Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2004., 11:10   #81
Vidi vidi, sve vrvi od velikih domoljuba koji su se junacki zrtvovali za svoju domovinu (cast izuzecima) pa si uzimaju za pravo kritizirati gradjane Republike Hrvatske.Samo steta sto porez od njihovih primanja (pod uvijetom da vise ne primaju socijalnu pomoc od zemlje udomiteljice) umjesto u hrvatsku kasu ide u proracune kojima se financiraju recimo, americki vojnici u Iraku, ili se unapredjuje uzgoj krava muzara u Alpama i klokana u outbacku.Seronje.
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 11:38   #82
Re: Re: Re: Koja vrsta Hrvata ste vi?

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Ante Gotovina je heroj. Riskirao je svoj zivot za hrvatski narod, za buducnost svoje zemlje. I ti ga zelis vidjet u Haagu.
Si ti svjestan da su tom "heroju" PLATILI da dodje riskirati svoj zivot, znas..boli ti njega ***** za "buducnost svoje zemlje" sto jasno pokazuje time sto bjezi od Haaga pa makar mi svi najebali zbog njega, on je najobicniji placenik, nista vise.

(oh da, naravno, ti neces najebat zbog njega jer ne zivis ovdje, ups...moja greska )
Emperor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 13:02   #83
Ma goni ih u kua.Samo znaju srat po svima i svemu, a kad ih pitas gdje su oni bili kad je grmilo, prave se blesavi i mudro sute.Pizde.
Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 20:22   #84
Re: Re: Re: Re: Koja vrsta Hrvata ste vi?

Quote:
Emperor kaže:
Si ti svjestan da su tom "heroju" PLATILI da dodje riskirati svoj zivot, znas..boli ti njega ***** za "buducnost svoje zemlje" sto jasno pokazuje time sto bjezi od Haaga pa makar mi svi najebali zbog njega, on je najobicniji placenik, nista vise.

(oh da, naravno, ti neces najebat zbog njega jer ne zivis ovdje, ups...moja greska )
Dabogda vi svi "najebali" zbog njega...
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 21:41   #85
Re: Re: Re: Re: Re: Koja vrsta Hrvata ste vi?

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Dabogda vi svi "najebali" zbog njega...
bronxy...čujem da je juan lopez ljepši neg ikad...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 22:02   #86
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Koja vrsta Hrvata ste vi?

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
bronxy...čujem da je juan lopez ljepši neg ikad...
Moderatorice, pogledaj si avatar...
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.