Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2012., 18:40   #781
Quote:
gringo. kaže: Pogledaj post
Ja.
Polovni kirby do max 500€.
Možeš naći na njuškalu.
Hm, moze ipak preporuka za neki manji Da ne moram jednu prostoriju samo za usisivač odvojiti ?
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 22:44   #782
Profesionalni a manji od toga ?

Misliš neki profesionalni, dzepni, da radi na solarno, ili tako nešto ?

Za što ti tocno treba ?
gringo. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.02.2012., 02:19   #783
Quote:
gringo. kaže: Pogledaj post
pa... ne preporučam baterijske usisavače.
To su ko što kažeš, samo zujalice (za šminkere).
Krpa ili metlica su sasvim dovoljne za taj dio posla koj bi "kao" trebao odraditi baterijski usisavač.
Ja nebih nikad trošio novce na to.
Jedini dobar baterijski, je onaj kojeg dobješ besplatno.
Ne bih se složila s tobom.

Metlom baš ne možeš preći preko kauča, stola i još nekih površina gdje se nakupi šporkice, a ne da ti se vaditi veliki usisivač.

Meni je moj štapni baš praktičan i u svakodnevnoj je uporabi. Vrijedi svaku kunu koju smo platili.
bubiluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 08:55   #784
Quote:
bubiluna kaže: Pogledaj post
Meni je moj štapni baš praktičan i u svakodnevnoj je uporabi. Vrijedi svaku kunu koju smo platili.
Drago mi je zbog tebe.
Moji savjeti se odnose na rezultate.
Ne ulazim u to sta je kome prakticnije, nego koja masina ce napraviti kvalitetan posao, a koja samo glumi.
S obzirom na ogromno iskustvo sa velikim brojem uredjaja, tocno znam sta koja masina moze, a sta ne moze.
Osobno, ne volim gubiti vrijeme sa nekim zujalicama i zavaravati se da sam nesto ocistio.
Kad vec trosim vrijeme, u redu je da ostvarim sto bolje rezultate...
...a to bez pravog alata, ne ide.
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 09:36   #785
Opet smo na istom. Pa ne mora svaki dan u svakom trenutku stan biti sanitarno čist. Nekad je dovoljno samo pokupiti vidljive mrvice, npr. nakon ručka...
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 03:47   #786
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Opet smo na istom. Pa ne mora svaki dan u svakom trenutku stan biti sanitarno čist. Nekad je dovoljno samo pokupiti vidljive mrvice, npr. nakon ručka...
Prilično je očito da je gringo. muškarac koji se razumje u ove tehničke stvari, ali očito da ovaj praktični svakodnevni dio obavlja umjesto njega netko drugi

Gringo, nemoj se ljutiti na mene, ovo isto govorim i svom mužu.
bubiluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:22   #787
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Nekad je dovoljno samo pokupiti vidljive mrvice, npr. nakon ručka...
...a za to je dovoljan jedan potez, rukom, krpicom ili metlicom.
zato i kažem da su ti baterijski "za šminkere".
Nemojte se ni vi cure, ljutiti što ja ne priznam baterijske usisavače.
Kod mene je to tako i bog.
Inače... ja obavljam i "praktični" svakodnevni dio i temeljni tjedni dio.

Savjet za žene:

Pozovite ove iz kirbyja da vam naprave prezentaciju.
Neka suprug obavezno bude prisutan.
Mi muški volimo tehnikalije i sigurno će ga zainteresirati.
Obuzdajte ga kad bude htio kupiti mašinu za 15,000 kn.
Drugi dan mu javite da ste našli isti takav za 2-3000 kn na njuškalu i pošaljite ga po njega.
Od tog dana zaboravite sve obaveze vezane uz čiščenje jer to postaje suprugov zadatak.
Kao, mi se bolje razumjemo u tehniku, lakše baratamo tim "teškim i kompliciranim" strojem, mi smo ga kupili povoljnije, itd.
...i nije nam problem izvaditi velikog, u bilo koje doba.
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:39   #788
Quote:
gringo. kaže: Pogledaj post
...a za to je dovoljan jedan potez, rukom, krpicom ili metlicom.
zato i kažem da su ti baterijski "za šminkere".
Nemojte se ni vi cure, ljutiti što ja ne priznam baterijske usisavače.
Kod mene je to tako i bog.
Inače... ja obavljam i "praktični" svakodnevni dio i temeljni tjedni dio.

Savjet za žene:

Pozovite ove iz kirbyja da vam naprave prezentaciju.
Neka suprug obavezno bude prisutan.
Mi muški volimo tehnikalije i sigurno će ga zainteresirati.
Obuzdajte ga kad bude htio kupiti mašinu za 15,000 kn.
Drugi dan mu javite da ste našli isti takav za 2-3000 kn na njuškalu i pošaljite ga po njega.
Od tog dana zaboravite sve obaveze vezane uz čiščenje jer to postaje suprugov zadatak.
Kao, mi se bolje razumjemo u tehniku, lakše baratamo tim "teškim i kompliciranim" strojem, mi smo ga kupili povoljnije, itd.
...i nije nam problem izvaditi velikog, u bilo koje doba.
E, ovo se zove dobar savjet

Samo što mog muža nema često doma pa bi se šporkice valjda nakupilo da ni kirby ne bi mogao sve očistiti.
bubiluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 11:25   #789
Ljudi bok, jel zna netko gdje se u Zg-u može kupiti folleto usisavač ili možda u Sloveniji?
C.Mariù is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 13:20   #790
Molim preporuku

Bok ljudi,

kupujem novi usisavač na vodeni filter pa molim neku preporuku. Treba mi nešto jače sa različitim nastavcima (za namještaj npr.) jer imam mačku koja se hvala Bogu linja cijele godine tak da je dlaka po svud. Cifra može ić do 1500-2000kn al da vrijedi te novce. I možda ako netko zna koje marke su ok po pitanju usisavača na vodeni filter da ne gubim vrijeme na one koji se zdime nakon 2-3 usisavanja.
Hvala Vam.
baballu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 08:20   #791
Quote:
C.Mariù kaže: Pogledaj post
Ljudi bok, jel zna netko gdje se u Zg-u može kupiti folleto usisavač ili možda u Sloveniji?

>> Evo ga,
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 13:50   #792
Quote:
baballu kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,

kupujem novi usisavač na vodeni filter pa molim neku preporuku. Treba mi nešto jače sa različitim nastavcima (za namještaj npr.) jer imam mačku koja se hvala Bogu linja cijele godine tak da je dlaka po svud. Cifra može ić do 1500-2000kn al da vrijedi te novce. I možda ako netko zna koje marke su ok po pitanju usisavača na vodeni filter da ne gubim vrijeme na one koji se zdime nakon 2-3 usisavanja.
Hvala Vam.
Evo >> ovaj koncar (1300kn) ili neki karcher... oko 1500 kn.
To ti je isto kao i onaj rainbow, što prodaju za 15-20,000 kn, samo što ovdje plačaš uređaj, a tamo priču.

ok marke vodenih: končar, gorenje, karcher, samsung.

osobno... ne preporučam usisavače na vodu, ako te zanima zašto, pročitaj par zadnjih stranica.
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:04   #793
Kupili smo ovaj:http://www.samsungcenter.net/detalji...c-samsung.aspx
praktičan za izpraznit posudu u kantu za smeće, dovoljno jak, snaga usisa 360 w i povoljan-500 kn. Za te novce ćini mi se najpovoljnije. Filter prije motora je spužvasti, perivi.
Izlazni filter je neka crna spužva, nisam siguran dal da ga perem il ne.
Planiram kupit hepa perivi izlazni filter.
5k3t4r is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 07:55   #794
Quote:
5k3t4r kaže: Pogledaj post
Kupili smo ovaj:http://www.samsungcenter.net/detalji...c-samsung.aspx
praktičan za izpraznit posudu u kantu za smeće, dovoljno jak, snaga usisa 360 w i povoljan-500 kn. Za te novce ćini mi se najpovoljnije. Filter prije motora je spužvasti, perivi.
Izlazni filter je neka crna spužva, nisam siguran dal da ga perem il ne.
Planiram kupit hepa perivi izlazni filter.
Mi isto imamo taj usisivač, za sada dobro radi. Samo sam prao onaj filter/spužvu ispod posude.
_N_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 21:47   #795
Quote:
andiandella kaže: Pogledaj post
Evo ja imam Hoover VMA 5860 Steamway, za 3400kn usisavac na paru koji sam kupila mami za 4300 kn da joj pomogne pri kucanskim poslovima no ona nikako da se navikne na noviju tehnologiju i nikako da ga koristi. Ja sam joj pomogla par puta pokazati ali ona i dalje po starom tako da mi je to onda steta da stoji pa sam ga dala na oglas ako nekoga zanima. Ima sve moguce nastavke za ciscenje na paru od prozora, parketa, laminata, kupaone, pegle itd. Usisavac je odlican za nekoga kome treba pomoc u kuci, ja imam stan od 30m2 i nemam sto cistiti s njim da bi si ga ostavila.
Karakteristike: snaga 2300 W non -stop steam 24h pritisak 5 bara neograničeno korištenje pare posebna funkcija za parket funkcija pranja vodom sistem filtriranja: voda+hydrofilt+HEPA kompletan pribor za usisavanje i parno čišćenje parno glačalo
Jel još uvijek na prodaju? Možemo se čuti putem emaila ili mobitela
Nikolina1713 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 16:40   #796
uskoro planiram kupiti usisivač, bitno mi je da ima veliku usisnu snagu da dobro vuče, da ne grebe laminat i da nije više od 1000 kn, da ima perivi filter,znači bez vrečica .Molim Vas preporuke koji je najbolji...
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...

Zadnje uređivanje seceruuu : 25.03.2012. at 17:11.
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 07:27   #797
Prijedlozi za kupovinu usisavača

Kupio bi novi, ujedno mi svoj prvi usisavač. Nemam bas nikakog pojma o njima. Ono sto mi je vazno pomalo sam alergičan na prašinu, pa bi htio neki koji nikako ne izbacuje prasinu van. Onda bi htio neki koji ili nema vrečice ili koji ne mora mjenjati vrecice tako nesto. Imam dvije sobe, kupatilo, kuhinju i hodnik, ali nigdje nemam tepihe. tako da sumnjam da mi treba pre jak. posto je dolje parket trebam neki koji naravno nece izgulit taj parket.

Eto molim prijedloge i sumnjam da bi dao vise od 500 kuna za njega. Nije mi toliko vazna buka, mislim da ni snaga nije pretjerano vazna. Volio bi da je sto kvalitetniji i da ne baca prasinu po sobi za sobom.

Hvala unaprijed na odgovorima.
Hrvoje_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 21:56   #798
Hrvoje,

ova 2 su malena, bez vrećica i prilagođeni za tvrde podove. Niže, ispod slika je detaljni opis.

http://www.electrolux.hr/Products/%c...yclone/ZSC6920


http://www.electrolux.hr/Products/%c.../Titan/ZTF7650
Elle Vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 17:33   #799
molim preporuku za kvalitetni usisavač, ali čim jeftiniji i da ne ruži
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 00:39   #800
@gringo
vidim da imas iskustva sa usisavacima, pa imam jedno pitanje.
vidim da od vodenih usisavaca, ljudima preporucujes koncarov hydra. ja ga imam i mogu reci da je sranje. ima jaaako, ali fakat jako slabu usisnu snagu, i osim vodenog filtera ima samo 2 mala filterica od kojih 4mm na izlazu zraka, koji ne sluze gotovo nicem.
krupnije cestice ostaju u vodi, to stoji, ali sitinija prasina proleti kroz te filtere ko od sale.

sad razmisljam o kupnji karcher DS 5600. zanima me da li imas iskustva s njim, i ako mozda znas kakav je u usporedbi sa hydra-om, da ne kupujem uzalud.
Zekac is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.