Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 11:43   #1001
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
KokuZ cuj, smrzli se !

ne zna to nas Vet! on samo zna da je to AMERKA
JA SAM VRLO DOBRO UPOZNAT SA SVIME A NE SAMO DA JE TO AMERIKA!
PA NISAM JA VESLO SISO
GoroVet031 is offline  
Old 20.08.2007., 11:45   #1002
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
evo rijesenja nek te moj jaran kokuz spoji s sister od njegove hanume,ti djestvujes s sister i pri tome dajes kokuzu vise mijesta za manevar to jest da zavarate protivnika ti mozda rijesis drzavljanstvo a mi ozenimo kokuza pa odemo u teheran na svadbu
JA SAM SPREMAN TAKO DALEKO IĆI DA SE OŽENIM S KANAĐANKOM!
ONDA ZNATE KOLIKO SAM OZBILJAN
GoroVet031 is offline  
Old 20.08.2007., 11:49   #1003
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
good narrowing, tal

al ne vrijedi! nas Vet misli kako je dovoljno da netko "nazove i kontaktira Uni" pa da on udje tamo; isto nije radio niti u HR, a sad bi u CAD na takav naci 'uskocio'
NIJE ISTINA, JA BJEŽIM OD TAKVIH STVARI KAO ŠTO SU VEZE! ZBOG NEČIJIH VEZA I SL SAM JA IZVISIO PUNO PUTA
GoroVet031 is offline  
Old 20.08.2007., 11:53   #1004
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Inace intrenacionalni student moze dobiti stipendiju, ali ne moze dobiti studentski zajam u Kanadi.
Spusti se malo na zemlju, doza realnosti nije na odmet...
JA JESAM NA ZEMLJI! SAMO ISPITUJEM MIGUĆNOSTI. ETO TO ŠTO SI MI REKLA JA NISAM ZNAO ZA LOANS I ZA TO TI HVALA. AKO JE NETKO REALAN ONDAN SAM TO JA! NEMOJTE STEĆI KRIVU SLIKU O MENI!
GoroVet031 is offline  
Old 20.08.2007., 11:56   #1005
MENI UOPĆE NIJE BITNO HOĆU LI IĆI NA VET. KOLEDŽ U SASK., ILI ONTARIO, ILI PRINCE EDWARD ISLAND. SAMO DA JE U CA
GoroVet031 is offline  
Old 20.08.2007., 13:54   #1006
Daj ne deri se,jer me već bole oči i glava!
__________________
Ako bi nekoga, što Bože očuvaj, našao, da ti radi o glavi, kazni ga ne smrću, nego izgonom, jer ako im oprostiš radi Boga, koji ih tebi predade, tebe će od njih nepovrieđena očuvati onaj, koji se nije ustručavao, da za spas sviju umre na križu.
duci glorioso is offline  
Old 20.08.2007., 16:19   #1007
Quote:
GoroVet031 kaže: Pogledaj post
JA JESAM NA ZEMLJI! SAMO ISPITUJEM MIGUĆNOSTI. ETO TO ŠTO SI MI REKLA JA NISAM ZNAO ZA LOANS I ZA TO TI HVALA. AKO JE NETKO REALAN ONDAN SAM TO JA! NEMOJTE STEĆI KRIVU SLIKU O MENI!
Daj prestani s tim velikim slovima
To se koristi samo kad vices.
Ti ocito opet nisi procitao Guide for International Students.

Quote:
Veterinary Medicine**

Students must complete 60 credit units of required courses, an interview and have letters of reference.

** Curently these colleges only consider Canadian citizens and permanent residents for undergraduate admission with the exception of specific contractual agreements between the University of Saskatchewan and other institutions.
Ne mozes se upisati na veterinu tek tako, moras prvo zavrsiti 60 kredita (2 godine) potrebnih kurseva...ne znam da za to bas daju stipendiju...

Canada Veterinary College Programs and Courses


Quote:
Pre-Veterinary
University of Saskatchewan

The Veterinary Medicine Program is offered through the Western College of Veterinary Medicine at the University of Saskatchewan. To be considered for admission, students must complete a minimum of two years (60*) of pre-professional university level coursework and have a high grade point average (GPA). The Veterinary Medicine Program at the U of S is competitive and has an enrollment quota. They accept a maximum of 20 Alberta students per year.

Keyano offers one year of Pre-Veterinary coursework. A student may take their second year pre-veterinary coursework by going to the University of Alberta for the second year.

Students should meet all of the Pre-Veterinary requirements, but also design their program so that a Bachelor of Science degree a can be completed.

Admission Requirements
* English 30 or English 30-1
* Mathematics 30 or Mathematics 30 Pure
* Chemistry 30
* Biology 30
* Physics 30

Required Pre-Professional courses (Years I and II):
* 6* English or Literature
* 6* General Chemistry
* 6* Biochemistry
* 6* Physics
* 6* Math or Statistics
* 6* Biology
* 3* Organic Chemistry
* 3* Genetics
* 3* Introductory Microbiology
* 15* Options
talia is offline  
Old 20.08.2007., 18:11   #1008
Quote:
GoroVet031 kaže: Pogledaj post
Ja sam poslao u Univ. of Manitoba resume jednom prof. koji je otišao odavde. Pokazao je drugima i čudili su se kakav sam kapacitet (ne hvalim se).

cudili se ne engleskom jeziku



nego, za pravo je cudjenje da mozes uopce tamo na svom "uzasnom" fakultetu dokazati "kakav (si) kapacitet"!!
Quote:
GoroVet031 kaže: Pogledaj post
Ovo u RH je užas: mito i korupcija, veze...=dobre ocijene; znanje i mučenje = niske ocijene
kako ti je to uopce poslo za rukom da budes kapacitet!!!
todaytonight is offline  
Old 20.08.2007., 18:25   #1009
Quote:
GoroVet031 kaže: Pogledaj post
JA SAM SPREMAN TAKO DALEKO IĆI DA SE OŽENIM S KANAĐANKOM!
ONDA ZNATE KOLIKO SAM OZBILJAN

pa kad si tako lijepo ozbiljano spreman na toliku zrtvu pa se "cak i kanadjankom zeniti" --- onda moramo pozvati kokuZa u pomoc: on ti moze probati srediti nesto ... zna on iranskih kanadjanki, arapskih, kineskih, eskimskih i mnogih drugih! sve kanadjanke! pa biraj! a veterinu nek studira tko hoce!



veterina, il CAD - pitanje je sad!
todaytonight is offline  
Old 20.08.2007., 19:36   #1010
Evo rjesenja. Ova jedna gore oce na sve moguce nacine u Kanadu da dodje i nama ovdje, ima i temu, a nama prodaje suplju pricu. Nek se raspita kod nje kako to ide. A moze da nadje nekog bojfrenda i da preko njega dodze u Kanadu. Nek ide na neki gejsajt i pokusa nac nesto. E to ce upalit. E onda njegov bojfrend isprica pricu u nekim kanackim navinama, pa kad se dignu organizacije za zastitu ljuckih prava, ovo, ono i tako dalje. Ide prica kako u Hrvackoj nea prava ko ped...ovaj gej, progoni ga vlast, tjeraju ga da cuci kad piski, mora ic u zenski vece, gadjaju ga jajima s prozora, mora prisilno slusat turbofolk, ne moze nac odgovarajuci lak za nokte, sve u svemu situacija za ne mos izdrzat. Mislim da ce to pomoc da dobije refjudzi vizu bez po frke.
KokuZ is offline  
Old 20.08.2007., 19:37   #1011
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
pa kad si tako lijepo ozbiljano spreman na toliku zrtvu pa se "cak i kanadjankom zeniti" --- onda moramo pozvati kokuZa u pomoc: on ti moze probati srediti nesto ... zna on iranskih kanadjanki, arapskih, kineskih, eskimskih i mnogih drugih! sve kanadjanke! pa biraj! a veterinu nek studira tko hoce!



veterina, il CAD - pitanje je sad!

Ne znam Eskimke! Jedino kad osnujem Torcidu Tuktoyaktuk, pa kad dam membersip Eskimkama, e onda ce nesto bit. A nemoj Kineskinje, to se pohasi ubrzo i onda se ne mos posteno pomarisat s njom, jer odma zove muriju
KokuZ is offline  
Old 20.08.2007., 20:43   #1012
Quote:
KokuZ kaže: Pogledaj post
Evo rjesenja. Ova jedna gore oce na sve moguce nacine u Kanadu da dodje i nama ovdje, ima i temu, a nama prodaje suplju pricu. Nek se raspita kod nje kako to ide. A moze da nadje nekog bojfrenda i da preko njega dodze u Kanadu. Nek ide na neki gejsajt i pokusa nac nesto. E to ce upalit. E onda njegov bojfrend isprica pricu u nekim kanackim navinama, pa kad se dignu organizacije za zastitu ljuckih prava, ovo, ono i tako dalje. Ide prica kako u Hrvackoj nea prava ko ped...ovaj gej, progoni ga vlast, tjeraju ga da cuci kad piski, mora ic u zenski vece, gadjaju ga jajima s prozora, mora prisilno slusat turbofolk, ne moze nac odgovarajuci lak za nokte, sve u svemu situacija za ne mos izdrzat. Mislim da ce to pomoc da dobije refjudzi vizu bez po frke.
sta ti si tako dobio,stvarno si genijalac
__________________
Badža kronjo sa svojim plitkim i balkanskim prostaklukom
dr.kronja is back is offline  
Old 20.08.2007., 20:44   #1013
pa dobro, kokuZ, sto ti jedes da si tako mudar!?
todaytonight is offline  
Old 20.08.2007., 21:09   #1014
Quote:
dr.kronja is back kaže: Pogledaj post
sta ti si tako dobio,stvarno si genijalac
Ja tako pokuso, al me niko nije htio
KokuZ is offline  
Old 21.08.2007., 01:32   #1015
Evo Ontario Veterinary College prima i internacionalne studente.

Imas dosta informacija na Google.
talia is offline  
Old 21.08.2007., 13:25   #1016
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Daj prestani s tim velikim slovima
To se koristi samo kad vices.
Ti ocito opet nisi procitao Guide for International Students.



Ne mozes se upisati na veterinu tek tako, moras prvo zavrsiti 60 kredita (2 godine) potrebnih kurseva...ne znam da za to bas daju stipendiju...

Canada Veterinary College Programs and Courses
Radi se o tome da mi priznaju te iste predmete sa pre-vet koje sam položio u zg
GoroVet031 is offline  
Old 21.08.2007., 13:27   #1017
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Evo Ontario Veterinary College prima i internacionalne studente.

Imas dosta informacija na Google.
Evo baš od jučer se s tim bavim za Ont. Tu možda ima izgleda...
GoroVet031 is offline  
Old 21.08.2007., 13:31   #1018
Quote:
talia kaže: Pogledaj post
Daj prestani s tim velikim slovima
To se koristi samo kad vices.
Ti ocito opet nisi procitao Guide for International Students.



Ne mozes se upisati na veterinu tek tako, moras prvo zavrsiti 60 kredita (2 godine) potrebnih kurseva...ne znam da za to bas daju stipendiju...

Canada Veterinary College Programs and Courses
Sve to znam. Imam topoloženo u zg i priznaje mi se
GoroVet031 is offline  
Old 21.08.2007., 13:34   #1019
Quote:
duci glorioso kaže: Pogledaj post
Daj ne deri se,jer me već bole oči i glava!
Sorry, nisam znao da velika slova to znače
GoroVet031 is offline  
Old 21.08.2007., 13:40   #1020
Quote:
todaytonight kaže: Pogledaj post
cudili se ne engleskom jeziku



nego, za pravo je cudjenje da mozes uopce tamo na svom "uzasnom" fakultetu dokazati "kakav (si) kapacitet"!!
kako ti je to uopce poslo za rukom da budes kapacitet!!!

Što se toga tiče taj [I]kapacitet su moja postignoća volontirajući kroz srednju šk (koja je teška a imao sam sve 5 jer meni veterina leži), u slobodno vr, pozvan sam za asistiranje po x puta u pol noći na teren. Non stop po vet stanicama i ambulantama......i sl. itd.
A što se tiče faksa sve rade na štetu studenata: uvedi ovo, ono, ne misle na posljedice samo ruše, ja ispričam na ispitu bibliju on kaže vidimo se drugi puta... Nema korektnosti, nemaš koga tražit za pomoć.
A to je ta Bologna sve zeznila. Iako ni prije ije bilo dobro.
Svi se čudimo kak je ti na dr. faksevima fino riješeno, a ovdje...
GoroVet031 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.