Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2011., 19:41   #21
super draga. isprobaj ih obe. meni je recimo f1 dovoljna uz kombinaciju seruma a f2 nisam ni probala.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 21:04   #22
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
super draga. isprobaj ih obe. meni je recimo f1 dovoljna uz kombinaciju seruma a f2 nisam ni probala.
Koji serum koristis,jesi njihov
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 22:29   #23
Quote:
mardar kaže: Pogledaj post
Koji serum koristis,jesi njihov
ujutro mesolift naveče l occitane fantastični serum koji je stvarno fantastičan.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 09:12   #24
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
ujutro mesolift naveče l occitane fantastični serum koji je stvarno fantastičan.
i ja sam probala,i mislila kupit,ali sam sad zasad osustala od njega
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:10   #25
je li to probao ovu kremu za celulit? iskustva ?
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 01:59   #26
Evo da se i ja nadodam na prethodni post... Jel isprobao itko ove kreme za celulit te za strije? Pišite iskustva da znam isplati li se dati lovu u to
mostarkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:04   #27
a koliko su im anti age kreme (ona linija protiv prvih znakova starenja)? i kak se može prijaviti na njihov besplatni tretman u Zg (koji inače košta 500tinjak kn) - misli da je to jasmine spominjala?
astra3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:15   #28
krema aquatherapi je oko 260kn,hidratizacija i prve bore,f2. za bespklatni tretman neznam kako se naruči,mene pozovu iz ljekarne u jurišićevoj pa možda da odeš tamo i pitaš kad će biti i naručiš se.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:19   #29
Quote:
ivana146 kaže: Pogledaj post
je li to probao ovu kremu za celulit? iskustva ?
koristim ovu kremu zadnjih 2 mj. fino miriše, dobro se upija, blago zagrijava (jedva primjetno) i imam osjećaj da mi je koža zaglađena, glađa nego prije. to je to kaj se tiče dojmova, nije loša, ali mislim da ima i puno boljih za te novce
__________________
Trying to forget someone you love is like trying to remember someone you never met.
luce m@ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 08:12   #30
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
krema aquatherapi je oko 260kn,hidratizacija i prve bore,f2. za bespklatni tretman neznam kako se naruči,mene pozovu iz ljekarne u jurišićevoj pa možda da odeš tamo i pitaš kad će biti i naručiš se.
thx. ići ću pitati za testere i kad će im promocija.

s obzirom na sve što su ti radili u salonu, mislim da se to ionako ne radi u ljeto, zar ne?

upravo sam saznala da je promocija Skeyndora u Farmaciji u Jurišićevoj bila prekjučer i to je to za ovaj mjesec.

zna netko gdje budu još tijekom lipnja?

Zadnje uređivanje astra3 : 15.06.2011. at 08:25.
astra3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 08:58   #31
nedavno je išl moja frendica na tretman i isto su joj radili sa aha s tim da su umjesto završne kreme f2 stavili kremuj sa spf.
probaj dobiti tester od eternal kreme za oči,odlična je al i aquatherm za oči je isto superiška.

Zadnje uređivanje jasmine : 15.06.2011. at 09:06.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 19:55   #32
Netko zna šta je ovo http://www.farmex.hr/prestige-club/
To za vjerne korisnike ili?
Ima li još iskustava sa anticelulitnom kremom?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 20:09   #33
Jučer sam kupila na njihovoj promociji u jednoj ljekarni u Rijeci Corrective kremu. Full sam zadovoljna.
Još mi je ta cura na promociji preporučila i serum ali malo mi je to previše za prvi put. Napokon nešto vrijedno para.
A ima li netko iskustva sa njihovom linijom za sunce?
nina_mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 10:59   #34
HM!

Kako da se javim sad ovdje kao muškarac . Ali šta sad. Nisam metro ni homo već imam osjetljivu kožu posebno na licu. PA se moram trackati i mazuckati. E koristio sam do sada valjda kao i svi niveu for men, pa payot, pa gatineau i td i stvarno ali stvarno ogu reći otkako mi frendica dala evo čiam s kreme- aquaterm revitalizing ne da je mrak neg je baš strašna. Vrlo je da tako kažem mazljiva, mirisna i ne suši mi se lice odmah u 3 min. Bogme morat ću se nekako ogrebat još malo. A imam i mušku kolekciju za brijanje pa kosu i mogu reći stvarno da je ok. Dakle neki skeyndor 10x bolji od vichy i sta sve ne reklamiraju i neznam. Mislim da su svake kreme manje vise tu negdje. Pitanje je samo koliko je koja tvrtka jaka pa plaćamo ime. Ali seyndoor vrijedi za uzeti..
Toliko od mene. NApominjem nisam gey ni metro ni vrag već samo koristim što mi dođe od ruku
bolix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 20:05   #35
evo ja sam mami kupila na blef njihovu kremicu platinum, neka s ekstratom orhideje i zadovoljna je.a ni cijene nisu neke monstrumske.
__________________
Oh well, whatever, nevermind
snnopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 20:24   #36
koristi netko trenutno Aquatherm f1 da mi malo vise kaze o njoj ?
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:38   #37
ja sam potrišila nekoliko testera aquatherma 1 a ilama sam cijelu teglicu dvojke koja mi je po hidratizaciji bila super ali jedinica je još jača i ako imaš suhu kkožu bit će ti super. ja sam ih koristila u zimi i znam da sam planirala uzeti tu jedinicu al sam zaboravila kasnije. uglavnom nije premsna iako izgleda gusto,nije ni teška. te kremice su mi jedne od boljih za hidratizaciji a cijena ima je pristupačna
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:58   #38
moja je koza neka masno-mjesovita dehidrirana katastrofa uglavnom ,a kaj nije jedinica za mjesovitu masnu kozu ,tako pise ,meni inace pasu sve te light hidratantnih krema
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 19:52   #39
moguće da sam pobrkala brojeve,uglavnom ako ti je takva koža bit će ti sigurno dovoljna ova lakša verzija s obzirom da dolazi toplije vrijeme.
iako bi ti bilo najbolje to probati a oni imaju izdašne testere i rado ih daju.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 20:16   #40
hvala jesam danas nabavila tester od f1 ,u gradskoj ljekarni na trgu sam vidjela da imaju u paketu za 245 kn tu f1 re-balancine gentle krema i revitalizing anti ageing krema
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.