Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 14:26   #1
ljubavne krize i problemi

ovako..imam jedan malo ozbiljniji ili se meni barem čini da je to ozbiljniji problem..molim vas da mi ga pomognete riješiti!!
prije svega: ja imam nepunih 19 godina a ona 17 )
evo problem je ovaj :
u vezi sam sa predivnom curom već skoro 7 mjeseci i to mi je prva prava duža veza..stvar problema je u ovome!!
ja nju Volim i nebi mogao bez nje..ali prošla me je ona neka zaljubljenost, mislim ja sam prije bio lud za njom i ona mi je u puno slučajeva pokazala da se mogu oslonit na nju i na milion i načina mi je pokazala da me Voli..mi smo iz istog mjesta Našica i stvar je u tome što je ona preko tjedna u školi u Osijeku i dokazivala mi je koliko me Voli time što je bježala iz škole, radila nemoguče stvari za mene, spavala kod mene a znala je da ako je roditelji uhvate u tome da neče dobro završiti..ovako meni je prva 4 mjeseca bilo savršeno, vjerovatno me je držala ta zaljubljenost o kojoj svi govore i onda me je bilo uhvatilo jedno razdoblje kada sam počeo sumnjat u to dali ja nju Volim i budala kaki jesam pokušao sam prekinut s njom ali ne, nemogu i sada neželim..želim da se samo vrati sve ono lijepo što smo prošli..ona mi je prijateljica, mama na nekin način, brine se o meni i mojim problemima i Ljubav sve u jednom..rekla mi je da je i nju držala ta faza mjesec i pol dana u kojima nije znala šta osijeća prema meni i rekla mi je da se nebrinem da je to sasvim normalno u svakoj dugoj vezi..ja znam i iskreno planiram život s njom..Volim je i nebih mogao bez nje, mislim mogao ali bilo bi teško..ona zna riješenje za sve moje probleme..tjera me da budem odrasliji da se ponašam zrelo i da ona je puno zrelija osoba od mene, možda ne po godinama ali po ponašanju je..a ja sam još uvijek djete..stoga molim vas da mi pomognete i da me uvjerite da je ovo sve samo prolazno..ja nju obožavam i planiram daljnji život s njom a i ona samnom i jednostavno neželim to sve upropastiti, možda se samo previše brinem..molim vas ako mi možete pomoć bio bih vam zahvalan do kraja života..naglašavam iskreno ju VOLIM <3
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 14:37   #2
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
ovako..imam jedan malo ozbiljniji ili se meni barem čini da je to ozbiljniji problem..molim vas da mi ga pomognete riješiti!!
prije svega: ja imam nepunih 19 godina a ona 17 )
evo problem je ovaj :
u vezi sam sa predivnom curom već skoro 7 mjeseci i to mi je prva prava duža veza..stvar problema je u ovome!!
ja nju Volim i nebi mogao bez nje..ali prošla me je ona neka zaljubljenost, mislim ja sam prije bio lud za njom i ona mi je u puno slučajeva pokazala da se mogu oslonit na nju i na milion i načina mi je pokazala da me Voli..mi smo iz istog mjesta Našica i stvar je u tome što je ona preko tjedna u školi u Osijeku i dokazivala mi je koliko me Voli time što je bježala iz škole, radila nemoguče stvari za mene, spavala kod mene a znala je da ako je roditelji uhvate u tome da neče dobro završiti..ovako meni je prva 4 mjeseca bilo savršeno, vjerovatno me je držala ta zaljubljenost o kojoj svi govore i onda me je bilo uhvatilo jedno razdoblje kada sam počeo sumnjat u to dali ja nju Volim i budala kaki jesam pokušao sam prekinut s njom ali ne, nemogu i sada neželim..želim da se samo vrati sve ono lijepo što smo prošli..ona mi je prijateljica, mama na nekin način, brine se o meni i mojim problemima i Ljubav sve u jednom..rekla mi je da je i nju držala ta faza mjesec i pol dana u kojima nije znala šta osijeća prema meni i rekla mi je da se nebrinem da je to sasvim normalno u svakoj dugoj vezi..ja znam i iskreno planiram život s njom..Volim je i nebih mogao bez nje, mislim mogao ali bilo bi teško..ona zna riješenje za sve moje probleme..tjera me da budem odrasliji da se ponašam zrelo i da ona je puno zrelija osoba od mene, možda ne po godinama ali po ponašanju je..a ja sam još uvijek djete..stoga molim vas da mi pomognete i da me uvjerite da je ovo sve samo prolazno..ja nju obožavam i planiram daljnji život s njom a i ona samnom i jednostavno neželim to sve upropastiti, možda se samo previše brinem..molim vas ako mi možete pomoć bio bih vam zahvalan do kraja života..naglašavam iskreno ju VOLIM <3

sori ali ja ne mogu vjerovat da ovo piše 19-godišnjak. trebaš ti još puuuuno učiti...
i 7 mjeseci nije duga veza, pogotovo ako ona ide u školu u drugom mjestu pa se i ne vidite toliko.
quesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:30   #3
Quote:
quesa kaže: Pogledaj post

sori ali ja ne mogu vjerovat da ovo piše 19-godišnjak. trebaš ti još puuuuno učiti...
i 7 mjeseci nije duga veza, pogotovo ako ona ide u školu u drugom mjestu pa se i ne vidite toliko.
pa dobro kontaš..de mi reci jel to sve normalno? nisam tražio da me sprdaš, nego da mi pomogneš!!
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:37   #4
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
ja nju Volim i nebi mogao bez nje..ali prošla me je ona neka zaljubljenost
nema tu budućnosti, čim ti pišeš ja nju volim ali... ali je gadna riječ kada se koristi u ljubavnom kontekstu
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:44   #5
Quote:
blackqueen kaže: Pogledaj post
nema tu budućnosti, čim ti pišeš ja nju volim ali... ali je gadna riječ kada se koristi u ljubavnom kontekstu
Valjda ljubav i zaljubljenost idu skupa ili
__________________
Suze ne mijenjaju svijet.
desconocido is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:46   #6
Quote:
blackqueen kaže: Pogledaj post
nema tu budućnosti, čim ti pišeš ja nju volim ali... ali je gadna riječ kada se koristi u ljubavnom kontekstu
doro ajmo ovako..Volim ju i nema ali..mislim htjeo sam reć i pitat jel normalno da kad prođe ona zaljubljenost da se osiječaš malo čudno..mislim pošto ste vi iskusniji..jbte do "juče" sam bio lud za njom i trčo stalno za njom zivko je milion puta dnevno a sada, sada se čujemo samo par puta dnevno i neam joj potrebu stalno govorit da je Volim..htjeo sam pitat jel to ona prava zrela Ljubav..jbte vi umjesto da mi pomognete samo me još više bacate u bed
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:49   #7
Quote:
desconocido kaže: Pogledaj post
Valjda ljubav i zaljubljenost idu skupa ili
prvo uvijek bude zaljubljenost ali nakon toga dolazi Ljubav..nemoš cijeli život bit zaljubljen, kontaš!! mislim, ja nisam još upoznat sa tim..ali znam da veza iz zaljubljenosti prelazi u nešta više a to je Ljubav..samo što treba prepoznat taj prijelaz..kad iz zaljubljenosti pređeš u nešta više, ozbiljnije, onda ti se stvari malo promijene, nadam se da sam upravu!!
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:49   #8
Quote:
desconocido kaže: Pogledaj post
Valjda ljubav i zaljubljenost idu skupa ili
ako je ovo istina, ima nas dosta koji smo u zabludi... danas ga ostavljam i tražim nekoga s kim ću letittttttttttttt
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:51   #9
Quote:
blackqueen kaže: Pogledaj post
ako je ovo istina, ima nas dosta koji smo u zabludi... danas ga ostavljam i tražim nekoga s kim ću letittttttttttttt
a jbte..kad bi tražili zaljubljenost nikada nebi bili u vezi..jel zaljubljenost uvijek prođe a Ljubav je ono što je trajno!
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:51   #10
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
a jbte..kad bi tražili zaljubljenost nikada nebi bili u vezi..jel zaljubljenost uvijek prođe a Ljubav je ono što je trajno!
sta se vec mislis zenit?

btw sta nisi reko da ti je ova ko mama??
__________________
..give it all just to get it, you're missing pieces everywhere..
vision one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:51   #11
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
ovako..imam jedan malo ozbiljniji ili se meni barem čini da je to ozbiljniji problem..molim vas da mi ga pomognete riješiti!!
prije svega: ja imam nepunih 19 godina a ona 17 )
evo problem je ovaj :
u vezi sam sa predivnom curom već skoro 7 mjeseci i to mi je prva prava duža veza..stvar problema je u ovome!!
ja nju Volim i nebi mogao bez nje..ali prošla me je ona neka zaljubljenost, mislim ja sam prije bio lud za njom i ona mi je u puno slučajeva pokazala da se mogu oslonit na nju i na milion i načina mi je pokazala da me Voli..mi smo iz istog mjesta Našica i stvar je u tome što je ona preko tjedna u školi u Osijeku i dokazivala mi je koliko me Voli time što je bježala iz škole, radila nemoguče stvari za mene, spavala kod mene a znala je da ako je roditelji uhvate u tome da neče dobro završiti..ovako meni je prva 4 mjeseca bilo savršeno, vjerovatno me je držala ta zaljubljenost o kojoj svi govore i onda me je bilo uhvatilo jedno razdoblje kada sam počeo sumnjat u to dali ja nju Volim i budala kaki jesam pokušao sam prekinut s njom ali ne, nemogu i sada neželim..želim da se samo vrati sve ono lijepo što smo prošli..ona mi je prijateljica, mama na nekin način, brine se o meni i mojim problemima i Ljubav sve u jednom..rekla mi je da je i nju držala ta faza mjesec i pol dana u kojima nije znala šta osijeća prema meni i rekla mi je da se nebrinem da je to sasvim normalno u svakoj dugoj vezi..ja znam i iskreno planiram život s njom..Volim je i nebih mogao bez nje, mislim mogao ali bilo bi teško..ona zna riješenje za sve moje probleme..tjera me da budem odrasliji da se ponašam zrelo i da ona je puno zrelija osoba od mene, možda ne po godinama ali po ponašanju je..a ja sam još uvijek djete..stoga molim vas da mi pomognete i da me uvjerite da je ovo sve samo prolazno..ja nju obožavam i planiram daljnji život s njom a i ona samnom i jednostavno neželim to sve upropastiti, možda se samo previše brinem..molim vas ako mi možete pomoć bio bih vam zahvalan do kraja života..naglašavam iskreno ju VOLIM <3
Ti nju izgleda cijeniš zbog svega što čini zbog tebe i "drži te na dlanu" ali to sa zaljubljenosti mi nije baš jasno...Voliš ju ali nisi zaljubljen..to je isto kao i sa prijateljima - volimo ih al nismo zaljubljeni valjda
__________________
Suze ne mijenjaju svijet.
desconocido is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:52   #12
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
a jbte..kad bi tražili zaljubljenost nikada nebi bili u vezi..jel zaljubljenost uvijek prođe a Ljubav je ono što je trajno!
a da napišeš knjigu? pa u čemu je onda problem????
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:56   #13
Quote:
blackqueen kaže: Pogledaj post
a da napišeš knjigu? pa u čemu je onda problem????
pa pošto sam neiskusan zanima me samo da mi vi kao stariji i iskusniji kažete jel to normalno?? mislim da je..Voliim ju ali nisam ovisan o njoj..pa poslala bi me u pm a i sama je rekla da želi dečka a ne djete a ja sam dosad bio dijete i sad sam se promijenio ili me je ona promijenila..samo me zanima jel to prava i odrasla veza??
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:57   #14
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
možda se samo previše brinem..molim vas ako mi možete pomoć bio bih vam zahvalan do kraja života..naglašavam iskreno ju VOLIM <3
Pa tko ti brani.
Voli ju i dalje, mazi pazi.

Uživajte do mile volje.

Nije mi jasno zašto bi u ovoj fazi života išta dugoročno planirali (u smislu zajedničkog života)?
I dajte nemojte (još) napraviti potomstvo
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:57   #15
Quote:
desconocido kaže: Pogledaj post
Ti nju izgleda cijeniš zbog svega što čini zbog tebe i "drži te na dlanu" ali to sa zaljubljenosti mi nije baš jasno...Voliš ju ali nisi zaljubljen..to je isto kao i sa prijateljima - volimo ih al nismo zaljubljeni valjda
Ovo potpisujem svesrdno, pogotovo boldani dio - ako voliš, onda si i zaljubljen, jer volimo prijatelje u koje nismo zaljubljeni, zato i jesu prijatelji.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:59   #16
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Pa tko ti brani.
Voli ju i dalje, mazi pazi.

Uživajte do mile volje.

Nije mi jasno zašto bi u ovoj fazi života išta dugoročno planirali (u smislu zajedničkog života)?
I dajte nemojte (još) napraviti potomstvo
pa nebrani mi niko, samo želim znat dali je to sve normalno!!
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:01   #17
Quote:
blackqueen kaže: Pogledaj post
ako je ovo istina, ima nas dosta koji smo u zabludi... danas ga ostavljam i tražim nekoga s kim ću letittttttttttttt
Valjda bi trebao/trebala letjeti s onim kojim si u vezi ako voliš..
__________________
Suze ne mijenjaju svijet.
desconocido is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:01   #18
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Ovo potpisujem svesrdno, pogotovo boldani dio - ako voliš, onda si i zaljubljen, jer volimo prijatelje u koje nismo zaljubljeni, zato i jesu prijatelji.
glee shvatite..zaljubljenost je prolazna a Ljubav ostaje..kad imaš Ljubav i prijateljstvoj to je ono pravo..dobro, normalno da sam na neki način zaljubljen ali više ju Vooolim..misli, jesam i ljubomoran sam i sve to..tak da, nevolim ju kao što Volim prijatelje..za pravog prijatelja bi sve dao ali nikad nebi napravio nešta što bi napravio za nju, tak da mislim da je tu razlika..ja i ona imamo prijateljstvo i Ljubav, samo što ja to dosad nisam vidjeo
lukaiketi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:05   #19
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
glee shvatite..zaljubljenost je prolazna a Ljubav ostaje..kad imaš Ljubav i prijateljstvoj to je ono pravo..dobro, normalno da sam na neki način zaljubljen ali više ju Vooolim..misli, jesam i ljubomoran sam i sve to..tak da, nevolim ju kao što Volim prijatelje..za pravog prijatelja bi sve dao ali nikad nebi napravio nešta što bi napravio za nju, tak da mislim da je tu razlika..ja i ona imamo prijateljstvo i Ljubav, samo što ja to dosad nisam vidjeo
micek, bez ljutnje, ali zamisli, bila sam i zaljubljena, i voljela sam, i zamisli, i dalje je ostala zaljubljenost, a najbolje od svega je bilo što sam svakodnevno otkrivala da se mogu i opet zaljubiti u njega. I sa onima koje voljeh sam naravno imala i iskreno prijateljstvo.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 17:07   #20
Quote:
lukaiketi kaže: Pogledaj post
glee shvatite..zaljubljenost je prolazna a Ljubav ostaje..kad imaš Ljubav i prijateljstvoj to je ono pravo..dobro, normalno da sam na neki način zaljubljen ali više ju Vooolim..misli, jesam i ljubomoran sam i sve to..tak da, nevolim ju kao što Volim prijatelje..za pravog prijatelja bi sve dao ali nikad nebi napravio nešta što bi napravio za nju, tak da mislim da je tu razlika..ja i ona imamo prijateljstvo i Ljubav, samo što ja to dosad nisam vidjeo
E pa onda živite sretno u ljubavi
__________________
Suze ne mijenjaju svijet.
desconocido is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger