Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2007., 21:54   #1
Kenvelo

Je li itko bio u onom u Ilici? Šta imaju, kakve su cijene i što općenito mislite o toj marki?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2007., 15:39   #2
nisam opće znala da ih ima kod nas. mi smo se nakupovali njih u pragu na maturalcu tam prije nekih 6-7 godina, tad su bili ok i jeftini. a sad...eh, ko će ga znat.
sori kaj nisam pomogla
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 16:26   #3
Kaj nitko niš ne zna? Cure, cure...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 11:20   #4
kenvelo cini mi se nije u ilici, tamo su samo uredi - ako mislis na onaj veliki natpis tamo oko Terranove negdje.

samo sam jednom bilau tom ducanu, u Pragu prije jedno 4 godine. nije me nista impresioniralo a ne sjecam se da su bili nesto posebno jeftini.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 17:19   #5
imate kenvelo u onom dućanu na kvatriću, varteks onaj bivši kurac. ja sam tamo kupio jednu ethnic-moto jaknicu, onak, ko old skuul trenirka... kupio sam je na rasprodaji, nit znam kolko sam je platio, nit znam kolko je koštala inače...
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 20:31   #6
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
kenvelo cini mi se nije u ilici, tamo su samo uredi - ako mislis na onaj veliki natpis tamo oko Terranove negdje.

samo sam jednom bilau tom ducanu, u Pragu prije jedno 4 godine. nije me nista impresioniralo a ne sjecam se da su bili nesto posebno jeftini.
Da, mislim na taj u Ilici di je natpis.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 20:32   #7
Quote:
paučko kaže: Pogledaj post
imate kenvelo u onom dućanu na kvatriću, varteks onaj bivši kurac. ja sam tamo kupio jednu ethnic-moto jaknicu, onak, ko old skuul trenirka... kupio sam je na rasprodaji, nit znam kolko sam je platio, nit znam kolko je koštala inače...
Znam da ga tam ima, al me zanimalo dal ima baš dućan samo s njihovom robom jer na Kvatriću su Levis, Essenza, s. Oliver...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2007., 20:45   #8
ima negdje u zg,neznam gdje točno,al je skupo(bar je u Pragu bilo skupo..hlače 100 eura i više)
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 01:29   #9
da, Varteks drzi tu marku. imaju traperice koje su sjecam se meni katastrofalno stajale. imam njihove dvije donje majice i jedne boxe. al to je moja mama imala neki bon od Varteksa- umjesto popusta mos nesto uzet besplatno - pa sam ja to uzela jer mi se drugo nije nista svidjalo.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 14:18   #10
ima simpa majica, nisu skupe
nuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 09:49   #11
KENVELO u ST

čula sam na radiju da se u ponedjeljak otvara,al neznam gdje?i jel itko imao doticaja s tom *modnom markom* kak je nazivaju da mi ukratko usporedi kvalitetu s nekom drugom markom?
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:24   #12
Prilicno velika ceska firma.
Dosta su veci od nase Magme, a roba i cijene bi se mogli usporediti s Magminom markom 'Urban Republic'.
Imas na njihovim stranicama modele s cijenama.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:55   #13
spojila sam teme jer je vec postojala jedna o Kenvelu ali sam ocito nesto krivo kliknula pa nema redirecta, sorry

__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 22:04   #14
Quote:
pahuljica kaže: Pogledaj post
čula sam na radiju da se u ponedjeljak otvara,al neznam gdje?i jel itko imao doticaja s tom *modnom markom* kak je nazivaju da mi ukratko usporedi kvalitetu s nekom drugom markom?
u šubićevoj 7, mislin da je to ona ulica od kraša do voćnog trga
Bea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 23:09   #15
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
ima negdje u zg,neznam gdje točno,al je skupo(bar je u Pragu bilo skupo..hlače 100 eura i više)
Meni se u Pragu nisu činili skupi. Doduše ja sam bila u vrijeme rasprodaja. Ali ne čine mi se kvalitetni.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 14:03   #16
Je u Šubićevoj 7 je u Splitu, a baš su otvorili dvije prodavaonice u Shopping centru Mandi na Žitnjaku u Zagrebu. Odlično izgleda a cijene su skros OK. Moram reći da je i kvaliteta dobra. Imam par krpica, a vidjela sam još nekoliko što se mora naći u mom ormaru. Trapke su malo skuplje, ali sve ostalo je stvarno pristupačno.
Fashion_freak :P is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 20:58   #17
meni oni imaju samo gadne stvari
dombica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 13:21   #18
Kenvelo u Mandiju je poprilicno dobar sa ponudom...ali!

Kupih jedan pulover (jeeeeben je) i nakon prvog pranja pulover se je produzio/rastegnuo za dva jebena broja????
__________________
A curse upon you Oliver Cromwell
You who raped our Motherland
I hope you're rotting down in hell....
Brico is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 13:28   #19
Quote:
Brico kaže: Pogledaj post
Kenvelo u Mandiju je poprilicno dobar sa ponudom...ali!

Kupih jedan pulover (jeeeeben je) i nakon prvog pranja pulover se je produzio/rastegnuo za dva jebena broja????
sad ga možeš baciti
__________________
[Dat census honores." - Bogatstvo donosi čast
candy girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:51   #20
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Je li itko bio u onom u Ilici? Šta imaju, kakve su cijene i što općenito mislite o toj marki?
prije svega bok....da vas obavjesti da je u ilici samo ured...
u MANDI centru u zagrebu imate kenvelo ducan trenutno vam je SALE 60 %
ja radim u kenvelu i mogu vam rec da je roba shit...samo za pod obrisati...
cjene u normalnoj prodaji su koma....jedna obicna krpetina je od 188.90 kn pa nadalje...
kenvelo girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.