Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2004., 20:43   #1
Thumbs down kad ja uđem u sobu, ima bre da se dižete!

to je neslužbeni naputak ministrice jadranke kosor. naime, patološki taštoj jadranki kosor ministarsko mjesto je udarilo u glavu i probudilo u njoj despotske osobine koje su do sada kunjale iza slatkastog, neiskrenog lica ove "požrtvovne" hadezeovske političarke.

naime, jadranki kosor (HDZ) se nije svidjelo što njene tajnice u ministarstvu ne uvažavaju svaki njen ulazak u prostoriju sa promptnim dizanjem iz stolica i salutiranja u stavu mirno te ih je iz tog razloga i otpustila. da, otpustila!

osim što se ovaj njen nečuveni čin samovolje i neviđene bahatosti očito protivi zakonu o radu, posebno upada u oči to što je jedna od otpuštenih tajnica samohrana majka. naravno, iza kulisa, daleko od očiju javnosti jadrankina razvikana "briga za majke i djecu" postaje to što uistinu i je - licemjerna farsa.

još jedan dokaz kako se HDZ nije promjenio. ogavno!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 20:55   #2
Joj, al' ga kenjaš. Poje*i nešto, bit ćeš pametniji
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 20:57   #3
Ha ,čuj tko zna možda ih birači kazne zbog ovakvih pizdarija na sljedećim izborima
gnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:03   #4
Quote:
gnom kaže:
Ha ,čuj tko zna možda ih birači kazne zbog ovakvih pizdarija na sljedećim izborima
a možda bit će tog svakim danom sve više..zgleda...
ludilo!

kao što je i ova tema završila,eto u LK..
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:07   #5
Quote:
revolution kaže:
a možda bit će tog svakim danom sve više..zgleda...
ludilo!

kao što je i ova tema završila,eto u LK..
završilo je u LK jer moderatori imaju politički naputak. IMF je naime u službi promocije HDZenjarskog predsjedničkog kandidata.

ipak poslovi foruma $$$ idu ispred nekakve objektivnosti i slobode pisanja.
moderatori su dobili naputak da brišu svaki kritičan osvrt o HDZ-u.

no štos je u tome što je LK čitana jednako ak ne i više od politike.

SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:08   #6
Quote:
M@rio kaže:
Joj, al' ga kenjaš. Poje*i nešto, bit ćeš pametniji
baš se spremam na čevape. od hadezenjara. s lukom. mljac!
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:16   #7
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

ipak poslovi foruma $$$ idu ispred nekakve objektivnosti i slobode pisanja.
moderatori su dobili naputak da brišu svaki kritičan osvrt o HDZ-u.

ideeš---- a danas ih ono (adezejce, ne moderatore) oprao Đapica.. podsjetio na sanaderkovo izlaganje gorljivo na Rivi...

ma može im se posrat po glavi svatko... a onda će ih požderat vlastita iznutrica, tojest baza

a onda će moderatori novi kurs da ufate
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:46   #8
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
baš se spremam na čevape. od hadezenjara. s lukom. mljac!
Znaš ti dobro što sam mislio
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:50   #9
Quote:
M@rio kaže:
Znaš ti dobro što sam mislio
a ti se javljaš jer znaš..ono....govoriš iz iskustva?

bez obzira na to koliko tvoje srce kuca za adezenjare, moraš priznat da ovakvi detalji otkrivaju pravo lice tvojih favorita. nije li te sram podržavati ovakve beskarakterne, lude ljude?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:52   #10
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
a ti se javljaš jer znaš..ono....govoriš iz iskustva?

bez obzira na to koliko tvoje srce kuca za adezenjare, moraš priznat da ovakvi detalji otkrivaju pravo lice tvojih favorita. nije li te sram podržavati ovakve beskarakterne, lude ljude?
Iz iskustva, naravno.

A malo si "mak'a", ako misliš da moje srce kuca za bilo koju stranku..pogotovo HDZ.

Ako bi kucalo za HDZ, kucalo bi i za SDP... same shit.

Samo kažem da ti je tema njesra
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 22:03   #11
Quote:
M@rio kaže:
Iz iskustva, naravno.

A malo si "mak'a", ako misliš da moje srce kuca za bilo koju stranku..pogotovo HDZ.

Ako bi kucalo za HDZ, kucalo bi i za SDP... same shit.

Samo kažem da ti je tema njesra
ako ministrica i evtl. kandidatkinja za ured predsjednika krši zakon o radu i bizarno se ponaša, tema ne može biti bezvezna po defaultu. naprotiv, tema je jako zanimljiva i treba biti od interesa svima nama. takva osoba u bilo kojem javnom uredu je svima na štetu.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 10:45   #12
...ima li ovde iko ko ne jede govna ????
anita33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 10:53   #13
Re: kad ja uđem u sobu, ima bre da se dižete!

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
jadranki kosor (HDZ) se nije svidjelo što njene tajnice u ministarstvu ne uvažavaju svaki njen ulazak u prostoriju sa promptnim dizanjem iz stolica

Ostaci komunisticke proslosti

Ne mozes te lažne finte ,poput ustajanja kad "autoritet" iđe u prostoriju istjerat iz onih koji su partijske škole prošli niti egzorcizmom

Dresura i to ti je . Kao kod onih koji su vjeronauk , kao mali , prošli.
Nikad od njih slobodne osobe.
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 11:07   #14
Re: Re: kad ja uđem u sobu, ima bre da se dižete!

Quote:
Ententini kaže:
Ostaci komunisticke proslosti

Ne mozes te lažne finte ,poput ustajanja kad "autoritet" iđe u prostoriju istjerat iz onih koji su partijske škole prošli niti egzorcizmom

Dresura i to ti je . Kao kod onih koji su vjeronauk , kao mali , prošli.
Nikad od njih slobodne osobe.
bravo! tako je. ne zaboravimo da je jadranka jaca kosor, prije nego li je presvukla kaputić, bila odana, revna, vrlo angažirana članica komunističke partije jugoslavije. predavala je marksizam, putovala u kumrovec i držala predavanja svojim partijskim drugovima. tražila crvenu nit.


komunistička partija joj je kao nagradu za društveno-političku podobnost i širenje komunističke riječi darovala i stan u velikoj
gorici, koji je jadranka, nakon što se preobratila u tuđmanovu sluškinju, sa političkim vezama pretvorila u 100 m2 stan u sred zagreba. bez da je platila kunu. danas nam ta ista komunistička drugarica prodaje druge, državotvorne vrijednosti.

uvijek na strani pobjednika ma tko on bio. ima li što ogavnije?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 11:12   #15
Re: Re: Re: kad ja uđem u sobu, ima bre da se dižete!

Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:

uvijek na strani pobjednika ma tko on bio. ima li što ogavnije?
Sluge bez mozga i kičme.

I onda nam kažu da nam je zemlju u quhrcu- pa bi narod trebao biti kriv za to kakva nam je vlast

Kako skinut već jednom sa kormila te tipove, profesionalne uvlakače ?
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 11:15   #16
....

Ima, TI.
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 11:34   #17
Re: ....

Quote:
Mad Maxx kaže:
Ima, TI.
jadno ali prikladno tvojim ograničenim intelektualnim mogućnostima.

to je sve što imaš za komentirati o kosorkinim gafovima i njenoj komunjarskoj prošlosti?


jadno. bolje ti je da šutiš. samo se sramotiš.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 12:05   #18
:-))))

Kako si ti tužna i jadna osoba:-(((((((((((((((( Kompleksi te malo pucaju, zar ne?
P.S. Ako hoćeš da dam barem malo kredibiliteta tebi, tvojim izjavama i razmišljanjima onda se lijepo potpiši punim imenom i prezimenom kao što to i ja radim. Zar se bojiš ili sramiš nečega??? Čemu kriti identitet. Onaj ko istinu zbori ne srami se nikoga.
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 12:26   #19
Re: :-))))

Quote:
Mad Maxx kaže:
Ako hoćeš da dam barem malo kredibiliteta tebi, tvojim izjavama i razmišljanjima onda se lijepo potpiši punim imenom i prezimenom kao što to i ja radim. Zar se bojiš ili sramiš nečega??? Čemu kriti identitet. Onaj ko istinu zbori ne srami se nikoga.
Ja Ilija Čvorović, svečano se zaklinjem,
da ću braniti i čuvati...
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 13:44   #20
Re: :-))))

Quote:
Mad Maxx kaže:
Kako si ti tužna i jadna osoba:-(((((((((((((((( Kompleksi te malo pucaju, zar ne?
P.S. Ako hoćeš da dam barem malo kredibiliteta tebi, tvojim izjavama i razmišljanjima onda se lijepo potpiši punim imenom i prezimenom kao što to i ja radim. Zar se bojiš ili sramiš nečega??? Čemu kriti identitet. Onaj ko istinu zbori ne srami se nikoga.
nije stvar u sramu, ti to dobro znaš.

moguće je da tvoje ime koje tako ponosno potpisuješ nije tvoj pravi identitet za razliku od moga.
ima puno ljudi koji su od HDZ-a dobili fejk ime nakon što su za njih odradili par prljavih stvarčica.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.