Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2014., 17:21   #81
Uh,morala sam postaviti ovu fotkicu,zar nije prekrasana ...kako samo ima blaženo lice i kako samo lijepo pridržava stomačić ...blista...

femir1 is offline  
Old 06.01.2015., 19:32   #82
...skoro mjesec dana nakon što je pokazala Dekolte...kažu da je kanal d cenzurirao njen dekolte,još jednom ...koji crni dekolte ...a usput možemo čuti i kakav pjevački glas ima Ozgu...
femir1 is offline  
Old 07.01.2015., 00:15   #83
^ nemam rijeci za "slucaj dekolte" , zgadjena sam.

Evo jedna divna slika

TheWitch is offline  
Old 16.01.2015., 02:55   #84
Vozdrica

Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
^ nemam rijeci za "slucaj dekolte" , zgadjena sam.
RTUK svakoga dana, u svakom pogledu, sve više "napreduje"!

Zadnje uređivanje Daša : 16.01.2015. at 03:09.
Daša is offline  
Old 12.04.2015., 10:54   #85
Moja draga Ozgu je postala majka ..sve naj bolje njoj i njenom sinu....kažu,rodila kod kuće,dječak zvan Nefes je težak 3 kg. i dugačak 52 cm..........
femir1 is offline  
Old 12.04.2015., 23:04   #86
Quote:
femir1 kaže: Pogledaj post
Moja draga Ozgu je postala majka ..sve naj bolje njoj i njenom sinu....kažu,rodila kod kuće,dječak zvan Nefes je težak 3 kg. i dugačak 52 cm..........
Čestitke najdražoj Ozgu!
Baš ništa ne znam o njoj već dugo, dugo.
Posljednje što sam pratila je bila njezina velika žalost za preminulim ocem i jedan topao, ljudski angažman, njezina kolege Ibrahima Celikkola, koji joj se našao u pomoći u tim njezinim danima boli i žalosti.
Nekako sam gajila tihu nadu da bi njih dvoje i privatno mogli završiti zajedno. (Poput Halita Ergenca i Berguzar Korel)

Tko je otac njezina djeteta?

Mila je i lijepa, a serija Merhamet ostala mi je u posebno lijepoj uspomeni,
upravo radi nje i Ibrahima C., odnosno prekrasne ljubavi između Narin i Firata, koja nažalost, biva tragično okončana.
__________________
budi iskren sebi sam, i onda će doći, k’o za danom noć, da nećeš biti krivac nikome
Ben deli is offline  
Old 13.04.2015., 08:29   #87
Mama Ozgu sa sinom...........
femir1 is offline  
Old 13.04.2015., 11:04   #88
Serdar Oral .... Serdar Oral - je otac djeteta!?
__________________
budi iskren sebi sam, i onda će doći, k’o za danom noć, da nećeš biti krivac nikome
Ben deli is offline  
Old 13.04.2015., 22:57   #89
Da.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 20.04.2015., 17:37   #90
Prelijepa Ozgu sa svojim sinčićom ....

http://gecce.com/magazin/haber/ozgu-...-keyfi-yerinde
femir1 is offline  
Old 08.06.2015., 22:56   #91


Quote:
Kilolar gitti
Doğum sonrası ilk kez görüntülenen Özgü Namal’ın hamilelik kilolarından kurtulduğu gözlendi.
Nema je nigde i onda kada su je uspeli ulovili komentar je kako su joj se istopili kilogrami. Inventivni mediji.
Bhea is offline  
Old 04.09.2015., 18:28   #92
Ozgu sa svojim sinčićom.....prelijepi,i majka i sinčić Nefes,star 4.5 mjeseca ...nema ništa o njoj,nekom novom poslu ili je zaista bilo točno ono što je izjavila da poslije Merhameta napušta karijeru ....

femir1 is offline  
Old 04.09.2015., 19:09   #93
Samo ovako na osnovu fotke rekla bih da nema ništa od toga (da napušta svet TR dizi i ine zabave), pogledajte slike na zidu iza nje, sve kolege iz iste agencije (Gaye Sokmen)... ;wishfull thinking:
Realnije posmatrano, pojma nemam jel samo svratila u nekakvu posetu ili je došla razgovarati i o nečem konkretnijem. Nekako sam dojma kako ćemo sve to saznati uskoro.
edit: vidim sad, GSA i jeste izvor slike. I potpis izgleda ide u tom pravcu, rekla bih: jedan gost među poznatima na zidu. Kako je mater prva među tim čije su fotke na zidu, znači može biti samo on.
Moglo mi se zaključiti kako je došla upoznati ekipu GSA s Nefesom.

Bebač mi je isti ona.


Btw, volela bih videti tu (originalnu) izjavu gde je Ozgu rekla da prekida karijeru, napušta glumu, ili šta je već navodno rekla. Dala bih se kladiti da karakter najavljenog nije podrazumevao i trajnost/konačnost.
Bhea is offline  
Old 18.03.2016., 18:44   #94
Nema je u javnosti, ali stare slike povremeno izranjaju:



2013. u poseti školi, sa kolegom iz Merhameta

https://www.instagram.com/p/BDGhQHfyPjT/
https://www.instagram.com/p/BDGhbrISPjy/
https://www.instagram.com/p/BDGhhdGSPkA/
Bhea is offline  
Old 07.04.2016., 11:59   #95
Hvala ti Bože,konačno nešto i o njoj ....kao da je bila u zemlju propala,nije više medijski zanimljiva pa .....sinčić porastao,veliki dečkić ,a što je lijep .....i s babađimom,zar nije malo rano za kupanje ........baš mi nedostaje

femir1 is offline  
Old 07.04.2016., 12:42   #96
Fotkano je u Kilyosu, temperature letnje, a mora 18°C, možda se malo brčnuo, ne verujem da su ga baš baš kvasili...
Inače, na ovoj fotki dasa joj uopšte nije loš.
Možda se ona na jesen vrati na male ekrane, bebek za koji dan slavi 1. rođendan...


Özgü Namal'ın oğlu Nefes büyüdü, Hurriyetov tekst je izvor i gecceu
Bhea is offline  
Old 17.04.2016., 08:31   #97
İkinci bebek sürprizi
Navodno trudna 1,5 mesec. Vest je kažu podelila samo s prijateljima. Kako su onda novinari već saznali...
Neyse, kažu još u Cadde Milliyet, ako sam dobro skužila, da žive u mestu Kaş, Antaliya, Oral yoga lover voli to mesto falan filan, da je ona blagonaklono gledala na povratak u Istanbul, na neko vreme pre nego bi prihvatila i kakvu dizi ponudu, kad supriz...
Kaş - Kilyos... blizu su nema šta.
Bhea is offline  
Old 24.04.2016., 06:56   #98
Stvaljeno pre tri dana:

(klik za više)

U Kopenhagenu. 2007.
Menadžerka Gaye Sokmen i Zerrin Ersu se slažu da je bio lep put.
Bhea is offline  
Old 24.04.2016., 10:20   #99
Bhea,niš ne vidim,ne mogu kliknut ....daj da vidim što je ispod klika da ne tražim sada gdje je postavljeno.....
femir1 is offline  
Old 24.04.2016., 13:51   #100
Opa, i Imgur je izgleda počeo micati slike nereganih korisnika.
Ako nisi u međuvremenu našla samo stavi miš na ikonicu i levim klikom otvori link koji se nalazi ispod (tako sam, kombinovano lepila).

Ozgu se toliko nije promenila da sam u prvi mah pomislila kako je slika ovogodišnja.
Nisam gore napisala, ali zaličilo mi je na taktiku, da je Gaye počela da je mami da se vrati u grad, i na male, ili velike, ekrane.
A opet ako je tačno da čeka drugog bebeka onda ništa od svega.
Bhea is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.