Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2013., 15:52   #501
ovako ljudi ako neko zna neka pomogne.. natezali smo se ja i frend i podero sam košulju dosta jako , pitao sam šilicu i ona je rekla da se to nemože popravit. nebi se gnjavo sa jedno košuljom, ali ta košulja sam platio 790kn.. tako ako neko zna ko bi to mogo poravit, iili šta god?????????? bio bi jako zahvalan...
milanius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 17:35   #502
sumnjam da ćeš moći napraviti išta po tom pitanju ako si ju stvarno tako jako poderao da ti je i sama krojačica rekla da nemože ništa jbg ...pa se ti nateži u košulji od 790 kn

Zadnje uređivanje edition limitee : 22.04.2013. at 18:38.
edition limitee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:01   #503
Remen

Di se može probušiti rupa na remenu ?

Mada, znati da ti je novi remen preširok je skroz gud
__________________
Zbogom žohari
netsky prospekt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:01   #504
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Di se može probušiti rupa na remenu ?

Mada, znati da ti je novi remen preširok je skroz gud
stari,, nisam ni krojač ni ništa, ali ti mogu sa sigurnošču reči da ti se više pojasevi ne buše... nego ga fino skratiš koliko ti treba, sa one strane gdje ti je kopča
milanius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:03   #505
Quote:
milanius kaže: Pogledaj post
stari,, nisam ni krojač ni ništa, ali ti mogu sa sigurnošču reči da ti se više pojasevi ne buše... nego ga fino skratiš koliko ti treba, sa one strane gdje ti je kopča
ovo nije točno. buše se, nego što nego se buše, u postolara, tamo di si ga kupila, gdje god želiš, meni je svaki probušen jer ne znam za koga oni rade to remenje
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:04   #506
Kupila sam odlične crne hlače za posao, ALI imaju zlatni patent sprijeda na mjestu džepova

S obzirom da imam strog dress code, molim vas, zna li netko kako mogu prefarbat te glupe patente?
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:47   #507
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
ovo nije točno. buše se, nego što nego se buše, u postolara, tamo di si ga kupila, gdje god želiš, meni je svaki probušen jer ne znam za koga oni rade to remenje
da imaš pravo fizički se može probušiti , ali estecki nije lijepo kada imaš 10 rupa na remenu, nego ga se lijepo skrati i to lični na nešto... bar tako ja mislim.. ali da se može probušit, može...
milanius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:50   #508
Quote:
edition limitee kaže: Pogledaj post
sumnjam da ćeš moći napraviti išta po tom pitanju ako si ju stvarno tako jako poderao da ti je i sama krojačica rekla da nemože ništa jbg ...pa se ti nateži u košulji od 790 kn
joj srce me boli morat cu ici kupit ponovno istu inace ce me stara objesti da joj pokažem.. bas sam lud
milanius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 21:46   #509
Quote:
Monsuni kaže: Pogledaj post
Kupila sam odlične crne hlače za posao, ALI imaju zlatni patent sprijeda na mjestu džepova

S obzirom da imam strog dress code, molim vas, zna li netko kako mogu prefarbat te glupe patente?
ne znam gdje se može pofarbati cif...ali možeš odnijeti hlače kod šnajderice da ti promijeni ta 2 cifa u crne plastične ili već kakve ti dozvoljava dress code
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 22:13   #510
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
jel skupo?
Mislim da me nije izašlo više od 60 kn, ali krojačica mi je obiteljska prijateljica pa bolje otiđi do svoje i pitaj
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 06:21   #511
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
ne znam gdje se može pofarbati cif...ali možeš odnijeti hlače kod šnajderice da ti promijeni ta 2 cifa u crne plastične ili već kakve ti dozvoljava dress code
I mislila sam...thanks
__________________
.
Monsuni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 11:15   #512
imam kožne balerinke koje bi prefarbala. kakvu boju kupiti za to, a da ne zaribam balerinke? sprej ne bi da se ne bi oljuštilo budući da je koža mekana. ima ko da može pomoći?
chaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 19:22   #513
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Di se može probušiti rupa na remenu ?

Mada, znati da ti je novi remen preširok je skroz gud
uvijek se može probušiti nova rupa na remenu....naravno ako se ima alat za to...zato i jesi tu gdje jesi...
rafaela m is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 13:27   #514
Varikina i traperice

bok imam traperice, nijansa neki srednji traper, tipa ovo: http://usimages.allsaints.com/downlo...E060B-21-1.jpg

a želim ih varikinom izblijediti na nijansu tipa ova: http://images.newlook.com/is/image/newlook/teens/jeans/slouch-jeans/teens-light-blue-stud-boyfriend-jeans-/267956944?$prod_details_hero$

koliki bi trebao biti omjer varikine i vode u kadi za tako nešto? koliko dugo da hlače držim unutra i zna li netko gdje uopće ima za kupit varikine i po kojoj cijeni? hvala
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 15:44   #515
Quote:
chaotic kaže: Pogledaj post
imam kožne balerinke koje bi prefarbala. kakvu boju kupiti za to, a da ne zaribam balerinke? sprej ne bi da se ne bi oljuštilo budući da je koža mekana. ima ko da može pomoći?
ili odi do sustera pa pitaj da li farbaju...kozu bi trebali arbati koliko znam ili , ako si iz zagreba, imas u frankopanskoj otvoren ducan sa hobi priborom, u prolazu sam vidla da imaju boju za kozu pa pitaj da li se isplati tj da li valja ta boja...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 21:27   #516
Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
bok imam traperice, nijansa neki srednji traper, tipa ovo: http://usimages.allsaints.com/downlo...E060B-21-1.jpg

a želim ih varikinom izblijediti na nijansu tipa ova: http://images.newlook.com/is/image/newlook/teens/jeans/slouch-jeans/teens-light-blue-stud-boyfriend-jeans-/267956944?$prod_details_hero$

koliki bi trebao biti omjer varikine i vode u kadi za tako nešto? koliko dugo da hlače držim unutra i zna li netko gdje uopće ima za kupit varikine i po kojoj cijeni? hvala
ne znam koliko cu biti od pomoci, ali...
varikine ima u ducanima tipa diona, konzum i kosta oko 5,6, 7 kuna. manje od 10 za 1 litru u svakom slucaju.

na boci imas upute za omjere kod izbjeljivanja mrlja, ali za ovo ti nitko ne moze reci precizno. izbjeljivala sam traper u vise navrata, cak sam jednu jaknu izbjelila do kraja. tj. ubila plavu, ostala je zuta. imaj na umu da se tako materijal dosta unistava.

eksperimetiraj. stavi pol litre na par litara vode i prati proces. provjeri svakih 10 minuta. ako se nakon sat vremena nista ne dogodi povecaj omjere.
konzultiraj google, mozda je netko napisao sve te informacije koje te zanimaju o omjeru i duljini drzanja.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 20:16   #517
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
ne znam koliko cu biti od pomoci, ali...
varikine ima u ducanima tipa diona, konzum i kosta oko 5,6, 7 kuna. manje od 10 za 1 litru u svakom slucaju.

na boci imas upute za omjere kod izbjeljivanja mrlja, ali za ovo ti nitko ne moze reci precizno. izbjeljivala sam traper u vise navrata, cak sam jednu jaknu izbjelila do kraja. tj. ubila plavu, ostala je zuta. imaj na umu da se tako materijal dosta unistava.

eksperimetiraj. stavi pol litre na par litara vode i prati proces. provjeri svakih 10 minuta. ako se nakon sat vremena nista ne dogodi povecaj omjere.
konzultiraj google, mozda je netko napisao sve te informacije koje te zanimaju o omjeru i duljini drzanja.
molim vas pomoć, ako itko zna u premalenom lavoru sam izbljeđivala traperice i sad naravno imaju neujednačene mrlje posvuda, pa me zanima ak postoji neki način da se tos redi? plače mi se od muke
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 13:32   #518
Meni je puno bolje izbjeljivao Domestos. Varikina baš uništi materijal, skroz se stanji i omolhavi, a s domestosom mi to nije bilo.

Znači pomješam Domestos i vodu u lavoru i ubacim traperice u to. Potrebno ih je ostaviti da se tak namaču neko duže vrijeme, preko noći jer je proces očito sporiji.

Jedne traperice mi je savršeno izbjelilo (iz H&M-a su bile), a neke stare, i onako lošije iz Dorothy perkins je malo slabije izbljedilo, ali i dalje sam jako zadovoljna.

Ali važno je napomenuti da su to kratke hlačice, a možda bi duge pripijene trapke malo izgubile formu.

Gasolina, možeš probat na ovaj moj način, možda ti se čak i ujednači... A ako ne možeš ih dat na farbanje, meni su jednom jedne užasno izbljedile crne traperice ofarbali u crno i izgledale su doslovno kao nove.
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 09:10   #519
zanima me jel netko zna gdje ima u Zagrebu krojač koji radi na umjetnoj koži a da nije skup...
jer sam čula da naplate za umjetnu isto kao i za pravu ?!!!??
IvaŠ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 09:15   #520
Quote:
maja bobinac kaže: Pogledaj post
E ovako, ja sam bila potrgala jaknu na rukavu, jakna mi je bila draga pa sam je svakako htjela popraviti. Preko poznanika sam došla do izvrsnog majstora (radi godinama u Parizu) koji je jaknu savršeno popravio, ništa se nije primijetilo, i čak nije skup a radi sve vrste popravaka a čak šiva po mjeri prema tvom crtežu ili slici nekog modela, stvarno savršeno. imam njegov telefon 0xxxxxxxx.
sretno
može meni telefon?
IvaŠ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.