Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2006., 09:27   #41
Od svih tih linija probala sam samo avene i jako sam zadovoljna pa ne mislim eksperimentirati dalje. Proizvodi su blagi i ne izazivaju mi nikakve reakcije kao masa drugih proizvoda
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 10:04   #42
Baš sam neki dan kupila Avene rich compensating creme, jer sam potrošila Biothermovu Aquasource, a nisam baš bila pri parama za novu. I jako sam ugodno iznenađena. Manje i skuplje pakiranje od npr. Vichy-ja (40mL 150kn), ali vrijedi. Imam suhu dehidriranu kožu, i ova krema mi je sjela fenomenalno.
Sad si planiram uzeti onaj sprej s termalnom vodom, a kad potrošim Biothermov gel za umivanje uzet cu Avene gel s cold kremom, cujem da je super.
Još sam probala od Avene onaj skidač šminke oko očiju; to je odlično, nježno, super skine maskaru (meni). Sve pohvale!

Vichy niti nije loš, samo neki proizvodi nisu baš pokazali naj naj rezultate. Npr. Liposyne gel za celulit, ništa ne valja, samo ostavlja zeleno po trapericama. Ok, koža bude glatka, ali ja već imam glatku kožu kad se namažem Lushovim butterom. Meni treba redukcija celulita, ne zaglađena koža!
Reti C krema za oko očiju, stvarno hidratizira, ali bore su još uvijek tu.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 10:57   #43
imam iztrazito osjetljivu kožu koja ne podnosi nikakve dodatke u kremama.Stoga sam bila zbilja oduševljena Bioderminom kremom za netolerantnu kožu - dođe oko 140 kn pa nije baš jeftina.Inače me je Avene razočarao:reklamiraju se kao za osjetljivu kožu a ako pročitate sastav vidjet ćete da u sebi sadrže fragance=parfem Samo jedna im krema -Creme iuntolerance ne sadrži dodatke,a ta je zbilja premasna. Također mislim da njihovi mlijeko za čišćenje dosta isušuje.Od Uriage sam također dobila alergiju - isto tako sadrži parfem.. Mislim da se treba dosta pomučiti za pronaći kozmetiku za osjetljivu kožu
joma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 14:06   #44
i ja koristim samo apotekarske kreme jerbo imam atopijski dermatitis od rodenja.bez avene termalne vode ne mogu zivjeti,ali mi ne odgovaraju njihove kreme,apsolutno nijedna.koristim od uriagea vodu za ciscenje sminke sa lica i ociju(super stvar ),hydracristal masku za lice(ok stvar,al moze i bolje).koristila sam i njihove kreme hydracristal i suppleance,nisu lose.trenutno mazem lice sa toleraine od la roche posaya,ima je za kupit u samo jednoj ljekarni u zagrebu,drugih proizvoda jos nema,ali dolaze krajem godine i jedva cekam(krema je super).za tusiranje koristim a-derma ulje,savrseno za suhu kozu preko zime.jedva cekam la roche posay pudere!
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 14:07   #45
Quote:
super_maca kaže:
trenutno se mazem sa toleraine od la roche posaya,ima je za kupit u samo jednoj ljekarni u zagrebu,
di?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 14:23   #46
Probala sam svasta od kozmetike od najobicnije nivee (ajme to je bilo ruzno razdoblje) pa na dalje ali sam se sad nekako zadnjih 4 godine nasla u avene i roc preparatima al drzim nekak sve na minimumu kolko je to moguce. Znaci tonik, krema, termalna voda. Nedavno sam si kupila onu malo tubicu od vichya za pristice i jaaaako sam zadovoljna - pa to ubije i onaj veeeliki pod kozom koji boli preko noci!
I znatizelja me privukla pa sam uzela oligo 25 stick od vichya za oko ociju. Tako da u principu sve sto imam je tog "apotekarskog" tipa i makar tako placam vise puno sam zadovoljnija nego dok sam koristila druge stvari. No to sam ja i meni tak pase, nemora znacit da i drugima, jer moja stara cijeli zivot koristi niveu i ima super ten i nema bora dok ja recimo od neke parfumerijske kreme ili kreme sa puno nepotrebnih dodataka dobijem flekove i osip a i pristice.
__________________
"The pretence is not what restricts me, it's the circles inside...."
-kitten- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 18:37   #47
Quote:
bubu kaže:
za koji tip kože su te tvoje kreme? zanima me avene gel i darphin day fluide, i koja je cijena tog fluida!
avene gel nije krema,nego gel za umivanje i tuširanje.namijenjen je za suhu i atopičnu kožu.ja imam masnu,ali mi je svejedno super jer me lice nakon njega ne zateže,a zbog dodatka kreme super čisti i smiruje.cijena je 70kn za 250ml.

darphin day fluid je za sve tipove kože,sa spf 15.može se koristit nakon kreme ili sam,ja ga koristim samoga.lagan je i fino miriše,bočica je keramička na pumpicu.ja sam ga dobila pa za cijenu nisam sigurna,ali tu je negdje oko 500-600kn.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 19:58   #48
Biodermin tonik za lice, 125ml košta oko 55 kn, koža poslije njega mekana i glatka, 125ml oko 55 kn.

Od vichya obožavam oligo 25 i lipidose2, toga bi potrošila... Al malo je preskupo pa si priuštim tu i tam, ostalo se krpam s jeftinijim.
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 20:17   #49
Bioderma TONIK?

Sigurna si? Gledala sam njihovu kolekciju i za suhu i za osjetljivu i za masnu kožu, al na tonik nisam naišla.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 21:12   #50
Quote:
Lapulapu kaže:
Bioderma TONIK?
U pravu si, nije tonik, to je losion za čiščenje lica
smiljana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 13:17   #51
Quote:
tilla kaže:
di?
To ti je prema maksimiru (ljekarna ćurković, pokornoga 7) skreneš iz maksimirske na lijevo u mašićevu i ideš prema gore.
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 10:56   #52
he, to mi je kvartovska ljekarna ali u nju namjerno ne idem.
ali niš bila sam jučer u dermatologa; larocha ima sad i drugdje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 11:56   #53
Lightbulb

Quote:
super_maca kaže:
i ja koristim samo apotekarske kreme jerbo imam atopijski dermatitis od rodenja.bez avene termalne vode ne mogu zivjeti,ali mi ne odgovaraju njihove kreme,apsolutno nijedna.koristim od uriagea vodu za ciscenje sminke sa lica i ociju(super stvar ),hydracristal masku za lice(ok stvar,al moze i bolje).koristila sam i njihove kreme hydracristal i suppleance,nisu lose.trenutno mazem lice sa toleraine od la roche posaya,ima je za kupit u samo jednoj ljekarni u zagrebu,drugih proizvoda jos nema,ali dolaze krajem godine i jedva cekam(krema je super).za tusiranje koristim a-derma ulje,savrseno za suhu kozu preko zime.jedva cekam la roche posay pudere!
ej, pa kaj ti ni trixera nije dobra,imaš kremu i kupku.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 13:32   #54
Quote:
tilla kaže:
he, to mi je kvartovska ljekarna ali u nju namjerno ne idem.
ali niš bila sam jučer u dermatologa; larocha ima sad i drugdje.
gdje, gdje? hoću reć, pitala sam u nekoliko ljekarni i nemaju, a baš me zainteresirala jedna njihova krema...
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 19:28   #55
[
Quote:
QUOTE=5RICA]ej, pa kaj ti ni trixera nije dobra,imaš kremu i kupku.
ne,ne odgovara mi ni trixera.probala sam jaaako puno stvari za svoju bolestinu i rijetko koja mi odgovara.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 19:32   #56
Quote:
hajdi kaže:
gdje, gdje? hoću reć, pitala sam u nekoliko ljekarni i nemaju, a baš me zainteresirala jedna njihova krema...

i mene zanima gdje jos ima la roche posaya osim u ljekarni curkovic!!!ja pitala u nekim drugim ljekarnama i rekli su mi da dolazi tek krajem godine.
super_maca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 19:39   #57
Quote:
hajdi kaže:
gdje, gdje? hoću reć, pitala sam u nekoliko ljekarni i nemaju, a baš me zainteresirala jedna njihova krema...
jas samo dobila testere; i zaboravila pitat gdje
ali reče ženska da je ima u zg, pa sam to smetnula pitat za točne adrese.
aj pokušat ću je dobit na tel.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 21:11   #58
Quote:
tilla kaže:
jas samo dobila testere; i zaboravila pitat gdje
ali reče ženska da je ima u zg, pa sam to smetnula pitat za točne adrese.
aj pokušat ću je dobit na tel.

aj zovni pa nam javi
hajdi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 21:14   #59
oćem. ionako treba i meni ako se tester pokaže dobrim
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 21:20   #60
probala vichy koji mi nije pasao i eucerin i roc koji su mi bili okej (sve za masno/mjesovitu kozu)
koliko sam ja primjetila u apoteci prodavacice dosta dobro poznaju proizvode koje prodaju i znaju dobro preporucit
btw za gel za umivanje od roca je fenomenalan (za normalnu kozu ja mislim da je)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.