Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2004., 01:34   #61
LJBB

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Necu.
Ali onda ce Bajki uhvatiti jos veca panika
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:38   #62
Re: Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Necu.

ajde vodi je do bunara, pls
 
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:41   #63
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
Nezakcij kaže:
ajde vodi je do bunara, pls
A tebe do Save.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:47   #64
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
Nezakcij kaže:
ajde vodi je do bunara, pls
Tko zapravo tone?
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:51   #65
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
hehehoho kaže:
A tebe do Save.
o,o...

Saaaaava

tiho teče

zaaaaaadnje

nam je veče...
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 01:54   #66
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
Vuco kaže:
o,o...

Saaaaava

tiho teče

zaaaaaadnje

nam je veče...
Ides negdje......say yes, say yes..........
exxx_s&r is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 02:02   #67
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LJBB

Quote:
exxx_s&r kaže:
Ides negdje......say yes, say yes..........
Koja je to pjesma sad?

Je li i to od Divljih Jagoda?
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 07:57   #68
Quote:
Krcko_X kaže:
Koji si ti luzer čovječe. Evo što ću ti ja reći krajnje dobronamjerno: malo razmisli o sebi, o tome da potražiš kakvu stručnu pomoć. Koliko sam ja imao priliku primjetiti, a imao sam, ti si ovdje najviše onaj koji poseže za prijetnjom fizičkim nasiljem drugim forumašima, najčešće kad te sjebu u nekoj diskusiji, a nije ti strano ni kurčenje poznanstvima s poznatima. Samo onoliko koliko sam ja pročitao, vidio sam da pišeš kako poznaješ Thompsona, Škoru, bageraša Rojsa, Gotovinu....pa jebote, koji su to kompleksi?
Sve ovo me navodi na zaključak kako si duboko traumatizirana, iskompleksirana i frustrirana osoba, najvjerojatnije fizički inferiorna koja taj svoj nedostatak riješava na jednom ovako anonimnom mjestu siguran kada znaš da te svoje "prijetnje " nećeš nikada imati priliku ostvariti, jer, budimo realni, vrlo je mala vjerojatnost da se itko tko ovdje piše, susretne uživo. Vrlo teško je ishoditi da se susretnu istomišljenici s foruma, a kamoli osobe koje nemaju ama baš ništa zajedničkoga.
Zato ne seri. Ja da i susretnem nekog od vas govana uživo, ne bi ga dirao, jer u govna ne diram. Princip, jebiga. Neću da prljam ruke, niti riješavam probleme fizičkim nasiljem, premda bi mogao.
Maleni pušaču kurca, ja sam napisao da se možemo naći a ne da bih istukao šugavog psa poput tebe. U biti mi te žao, gotovo kao i brankice (nju je ipak teško doseći). Što se mojih poznanstava tiče, spomenuo sam Škoru i Tombu ali kad je branka mislila da sam Jasenko Houra. Ovu dvojcu si nadodao zbog čistog manirizma stila. Ako misliš da sam ti fizički inferioran ne moraš se niti bojati, je li? Zašto se onda bojiš?

Promatrajući tvoj slučaj, čovjek jedino može zaključiti da bi spolne odnose između bliskih rođaka trebalo kažnjavati zatvorom, a plodove takve ljubavi (poput tebe) eutanazirati. Iz čisto komunalno-ekoloških razloga


Quote:
Krcko_X kaže:
....Neću da prljam ruke, niti riješavam probleme fizičkim nasiljem, premda bi mogao. ...



Ovo je najsmješniji dio. U govoru iz tebe izbija srpsko porijeklo jer si se sav uzbudio, a ujedno naglašavaš kako bi me mogao istuči. Ja samo dopisujem kako ti stojim na raspolaganju, i da te sigurno neću udariti prvi. Ok?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:18   #69
Quote:
Uncle Fucker kaže:







Ovo je najsmješniji dio. U govoru iz tebe izbija srpsko porijeklo jer si se sav uzbudio, a ujedno naglašavaš kako bi me mogao istuči. Ja samo dopisujem kako ti stojim na raspolaganju, i da te sigurno neću udariti prvi. Ok?
cekaj, cekaj stani u red, meni je obeca doc u Split , evo cekam jadnu pickicu da to ispostuje, pa onda vi mozete nastavit s aranzmanom.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:51   #70
Quote:
hehehoho kaže:
cekaj, cekaj stani u red, meni je obeca doc u Split , evo cekam jadnu pickicu da to ispostuje, pa onda vi mozete nastavit s aranzmanom.

Da doće vama krcko i u split i u zagreb ko što je brankica onomad došla u boškovićevu u tatinoj mazdi.... Poznata ljevičarska cyber hrabrost.
__________________
Pustinjska lisica je rekla.
Erwin Rommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:59   #71
Quote:
Krcko_X kaže:
Prpa, a?
aha
Jebga kad se sjetim da za frenda imaš takvog razbijača ko što je naša brankica ...
Nije mi svejedno
A nju opet ševi onaj Dikembe ,šta ak i njega povede onda sam tek najebo.
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 12:44   #72
Quote:
erector kaže:
aha
Jebga kad se sjetim da za frenda imaš takvog razbijača ko što je naša brankica ...
Nije mi svejedno
A nju opet ševi onaj Dikembe ,šta ak i njega povede onda sam tek najebo.
Ma najebo si ti zato što ti je "mozak" iscurio!
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 12:56   #73
Quote:
Ironside kaže:
Ma najebo si ti zato što ti je "mozak" iscurio!
A broj 1 se srdi što sam na njega zaboravio
čuj ti si izvan konkurencije,a osim toga ne šoram se sa paraplegičarima
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:20   #74
Quote:
erector kaže:
A broj 1 se srdi što sam na njega zaboravio
čuj ti si izvan konkurencije,a osim toga ne šoram se sa paraplegičarima
Čuj, nadrkani, nije u šori štos, nego u "mozgu", koji ti svako toliko iscuri!
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:22   #75
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Maleni pušaču kurca, ja sam napisao da se možemo naći a ne da bih istukao šugavog psa poput tebe. U biti mi te žao, gotovo kao i brankice (nju je ipak teško doseći). Što se mojih poznanstava tiče, spomenuo sam Škoru i Tombu ali kad je branka mislila da sam Jasenko Houra. Ovu dvojcu si nadodao zbog čistog manirizma stila. Ako misliš da sam ti fizički inferioran ne moraš se niti bojati, je li? Zašto se onda bojiš?

Promatrajući tvoj slučaj, čovjek jedino može zaključiti da bi spolne odnose između bliskih rođaka trebalo kažnjavati zatvorom, a plodove takve ljubavi (poput tebe) eutanazirati. Iz čisto komunalno-ekoloških razloga







Ovo je najsmješniji dio. U govoru iz tebe izbija srpsko porijeklo jer si se sav uzbudio, a ujedno naglašavaš kako bi me mogao istuči. Ja samo dopisujem kako ti stojim na raspolaganju, i da te sigurno neću udariti prvi. Ok?
Kakva su to pederska proseravanja "neću prvi udariti"....pederčiću... Hebote, dođe mi da otvorim izbor za najveću desnu pičkicu foruma. Vi ste i na forumu kukavice. Kakve ste tek pičke uživo, mogu samo zamisliti. Ne zna čovjek dal da vas jebe il da vas bije.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:29   #76
Quote:
Ironside kaže:
Ma najebo si ti zato što ti je "mozak" iscurio!

noćne polucije i zauvijek produžen pubertet...
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:34   #77
Quote:
Ironside kaže:
Čuj, nadrkani, nije u šori štos, nego u "mozgu, koji ti svako toliko iscuri!
Ajd stari što si se usro
Šah u ruke i pravac parkić ili su te i odonud odjebali
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:44   #78
Quote:
revolution kaže:
noćne polucije i zauvijek produžen pubertet...
Teta revka ručak će ti zagoriti
erector is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:49   #79
Quote:
Krcko_X kaže:
Kakva su to pederska proseravanja "neću prvi udariti"....pederčiću... Hebote, dođe mi da otvorim izbor za najveću desnu pičkicu foruma. Vi ste i na forumu kukavice. Kakve ste tek pičke uživo, mogu samo zamisliti. Ne zna čovjek dal da vas jebe il da vas bije.

Pazi bre Krcko, opet izbija srbin iz tebe. Kolko posto? 50? 25?

Da je nekog umlatit iz zasjede, pet na jednoga, naoružan na nenaoružanoga, a kad se treba nać 1 na 1, sve oko vruće kaše.

I, štonob' ti reko:
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 14:08   #80
Quote:
Krcko_X kaže:
Kakva su to pederska proseravanja "neću prvi udariti"....pederčiću... Hebote, dođe mi da otvorim izbor za najveću desnu pičkicu foruma. Vi ste i na forumu kukavice. Kakve ste tek pičke uživo, mogu samo zamisliti. Ne zna čovjek dal da vas jebe il da vas bije.
dovoljno je da ga potražiš u SRCE-u....on je tamo portirčić...vidjet ćeš ga kako sjedi u limenoj kabini kod ulaza...i otvara vrata...jadno
IvoLolaRibar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.