Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2017., 18:25   #61
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Nikakvo opravdanje-objašnjenje.
Da, većina su baš divni ljudi. Svakome žele sve najbolje. Naravno. Pa zar misliš da sam imalo posumnjala u to?
Pa da naravno da sam mislil kad sam to napisal. Vidio sam kako se komunikacija bila razvila nakon mojeg pitanja.No drago mi je da sam u krivu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 18:39   #62
Nisi u krivu, bila sam sarkastična. Komunikacija se razvila kako se razvila jer je bio udarac na čovjeka kojeg volim a, uostalom, i na moj ponos. Moje objašnjenje je potaknuto Flatom koji je ipak u pravu, možda moje iskustvo nekome pomogne. Straha od ljudi nemam, pa čak ni onih ne-dobronamjernih. Samo određeni stupanj iritacije i agresivnosti. Mislim da se više ni psihopata ne bojim. Nebitno, od jučer je nešto u meni umrlo. Sasvim slučajno se poklopilo s "izljevom ljubavi" na ovoj temi ubijajući još više to nešto sada mrtvo. Nisam mislila da ću ikad osjetiti takav stupanj hladnoće koji osjećam sad.
Gotovo s off topicom, rekla sam sve što sam imala.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:13   #63
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Objasnit ću vam
Ne trebas ti nikome nista objasnjavati, posebno ne nekakvim random provokatorima na trla baba lan forumima. Ono sto oni najbolje znaju je udariti cim osjete da negdje postoji bolna tocka, i to naravno anonimno iza ekrana, ne moraju te cak ni pogledati u oci.
Nevrijedno objasnjavanja i iznosenja svoje intime.
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 10:14   #64
Vise od destljeca sam u vezi koju smatram kvalitetnom i lijepom. I moram priznati da se slazem sa dijelovima postova od Pozitivax. Nije da se trudim pricati sa dragim o stvarima koje nisu samo dio svakodnevice (kuhanje, ducan, posao, auto, popravak), nego mi je esencijalno bitno da sam sa osobom sa kojom mogu širiti svoje horiznonte, spoznaje, svjetonazor, mišljenja, kritičnost prema ljudima, situacijama koje smatramo da nisu moralne ili ispravne, graditi se zajedno u bolje osobe, rasti emocionalno, ljudski i svojim znanjima. Ne znaci da nema momenata ugodne tisine, itekako puno rasprave o svakodnevnim stvarima, porijeckanja oko nekih banalnoti, ali dobro debelo mora biti momenata koji su iznad takvih banalnosti. Ne zato jer se moram truditi oko toga, nego zato jer kao osoba imam oduvijek duboko ukorijenjenju potrebu razmisljanja o svemu i svacemu. A podijeliti svoje misli i promisljanja sa nekime, to mi je uzasno vazan segment veze zbog kojeg između ostalog nas odnos i razumijevanje smatram toliko posebnim i njega nenadomjestivom osobom u svom zivotu. Jer znam da su nas takvi razgvori i situacije ponajvise pretvorile u ljude koji dijele toliko toga, jedan dio osobnosti koji je iznikao s godinama i zajednickim iskustvima.

Odličan je i post radical changea s prve stranice.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:57   #65
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
ljubav prođe...kredit i život dođe

Ne prođe ljubav, prođe zaljubljenost a kad prođe zaljubljenost ili ostane ljubav ili ne ostane ništa.
Ne bi se trebalo vjenčavati kad si ludo zaljubljen, nego kada voliš. Tada nisi slijep pored zdravih očiju i nemaš iluzije o partneru i odnosu.
Djeca popravljaju dobre stvari u odnosu partnera, a pogoršavaju one loše.
Ti si negdje to i najbolje rekla.

Zaljubljenost je samo inicijalna faza, i treba je gledati kao takvu. Kad naučiš da nekoga voliš bez obzira na vrline i mane - to je onda prava ljubav, koja opstane, bez obzira na uspone i padove. Djeca su toj vezi onda najbolji začin.

U potpisu...
Jedan tata i dugogodišnji muž
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.