Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2004., 14:20   #21
Quote:
Vuco kaže:
Lijep pozdrav i vidimo se u Europi!

Dragi VVutzo,

radije cu se valjati u svome blatu, prozetom korijenima moga roda (da, da, Vuco, nas Hrvata) nego biti u takvoj Europi s odrodjenim bezkorijencima kao sto si ti i ljudi tebi nalik.

Da imas obraz, taj bi se zacrvenio!

P.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 14:30   #22
Quote:
Vuco kaže:
Imaš se čemu ponositi. Živiš u državi koja je izvršila najgore etničko čišćenje u novijoj povijesti, država koja je protrala preko 250.000 svojih stanovnika. Živiš u gradu u kojem je ostalo, koliko no, svega 9 Srba! Država koja je izvršila agresiju na susjednu državu, samo zato što je tadašnji predsjednik izabran od naroda da bi hrvatsku granicu pomaknuo za par brdina barem do Širokog.

Živiš u državi u kojoj Thompson pjeva ustaške pjesme, a Crkva pravi zakone i zabranjuje rad kafićima nedjeljom.

Živiš u državi u kojoj je nestašica karamela, pa ponekad trkneš do Wien-a, vraćajući se ljubomoran i bijesan u svoju balkansku krčmu.

Ukratko, živiš u državi u kojoj je HDZ-ovac predsjednik, HDZ-ovac premijer, a vlada HDZ u koaliciji sa srpskim nacionalistima.

Dobro je rečeno.... čega se pametan stidi, budala se ponosi.
Slabo mi izigravaš ljevičara... Zaboravio si spomenut obitelj Zec... Phhh...Koja amaterska greška

Ne boj se ti Vuco, pokrenut ćemo Hrvatsku

Samo se vi iz dijaspore nemojte pokrenut prema Hrvatskoj.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 15:28   #23
Quote:
Vuco kaže:
Imaš se čemu ponositi. Živiš u državi koja je izvršila najgore etničko čišćenje u novijoj povijesti, država koja je protrala preko 250.000 svojih stanovnika. Živiš u gradu u kojem je ostalo, koliko no, svega 9 Srba! Država koja je izvršila agresiju na susjednu državu, samo zato što je tadašnji predsjednik izabran od naroda da bi hrvatsku granicu pomaknuo za par brdina barem do Širokog.

Živiš u državi u kojoj Thompson pjeva ustaške pjesme, a Crkva pravi zakone i zabranjuje rad kafićima nedjeljom.

Živiš u državi u kojoj je nestašica karamela, pa ponekad trkneš do Wien-a, vraćajući se ljubomoran i bijesan u svoju balkansku krčmu.

Ukratko, živiš u državi u kojoj je HDZ-ovac predsjednik, HDZ-ovac premijer, a vlada HDZ u koaliciji sa srpskim nacionalistima.

Dobro je rečeno.... čega se pametan stidi, budala se ponosi.

bogami, doktore, nasemu vuci njemu se pogorsalo. ima li lijeka?
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 18:16   #24
Re: Drugovi Und Drugarice,

Quote:
Vuco kaže:
a kaj da vam kažem?

Obveselisteli ste me i danas.


Fratri obučeni u ustaške uniforme i s puškomitraljezima u višednevnim borbama s partizanima, urote protiv Jakovljevića istarskog Oca Domovine, novinar bivši narkoman a Dežulović novinar godine, Hrvatska presječena na tri dijela i 40% pod okupacijom dovoljno moćna da izvrši agresiju na susjednu državu, popovi koji su za vrijeme Jugoslavije vozili mercedese....

Fićo - Reuters.

Danke.



Valjda ti iz Švabije bolje vidiš od nas, balavče!
Gaj Julije R!sXXXIV is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 23:35   #25
Quote:
Pallas kaže:
Dragi VVutzo,


radije cu se valjati u svome blatu, prozetom korijenima moga roda (da, da, Vuco, nas Hrvata) nego biti u takvoj Europi s odrodjenim bezkorijencima kao sto si ti i ljudi tebi nalik.

Da imas obraz, taj bi se zacrvenio!

P. [/B][/QUOTE]
Dragi Pallas,

Tu se slažem. Još ćeš se ti jako dugo valjati u svome blatu, zajedno s ostalim (pravim) hrvatskim krmcima.

Pozdrav,

W.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 23:36   #26
Quote:
Whatever kaže:
Slabo mi izigravaš ljevičara... Zaboravio si spomenut obitelj Zec... Phhh...Koja amaterska greška

Ne boj se ti Vuco, pokrenut ćemo Hrvatsku

Samo se vi iz dijaspore nemojte pokrenut prema Hrvatskoj.
Ne boj se toga. Previše su mi i ona dva tjedna godišnje u Hrvatskoj na urlapu. Dođeš u kafić, naručiš piće, a konobar te gleda k'o da si mu jeba mater. Kafići puni, a svatko kuka kako se nema. Nikom se ne radi, a svi bi voljeli imati i gledaju te kao da si im ukrao nešto. No, to ti i ne moram govoriti, lina kenjčino dalmatinska.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 23:39   #27
Quote:
Vuco kaže:
Ne boj se toga. Previše su mi i ona dva tjedna godišnje u Hrvatskoj na urlapu. Dođeš u kafić, naručiš piće, a konobar te gleda k'o da si mu jeba mater. Kafići puni, a svatko kuka kako se nema. Nikom se ne radi, a svi bi voljeli imati i gledaju te kao da si im ukrao nešto. No, to ti i ne moram govoriti, lina kenjčino dalmatinska.
Vuco, ja bi doda da si moga ubacit i koju kontra Hercegovaca i ostalih dinaroida sa bilim bicvama. Bode oci koliko fali
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 23:46   #28
Quote:
Vuco kaže:
Ne boj se toga. Previše su mi i ona dva tjedna godišnje u Hrvatskoj na urlapu. Dođeš u kafić, naručiš piće, a konobar te gleda k'o da si mu jeba mater. Kafići puni, a svatko kuka kako se nema. Nikom se ne radi, a svi bi voljeli imati i gledaju te kao da si im ukrao nešto. No, to ti i ne moram govoriti, lina kenjčino dalmatinska.
A kod nas u Dojčlandu... To vam je najčešća rečenica... Samo ste se zajebali malo, to nije kod VAS u Dojčlandu

Neka, nije naša 'Rvacka savršena ali je bolja od tri Dojčlanda plus Austrija
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 23:46   #29
Quote:
OrangeC2 kaže:
Vuco, ja bi doda da si moga ubacit i koju kontra Hercegovaca i ostalih dinaroida sa bilim bicvama. Bode oci koliko fali
Dragi Orange, tu si naravno u pravu! No Hercegovci, ta smrdljiva lopovska bagra, su danas druga država. A ako Bog da, a dat će, Hrvatska će dobiti pravu Vlast, s Vesnom na čelu, koja će sve to počistiti i barem od Zagreba napraviti čist bel grad. A Zagreb je jedini dio Hrvatske, koji bar malo liči na Europu. Naravno kada bi se očistio od dalmatinsko-hercegovačko-bosansko-dinaroidnog dreka.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 23:51   #30
Quote:
Whatever kaže:
A kod nas u Dojčlandu... To vam je najčešća rečenica... Samo ste se zajebali malo, to nije kod VAS u Dojčlandu

Neka, nije naša 'Rvacka savršena ali je bolja od tri Dojčlanda plus Austrija
Je.

Bolja je u klanju civila. Bolja je u rušenju srpskih kuća. Bolja je u pljačkanju. Bolja je u puštanju na slobodu ratnih zločinaca. Bolja je u neredima na stadionima, bolja u prljavštini na ulicama, bolja u pjevanju fašističkih pjesama.... bolja u klanju Zečeva, kad već inzistiraš.

Ma, mnogo lijepa ta "Hrvatska".
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 00:50   #31
Quote:
Vuco kaže:
Dragi Orange, tu si naravno u pravu! No Hercegovci, ta smrdljiva lopovska bagra, su danas druga država. A ako Bog da, a dat će, Hrvatska će dobiti pravu Vlast, s Vesnom na čelu, koja će sve to počistiti i barem od Zagreba napraviti čist bel grad. A Zagreb je jedini dio Hrvatske, koji bar malo liči na Europu. Naravno kada bi se očistio od dalmatinsko-hercegovačko-bosansko-dinaroidnog dreka.
Bemlimumisairudova, bolan Vuco, krvi ti Issove, a sta cemo onda sa menom? Nijesam ja valjda za otpad, nije mi jos zeman

A moga bi i ja put Njemcije,nije sta su vece place i sta ljudi kano klisurine ne pljuvaju toliko po sokacima, corsokacima i basamacima nase zemlje ponosne , nego sam cuja da su Njemice napalite na nas Balkanjeroske razbojnike :klap: :klap:
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 00:54   #32
Quote:
Vuco kaže:
Je.

Bolja je u klanju civila. Bolja je u rušenju srpskih kuća. Bolja je u pljačkanju. Bolja je u puštanju na slobodu ratnih zločinaca. Bolja je u neredima na stadionima, bolja u prljavštini na ulicama, bolja u pjevanju fašističkih pjesama.... bolja u klanju Zečeva, kad već inzistiraš.

Ma, mnogo lijepa ta "Hrvatska".
Zaboravijo si rec, rodijace, da mi vodenak imamo i puno vise bembola, beemvejki i merdjana

Plus zubari imaju puno vise posla
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 00:58   #33
Quote:
OrangeC2 kaže:
Bemlimumisairudova, bolan Vuco, krvi ti Issove, a sta cemo onda sa menom? Nijesam ja valjda za otpad, nije mi jos zeman

A moga bi i ja put Njemcije,nije sta su vece place i sta ljudi kano klisurine ne pljuvaju toliko po sokacima, corsokacima i basamacima nase zemlje ponosne , nego sam cuja da su Njemice napalite na nas Balkanjeroske razbojnike :klap: :klap:
Ne, rodijače ti nisi za otpad. Ti si jedan od onih rijetkij kaj se, barem donekle, pripitomio u uklopio u civilizaciju. Za razliku od onih naših ostalih rodijaka, kojima je najveće dostignuće u životu raspaliti narodnu i širom otvoriti prozor na BMW kocki. Pa onda na Thompin koncert i pjevati ustaške pjesme.

A njemice? Debele su rodijače, taman za te.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:03   #34
Quote:
OrangeC2 kaže:
Zaboravijo si rec, rodijace, da mi vodenak imamo i puno vise bembola, beemvejki i merdjana
Ta niste kopali, a kamoli radili za to. Rad je napoznata riječ za Hrvate u Hrvatskoj. Ustvari, Hrvatska bi bila jako lijepa i bogata država, samo da tamo ne žive Hrvati. Ne bi morali biti Njemci ili Danci.... recimo na primjer Bugari. Čak i oni bi tu nešto napravili.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:03   #35
Quote:
Vuco kaže:
Ne, rodijače ti nisi za otpad. Ti si jedan od onih rijetkij kaj se, barem donekle, pripitomio u uklopio u civilizaciju.
sta jes jes, dosti mi fali trgat sirovo meso zubima...navika sam se ka mali

Quote:
Za razliku od onih naših ostalih rodijaka, kojima je najveće dostignuće u životu raspaliti narodnu i širom otvoriti prozor na BMW kocki. Pa onda na Thompin koncert i pjevati ustaške pjesme.
Ma jes ti vidija kako nas couk more nisko past! Sve za pare!

Quote:
A njemice? Debele su rodijače, taman za te.
Ih, sade si me skuva, rodjo, eto mene gore u Njemciju, samo da stavim u kutiju od cipela sendvic, prsut i paski sir, jakako. Plus jedno peceno pile i boca loze, nako za puta u vlaku
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:05   #36
Quote:
Vuco kaže:
Ta niste kopali, a kamoli radili za to. Rad je napoznata riječ za Hrvate u Hrvatskoj. Ustvari, Hrvatska bi bila jako lijepa i bogata država, samo da tamo ne žive Hrvati. Ne bi morali biti Njemci ili Danci.... recimo na primjer Bugari. Čak i oni bi tu nešto napravili.
Je, eto recimo puno Srba za pocetak
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:08   #37
Quote:
OrangeC2 kaže:
sta jes jes, dosti mi fali trgat sirovo meso zubima...navika sam se ka mali

Je. I dan danas se sjećam kad smo trgali onu malu Maru iz komšiluka. A tek kad se sjetim šta si joj ti prije toga radio. Bože sačuvaj Majko Božja.
Quote:
Ma jes ti vidija kako nas couk more nisko past! Sve za pare!

Naš čovik nisko pada i đžabe, a kamoli za pare.
Quote:
Ih, sade si me skuva, rodjo, eto mene gore u Njemciju, samo da stavim u kutiju od cipela sendvic, prsut i paski sir, jakako. Plus jedno peceno pile i boca loze, nako za puta u vlaku
Ma neš ti meni sam s vlakom! Evo mene po te.


Pa ćemo skupa s vlakom.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:10   #38
Vidi ih kako guguću

__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:10   #39
Quote:
OrangeC2 kaže:
Je, eto recimo puno Srba za pocetak
Pa, u biti Hrvati ni nisu ništ drugo nego neka mešavina Bugara I Srba.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:11   #40
Quote:
Whatever kaže:
Vidi ih kako guguću

Ustašo.... začepi!
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:19.