Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2008., 05:59   #1
kako zene zive sa svojim kompleksima

imate li komplekse??

meni je momak prije govorio kako ne znam da cjenim ono sto imam i da bi mnoge dale sve da su kao 'ja'

ja sam se na to uvjek samo smijala.

ah kada se pogledam, imam velike ushi, podochnjake, labavu guzu, male grudi

sve bih ja to 'valjda' promjenila kada bi mogla ali chinjenica je da 25 godina zivim u ovom tjelu i navikla sam na sebe takvu kakva jesam.

ako me iko pita sto mi je najveci kompleks, ja bih rekla da mi je jedini sto bi stvarno zeljela vece grudi, ali sta je tu je. ne planiram na operaciju.

kakve komplekse vi imate i kako izlazite snjima na kraj
Sinfonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 06:15   #2
Super živim sa svojim nedostacima od kako nema nikoga kraj mene da me na njih podsjeća.

Nekako mi je uvijek bilo žao što nemam izraženiji struk.
Ali ono, jebiga, nemoš imat sve, ne?

Sklona sam debljanju, trebala bih paziti što jedem.
Super mi je kako mi je bivši rekao jednom "pa znaš, ti se uopće ne ponašaš kao da si debela". Ono wtf, pa zato jer i nisam kretenu.

Pri tome je mislio da se ne krećem kao što valjda to debeli ljudi rade?
Ne zazirem od uskih majica koje ističu moje poveće grudi . nije mi neugodno da mi malo špeka ispadne kada sjednem. Možda zato.

Nemam ravne zube, očnjak mi je narasao iznad nekog malog mliječnog zubića i gura jedinice jednu preko druge.
No, ipak se smijem često i nije mi bed.
Jedino što se ne volim smijati kada me slikaju jer ispadnem kao debil.

Mislim da se prilično dobro nosim sa nedostacima fizičke prirode. Oni psihičke prirode su ti koji me malo više jebu.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 06:21   #3
haha nasmijala si me svojim postom. chuj ne ponashash se kao da si debela he he

ja se sjecam jedan bivshi kada mi je rekao" majo, pa ja nikada nisam primjetio da imash tolike ushi"

sada kada si rekla neke stvari, nervira me takodje kada pricham vrh nosa mi se pomjera he he. nekako chudno i plus mi taj vrh lichi na straznjicu!

ja inache nosim protezu, nikada nisam imala krive zube neg me samo zezaju kada grizem. izgledam kao tinejdzerka sada ali takodje vidim da sam ok sa osobom i tjelom koja jesam, jer mi ni najmanje ne smeta kada mi se nabacuju momci od 18

ah boze.

da je biti perfektan, al onda opet se pitam, koliko karaktera bi imali, zar ne
Sinfonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 07:05   #4
jao, jao, jao..... kad bi ja radila spisak svega što bi promijenila na sebi bio bi to poduži post, a s druge strane nemam se vremena svaki dan baviti svojim fizičkim nedostatcima, jer kao što netko gore reče jebu me više oni psihički. a na kraju krajeva od kud mi se pravo žaliti na to kakve su mi noge, kad ima ljudi bez nogu, od kud mi se pravo žaliti na to što mi cice vise kad ima žena koje su morale odstraniti dojku, ma jebeš sve samo da smo živi i zdravi. kakva sam takva sam, šta sad da radim, ne mogu iz svoje kože.
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 11:16   #5
Po meni je kompleks možda preteška riječ za ovu temu,prije mi je to nezadovoljstvo sa nečim na meni. Naravno, da bi svaka željela promijeniti nešto na sebi.Iskreno sumnjam da postoji neka koja je super zadovoljna svime na sebi.

Kod mene je to nezadovoljstvo ili ti komples izraženiji prije menge.Nekako mi je sve fuj,pa sam si katastrofa,al ima dijelova mjeseca kad sam si savršena. A šta češ?Munjena ženska glava¨! Kad sve zbrojim i oduzmem,jao sam zadovoljna sobom,a u danima kad me nešto na meni iskompleksira,istaknem ono što mi je super,a sakrijem ono fuj i tako u krug. Zanimljivo je bit žena !
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 12:16   #6
Ako ću biti prava super forumska žena, reći ću da se sa svojim kompleksima super nosim.

Ali ako ćemo iskreno; kako kada.
Ovisi od psiofizičkog st(r)anja, raspoloženja, energije, razne hormona čegaliveć...

Osim tipično ženskih kompleksa vezanih uz debljinu, izgled i sve one privlačne i površne stvari, mene najviše pati kompleks da nisam dovoljno dobra.
Pa se trudim, krepavam od truda, postavljam letvicu previsoko, padnem, dignem se, otresem prašinu sa sebe i idem dalje.

Ponekad je lako, ponekad teško...

Jedini ispravno odgovor; nosim se.
Najbolje kako znam.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 17:00   #7
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post

Mislim da se prilično dobro nosim sa nedostacima fizičke prirode. Oni psihičke prirode su ti koji me malo više jebu.
Tako i ja

I kad zabrijem na neki fizički na kraju se uvijek ispostavi da je korijen u zdrmanoj psihi
Moji problemi najvećim dijelom i jesu psihički, i to je nekaj na čemu konstantno radim, s više ili manje uspjeha
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 13:18   #8
nemam ih,sretna sam u svom tijelu
__________________
volim samo sebe...
zečica69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 13:36   #9
prije sam se doslovce mrzila i zeljela sam se na neke glupe nacine unistiti
sada sam si ok, vise manje
lijepa sam sama sebi
bez sminke,a sa sminkom jos ljepsa
nemam neke sise i ne zelim ih, sklona sam debljenju i moram paziti sta jedem i vjezbati,ali zato obozavam zdravo papati
nisam plavusa i ne zelim biti
a jedino i mene malo psiha jebe
a, ne osjecam se ugrozenom od nikoga, ni u fizickom ni u intelektualnom smislu
rijetko kome iskreno zavidim
da i imam samo 160. ali me zaboli dupe, i pete rijetko nosim
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 13:48   #10
živim s njima.. očito da ne mogu bez njih... ignoriram nekad
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 14:34   #11
pa ono...
ne volim svoja stopala, ne volim svoju zadnjicu...
i tako.... al navikla sam se.

uglavnom ne nosim otvorene cipele/sandale a zadnjica... pa ne isticem je i to je to
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 14:48   #12
nakon tolikog vremena u ovom tijelu bilo bi mi jako cudno da idem nesto mijenjati, a ako cemo iskreno, i nema bas nesto za sta bih rekla: zelim to drugacije.
sama sam sebi odbra, kome nisam nek' ne gleda
jedino u pms-u znam stati pred ogledalo, i onim sokiranim glaso sama sebi reci: jeb***, kako sam ruzna!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 14:53   #13
Ima stvari koje bih mijenjala na sebi (tj. trebala se oznojiti da ih promijenim ) ali kompleksa nemam.
Komplekse sam imala u školskoj dobi, to je za mene dječja "bolest".

Podočnjaci su mi očajni, rit mi se objesila i kaj sad? Da cminzdrim nad sudbinom?

Bzvz
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:30   #14
Zanimljiva tema! činjenica je da nitko nije savršen i svatko ima ono nešto čime se ponosi i nešto što rado skriva... Ja sam uvijek bila skoro najmanja, i tu sam bila iskompleksirana, htjela sam biti višlja a najgore bi mi bilo kad bi neke kokoši od 1,75 pored mene komentirale da šta bi one dale da su višlje... ajme! a što ja da kažem??? u biti, takvi mi ljudi stvaraju komplekse! sad sam 1,60 i več sam se pomirila s tim a nisam manje vrijedna od višljih...Kod dečkiju nisam nikad imala problema ponosna sam svojim plavo-zelenim okicama, koje istićem, skladnom linijom a i
Bettyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:53   #15
Quote:
Bettyna kaže: Pogledaj post
Zanimljiva tema! činjenica je da nitko nije savršen i svatko ima ono nešto čime se ponosi i nešto što rado skriva... Ja sam uvijek bila skoro najmanja, i tu sam bila iskompleksirana, htjela sam biti višlja a najgore bi mi bilo kad bi neke kokoši od 1,75 pored mene komentirale da šta bi one dale da su višlje... ajme! a što ja da kažem??? u biti, takvi mi ljudi stvaraju komplekse! sad sam 1,60 i več sam se pomirila s tim a nisam manje vrijedna od višljih...Kod dečkiju nisam nikad imala problema ponosna sam svojim plavo-zelenim okicama, koje istićem, skladnom linijom a i
mmmmm baby, baby
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 15:53   #16
Ima i onih koji zbog svojih kompleksa stalno traze mane drugima....tako im je valjda lakse.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:11   #17
svojih sam se srednjoškolskih kompleksa riješila, tako da sam se počela malo, pomalo šprdat s njima. onako dobra sprdačina, s vremenom me prisilila da te svoje komplekse toliko umanjim, da sam čak neke svoje mane čak i zavoljela (na neki perverzan način). jer to sam ja, takva- kakva.

i sad iskreno mogu reći da nemam kompleksa
ajde, ponekad neka neman iskoči iz sjene, al' je spucam brzinom munje da me ne proguta
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:21   #18


koje blesavo pitanje...
pa ne žive žene sa njihovim kompleksima.. one ih jednostavno projiciraju na muškarce oko sebe i onda se mi jebemo s njima. sa njihovim kompleksima, mislim. ne nužno i sa nositeljicama tih kompleksa.

e da... teško je je živit sa ženskim kompleksima.
teško, al da se nekako...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:30   #19
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post


koje blesavo pitanje...
pa ne žive žene sa njihovim kompleksima.. one ih jednostavno projiciraju na muškarce oko sebe i onda se mi jebemo s njima. sa njihovim kompleksima, mislim. ne nužno i sa nositeljicama tih kompleksa.

e da... teško je je živit sa ženskim kompleksima.
teško, al da se nekako...
ali, kume naši su mačji kašalj u usporedbi s vašima

" ajme da mi je ćuna bar koji centić duža"

__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 16:45   #20
Ja sam oduvijek bila dosta iskompleksirana, sad se vec pomalo prihvacam i radim na sebi da popravim sto mogu - vec je i vrijeme...ali kompleksi su me sibali od puberteta pa nadalje.....samopouzdanje i samosvijest na nuli sto se tice samog izgleda, i to godinama....nesto su tome doprinijeli komentari mojih bivsih na moj izgled i reakcije okoline....a sa druge strane moje prihvacanje njihovih izjava ko Sveto Pismo.

Mucilo me sve , od nogu ( za koje su govorili da su prejake, ) , malih grudi, guze, lica, nosa, ma da ne nabrajam, ...jos sam kao klinka nosila naocale i protezu pa sam zbilja izgledala kao Ugly Betty....nisam visoka, nesto oko 165, brineta i sve ostalo...

Objektivno sad kako smatram mislim da nisam ruzna, nisam ni neka ljepojka, moglo je biti bolje ali i puno gore valjda....da sam zadovoljna nisam ali jbg....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.