Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2011., 16:32   #81
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
@slajka,
a uvjeravali su me da ne može bez tih okvira. a pitala sam kak je moglo prije 45 godina pa mi nisu znali odgovoriti. eno ih još stoje kod mame.

a nedavno me jedan "stolar" uvjeravao da ne može ni bez poprečnih prek vrata (a vidjeli smo da može)
ovaj kaj ti to meni govoriš?
pa znaš koliko salona i stolara sam obišla

a i kaj su ti rekli ono u eduru kad si naručivala?

Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
cudi me, nitko ne spominje lebdece sankove


e tu nikad neću biti povodljiva za trendom
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 16:35   #82
ma komentirala sam post pa mi uletio b. između nas

da si ti prva koja je tražila i krajnje stranice debele tj. od hc ploče.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 16:48   #83
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
točno cilla, tvoja kuhinja sad opet moderno izgleda, ali nekak mi je teško povjerovati da će ovo ikad opet biti moderno :

http://i56.tinypic.com/2mry2jn.jpg
u to nisam mogla gledati.....jednostavno čupa oči!

Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
o...tu si, ptico!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 16:56   #84
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
tzv. šankovi na nogicama
Ne, ne - to su šankići, ne šankovi.

Još jedna novotarija: multifunkcionalni otok - kuhanje, sauganje (napa), radna ploča i stol/šank (bez nožica) gdje jedeš "s nogu".
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:00   #85
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
točno cilla, tvoja kuhinja sad opet moderno izgleda, ali nekak mi je teško povjerovati da će ovo ikad opet biti moderno :

http://i56.tinypic.com/2mry2jn.jpg

ovo mi se nije sviđalo ni kad je bilo moderno, a tad me nije niti previše zanimalo uređenje interijera
tako da se i ja, kao i ostali, nadam da se to neće vratiti

a ako i bude, moja kuhinja će sigurno biti vrlo demode

Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
@slajka,
a uvjeravali su me da ne može bez tih okvira. a pitala sam kak je moglo prije 45 godina pa mi nisu znali odgovoriti. eno ih još stoje kod mame.

a nedavno me jedan "stolar" uvjeravao da ne može ni bez poprečnih prek vrata (a vidjeli smo da može)
moj stolar je odmah rekao da može bez okvira, i dapače, da je onda i jeftinije
tako da je moj ormar bez okvira, ali ipak nije jednobojan jer su srednja vrata druge boje od ostatka ormara i sobe


ono što ja još baš ne volim, a bez čega se uglavnom ne može su obojani zidovi . zapravo u tuđim stanovima i na tuđim slikama to mi još i možda može izgledati ok, ali u svom stanu ne mogu zamisliti niti jedan komadić zida u drugoj boji osim bijele
i na ovom podforumu je meni bilo puno previše stanova sa krivim bojama zidova, krivim nijansama, sa previše kombinacija boja i sl, a dosta njih je i dobilo pohvale od forumaša, pa ne znam
cilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:06   #86
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Ja bih se osvrnula na općenito šankove i povišene pećnice. Obadvoje je ok gdje paše, ali zadnjih godina je u modi pa ljudi rade kerefeke od prostora samo da bi pod svaki cijenu ugurali šank i povišenu pećnicu
istina.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:07   #87
meni je od must have stvari najzabavnije vidjeti tzv. tv oltare - u svim oblicima.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:12   #88
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
meni je od must have stvari najzabavnije vidjeti tzv. tv oltare - u svim oblicima.
zbog miljea?



__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:15   #89
Quote:
cilla kaže: Pogledaj post
i na ovom podforumu je meni bilo puno previše stanova sa krivim bojama zidova, krivim nijansama, sa previše kombinacija boja i sl, a dosta njih je i dobilo pohvale od forumaša, pa ne znam
Boldano je istina.
Ja ne volim pastelne boje u interijerima jer ne daju nikakav efekt (a obično se želi postići), a pogotovo u nekoj kuhinji koja ima kobinaciju dviju (najgore triju) boja, a takvih smo mogli vidjeti u Fotografijama.
Radije sam za intenzivnu boju na jednom zidu, a ostali obavezno u bijeloj.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:17   #90
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
zbog miljea?


To neće nikada izaći iz mode.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:26   #91
Quote:
City kaže: Pogledaj post


To neće nikada izaći iz mode.
Klasika.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:33   #92
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
istina.
There there - uopće nije loše ispalo - kad smo davali komentare na to, mislili smo da tamo nema zida nego da kuhinja završava na sred prostora takvom pećnicom
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:35   #93
Evo, igrarije s knaufom. I nažalost, s bojama i koječim ostalim. Efekt:

City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:35   #94
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Klasika.
Po meni nije problem u miljeićima kao takvima, dalo bi se to uklopiti negdje da bude baš šarmantno. Problem je u tome da danas malo tko sa ukusom se odlučuje to koristiti, pa se miljeići uglavnom povezuju sa prostorima bez ukusa
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:39   #95
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Po meni nije problem u miljeićima kao takvima, dalo bi se to uklopiti negdje da bude baš šarmantno. Problem je u tome da danas malo tko sa ukusom se odlučuje to koristiti, pa se miljeići uglavnom povezuju sa prostorima bez ukusa
Nadam se da si na mojoj zadnjoj slici zapazila dotični.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:41   #96
ja sam primjetio tv oltarić - skroman doduše
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:45   #97
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Nadam se da si na mojoj zadnjoj slici zapazila dotični.
Vidiš nisam, zapazila sam samo prevelik kauč, regal iz komunizma, vrlo necentriran tv i zelenog dinosaura.


Quote:
solar kaže: Pogledaj post
ja sam primjetio tv oltarić - skroman doduše
Tek sad sam primjetila zvučnikiće
Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:47   #98
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Lali, slažem se sa svime iz uvodnog posta osim za bijele kuhinje. To je zbilja klasika, jedino je kod nas to malo teško pratiti jer je u određenom komunističkom periodu bila samo jedna vrsta namještaja.




narančasta marlesica kakvu smo imali doma - vidjela sam ju bar još u 4-5 kuhinja tijekom odrastanja, a još češće u nekim drugim bojama
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:50   #99
Quote:
sandraffm kaže: Pogledaj post
eh, to vec treba znati napraviti, da se nerazbija kad treba vaditi bojler, nego se lijepo napravi s otvorom, koji se da bez problema otvarat i zatvarat i bojler se po potrebi bez problema izvadi i vrati.
eh sad...opet ja o bojlerima i knaufu.. ovisi o kakvom bojleru pricas. ako imas plinski boljer za grijanje i toplu vodu onda bi ti majstor uzeo lovu ne samo za ciscenje nego i za demontazu i montazu bojlera. a ni ne mozes ga samo tako vratiti nazad, spojis ga i onda vidis da nest ne valja i sta onda-opet ga skidaj dolje? to se ne bi trebalo raditi.

ak je obicni strujni za toplu vodu samo onda mislim da je stvar drugacija
__________________
Le <3
Amarillis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 17:53   #100
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
nadam se da ce ovaj trend ugradbenih vodokotlica ostati malo duze
ja se nadam da će s vremenom postati standard
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.