Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2008., 20:12   #41
Kako ostati trudna?A kako biti toliko jadan,to ti nama reci,bas me zanima kako netko to moze!??
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 20:43   #42
ovo je kao trebalo ispati smješno ili?

počni skupljati mace po cesti
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 21:54   #43
okupaj se u kadi nakon njega.
__________________
i'm so cool i shit icecubes.
MissLestrange is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 11:02   #44
Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post
Davno sam već jednom ovdje na f napisao...ono što je žena kadra i učiniti, muškarcu nikad nebi niti palo na pamet, ni kao primisao...lol
Daj ne kenjaj. Frend od bliskog frenda je napravio dijete svojoj curi na sličan način. Osjetio je da se cura hladi, počela je davati neke nagovještaje o mogućoj pauzi od veze i hop....nakeljio joj je dijete.
Ne bih ni znala da takva boleština postoji, da me prijatelj nije išao upozoriti. I on je bio zateknut takvim ponašanjem.
Neki ljudi su jednostavno glupi..... i manipulatori.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 12:42   #45
Šestarom izbušiš rupice na kondomu.

Ženo, nisi normalna.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 12:47   #46
Quote:
Hellene kaže: Pogledaj post
Šestarom izbušiš rupice na kondomu.

Ženo, nisi normalna.
Znam ja zensku koja je probusila kondom i ostala trudna unatoc tome sto partner to nije htio.Mislila je zajebati njega ali na kraju je samu sebe...decko se brine o dijetetu,voli ga najvise na svijetu ali za nju ne zeli ni cuti.
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 12:55   #47
Quote:
Hellene kaže: Pogledaj post
Šestarom izbušiš rupice na kondomu.
Zašto baš šestarom?
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 12:56   #48
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Zašto baš šestarom?
To mi je prvo palo na pamet.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl...
Hellene is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 12:58   #49
Quote:
Hellene kaže: Pogledaj post
To mi je prvo palo na pamet.
Aha. Možda si arhitektica. Meni prvo padne napamet šivaća igla jer stalno krpam mužu čarape.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 15:03   #50
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Zasto bi sutjela? Reci joj barem da je glupa ko kurac. Barem to mozes.
ja nedavno nekom rekla, pa popusila 45 kaznenih poena
sad samo sutim i citam
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 15:28   #51
to ti nitko ne moze savjetovati,jer nitko nezna tvoje okolnosti i neznamo kako bi to utjecalo na tebe...to sama odluci,a vjerujem da si dosada cula najmanje nekoliko opcija...ja ti nemogu savjetovat kao sto sam i navela nijednu sorry
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 16:51   #52
omg što sve necu vidjet....
Treci kamencic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 18:15   #53
Quote:
leptiric3 kaže: Pogledaj post
isuse boze, pa kako bi se ti osjecala da tebi decko probusi kondom i da zatrudnis a to uopce ne zelis??? ... ocito ti je jako stalo do njegovog misljenja,bas lijepo od tebe!

svasta...
baš tako!

stvarno svašta....lovi muža na trudnoću!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 18:33   #54
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
baš tako!

stvarno svašta....lovi muža na trudnoću!
Nikad do sad vidjeno.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 22:54   #55
nažalost ima jako puno cura koje love dečke na trudnoću.
takve osobe su za mene jadne,jer ne misle na to da će upropasiti život tom muškarcu,a i djetetu.
mene samo zanima zašto se ne javlja autorica teme?
jel možda zato jer je torl ili zato jer su ju svi popljuvali?
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 22:32   #56
Šta ti želiš ostati trudna, protiv njegove volje? Ajde svašta...
__________________
Što bolje upoznajem ljude, to su mi životinje draže
!n€$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 19:13   #57
odg

Slažem se da puno žena tako razmišlja a onda se žale kad im tip ne želi plaća ti alimentaciju ili priznati dijete
maya78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 22:26   #58
Brak pod prisilom

Traktat
Rijetko pišem pa mislim da mogu malo dulje. Primijetila sam da se večini tema na forumu pristupa iz jednog kuta, međutim ja mislim da su teme vjenčanja, razvodi (crkveni, civilni,...), ljubavnice, ljubavnici, trudnoća (slučajna, namjerna, na prevaru...), zapravo dio jedne te iste cjeline.
Krenimo od trudnoće na prevaru, jer to je tema ovdje. To je jako česta pojava i ne znam zašto se ovdje tako čudite. Ja ih znam nekoliko, a ima muškaraca koji to ni ne skuže. Moj frend kaže da mu je žena to napravila. Inače su hodali, ali mu je stvarala probleme pa se počeo hladiti od nje. Ona je to naslutila pa mu je slagala za neplodne dane kako to već ide.. Ovo je možda pouka naivnim muškarcima koji su u vezi u kojoj se ne osjećaju dobro- neka je prekinu ili neka paze na NEPLODNE DANE (svega par dana prije menstruacije) i na probušene kondome.
Svi se uglavnom vjenčaju pa je tako i moj Frend preuzeo odgovornost radi djeteta. Brak nikad nije štimao, a kad dijete malo poraste, namjerava ženu ostaviti. Ona se uljuljkala u stanje da je doma i da ne mora raditi, a kad je ostavi bit će bez posla i bez ičega u najgorim godinama. Naravno, cijelo je vrijeme vara. To je možda pouka postavljačici ovog pitanja.
Međutim, zamijetila sam i u slučaju spomenutog frenda, i na ovom forumu, taj naš lažni moral: sad je on nemoralni kurviš, a žena koju je zaista zavolio nakon toga je glupa ljubavnica, kurva koja se miješa u "brak-svetinju". A ova koja je nekoga na takav način natjerala u brak je poštena domačica, čuvarica ognjišta. Ja recimo mislim da je ona kurva jer se ponijela kurvinski. Zašto na svaki brak gledate kao svetinju kad čak ni crkva tako ne gleda!? Svaka prevara, zabluda i sl. brak čini nevaljano sklopljenim. I tu dolazimo do crkve. Crkva je zabrinuta zbog velikog broja razvoda, a ne razmišljaju o tome da prestanu davati blagoslov baš svakoj koja dođe trudna pred oltar. Barem ne tako žurno da se ne uspije o svemu ni promisliti. Onda dođe do razvoda nakon godinu-dvije. Ako je razlog taj "da se dijete rodi u braku", ne štima zbog činjenice da će većina nakon razvoda sklopiti drugi brak i imati djecu koja će prema crkvi biti rođena izvan braka. Zar ta djeca nisu važna. Svojim stavom crkva direktno banalizira pojam i ozbiljnost sakramenta braka i stvara nepreglednu masu izopčenika...

P.S.A ono o ljubavnicima, reći ili ne reći nekome da muž/žena ima ljubavnika? Opet izokrenuti moral- prevladava mišljenje da je to "svetogrđe", "miješanje u tuđi brak" i sl. Nemoral je NE govoriti istinu, varati, lagati, držati nekoga u zabludi i sl. Mnogi bi možda ušli u drugu vezu, brak i živjeli bolje da su na vrijeme saznali da ih ovaj prvi nije vrijedan ili da ih jednostavno ponižava i ne voli. Istinu treba razotkriti.

Zadnje uređivanje tamo : 22.02.2009. at 22:38. Reason: dodatak
tamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 00:34   #59
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
Dakle situacija je slijedeća...

Ja bi bebu,a on veli da još ima vremena i da mu se ne žuri, ali ja bi silno htjela sad ostati trudna. Tu postaje problem kako ga uloviti, jer koristimo kondome kojih se on ne želi odreći, bar ne još...

Dakle pitanje za žene kako zatrudnjeti uz kondome??
Kako mi se gade ovakve zene koje zele "upecati" muskarca pomocu djeteta.

Sta da ti nezelis jos dijete jer nisi spremna, a on namjerno svrsava u tebe?!
__________________
Just relax and enjoy the ride, it will take you where u need to be... ...eventually...
malatajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 13:38   #60
pošto je pantera ovu temu otvorila prije gotovo 5 mjeseci,zanima me jel uspjela zatrudnjeti?
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.