Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2016., 14:45   #4181
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Na nikog posebno nisam ukazala
Naprotiv. Ukazala si na sebe.
Lord Byron is offline  
Old 15.10.2016., 14:51   #4182
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Nekako me ali bas niste skontali ljudi....nemam se zelje objasnjavati...i od zafrkancije pravit ozbiljnu stvar...

Uzivajte...lijep je dan
stvarno razmisli, radi li se o tome da te svi mi (uključujući i one koji su ti se javili na PP) ne kontamo ili nam je svima jasno da je ovo još jedan tvoj pokušaj opravdavanja tvojih očitih grešaka.

zar je čudno da pristojni muškarci s manirima očekuju da se i žena tako ponaša?
kako zamišljaš da se na tvoje uvrede itko s takvim karakteristikama zadrži pored tebe, ako uopće priđe?

i na kraju - nije zafrkancija odnos između muškarca i žene.
muzej vibracija is offline  
Old 15.10.2016., 14:53   #4183
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Naprotiv. Ukazala si na sebe.
A bubica.

Sacuvaj svoje moraliziranje i filozofiranje za nekog kome je stalo, na mjestu koje je prikladno za to.
zlakopriva is offline  
Old 15.10.2016., 15:08   #4184
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
i od zafrkancije pravit ozbiljnu stvar...
Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post
i na kraju - nije zafrkancija odnos između muškarca i žene.
Stvarno, kako možeš reći da je brak zafrkancija?

Eto kaj su ti žene... udaju se, zafrkavaju te, onda se rastanu od tebe i uzmu ti sve što imaš... pa odu zafrkavat nekog drugog...

Ah... pa dokle više tako?! Gdje je tu moral, odgoj, maniri?!!
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 15.10.2016., 15:12   #4185
Quote:
muzej vibracija kaže: Pogledaj post
i na kraju - nije zafrkancija odnos između muškarca i žene.
A nije ni neka znanost. Trebalo bi biti zabavno i jednostavno. Zajeb je što je ovdje bilo zabavno samo jednoj strani, a i to pitanje koliko.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 15.10.2016., 15:13   #4186
Da, Bajrone, piši postove odgovarajući na tuđe javno objavljene postove na...na nekom drugom mjestu, nekom prikladnom, koje...koje nije forum...!
Almost Rosey is offline  
Old 15.10.2016., 15:13   #4187
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Bilo čije, bio muško ili žensko, otkrivanje pojedinosti privatnih interakcija javno na forumu u svrhu pljuvanja je u najmanju ruku neukusno, rekao bi i nezrelo.
O kakvom ti otkrivanju privatnih interakcija govoriš? Osvrnuo sam se na javni oglas.
old-soul80 is offline  
Old 15.10.2016., 15:14   #4188
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
A bubica.

Sacuvaj svoje moraliziranje i filozofiranje za nekog kome je stalo, na mjestu koje je prikladno za to.
Sasvim ti je dobro rekao. Svojim prvotnim upisom i svakim daljnjim više govoriš o sebi nego o bilo kome drugome.

Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
O kakvom ti otkrivanju privatnih interakcija govoriš? Osvrnuo sam se na javni oglas.
Pričam općenito, a ne za tvoj primjer ili išta konkretno vezano uz tebe.
Hildegard is online now  
Old 15.10.2016., 15:15   #4189
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
A nije ni neka znanost. Trebalo bi biti zabavno i jednostavno. Zajeb je što je ovdje bilo zabavno samo jednoj strani, a i to pitanje koliko.
Nemam ništa protiv zafrkancije. Zapravo, ni ne volim uštogljene ljude.
No, i zafrkancija ima granicu dobrog ukusa. A temeljiti istu na vrijeđanju drugih je na razini srednje škole. Žalosno je kaj je osoba u zrelim godinama još uvijek na tom nivou...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 15.10.2016., 15:16   #4190
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Stvarno, kako možeš reći da je brak zafrkancija?

Eto kaj su ti žene... udaju se, zafrkavaju te, onda se rastanu od tebe i uzmu ti sve što imaš... pa odu zafrkavat nekog drugog...

Ah... pa dokle više tako?! Gdje je tu moral, odgoj, maniri?!!
Ma jedva cekam muza pa da se zafrkavam s njime ...a sto bi mu drugoga....mozda Sarmu zamotat
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Old 15.10.2016., 15:23   #4191
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Nemam ništa protiv zafrkancije. Zapravo, ni ne volim uštogljene ljude.
No, i zafrkancija ima granicu dobrog ukusa. A temeljiti istu na vrijeđanju drugih je na razini srednje škole. Žalosno je kaj je osoba u zrelim godinama još uvijek na tom nivou...
Tebe stvarno to žalosti? Tugica?

Možda ja stvarno nemam srca kad me takve stvari samo nasmiju.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 15.10.2016., 15:24   #4192
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Sasvim ti je dobro rekao. Svojim prvotnim upisom i svakim daljnjim više govoriš o sebi nego o bilo kome drugome.



Pričam općenito, a ne za tvoj primjer ili išta konkretno vezano uz tebe.
Drama queen.
zlakopriva is offline  
Old 15.10.2016., 15:26   #4193
old-soul80 is offline  
Old 15.10.2016., 15:32   #4194
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Drama queen.
Jedina drama koju sam vidio ovdje danas je bila ova:

Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Ovi "stariji" koji mi se javljaju s pricom da vole mladje cure jer su pune pozitive, a kao svoju glavnu osobinu isticu cinjenicu da navigavaju, molim da odjebu ili promjene spiku jer cinjenica da je tip pomorac meni ne znaci apsolutno nista. Dosadan si.
Hildegard is online now  
Old 15.10.2016., 15:50   #4195
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Tebe stvarno to žalosti? Tugica?

Možda ja stvarno nemam srca kad me takve stvari samo nasmiju.
Konkretno mene ne. No, zar nije žalosno za društco, za Hrvatsku (misli globalno, djeluj lokalno!) da žene u godinama, koje bi trebale biti dame, uzor mlađima, su često izuzetno nadrkane i bezobrazne?

Zapravo, kad bolje razmislim, to i ima smisla.
Dakle, ugrubo gledajući, imamo dvije mogućnosti:
1) Žena u sretnoj vezi/braku - zadovoljna je svojim životom i vjerojatno ima tendenciju da bude dama, te nema potrebu za zafrkanciju na ovom nivou.
2) Solo žena u godinama - takve su obično na neki način sjebane jer ih život nije mazio. A nadrkane i bezobrazne jer ga dugo nisu dobile.


Nego... koliko ti imaš godina?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 15.10.2016., 15:53   #4196
To se damu nepita mestre...

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Old 15.10.2016., 15:57   #4197
Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
To se damu nepita mestre...

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Pa kaj nismo ustanovili da ovdje nema dama.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 15.10.2016., 16:00   #4198
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
2) Solo žena u godinama - takve su obično na neki način sjebane jer ih život nije mazio. A nadrkane i bezobrazne jer ga dugo nisu dobile.
Tipična zabluda nekih muškaraca. Da sam zloban, rekao bih tipična projekcija. Čekaj malo, pa ja jesam zloban... tipična projekcija.

Poželi li ga dobiti, sve što čak i sasvim prosječna solo žena treba poduzeti je šetnja od kojih parsto metara - one ispodprosječne možda moraju protegnuti noge i cijeli kilometar - i posve će si izvjesno priskrbiti taj čudotvorni eliksir protiv nadrkanosti i bezobrazluka.
Lord Byron is offline  
Old 15.10.2016., 16:04   #4199
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Pa kaj nismo ustanovili da ovdje nema dama.
Ja sam uletio ko padobranac opet pa je moguce da sam krivo polovio neke stvari Iako, cak i da nema dama, nije lepo pitat za godine. Barem ne pred ovolikim auditorijem.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Old 15.10.2016., 16:07   #4200
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tipična zabluda nekih muškaraca. Da sam zloban, rekao bih tipična projekcija. Čekaj malo, pa ja jesam zloban... tipična projekcija.

Poželi li ga dobiti, sve što čak i sasvim prosječna solo žena treba poduzeti je šetnja od kojih parsto metara - one ispodprosječne možda moraju protegnuti noge i cijeli kilometar - i posve će si izvjesno priskrbiti taj čudotvorni eliksir protiv nadrkanosti i bezobrazluka.
Nije stvar povremenom seksu s bilo kim, samo da se zadovolji potreba, jel'... već o ispunjenom seksualnom životu (što je mnogo više od samog čina).
Nadostatak gore navedenog je često izvor frustracija.

Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
Ja sam uletio ko padobranac opet pa je moguce da sam krivo polovio neke stvari Iako, cak i da nema dama, nije lepo pitat za godine. Barem ne pred ovolikim auditorijem.

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
Ma znam... al' kaj ću, kad sam neugodan.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.