da zbrojiš dva i dva i obogatiš se uloživši i ti?
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2013., 22:42   #80
soundtrackovi su odlični u ovoj seriji, ima onako, nešto tipično turskih zvukova i instrumenata ali opet odlično i moderno ukomponiranih i uglazbljenih
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.