Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 13:40   #521
kad sam bila na sajmu vjenčanja , na jednom štandu , nemogu se sad sjetiti na kojem, je rekla teta , kad smo pitali za dostavu, da nema problema da su oni poslali AUTOBUSOM u rijeku i da je stigla bez problema
mislim da to moji tanki živčeki na dan vjenčanja nebi podnesli ... ma kakvi nebi mogla spavati tjednima od brige da li će ta torta doći u jednom komadu
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:02   #522
ha,ha...dostava autobusom
tamo gdje sam ja uzela imaju svoj kombi s hladanjacom pa nema problema oko toga kakvi ce kolaci doci do mene
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:13   #523
firma iz Karlovca prodaje i u Billi i Konzumu, pa imaju "pravu" dostavu
snupy nisi htjela i tortu od njih?
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:14   #524
Quote:
nina1 kaže: Pogledaj post
da nema problema da su oni poslali AUTOBUSOM u rijeku i da je stigla bez problema
Joj sad sam se sjetila onog filma koji je neki dan bio na telki... ono organizacija vjenčanja za tri kćeri i tip kasni sa tortom.. izgubio se... i onda nakon valjda sat kašnjenja doslovce doletava kobi, ono naglo kočenje, jedva stane i onda... hm... možete mislit šta je ostalo od torte iza No, spretni i uvijek spremni organizator vjenčanja je to uspio sredit... ne moram ni reči da je napravio ono što se realno samo u filmovima može.. mislim torte je bilo po svugdje u kombiju
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:22   #525
Cure, eksperti za kolače, koliko bi koštala torta za 100 ljudi??
Ja još nisam krenula u potragu za slastičarnom, al primam vaše savjete samo za najpovoljnije, a dobre slastičarne. Hvala
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:23   #526
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Joj sad sam se sjetila onog filma koji je neki dan bio na telki... ono organizacija vjenčanja za tri kćeri i tip kasni sa tortom.. izgubio se... i onda nakon valjda sat kašnjenja doslovce doletava kobi, ono naglo kočenje, jedva stane i onda... hm... možete mislit šta je ostalo od torte iza No, spretni i uvijek spremni organizator vjenčanja je to uspio sredit... ne moram ni reči da je napravio ono što se realno samo u filmovima može.. mislim torte je bilo po svugdje u kombiju
Joj, to sam i ja gledala i odmah se sjetila na frendicu kojoj su u restoranu razbili tortu - pala im, ali na svu sreću, oni su naručili 5 ili 6 (više se ne sjećam) jako sličnih torti istih veličina za kumove, roditelje i za svečani ručak idući dan, pa su to složili na stalak koji su imali u restoranu...
Tako da to i ja planiram napraviti za svaki slučaj - nikad se ne zna!!!!!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:25   #527
aaa , pa ne događa se valjda često da u restoranu upropaste tortu?! pa kaj im se može napravit? joj, sad se još i toga treba plašit
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:33   #528
snupy moze li broj od slasticarne iz karlovca na pm.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:40   #529
Joj, curke ma naše torte neće biti leteće! Valjda........
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:43   #530
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
aaa , pa ne događa se valjda često da u restoranu upropaste tortu?! pa kaj im se može napravit? joj, sad se još i toga treba plašit
Ma mene je baš briga šta će se s tortom dogodit samo ako će netko platit štetu... pih... ima kolača, a tak i tak mi je ta torta samo trošak veliki
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:17   #531
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Joj sad sam se sjetila onog filma koji je neki dan bio na telki... ono organizacija vjenčanja za tri kćeri i tip kasni sa tortom.. izgubio se... i onda nakon valjda sat kašnjenja doslovce doletava kobi, ono naglo kočenje, jedva stane i onda... hm... možete mislit šta je ostalo od torte iza No, spretni i uvijek spremni organizator vjenčanja je to uspio sredit... ne moram ni reči da je napravio ono što se realno samo u filmovima može.. mislim torte je bilo po svugdje u kombiju
neznam dal su tu tortu stavili u onaj prostor za prtljagu ili su joj kupili kartu
uglavnom torta s mirisom nafte iz autobusa... hm...mnjam
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:13   #532
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
firma iz Karlovca prodaje i u Billi i Konzumu, pa imaju "pravu" dostavu
snupy nisi htjela i tortu od njih?
za tortu nisam jos odlucila, rekla je zenska da im mogu javiti ako se odlucim.
pokazali su mi fotoalbum sa slikama torti, nisu skupi a torte izgledaju ok.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:20   #533
pitam te, jer sam ja uzela i tortu. Za 130 ljudi 1000 kn. pokazala sam svoju sliku i rekli su da nema beda da će mi istu takvu napravit. I da ne zaboravim, od tičino mase
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:25   #534
joj, bas super.
nisam znala da rade torte po zelji!!!
jos imam vremena da se odlucim do 30.6.
(makar sam ja razmisljala o cokoladnoj glazuri)
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:24   #535
moja je torta i svi kolači iz karlovca , torta se zove dvorac i sastoji se od 8 torti ( za moj broj ljudi, 180 , a 1800 kn je ) , jeste vidjeli njihov letak ? na naslovnoj strani je ta torta ......
inaće su kolači fini a navodno su najeftiniji u hr .......
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 08:25   #536
Quote:
NAJA-05.05. kaže: Pogledaj post
moja je torta i svi kolači iz karlovca , torta se zove dvorac i sastoji se od 8 torti ( za moj broj ljudi, 180 , a 1800 kn je ) , jeste vidjeli njihov letak ? na naslovnoj strani je ta torta ......
inaće su kolači fini a navodno su najeftiniji u hr .......

Nisi sa njima pogriješila vjeruj mi , još jednom za njih imama samo puno, puno riječi hvale!!!
Znam o kojoj torti govoriš, super mi je !!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:36   #537
Joj, može li netko ponoviti o kojoj se to slastičarnici u Karlovcu radi? Ja sam se izgubila
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:37   #538
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Joj, može li netko ponoviti o kojoj se to slastičarnici u Karlovcu radi? Ja sam se izgubila
pro bond

edit malo sam izokrenula ime
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:38   #539
bon pro kolaci iz KA
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 10:38   #540
nisam vidjela taj letak s tortom, jel imas kakvu slikicu??
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.