Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2007., 21:51   #81
Mislim ali samo mislim da bi izvješće trebalo biti prilično dobro, vidiljivo je da i Ilirika ulazi u dionicu, da je to jedna od rijetkih koja nije odletila nakon HT-a, da se promet povećava, a i Free nas navlači (šala mala),...

Ne znam ništa što ni drugi ne znaju. Vrijeme će pokazati kako će završiti. Malo ću odustati od ove teme da ne ispadne da stvarno nekoga navlačim.
nalet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:06   #82
molim one koje znaju; kad je to famozno izvješće?
peremiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:23   #83
PO zakonu 45 dana nakon završetka kvartala!


p.s.
Ako sam vas ja navkao na ovo - jadna li sam ja, ako ne krene!
Ali u ovo sam prilično siguran.
Ali moje treba uzimati kao mišnjenje, NIKAKO kao savjet!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 08:47   #84
Drže li se inače tvrke striktno tog roka od 45 dana ili izbace nekad izvještaj i ranije? Zna li se npr. kada će Vlho izbaciti izvješće jer ispada da imaju "fore" još skoro mjesec dana?
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 08:57   #85
free drž gaće
djuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 08:57   #86
djuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 09:18   #87
:držimgaćesmajlić:
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 09:20   #88
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Drže li se inače tvrke striktno tog roka od 45 dana ili izbace nekad izvještaj i ranije? Zna li se npr. kada će Vlho izbaciti izvješće jer ispada da imaju "fore" još skoro mjesec dana?
Hallo!!! Ima li koga???
DO 45 dana!!!
Mogu i sutra ako su ga završili izbaciti FI!
Ali nisu - to je ipak d.d. i velika firma i trebali bi poštovati neke procedure!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 09:49   #89
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
PO zakonu 45 dana nakon završetka kvartala!
Kako si napisao ispada da se izvješće objavljuje 45. dan po isteku kvartala, pa nije čudno što su ljudi zbunjeni.
A to da si navukao dosta ljudi - to stoji.
Commodore64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 09:56   #90
:bježimurodezijuakoovonekrenegore:
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 10:04   #91
http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2002/1390.htm

http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2002/1390.htm

JAVNA DIONIČKA DRUŠTVA

Članak 114.

(1) U smislu ovoga Zakona javnim dioničkim društvima smatraju se dionička društva koja ispunjavaju jedan od sljedećih kriterija:

1. izdaju dionice javnom ponudom, ili

2. imaju više od 100 dioničara, a njihov temeljni kapital iznosi najmanje 30.000.000,00 kuna.

(2) U roku od 30 dana od dana izdanja dionica javnom ponudom, odnosno dana ispunjenja kriterija iz stavka 1. točke 2. ovoga članka javna dionička društva dužna su uvrstiti dionice u kotaciju javnih dioničkih društava burze ili uređenoga javnog tržišta.

(3) Javna dionička društva dužna su prilikom uvrštenja dionica u kotaciju javnih dioničkih društava objaviti skraćeni prospekt, dok uvjete uvrštenja propisuje burza odnosno uređeno javno tržište.

(4) Javna dionička društva obvezna su izraditi i u roku od 30 dana od posljednjeg dana u tromjesečju dostaviti Komisiji tromjesečna financijska i poslovna izvješća, a u roku od 45 dana konsolidirana izvješća. Financijska i poslovna izvješća za četvrto tromjesečje javna dionička društva obvezna su izraditi i dostaviti Komisiji u roku od 90 dana po isteku poslovne godine.
(5) Komisija je ovlaštena pravilnikom propisati oblik i sadržaj izvješća iz stavka 4. ovoga članka te razdoblje i način na koji će se utvrditi ima li dioničko društvo više od 100 dioničara.

(6) Komisija će izvješća iz stavka 4. ovoga članka učiniti dostupnima javnosti.

(7) Javna dionička društva moraju prije uvrštenje vrijednosnih papira u kotaciju javnih dioničkih društava na burzi ili uređenom javnom tržištu dostaviti podatke o vrijednosnim papirima i njihovim vlasnicima iz knjiga dionica ili registara izdavatelja u depozitorij središnje depozitarne agencije radi dematerijalizacije vrijednosnih papira, prema rokovima i načinu dostave koji propisuje središnja depozitarna agencija, a odobrava Komisija.

(8) Na javna dionička društva iz stavka 1. ovoga članka nad kojima je otvoren postupak stečaja ili likvidacije do okončanja istih ne primjenjuju se odredbe ovoga članka.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 13:42   #92
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
:bježimurodezijuakoovonekrenegore:
Bogami Free,nije ti laka.Nosiš na svojim nejakim leđima odgovornost
za sve novopečene špekulante.
Da nisi tako optimističan,već bi doma tražija dobar brodski konop,
za obisit se.

Misliš li da oni kurbini sinovi iz fondova ne znaju da raja živi u
uvjerenju kako će dionica skočiti kad dodje izvješće?

Opaki su to ljudi,spremni iscijediti svaku lipu iz nas,malih,jadnih
i nedovoljno educiranih ulagača.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 15:21   #93
Zato kažem STRPLJENJE I STRPLJENJE!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 15:59   #94
za izvješća se zna gdje ih se može naći...

ex. CROSEC, odnosno HANFA - JIK - Javna informacijska knjižnica
dr.spin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 16:31   #95
http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuz...ijera,94655.jl

Datum objave 18.10.2007 14:50
Odabrani ponuđači za drugi krug
Na jučerašnjoj sjednici Nadzornog odbora Brijuni rivijere odabrani su ponuđači koji su u zadovoljili prednatječajni postupak za projekt vrijedan milijardu eura.


U drugi krug natječajnog postupka za greenfield turističke projekte na lokacijama Pineta Fažana, Hidrobaza, Sv. Katarina i Mulimenti i Muzil pozivaju se od domaćih tvrtki Valamar grupa , Istria Consult (u djelomičnom vlasništvu Uljanik plovidbe), Fima Validus, Ingra, Importanne, Proficio nekretnine, Titan marine, Plava laguna, Maslinica i Terra Conceptus.

Od stranih kompanija pozvane su Rosen Parners, Pool Engineering, Jupiter Adria, Cubus lux i vlasnik Sunčanog Hvara Orco Property Group.

Još neke kompanije koje nisu zadovoljile uvjete prednatječaja dobile su drugu priliku da dopune svoje ponude do 12. studenog u 12.00 sati.

Natječajni postupak strukturiran je u dvije faze. U prvoj, koja predstavlja prednatječaj, utvrđuje se sposobnost ponuditelja za sudjelovanje u natječaju. U drugoj, koja predstavlja natječajni postupak, vrši se ocjena ponuda sposobnih ponuditelja u cilju izbora dva ponuditelja, te se ocjenjuju obvezujuće ponude dva ponuditelja iz užeg kruga.

Cilj projekta je osigurati ulaganja u visini od gotovo milijardu eura, kako bi se bivše vojne instalacije i pusto zemljište na vrhu Istre pretvorili u visokokvalitetne turističke zone s ponudom na razini najboljih svjetskih ljetovališta.


http://www.poslovni.hr/57515.aspx
Ovdje bez imena!

Još malo, još malo strpljenja!!!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 17:17   #96
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuz...ijera,94655.jl

U drugi krug natječajnog postupka za greenfield turističke projekte na lokacijama Pineta Fažana, Hidrobaza, Sv. Katarina i Mulimenti i Muzil pozivaju se od domaćih tvrtki Valamar grupa , Istria Consult (u djelomičnom vlasništvu Uljanik plovidbe), Fima Validus, Ingra, Importanne, Proficio nekretnine, Titan marine, Plava laguna, Maslinica i Terra Conceptus.

Od stranih kompanija pozvane su Rosen Parners, Pool Engineering, Jupiter Adria, Cubus lux i vlasnik Sunčanog Hvara Orco Property Group.

Još malo, još malo strpljenja!!!
Odlično, ali Valamar to još nije dobio...
Jedino ako ti imaš informaciju da će dobiti?
Commodore64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 17:21   #97
pa tko nije pozvan ?
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 18:08   #98
Neo, a da za promjenu jednom uzmeš neku "normalnu" dionicu?
plimpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 18:12   #99
ako je ne neo.. budem cim se rijesim ovih abnormalnih..a vlho sam uzeo za 6 tisuca kuna.. to mi nije neki teret
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 18:38   #100
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Hallo!!! Ima li koga???
DO 45 dana!!!
Mogu i sutra ako su ga završili izbaciti FI!
Ali nisu - to je ipak d.d. i velika firma i trebali bi poštovati neke procedure!
Ima li koga kod tebe ili je
Jasno je mene koji im je kranji rok, no zanimalo me koriste li ga firme inače ili su ponekad fini i "pljunu" izvještaj prije isteka roka.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.