Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2008., 14:12   #1
Kup Uefa 2008/2009: Sahtar - Werder 2:1

2008/2009


Ždrijebom u Monte Carlu započelo je ovogodišnje izdanje Kupa Uefa. 80 momčadi, podijeljenih na 40 nositelja i 40 nenositelja, tvore jednako toliko parova 1. kola natjecanja. Pobjednici ovih dvoboja ulaze u natjecanje po skupinama.

Ovogodišnje izdanje, koje neće započeti i branitelj naslova Zenit iz St. Petersburga (kvalificirali se za LP), zadnje je u ovom formatu. Podsjećam, iduće sezone mijenjaju se sustavi kvalifikacija LP i KU, i sam Kup Uefa - više ovdje.

Hrvatsku ove sezone, za razliku od prethodne kada je u prvom kolu bio samo jedan, predstavljaju dva kluba - Dinamo Zagreb i Slaven Belupo.


Parovi 1. kola (18.9.)

Dinamo Zagreb - Sparta Prag
Slaven Belupo - CSKA Moskva

AC Milan - FC Zürich
FC Timişoara - FK Partizan
Hertha BSC Berlin - Saint Patrick's Athletic FC
FC Baník Ostrava - FC Spartak Moskva
FC Metalist Kharkiv - Beşiktaş JK
Portsmouth FC - Vitória SC
Kayserispor - Paris Saint-Germain FC
Sevilla FC - FC Salzburg
VfL Wolfsburg - FC Rapid Bucureşti
UC Sampdoria - FBK Kaunas
CS Marítimo - Valencia CF
Manchester City FC - AC Omonia
BSC Young Boys - Club Brugge KV
AS Nancy-Lorraine - Motherwell FC
Everton FC - R. Standard de Liège
SSC Napoli - SL Benfica
AC Bellinzona - Galatasaray AŞ
NEC Nijmegen - FC Dinamo 1948 Bucureşti
Real Racing Club Santander - FC Honka Espoo
APOEL FC - FC Schalke 04
PFC Litex Lovech - Aston Villa FC
FK Austria Wien - KKS Lech Poznań
Vitória FC - SC Heerenveen
SK Brann - RC Deportivo La Coruña
SK Slavia Prag - SC Vaslui
Brøndby IF - Rosenborg BK
PFC Cherno More Varna - VfB Stuttgart
Stade Rennais FC - FC Twente
AFC Ajax - FK Borac
Tottenham Hotspur FC - Wisla Kraków
FC København - FC Moskva
MŠK Žilina - PFC Levski Sofia
BV Borussia Dortmund - Udinese Calcio
SC Braga - FC Artmedia Petržalka
Feyenoord - Kalmar FF
Hamburger SV - AFC Unirea Urziceni
Hapoel Tel-Aviv FC - AS Saint-Etienne
FC Nordsjælland - Olympiacos CFP


Uzvrati su na rasporedu dva tjedna kasnije, 2.10.


Finale se igra 20.5.2009. u Istanbulu.

Zadnje uređivanje Duffman : 29.08.2008. at 15:00.
Duffman is offline  
Old 29.08.2008., 14:39   #2
Steta za Slaven, ali barem ce decki imati priliku igrati protiv velike ekipe i na impresivnom stadionu...velika je to cast za mlade decke poput Delica, Jajala, Purica, Gregurine...
Neopisivo mi je zao sto nas stadion nema uvjete pa cemo morati igrati u vz.
Ali nadam se da ce uskoro zapoceti izgradnja istocne tribine, mislim da Slaven to zasluzuje.
Eto, nakon Aston Ville, Stuttgarta, Lillea, Deportiva, Galatasaraya, Slaven ima cast igrati protiv jos jednog velikog europskog kluba.
Dosad se nismo sramotili, nadam se da ce tako biti i ubuduce.
C.J.B. is offline  
Old 29.08.2008., 14:39   #3
amo slaven
Ono is offline  
Old 29.08.2008., 14:39   #4
dobar ždrijeb..
Ferdibrand is offline  
Old 29.08.2008., 14:48   #5
Sparta Prag

službena stranica i forum za zajebavanje(lijeva strana)
obavezno koristiti translator

Sparta Forever - srdeční záležitost



DRESOVI:



ovogodišnji europski rezultati:
Sparta – Sheriff 2-0 (Vorisek 45, Kulić 48), prva utakmica 1-0.
Panathinaikos 1 : 0 Sparta Prag (2-1)

Kako su trgovali?
http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html
drugim riječima totalno izmijenili momčad

najveća opasnost prijeti od Slepičke koji uvijek može nekog kurca zabiti, a i najvrijedniji je u Sparti, vrijedi 2,5 milje

Šanse
negdje oko 50-50 uz nešto malo veću prednost Sparti zbog toga jer se 1. igra na Maksimiru

inače vrlo dobar ždrijeb i za Hajduk jer 3 dana nakon 1. tekme na Maksu ide se sa Hajdukom

CSKA Moskva
CSKA Moskva - Wikipedija

znači klub u nekoliko sportova, jedna brend ruski ako smijem to tako nazvat

CSKA Moskva - European football clubs & squads
postava i tako

DRESOVI



Kako su trgovali?
http://www.transfermarkt.de/de/verei...ebersicht.html

tj. kupljeni igrači plaćeni 2 milijona, a prodana 3 važna igrača(Jo, Dudu i Carvalho) za 30 milijuna ukupno

Šanse
25-75 za CSKA.
Slaven kako god završio neće se sramotit sigurno, unatoč tome šta Akinfeev vrijedi kao par cijelih ekipa Slavena
al nema veze, NEMA PREDAJE SLAVENE :thumbup

Ukupan dojam
trebali bi bit 1 i 2. zadovoljni ždrijebom, Petkovićje htio najjače(al nažalost nije dobio Švabe čime bi zaradio masne pare, šta je mala šteta)
dok je DInamo dobio šta je htio, ravnopravnog suparnika

Let the show begin


P.S. mogu ja i dulje, al čekam par dana prije tekmi za to mislim da ću ovaj put ja pokušat otvorit temu ak nije bed
P.P.S. preve đena str. http://translate.google.com/translat...-8&sl=cs&tl=en
Lux is offline  
Old 29.08.2008., 14:48   #6
veće šanse ima slaven
Ono is offline  
Old 29.08.2008., 15:02   #7
Ok... Idemo od Slavena. Ždrijeb je usran, ovi imaju pol ruske repke pod ugovorima, bilo kakav pozitivan rezultat u ijednoj utakmici bi bio podvig... Od njih ne treba ništa očekivati, oni su napravili i više nego što su ljudi očekivali samim time što su tu gdje jesu. Mogu odigrati rasterećeno i bez imperativa, pa što Bog da... Sretno Slaven...

Što se Dinama tiče, došlo je vrijeme da vidimo kam pes jajca nosi. Šanse su 50-50, ma što tko mislio. Nije Sparta nikakav bauk nemaju nekakvu ekstra kvalitetu koja bi bila nepremostiva, niti je Dinamo baš takva kanta da ju buši svaka češka pitchka... Ako se prođe izjednačit ćemo državni koeficijent sa prošlogodišnjim (minimum dva remija ili pobjeda i poraz = 2 boda) plus što ćemo imati grupu Kupa UEFA za dodatno poboljšanje klupskog i nacionalnog koeficijenta. Ovo se jednostavno mora proći, Dinamo ovakve utakmice uglavnom dobiva, zapravo jedino ispadanje od momčadi ove klase u novijoj povijesti je bilo protiv Maccabija. Od renomiranijih protivnika u pravilu primamo 5+ komada, ali ove srednje klase u dvije tekme prolazimo. Nadam se da će se i ovaj puta ponoviti...
Inače, što se ždrijeba tiče, sa nenositeljskim koeficijentom izvuči ovakvog protivnika je prava premija...
sr-bistabil is offline  
Old 29.08.2008., 15:19   #8
ajmo čačak
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 29.08.2008., 15:30   #9
stvarno je ovo fenomenalan izbor za dinamo i ovo se mora proci
ja cak i ne bih rekao da je lose sto je prva tekma doma, bit ce vise ljudi na stadionu i vjerojatno bolje navijanje jer htjkeli-ne htjeli to proznati ali vecina vjeruje u prolaz u 2 tekme

doma neka lagana pobjeda od 1:0 ili 2:0 (bole top iz slobodnjaka), bitno da ne dobijemo gol, a iskreno ne bih bio nezadovoljan ni sa 0-0, samo da ne primimo fucking gol
Padrone is offline  
Old 29.08.2008., 15:37   #10
da ne dobijemo gol...teško.teško je ne očekivati vrhunsku asistenciju protivničkom napadaču,to se zadnji put na maksimiru nije desilo valjda još prije 4-5 godina.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 29.08.2008., 15:42   #11
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post

Jaki, neatraktivni, gostovanje za kuratz s navijačkog gledišta, s nogometnog ubit će nas.
(
Zoran Mamić: Samo "pametnjakovići" će reći da Sparta nije atraktivan protivnik

Beetlejuice is offline  
Old 29.08.2008., 15:55   #12
dinamo ispada sigurno ja se kladim na spartu ! kod kuce mozda nesto i nacine al nista vise od toga! da je dinamo od prosle sezone onda bi reko da dinamo 100 posto prolazi a posto igraj ustare sklopocije koji nisu ni za k... onda na spartu tipujem!
jedan83 is offline  
Old 29.08.2008., 15:56   #13
Quote:
Sladokusac kaže: Pogledaj post
i prošle godine je 3 dana nakon ajaxa dinamo nigrao s hajdukom, čak mislim da je iz amsterdama išao u split
obje dobio
Je, vjerojatno je Mamić onaj show imao na splitskom aerodromu
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 29.08.2008., 16:00   #14
A čuj, imali smo 5 mogućih, od tih 5 mogućih Sparta je najslabiji klub, ne znam kako neki mogu biti nezadovoljni
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 29.08.2008., 16:04   #15
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
veće šanse ima slaven
Slaven nema šanse protiv reprezentacije Rusije.
Filippo is offline  
Old 29.08.2008., 16:10   #16
Sad će se Sparta osvetiti za onaj novčić 1967.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 29.08.2008., 16:10   #17
Quote:
jedan83 kaže: Pogledaj post
dinamo ispada sigurno ja se kladim na spartu ! kod kuce mozda nesto i nacine al nista vise od toga! da je dinamo od prosle sezone onda bi reko da dinamo 100 posto prolazi a posto igraj ustare sklopocije koji nisu ni za k... onda na spartu tipujem!
baš obrnuto...očekujem 1-1 kod kuće i 1-0 u gostima za dinamo uz paničnu obranu zadnjih 10 min
Dinamo uvijek igra zaqrac na Maksu sa ozbiljnijima
Lux is offline  
Old 29.08.2008., 16:12   #18
kad(ako) prođu dinamo,onda će igrači sparte se unositi u lice dinamovcima s novčićem i govoriti 'a,šta je sad,novčić vam ne pomaže,a,ha-ha-aha-ha'
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 29.08.2008., 16:14   #19
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Dinamo ovakve utakmice uglavnom dobiva, zapravo jedino ispadanje od momčadi ove klase u novijoj povijesti je bilo protiv Maccabija. Od renomiranijih protivnika u pravilu primamo 5+ komada, ali ove srednje klase u dvije tekme prolazimo.
Dnipro? Fulham? Auxerre?

Inače, dobili smo najlakšeg mogućeg, nevjerojatno
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Old 29.08.2008., 16:32   #20
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
A čuj, imali smo 5 mogućih, od tih 5 mogućih Sparta je najslabiji klub, ne znam kako neki mogu biti nezadovoljni
Ja uopće nisam nezadovoljan ždrijebom. Ovo je protivnik po mjeri. Čak mislim da je mala prednost Dinama u tome što prvu utakmicu igra u Maksimiru.
Poznavajući profesora, neće biti nezadovoljan i s 0:0, a i to bi bio vrlo dobar rezultat za uzvrat u Pragu.
Glavno je da Dinamo ne mora loviti rezultat jer znamo kako to završava.
Beetlejuice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.