Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2016., 19:58   #741
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
A ja mislila da je moj post predug. :vidiga :
Je, samo se ti sprdaj sa mnom...



Duže od mene?! - Imposible. Uostalom, znaš me.
Pisano tijekom gledanja.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Samo ti piši. Možda i meni padne napamet nešto što sam preskočila. : D
E, pa dok nas ne pukne neko raspisivanje (mene sigurno, a možda i tebe jel ), ostavljam Thelmicu u Rumbo al gran final https://www.youtube.com/watch?v=nd2J...ature=youtu.be - kojeg nigdje nema, naravno...a ja se ponadala...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 22:03   #742
I ja sam pogledala kraj serije. Neću ništa kvotati jer se sa svima slažem u svemu, ali ipak moram ovo spomenuti:
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
Ovo s amputacijom nogu... Preloše odrađeno, vidjelo se da ima rupa u krevetu. Neka si pogledaju Abismo de Pasion da vide kako se to radi. :kav a:
šta sam se ja smijala kada sam vidjela tu scenu. Doista je preloše odrađeno, još je Dulce mrdala nogama , pa se to još i više primijetilo.

Uz Pabla i Thelmu, i mali Lisandro me oduševio, pa se nadam da ćemo ga češće gledati. (mali, a lik ima 30. god. )

Lijepo mi je bilo druženje s vama na ovoj temi. Sutra počinje LA, pa se nadam da se tamo vidimo.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 22:47   #743
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Je, samo se ti sprdaj sa mnom...
Moram malo.


@Čoko: Nema Lisandro tj. Emmanuel 30 godina, nego 25-6.

http://www.emmanuelpalomares.com/about.html


LA bi trebalo da su Las Amazonas? Novi Mejia... Ništa od mene ovaj put.
Ja sam na Yagu.
__________________
U traganju za potpisom...
Kovrdžava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 00:24   #744
Ukratko samo o stvarčici u cjelini. Možda netko i pročita moj..hm...običaj završnog raspisivanja kad mi završi nešto u čemu sam, u cjelini, uživala.

Entrada savršena...pogođena u sridu; inače MaPat uvijek pogodi pjesmu entrade, ali ovo je, skupa s Esta ausencia meni najdraža njegova trenutno. Još ako zamislim to dvoje u pozadini...rastapam se.

Uz entradu, meni je dosta bitna komponenta dvoje divnih ljudi u glavnim ulogama. Što da još napišem a da već nisam?! San snova. Zapravo, kad prokopam po svojoj sapunjarskoj karijeri; ovo je prvi put valjda da mi se dogodilo da mi je netko za protagoniste spojio dvoje ljudi koje su mi bili perektni kao par u sapunjari prije. Što se mene tiče, nije moglo bolje, a i teško će moći bolje...jer su Thelmica&Pablo tako nestvarno prekrasni skupa. Sve što tražim od protagonističkog para; da budem precizna, jedini podosta mladi par na Televisi koji su osvojili svoje mjesto na listi meni najdražih sapunjarskih parova, jednostavno jer imaju onu dozu spontanosti, nježnosti, ali i zrelosti u scenama, a te kvalitete obično nalazim u starijim parovima. Bez sladunjavosti, bez patetike, a opet bez nekih pretjeranih slinjenja i pretjerivanja. Cijenim to; a opet, obožavam ih oboje pa se to odlično poklopilo; i nadam se vidjeti ih opet negdje jednom skupa...pa makar kao braću ili odlične frendove jer oni to mogu.

I treća bitna komponenta da bi mene sapunjara „držala prikovanu za ekran“ jest elenco savršeno uklopljen u priču; a ovaj je definitivno to bio. Svi su mi sjeli i ostavirili među sobom super kemijicu; baaš, baš divna ekipa. To obožavam kod MaPat kako god okreneš i koliko god se radnja možda razvodnila ili otila u krivom smjeru. Okej, možda da je netko drugi glumio Renatu, bilo bi još bolje; ali moram reći da mi čak nije ni toliko smetala, eventualno kad je plazila po Alonsu. Većina je likova vrlo dosljedno odrađena – više-manje plus za to, OSIM – Alonsa i bake Sare.

E, too mi je jedini minus serije u cjelini, zapravo. Protagonist koji je bio sve samo ne protagonist. Naprosto volim protagoniste koji nose radnju; koji se bore protiv gamadi koji im zagorčavaju život. Ne krivim Renatu, tj. lik jer je ona bila naprosto takva; ali mislim da se Alonso ipak više trebao oduprijeti svima njima tamo, stjerati ih dovraga i bestraga (kao likovi ECDLP, MP, LSDP) ili makar slušati svoje instinkte i biti pametniji po pitanju ucjene kojoj je Mariela bila izložena pa pročitati namjere ex-tatice i Renate (i ostatka). Da je takav bio, vjerojatno bi mi bio najdraži lik tih modernih, obiteljskih saga (kako ih ja zovem); ovako to teška srca ostaje Cristóbal iz LSDP , a svi likovi iz dotičnih sapunjara mogu ga pojesti za doručak.

Sve mi je ostalo uglavnom bilo odličo odrađeno, eventualno ovo Amalia-Noe-Rogelio-Elena nije trebalo toliko trebati; potpuno nepotrebno, ali opet, kad gledam neke nezanimljivosti u LSDP, pa čak i u MP i ECDLP, ova ih stvar po meni opet ima najmanje. Jer sve je u biti dosta kratko trajalo, pa tako i ta poneka gluparija; tu spada i slinjenje Prešećerene po Alonsu i njegovo pušenje njezine lažne skromnosti. Ostalo sve vrhunski, Lety&Kljukica, cijeli lik Kljukice; odlično što nije ostao naduren na cijeli svijet do kraja serije, odnos Padrea i cijele ekipe Mariela&ČikaOdvjetnik&Lisandro&Julio..., zavrzlama oko Flore&Lisandra&Roditelja; luda Rafaela koja mi je najdraži recimo negativni lik (ako je možemo tako nazvati), i naravno Cris&Lisandro – nadam se da je tom pričam i svim tupavcima i konzervama u Mx postalo jasno da dvojica frajera u vezi nisu apsolutno ništa ni sramotno, ni odvratno. E, da, i drago mi je da su i likovi bili razumni po tom pitanju, čak i Padre, a ne zadrte tračibabe.

Najdraži likovi...hm...dobro pitanje. Ovo je valjda prva telenovela koja mi je ispala jaako draga sve u svemu, ali da mi protagonist nije ni blizu najdražeg lika. ROFL Lisandro, Mariela, Leonardo.
Makar, kažem, svi su mi više-manje bili na visini zadatka, a meni je bitno da se ljudi užive u likove i da ih shvatim ozbiljno gledajući ih, neovisno jesu li pozitivni ili negativni, a ovdje valjda svi imaju putra na glavi; tako da ništa nije crno-bijelo. Još jedan plus od mene, da ne zaboravim.

...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 00:38   #745
...

E, sad...pokušat ću ukratko zašto koji od njih troje.

Lisandro... A slatkica jedna. Stvarno je frajer otkriće; a lik mu je strašno dobro razrađen i, što je najbitnije – dosljedan! Dobar i divan, a ne da se zahebavati. Eto, kratko i jasno. I potpis na sve što ste rekli uglavnom o njemu. Fakat je divan. A za Emmanuela - nadam se da ću ga imati rpilike još gledati...duugo, dugo.

Zašto Mariela?! Eh...uglavnom u ovakvom tipu „tragičnih, obiteljskih saga“ očekujem od protagonista da bude jak, borilački nastrojen i da razmišlja svojom glavom, a ne da mu drugi stavljaju bube u uho okolo i vrte ga oko malog prsta; glavnoj likici čak znam progledati kroz prste po tom pitanju, odnosno ajde, već sam navikla da ne bivaju tako snažni likovi.
E, pa ovdje sam to što sam očekivala od protagonista dobila od protagonistice i to tijekom skoro cijele priče; jedina mlada protagonistica koja nije nikakva blanca palomita ni u kojem pogledu (okej, njoj uz bok recimo ide Lucrecia u MP), kojoj nije nikakav problem upasti nekamo i napraviti skandal i prcati negativca u zdrav mozak, a ujedno i ne cmoljiti konstantno u svoja 4 zida i žaliti nad svojom sudbinom. Imam na umu da je bila pala na onu ucjenu, i već sam rekla da je šteta što se nije udružila s ekipom i fino namjestila toj gnjidi milo za drago; ali eto, mogu to shvatiti i to je to. I suze smo joj vidjeli, da, ali nikako to nije bilo u rangu onih tipičnih protagonistica koje samo cvile; ona je cijelo vrijeme bila svjesna da je sama kriva za svoj potez, ali je i imala na umu da ne želi povrijediti čovjeka koji...kojem toliko duguje.
Mariela mi je sjela...savršeno; i Thelmica u toj ulozi pogotovo! Baš kao što je kolegica #Plavušana bila napisala – jela ih je u kadru. Stvorena je za protagonico i fakat mi je drago da joj je MaPat dala da se iskaže i u takvoj ulozi i nadam se da joj je ovo samo prvi od mnogih protagonica; razvalila je! I, ne, nije Dulce pojela kao što je većina Mx-anosa rekla da će se dogoditi.

Leonardo... Vjerujem da ćete se sad svi smijuljiti na ovo s drue strane ekrana ili imati upitnike iznad glave zašto sam ga toliko voljela. Ali nije me briga; dobro je katkada biti jedini suprotna mišljenja.
Zašto sam ga oboavala?! Zato što je imao sve ono što nisam mogla vidjeti u Alonsu ma koliko mi Pablo bio drag; možda neku drugu stranu Alonsa koju sam ja očekivala. Naprosto jer je Olivera napravio od tog lika nekakvu mušku figuru na kakve ja inače padnem u sapunjarama i ne mogu si pomoći. I ne mislim to u stilu „frajera za slinjenje“ (takav je ovdje recimo bio Julio micek ), nego samo kao netko tko...ne brine samo o svom dupetu i ne glumi uvrijeđenog svako malo radi najmanje sitnice; tko je imao vlastitih borbi i sa srcem i s razumom u nekim situacijama, a nije srljao kao guska u maglu samo tako. Da, imao je i on impulzivnih poteza i krivih razmišljanja, i da, postoje ljudi koje je povrijedio, to stoji, ali je čitavo vrijeme na mene prenosio neku dobrotu; tu neku naznaku da njegovi krivi potezi nisu bili namjerni. Vjerojatno sam se nejasno izrazila, ali uglavnom, Leonardo je napravljen tako da mi bude prekrasan unatoč svim manama i to je to. Možda, to jest, sigurno je tome pridonijelo to što ga je iznosio frajer kojeg godinama želim vidjeti u nekoj takvoj ulozi, a ne u nekakvim šrotovima i komedijama, pa sam automastki počela obožavati čim sam ga vidjela. Ali nije samo to sugurno jer bih, da sam toliko subjektivna, obožavala recimo Alonsa...a to nije slučaj.

Nadalje, rekla sam bila da sam shvatila zašto je Leonardo morao imati tragičan, recimo, kraj. Naprosto jer je priča o muškarcu koji se zaljubi u nekoga kome je bio skrbnik i da mu ona u jednom momentu uzvrati osjećaje krenula nizbrdo. Ja sam cijelo vrijeme u biti imala osjećaj da je Mariela pristala biti s Leonardom samo, eto, da pokuša zaboraviti Alonsa koji joj je bio i ostao jedini , a da je Leonardo mislio da voli Marielu kao ženu jer...jer ga je, još otkad je Mariela pronašla ono slavno srčeko, podsjetila na Luciju, i cijelo je to vrijeme Marieli htio predati sve one osjećaje koje nije imao vremena dati Luciji, a Mariela mu je služila...kao neko utočište, kao utjeha jer, kao što je i sam bio jednom rekao, njih je dvoje sudbina spojila u trenutku kad su oboje ostali bez voljene osobe.
I drago mi je da nije ispala priča onako kako je trebala ispasti jer mi je na taj način srce na mjestu – protagonistica nije imala 84542 udvarača sa strane i čitavo je vrijeme, u suštini, bila sigurna da voli samo Alonsa. Klasični element koji meni u ovakvom tipu sapunjara mora biti kristalno jasan. A Leonardo se, sudeći po tome, spasivši ljubav Mariele&Alonsa, ponovo negdje susreo sa svojom ljubavi... Tako da, istina, taj kraj i nije toliko tragičan...ali ja sam ga morala „oplakati“ jer sam ga toliko obožavala.

Neću reći da mi je ova stvar među najboljima, jer najbolje i savršene su mi još uvijek samo dvije, ali da je među boljima, jest; upravo zato što ima puno više pluseva nego minusa; prekrasne protagoniste, divnu glumačku ekipicu i pojedine emotivne scene koje su me dirnule...a to mi je puno bitnije od perfektno-kvalitetno ispričane priče. Naravno, ne krivim Pabla za tako i tako napisan Alonsov lik.

No, tako je, kako je. Ipak, kad bih morala nabrojati 10 najdražih telenovela, ova bi sigurno bila među njima....jer ni s njom ih nemam deset tako dragih. Tome je pridonijelo i to što je kratka i realna, i da, mislim je odgledati ponovo jednom.

I za kraj; srce mi je na mjestu unatoč svemu ; dobila sam Thelmicu&Pabla ponovo, i to u protagonističkim ulogama, ma kakve one bile. Mil gracias, MaPat. Slobodno neka opet okupi dobar elenco i napravi još nešto ovakvo. Uvijek ću biti za.
MaPat+divna ekipica+realna telenovela=ja sigurno gledam. :točka:

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
LegiSis moje saučešće. :k iss: Mada, mislim da je Leo dobio svoj hepiend.
Gracias, #legi. Lo necesitaba.

P.S. Maa nema šanse da gledam Mejiju. Jednom sam pokušala i opekla se; izdržala sve skupa 3 epizode o odustala. Dvaput neću. I ja se selim na Yaga, pa kako bog da!
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 07:22   #746
Sve u svemu, ok, ali... Falilo mi je ono nesto. Serija je bila odlicna, glumci super i sve, ali negdje putem mi se sve to nesto izgubilo, pomijesalo... Imam osjecaj da su zadnjih 5 epizoda sklepali na brzinu da se to vec jednom zavrsi. A imalo je potencijala, stvarno je. Jednostavno mi fali nesto.

Bilo kako bilo, vidimo se na LA.
islesmaura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 17:37   #747
dakle,najdraza moja @sis duhice,moram ovako da ti odgovorim da ne bih sve citirao.
svaka ti cast,sve si opisala sjajno,bas onako kako jeste,stvarno svaka cast!
meni je isto mnogo zao leonarda(bas zato sto je jaka licnost,sledi svoje instinkte i principe i ne da nikom trecem da mu se mesa u zivot),po meni je takav protagonista trebao da bude,ali sta da se radi.
samo finale mi se bas svidelo,nije bilo patetike prilikom leonardove smrti,nego tuzno i realno!
negativci zavrsili zasluzeno,da vise niko ne smeta nasim dobricama!
jedino mi je od negativaca zao rafaele,nekako sam se bas vezao za njen lik,jer prava negativka nije,a ni blanca palomita,vise nekako neki sivi lik,mozemo to i tako nazvati.
telma iznela fantasticno ulogu(dobila ona meni jos 100000 ovako dobrih i jakih glavnih uloga) i drago mi je sto je ona odnela sou dulse,a nije bilo obrnuto kako su tvrdili ludi mehikanosi!
mladi glumci svaka cast,odusevljen sam(lisandro,kris,hulio,kljukica,leti),ekipa parekselans,odusevljen sam!
sve u svemu,i ova serija mi je medju najdrazima,pogledacu je jos koji put sigurno!
nadam se da ce i sledeca ma patina telenovela biti ovako dobra sa odlicnim protagonistima i ostalom ekipom i dobrim scenariom i ja gledam sigurno!
i mnogo bih voleo da telma dobije sledece godine premio tvy novela za najbolju zensku ulogu,kao i olivera neku od nagrada za leonarda!
to je to od mene,lepo smo se druzili,nedostajace te mi,kao i ova predivna serija!
preporucite nesto od aktuelnih serija sto gledate sad slobodno,rado cu vam se pridruziti.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 21:57   #748
Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Najdirljivija scena kad Julio iznenadi čika Zefira. :zubo :
Jao, da, to mi je bilo baš slatko. Super da su to uveli; nek nam je i ČikaOdvjetnik dobio kćeri natrag.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Mnogo mi je ljepša ova Marielina vjenčanica nego prošla. I ovdje imam zamjerku na predugačak šlep tj. veo, ali dobro, mora u seriji.
Dap. A i, ako sam dobro zapamtila, mislim da bi bilo bolje da je puknula neki crvenkasni ruž, sjajilo nešto...bolje bi pasalo uz srčeko. ALi generalno mi je bila lijepa.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Saglasna sam sa kolegom Exodusom: i meni je drago da je bilo finalno sučeljavanje Demiana i Alonsa.
Ooo da, ja sam prva ljubitelj tih razbijanja njušaka kad sin ili iznenadni sin sazna što je tatica učinio njegovoj ljubavi - obožavam te fajtove

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Što se serije generalno tiče, bila je ok, svakako iznad prosjeka ali joj je difinitivno nedostajalo to nešto da bude vau. Ne znam šta? Možda bolji scenario? I bolji viljanosi?
Meni ne toliko negativci, u biti mi se sviđa što nije sve bilo crno-bijelo (osim Prešećerene, too mislim da bi bilo bolje da je netko drugi igrao Renatu, ali okej), nego mislim da je stvar u scenariju. Kažem, trebalo je bolje okarakterizirati pojedine likove i ostaviti da se neki obrati događaju konstantno, a ne u zadnje 3-4 epizode. Bar po meni.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Najbolja stvar u seriji je elenco. Ovo su pogodili svaka im čast, već sam ranije komentarisala da svi likovi međusobno imaju sjajnu hemiju . I mislim da su većinom svi bili bar dobri u svojim ulogama ako ne odlični, sem Dulce koja je postajala sve više i više nevidljiva kako je serija odmicala, što je paradoks jer je dobijala veću minutažu a ostavljala slabiji utisak.
Pootpis, sve si rekla.

I slažem se, Ayala kao dobrica je divan , defintiivno potvrđeno da čovac može biti jednako dobar i u nekoj takvoj ulozi.
I pohvale i za Julija, Flore i Carlu. SUper su svi bili.

E, da, da ne zaboravim, još jedno otkriće, osim Mass, nije na odmet ponoviti - Mayrín Villanueva. Ja sam pozitivno iznenađena. Nisam je prije šljivila ni 5%, a ovdje mi je bila baaš zanimljiva.
Pohvala i klincima s početka još jednom. Divni, divni klinci.

Quote:
Kovrdžava kaže: Pogledaj post
Thelma je bila odlična, njoj mislim da je uloga legla i da joj je otvorila vrata u budućnost.
Dios te oiga

#kolega - negdje je netko bio napisao 17,4, sad koliko je to točno, pojma nemam. A kad je bila pišljiva subota i još u 10 navečer. rofl
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 16.05.2016. at 22:45.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 22:02   #749
Ima nekih podataka o ratingu?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 15:58   #750
Sve ste rekli nemam šta previše nadodati i sve mi je u finalu bilo ok osim tog famoznog patetičnog sapunjarskog umiranja Leonarda... No dobro!

Najviše bi pohvalila scene između Alonsa i Mariele, tako su bile divne , a koliko smo ih puta vidjeli tokom serije da se ljube, 5? Moguće, koja šteta, a toliko kemije! I odlični su bili, tako prirodni, same riječi pohvale!

I da vjenčanica je bila sto puta ljepša od prve, za onu prvu nisam mogla vjerovati da su je stavili na nju, izgledala je debelo bzvz... I na ovoj svadbi nitko nije imao perja u kosi

Žao mi je i što nismo imali više scena Lety i Santia, ta njihova posvađanost pred kraj mi je bila bzvz, a tako su divni zajedno...

I slažem se s vama u vezi Lisandra i Christiana, ne znam čemu uvode te veze u sapunjare ako ne pokažu barem poljubac, no dobro, valjda je to za njih previše...

Eto kratko od mene...
Plavusana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 21:50   #751
Ja ne mogu opisati koliko obožavam čitati okolo da su se ljudima dopali THelmica&Pablo
I tak...

Quote:
Se dice que #Mapat quiere que #PabloLyle y #ThelmaMadrigal vuelvan a ser su pareja protagonica para su próxima novela.
Živjela MaPat kako god okreneš

Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
dakle,najdraza moja @sis duhice,moram ovako da ti odgovorim da ne bih sve citirao.
svaka ti cast,sve si opisala sjajno,bas onako kako jeste,stvarno svaka cast!
Gracias.
A znaš mene, volim se raspisati kad me pukne, a drago mi je ako netko pročita moje trkeljanje.

Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
meni je isto mnogo zao leonarda(bas zato sto je jaka licnost,sledi svoje instinkte i principe i ne da nikom trecem da mu se mesa u zivot),po meni je takav protagonista trebao da bude,ali sta da se radi.
Ali stvaarno, ja sam ga doživljavala puno više nego Alonsa. Zvuči čudno, za mene pogotovo, ali tako je.

Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
jedino mi je od negativaca zao rafaele,nekako sam se bas vezao za njen lik,jer prava negativka nije,a ni blanca palomita,vise nekako neki sivi lik,mozemo to i tako nazvati.
Ma daa, i ona je u biti traičarka bila cijelo vrijeme, ali ono...po meni čak zasluženi kraj; ostala je na cesti i mora se malkec za promjenu sama uzdržavati. Bolje to; mogla je opako nadrapati.

Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
telma iznela fantasticno ulogu(dobila ona meni jos 100000 ovako dobrih i jakih glavnih uloga) i drago mi je sto je ona odnela sou dulse,a nije bilo obrnuto kako su tvrdili ludi mehikanosi!
Na bold mali ispravak - nama , i potpis. Dao Bog. A na podcrtano -

Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
nadam se da ce i sledeca ma patina telenovela biti ovako dobra sa odlicnim protagonistima i ostalom ekipom i dobrim scenariom i ja gledam sigurno!
i mnogo bih voleo da telma dobije sledece godine premio tvy novela za najbolju zensku ulogu
Iskreno, sumnjam da bu Thelmica mogla konkurirati jednoj Irene koju..ha ne znam, možda isto Mehikanosi ne šljive, ili nekoj tamo žnj koju ja neću šljiviti ni 5%. Ali kao što rekoh; ja tu ženu obožavam, a to što mehikanosi neke stvari naprosto ne vide, tko im kriv.

A bold - ma samo neka skupi dobru, staru ekipicu, i evo mene prve u redu.

Mali offić - slobodno i meni preporučite nešto (većina vas ovdje zna na kakve sapunjare ja padam) što će me odvući od ove proklete nostalgije koju osjećam jer mi je sapunjara gotova. :šmrc: Već dugo nisam bila ovako prazna nakon završetka neke spaunjare; ne znam što bih sama sa sobom...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2016., 00:13   #752
hvala @sis duhice na ispravci,sorry,to mi se desilo sto od uzbudjenja(to sam pisao odmah posle odgledanog finala),sto u zurbi da zapisem sve sto sam hteo da kazem.
za rafaelu,sam rekao da mi je zao u smislu sto je sama,nema nikakav oslonac,ni ljubav,ali slazem se,bolje i to nego da su je ubili!
za sad kako stvari stoje,verovatno cu odgledati nesto iz moje kucne kolekcije.
jos jednom,hvala svima na lepom druzenju,sve vam najlepse zelim!
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 11:06   #753
Od 13.3. na HRT 1 u 12:25 h.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2020., 19:22   #754
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Od 13.3. na HRT 1 u 12:25 h.
gledace se ponovo i uzivati,jedva cekam.
gataric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2020., 23:29   #755


Uživajte, ekipice!
I ja ću pokušati uloviti koju epku paralelno pa se vidimo.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2020., 16:32   #756
Quote:
gataric kaže: Pogledaj post
gledace se ponovo i uzivati,jedva cekam.
Ovu seriju sam neki dan skinula, ali sa gledanjem još nisam počela... Komp mi je blago rečeno u komi...

Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post


Uživajte, ekipice!
I ja ću pokušati uloviti koju epku paralelno pa se vidimo.
Defitivno ću uživati...
A uvijek mogu ispočetka pogledati kada mi dođe...

I ovo je odličan nastavak mogu komotno reći serijala sa Diegom Oliverom...
Thumbelina1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 23:24   #757
super, čekamo....
tarantula100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 23:24   #758
Quote:
tarantula100 kaže: Pogledaj post
super, čekamo....
Jesmo spremni sutra za premijeru

Pravo se radujem... LDP mi je bila super serija
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2020., 23:56   #759
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
Pravo se radujem... LDP mi je bila super serija
Eh...nije me bilo u tom svijetu kad je bilo originala, aali prema saznanjima, doosta modernizirana verzija priče (recimo - nema klasičnog ranča - što je meni šteta, ali ajd) s ponekom preinakom...
Aaali se svejedno nadam da te neće previše razočarati.

INače, koliko vidim, pravog trailera nema, naletih samo na ovo (ka¨ neki duži promo): https://www.dailymotion.com/video/x5m9yzs - ali lijepi se prisjetiti tih vremena...

Uuu, vidi ti toga, ni ovo dvoje nisu maknuli... [s prezentacije]
https://www.youtube.com/watch?v=L4E_8iiqwAg

A bit će fora vidjeti ovo na ekranima nakon toliko vremena. Zabavica.

Usput, ako ste voljeli Oliveru u onom prethodnom čudu, ovdje biste ga mogli opasno obožavati.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2020., 09:39   #760
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
Eh...nije me bilo u tom svijetu kad je bilo originala, aali prema saznanjima, doosta modernizirana verzija priče (recimo - nema klasičnog ranča - što je meni šteta, ali ajd) s ponekom preinakom...
Aaali se svejedno nadam da te neće previše razočarati.
Nije baš poneka preinaka, znaš to dobro, @Duhice. Pola priče od tamo nisu ni obradili, razvukli nepotrebno jedan dio itd. Zapravo je druga polovica jako loša, ali svejedno jedna od boljih stvari novijih. Eto.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.