Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2011., 21:04   #2241
Quote:
ella.ella kaže: Pogledaj post

Potpis. Predivna latino zena. Odma je prljava ako je tamnija. Po vasoj logici su sve tamnije zene prljave.

nema to veze sa bojom kože. pa pogledaj joj lice na ovoj fotki. i često tako izgleda.


a meni i megan izgleda prljavo, a nije tamnija. ne znam o čemu se tu radi, ali o boji kože ne. jennifer lopez je recimo često vrlo preplanula, ali nikad ne izgleda prljavo, bar meni ne. ili halle berry, nije mi nešto lijepa, ali ne izgleda prljavo. i tak.
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 21:13   #2242
ja uopće ne kužim kaj je tu prljavo na licu ili šta već vi to vidite.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 21:14   #2243
Da li srela ljude koji ti jednostavno izgledaju prljavo?
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 21:27   #2244
ne, srela sam ljude koji jesu prljavi.

mislila sam da pričate o pigmentacijskim mrljama ili tako nečemu, ali to ovdje ne vidim.

neki ljudi imaju tamnije ili svjetlije dijelove na licu pa to zna izgledati čudno ili "prljavo" ako baš tako hoćete. ali to mi ovdje nije slučaj, čist mi je normalna.
isto tako problematičan ten ne smatram prljavim.

makar postoje ljudi koji nosi sloj na sloj na sloj make upa od prije tjedan dana. te smatram prljavima
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 21:32   #2245
evo ja ću također reći da mi eva izgleda prljavo bar na ovoj slici. ima žena koje fulaju mejkap za svoj tip lica i jebiga
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 23:19   #2246
meni izgleda kao da ima previše 'facial hairs' (vjerojatno nema, al tak izgleda) pa nekako kužim zašto nekima izgleda dirrrty Meni više smetaju njene ne-profinjene crte lica, da se tak izrazim. Malo mi je too sexed up (ako postoji takva riječ ) da bi mi bila baš lijepa, lijepa. Žene poput one Deppove ženice, pa one Cotillard, pa one cure koju smo pred par stranica komentirale sa onim prekrasnim fuksija ružem mi se ne mogu mjeriti sa ovim 'in yo' face' bombama poput Eve ili Megan Jedina in yo face bomba koju priznajem je Monica Belucci
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 23:37   #2247
Ja mislim da je problem kod Eve sto ona bas i nije prirodno tamnija.. ne djeluje mi tamno, vec narancasto Vjerovatno se maze tim sredstvima za samotamnjenje i dobije taj "prljavi look"
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 00:35   #2248
Slažem se s lukom. Nema to veze s bojom kože, jednostavno djeluje zmazano. Ne znam kako bih to objasnila, mislim da onima koji to ne vide i ne mogu objasniti, ali Eva mi baš izgleda ko neka prljavica
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 00:44   #2249
Puno bolje izgleda sa svijetlijim tenom... A ne ono narancasto sto forsira...

http://celebritywonder.ugo.com/pictu...ld_9463400.jpg

http://pigmediacraft.files.wordpress...evamendes2.jpg

http://www.thecinemasource.com/movie...-The_Women.jpg

http://www.exposay.com/celebrity-pho...ere-6VOPVK.jpg
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 01:08   #2250
istina. baš je krasno sređena na prve dvije fotke.
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 01:29   #2251
Ona mi je krasna:January Jones




yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 01:47   #2252
Quote:
Sarajka_Mazza kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je problem kod Eve sto ona bas i nije prirodno tamnija.. ne djeluje mi tamno, vec narancasto : ne zna: Vjerovatno se maze tim sredstvima za samotamnjenje i dobije taj "prljavi look" :ne zna :
upravo to.
iako preferiram svijetliji ten, ima primjera kad mi baš jako lijepo izgledaju i tamnoputi ljudi, ali samo oni koji su prirodno takvi. jednostavno se primjeti dok netko ima prirodno tamniju kožu ili dok stavlja nešto za samotamnjenje, bronzer ili se kvarca. to mi onda izgleda zmazano.
a meni isto mendesica izgleda nekako 'previše'. ima mi istu vibru ko i sophia loren - neka 'vulgarna', razmetjiva seksualnost (asocijacija: rasplodna kobila ), za razliku od npr. ave gardner ili ursule andress koje po tjelesnim atributima i crtama lica nimalo ne zaostaju za njima, upravo suprotno, ali za razliku od njih ne djeluju jeftino.

meganine obrve su mi strava (negativna). rijetko kojoj ženi tako nešto dobro stoji, a danas je to trend pa sve to naravno furaju neovisno o crtama lica i očima pa umjesto da postignu sexy vamp luk izgledaju ko transići
uz jako lijepe crte lica, s velikim, lagano našminkanim očima, super tenom i nekim kričavim ružom - al u kombinacijama u kojim ih ženske obično imaju jednostavno postignu da izgledaju 'butchy' i ružno

@yuma: January je jako lijepa. ima mi onu grace kelly vibru samo su joj na drugoj slici obrve pretamne ili predebele. inače je super sređena (znam reći će neki preobično i ništ posebno jer nema 3 cm šminke na faci u 20 rzl boja )
__________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.
NeoNoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 10:52   #2253
Meni na prve dvi slike uopće ne liči na sebe, u negativnom smislu
da, to je lipa ženska, al meni to nije prava Eva Mendes
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:20   #2254
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
meni izgleda kao da ima previše 'facial hairs' (vjerojatno nema, al tak izgleda) pa nekako kužim zašto nekima izgleda dirrrty Meni više smetaju njene ne-profinjene crte lica, da se tak izrazim. Malo mi je too sexed up (ako postoji takva riječ ) da bi mi bila baš lijepa, lijepa. Žene poput one Deppove ženice, pa one Cotillard, pa one cure koju smo pred par stranica komentirale sa onim prekrasnim fuksija ružem mi se ne mogu mjeriti sa ovim 'in yo' face' bombama poput Eve ili Megan Jedina in yo face bomba koju priznajem je Monica Belucci
Potpis od riječi do riječi
Meni je previše naseksana i Angelina, jednostavno mi nije zanimljiva
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:29   #2255
eva sa svijetlim tenom izgleda neprirodno, velika razlika izmedju boje tena i ramena npr, pa bas izgleda neprirodno. a i sa svjetlijim tenom djeluje "prljavo". nije to do boje tena nego do nje same. estee je dobro objasnila - eva djeluje nekako divlje, ko da je iz prasume dosla , iz divljine, pa otud to prljavo .

Quote:
ella.ella kaže: Pogledaj post
Sta ako je fotosopirana? pa za slikanje moras bit nasminkana ili ne? Kaj vi mislite da oni nju skroz drukcije nasminkaju pa sa fotosopom nesto deseto naprave? Make-up je bitan...a ovo na ocima je bas posebno.
o cizus . fotosopom joj srede ten, fotosopom pojacaju boje na ocima, kontraste, bluraju i ko zna sta sve ne. i da, sa fotosopom naprave nesto deseto i to sto vidis na tim slikama nema veze s njenim mejkapom.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:00   #2256
Eva mi je krasna, lijepa, a Megan
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 12:37   #2257
megan izgleda droljasto i bok. cak i kad se namaze "njezno"
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 13:03   #2258
Uglavnom, ne volite seksipilne zenske.
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 13:16   #2259
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Uglavnom, ne volite seksipilne zenske.
a ne ne . anđa mi je boginja . predivna, savrsena, divna . i vrhunac sexipila .
samo anđa je prirodno lijepa, prirodno sexi, a ova megan se to trudi biti a nije, pa samo izgleda droljasto . po mom viđenju jel .
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 18.03.2011. at 13:23.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 13:41   #2260
Ja sam više za pritajeni seksipil
Anđa, Megan, Eva... to je sve za moj ukus prenabrijano i preočito. Nije da nisu lijepe (objektivno), ali not my cup of tea
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.