Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 19:00   #81
Quote:
hypnosis kaže: Pogledaj post
Prekosutra za razgovor za posao me traže elektronski ispis staža. S obzirom da nisam nikad radio, a imam samo radnu knjizicu od burze...gdje i kako to izvaditi?
Odeš u FINA-u(neku veću poslovnicu) i napraviš si e-pass i onda ćeš dobiti upute da si izradiš korisničko ime i lozinku. Kad to napraviš odeš na web stranicu mirovinskog i na desno klikneš "elektronički zapis", pa će te tražiti unos tog korisničkog imena i nakon toga će to se otvoriti nekoliko opcija, a ti biraš onu prvu i to je to.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 10:59   #82
Prijavljen sam preko erste pametne kartice i sad pokušavam izvadit potvrdu iz mirovinskog. Upišem mail i gore se počne punit traka i dok stigne pred kraj, izbaci mi error.
Ima još neko tih problema ili može isprobat?
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 13:22   #83
Uspio, očito bila neka greška kod njih. Al mi fali staž iz 2016. godine na e-potvrdi. Dok na ovoj koju sam osobno podigao prije par mjeseci je bilo sve u redu.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2021., 10:53   #84
Vaš zahtjev trenutno nismo u mogućnosti obraditi.

Jel i vama šteka trenutno?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2021., 17:21   #85
Zašto se na ovom ispisu od mirovinskog ne vide podaci o radu preko autorskog ugovora? Ispada da uopće nisam radilaza vrijeme rada po autorskim ugovorima, a barem za ove u zadnje 2 g znam da su uredno isplaćeni i prijavljeni jer sam za njh dobila povrat poreza i ispis o uplatama poreza u fini.
moram li kliknuti neku opciju koju ja ne vidim na e-građani?
vall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2021., 11:14   #86
Za polaganje jednog strucnog ispita jedan od prethodnik poslodavaca kod kojeg s radio nekoliko godina unazad bi mi trebao iz stupca potrebna stricna sprema VSS promijeniti u SSS strucna sprema kako bi se uopce mogao prijaviti na strucni ispit... Zma li tko ovdje na koji nacin je to moguce promijeniti u ERPS-u?
hazmat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2022., 01:09   #87
Imam problema s logiranjem na e-građanin.
Pokušavam izvući e-radnju knjižicu - ono što na dokumentu piše "ELEKTRONIČNI ZAPIS o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje", tj. dokument koji ti izlista u kojim si sve firmama radio i odakle-dokad.

Jedini način na koji se mogu logirati je preko srednje razine sigurnosti (2), preko PBZ-a, metoda #withKey.

Pokušavam noćas 100 puta i neće. Pokušao sam se i za probu ulogirati da izvadim Covid putovnicu, isto mi javlja grešku.

Potvrda o radnom stažu trebala bi se moći izvaditi preko ovog linka:
https://erps.mirovinsko.hr/ESOWebSite_Private/

Na gov.hr piše da je to razina sigurnosti 1 - najslabija razina. Dakle ja bih se trebao bez problema ulogirati.


Međutim kad pokušavam izvaditi ovo ili potvrdu za Covid, javi mi ovu grešku.

https://nias.gov.hr/



Vadio sam i potvrdu za Covid i o stažu prošle godine bez problema na isti način, ne razumijem u čemu je problem. Zna li netko je li se nešto promijenilo?
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2022., 07:37   #88
Uspio preko telefona. Sinoć nije htjelo preko laptopa.
Ne razumijem logiku.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.