Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2007., 14:29   #1
Clean & Clear

Kakva iskustva imate sa Clean & Clear proizvodima, biste li ih preporučili prijatelju/ici?
francesca_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 14:51   #2
Probala sam njihov tonik za osjetljivu kozu,dobro je cistio,ali cini mi se da je imao alkohola..ili je bar mirisao/smrdio na alkohol.
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 15:18   #3
je ima alkohola,ali ok je bolji od onog za mitser,i ok je njihov kremasti gel za umivanje i krema ,ali ono nešto quick za umivanje je prejako
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 20:43   #4
Meni odurno. Pristevi su mi poljubicastili. Da, dobro ste procitali.
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 23:57   #5
Meni je bilo dobro kad sam bila u pubertetu, jer sam koristila njihov gel za pranje lica i Noxzema mokre vatice za iskusivanje pristica.
zg81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 01:52   #6
ok ono za mitesere
slaufolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 13:11   #7
Quote:
francesca_00 kaže: Pogledaj post
Kakva iskustva imate sa Clean & Clear proizvodima, biste li ih preporučili prijatelju/ici?
strava i užas!
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 18:51   #8
ne bih preporučila ima i bolji h za ustu cijenu ali ovo za osjetljivu može stati
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 21:52   #9
Quote:
francesca_00 kaže: Pogledaj post
biste li ih preporučili prijatelju/ici?
nikako!!! proizvodi su strava i uzas!
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2007., 20:23   #10
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
nikako!!! proizvodi su strava i uzas!
Slažem se! Meni su samo pogoršali stanje.
__________________
Roweeeena!
game is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 16:06   #11
Meni je tonik ok, godinama, doduše nisam redovita u upotrebi tak da jedna bočica traje i traje...
Norna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 02:33   #12
mislim da sam od njihovog tonika za čišćenje dobila još više prišteva možda nije do njega, ali bojim se opet koristiti
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 12:28   #13
razočarana sam totalno.... imala sam par proizvoda i niti jedan mi nije baš nešto...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 13:04   #14
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
mislim da sam od njihovog tonika za čišćenje dobila još više prišteva možda nije do njega, ali bojim se opet koristiti
potpisujem
porechanka_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 22:49   #15
e, a kakva vam je njihova krema za lice?
__________________
...odustala od pametnih potpisa...
¤sunflower¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 14:00   #16
koristila sam za vrijeme puberteta njihov gel za lice i tonik i to mi je bila jedna od najvećih greški! svi su njihovi proizvodi izrazito agresivni i imaju jako velike količine alkohola pa ih danas, iz ove perspektive, nikako nikom ne bi preporučila.
sa aknastom, problematičnom kožom treba biti jako oprezan jer čak i da ti ovakav proizvod privremeno dovede lice u red, alkohol će ostaviti posljedce koje će se kasnije itekako pokazati - dehidriranost lica je neizbježna - znam iz iskustva!
Ako već kupujete proizvode iz DM-a, a imate problematično lice, preporučila bi jedino Neutrogenine kojih u vrijeme dok sam ja muku mučila sa licem nije ni bilo - to je izrazito kvalitetna kozmetika, učinkovita, a puno blaža od ostalih u toj cjenovnoj kategoriji. Ipak najbolje rješenje su Avene, Eucerin, Uriage i ostale marke dostupne u ljekarnama.
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 18:27   #17
uf ne! jednom sam isla probati njihovu "hidratantnu" kremu, i to je bilo katastrofa...pojma nemam sto je u njoj, mozda mentol, ali to nikako nije za lice.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2007., 21:25   #18
clean &clear je meni okej ono za umivanje za osjetljivu,tonici su prejaki,a krema tako -tako,a meni neutrogena nije nešto imala sam sve od nje šta se može kupit,krema mi je ok,ono za mitsere ništa ne djeluje,tonik isto sadrži alkohol,a i onako ga nema kupit
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2007., 08:30   #19
meni su prejaki
gel za umivanje me je previše zatezao
nije za mene
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 00:22   #20
Zanimljivo, i Clean&Clear i Neutrogena spadaju pod Johnson&Johnson.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.