Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 18:27   #121
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Ne ševi mi se uopce. Vec dugo dugo.


Ne vjerujem u taj koncept a i nisam zainteresiran ni za kakve zajednice više, kad ni ova nije uspjela.
Ima takvih slučajeva, ali ako ona nije takva to je velika muka za nju. Najbolje da dogovorite da ona negdje drugdje zadovolji potrebu, iako to sve djeluje malo otkačeno. Osim toga treba misliti na sreću djeteta.

A valjda si i prije znao da nemaš volje za seks, pa si nju uvalio u problem
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:36   #122
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
Sreća, kao takva, nema nikakve veze sa seksualnošću jer sretni možemo biti i zbog n drugih stvari,
...
Pa da, ali zašto stati na tome, možemo krenuti i dalje. Zašto bi par uopće provodio vrijeme zajedno, možda im je ljepše sa njihovim hobijima i društvom. Pa zašto bi razgovarao, možda im više odgovara svakom razgovor sa njegovim društvom.

Ako tako gledamo na vezu, dokle ćemo stići. Ne treba ništa onda, ne treba ni veza
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:15   #123
...

Postoje ljudi koji nijesu bog zna kako sexualni,,,,i što ćemo sada, da li ih na krst treba razapeti !!??

Zapamtite, koga ne možete voljeti i sa manjkom sexa, nećete ga voljeti ni sa viškom ....

Isključujem iz ispisanog ljude koji su zavisnici od sexa,...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 22:25   #124
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji nijesu bog zna kako sexualni,,,,i što ćemo sada, da li ih na krst treba razapeti !!??

Zapamtite, koga ne možete voljeti i sa manjkom sexa, nećete ga voljeti ni sa viškom ....

Isključujem iz ispisanog ljude koji su zavisnici od sexa,...
Ako voliš seks i želiš imati seksualne odnose s osobom koju voliš, nisi zato ovisnik o seksu. Ali možeš biti frustriran i neostvaren do kraja u odnosu ako nema seksa. Zato bi bilo pošteno unaprijed znati upuštamo li se u vezu s nekim tko se pravi da voli seks kako ga ne bismo ostavili pa čeka da se dovoljno emotivno vežemo da nam to postane puno teže - što je užasno šupački, ili taj netko zbilja uživa s nama koliko i mi s njima.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:03   #125
...

Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako voliš seks i želiš imati seksualne odnose s osobom koju voliš, nisi zato ovisnik o seksu. Ali možeš biti frustriran i neostvaren do kraja u odnosu ako nema seksa. Zato bi bilo pošteno unaprijed znati upuštamo li se u vezu s nekim tko se pravi da voli seks kako ga ne bismo ostavili pa čeka da se dovoljno emotivno vežemo da nam to postane puno teže - što je užasno šupački, ili taj netko zbilja uživa s nama koliko i mi s njima.
Ja sam rekla za ljude koji su zaista od njega zavisni, koji praktikuju orgije itd.
A ne vodjenje ljubavi sa osobom koju volimo.

A sad, ovo dalje što pominješ je mogućno kvalifikovati kao manipulisanje.....
Naravno da ne ttreba sexom manipuisagti pa ni na koji način, tj. treba se predstaviti onakvima kakvim smo ....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 21:46   #126
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Postoje ljudi koji nijesu bog zna kako sexualni,,,,i što ćemo sada, da li ih na krst treba razapeti !!??

Zapamtite, koga ne možete voljeti i sa manjkom sexa, nećete ga voljeti ni sa viškom ....

Isključujem iz ispisanog ljude koji su zavisnici od sexa,...
Prijatelje volim i bez seksa. Partnera volim uz seks. Ako s partnerom nemam zadovoljavajući taj dio onda smo samo prijatelji. Radije biram partnera partnera, nego partnera koji će mi biti samo prijatelj.
Postoje različiti ljudi s različitim potrebama. Dakle, birati partnera koji će po pitanju seksa biti što sličniji vlastitoj seksualnosti. U protivnom vječno nezadovoljstvo uništava vezu. Često se to nezadovoljstvo odražava i na druge sfere zajedničkog života.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:16   #127
Ali mene sve vrijeme muči jedno: on kaže (ako sam dobro skontala) da moli boga da žena nađe nekoga tko će je servisirat, a onda kasnije da ne vjeruje u otvoreni brak.
Znači li to da on želi razvod, ali se boji da onda neće imati priliku viđati dijete koliko bi htio?

To mene jebe - nisam stekla dojam da je njemu do glumatanja sretnog braka i zajebavanja žene jer se predomislio i brije si da je aseksualan. Nego ne zna kako bi se ikakav rasplet situacije (jer nastaviti jednako nije rasplet) odrazio na njegovo očinstvo.

Autore, jesam u pravu?
Autore, čitaš li još? :-)
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 01:29   #128
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ako voliš seks i želiš imati seksualne odnose s osobom koju voliš, nisi zato ovisnik o seksu. Ali možeš biti frustriran i neostvaren do kraja u odnosu ako nema seksa. Zato bi bilo pošteno unaprijed znati upuštamo li se u vezu s nekim tko se pravi da voli seks kako ga ne bismo ostavili pa čeka da se dovoljno emotivno vežemo da nam to postane puno teže - što je užasno šupački, ili taj netko zbilja uživa s nama koliko i mi s njima.
Amen
Onda se osoba koja stvarno voli seks mora propitkivati je li problem bas u seksu, je li to ono sto nedostaje, ali je, naravno da je, jer se nakon nekog vremena pocinje javljati fizicka potreba, snovi i precesto razmisljanje o skoro svemu kroz nekakvu seksualnu konotaciju. To kako se nekim ljudima ocito ne javlja ni fizicka potreba mi stvarno nije jasno Mozda zvuci kao dramljenje oko nicega ali stvarno nije fer
prema osobi koja eto ne voli seks samo u pocetku veze..

Opet kad bi takve osobe i iznijele karte na pocetku i rekle "ej cujes meni ti se nece dat bas ovoliko nakon nekog vremena" vjerojatno bi se nekako mi napaljeni oglusili na to (jos u fazi pocetne zaljubljenosti) tako da... valjda nema nekog rjesenja. Nikad ne mozes naci nekog savrsenog i seks uopce nije tako bitan. (To govorim sebi )
Provest zivot u konstantnoj polunapaljenosti (u najboljem slucaju, jer tesko da ce ikad bit dovoljno to sto dobivas od partnera s puno manjim libidom) misleci se cijelo vrijeme jel stvarno sve ostalo u vasem odnosu dovoljno stima da bi trpio i to... hmmm, stvarno ne znam isplati li se, ne mogu jos dokucit nista do kraja.
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 02:31   #129
Quote:
Horvatko kaže: Pogledaj post
Ne znam jel mi drago ili nije što samo ja imam te probleme..
Pa daj si posevi zenu covjece aseksualni, barem zbog nje ako ne zbog sebe, ili da kazem zbog oboje.

Mislim svasta...

Ja da sam u braku i da imam aseksulanu zenu bi totalno popizdio na nju, i na sebe da sam popusio foru da sam si nasao neku aseksualnu zenu.

Ili jos gore, neku koja kao to nije (prodala mi pricu u pocetku) a onda nakon X godina skuzim da je mrtvo puhalo, ozbiljno bi me to izivciralo, bas jako.

Ali shvacam da je u tebi doslo do neke psihicko emotivne promjene u glavi, mislim hocu ti rec' mogu to shvatiti.

A eto, steta, tako je kako je.

Zadnje uređivanje Ufur : 24.01.2018. at 02:41.
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 21:33   #130
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
...
Provest zivot u konstantnoj polunapaljenosti (u najboljem slucaju, jer tesko da ce ikad bit dovoljno to sto dobivas od partnera s puno manjim libidom) misleci se cijelo vrijeme jel stvarno sve ostalo u vasem odnosu dovoljno stima da bi trpio i to... hmmm, stvarno ne znam isplati li se, ne mogu jos dokucit nista do kraja.
Znam baš dvije koje tako u braku žive. Konstantno njišu između perioda frustracije i svađe te perioda kada se kao pomire sa time i utjehu nalaze u drugim stvarima tipa maženje, gugutanje i zadovoljne su ako je samo primi dolje ili za sisu.

Ako ti je priroda dala libido nije to lak život. Ne kužim otkud toliko autodestruktivnog mazohizma kod žena, trpe radi kojeg višeg cilja. Ili se boje biti same ili..
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 15:46   #131
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Znam baš dvije koje tako u braku žive. Konstantno njišu između perioda frustracije i svađe te perioda kada se kao pomire sa time i utjehu nalaze u drugim stvarima tipa maženje, gugutanje i zadovoljne su ako je samo primi dolje ili za sisu.

Ako ti je priroda dala libido nije to lak život. Ne kužim otkud toliko autodestruktivnog mazohizma kod žena, trpe radi kojeg višeg cilja. Ili se boje biti same ili..
Nije nijedno od tog, nego je jednostavno to sto zivot stvarno nije samo seks.. zdrav razum ti to govori i u onim najludjim fazama napaljenosti. Ali i tu stoji pitanje do kolikog ludila to stvarno moze doci, koliko covjek moze protiv vlastite prirode (ako ona stvarno je takvom; jer tko je uopce do kraja skuzio sam sebe).. Previse je tu svega sto se mora uvrstit u jednadzbu da bi covjek dosao do odluke "zivjet cu skoro aseksualno s partnerom kojemu to tako odgovara i jos usto bit vjeran/vjerna iako imam drugacije potrebe" ili
"odustat cu od osobe koja je super i skroz promijenit zivot da bi imao/la redovit seks i eventualno ispunio/la jos koju seksualnu fantaziju koju ne mogu sa sadasnjim partnerom" (u ovoj drugoj bi vjerojatno nedostajala ona unutarnja ispunjenost, bar u pocetku). Sve ima svoje.
Ima i treca, po meni najgora opcija - varanje. Za nekog tko ne kuzi da time radi jos vece sranje od svega toga
Nije lose u onim fazama kad sam sebe uvjeris da nije ni tebi bas napeto, al sve u svemu gadno je komplicirano sve to
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:52   #132
Ovo nije rijedak slučaj samo je obično obratno a to je da žena izgubi volju za seksom. Seksualni potencijal ljudi je različit nekome treba malo a nekome puno. To se ne vidi odmah nego ispliva tokom godina, odnosno postoje znakovi ali se tome ne pridaje pažnja. I što sad. To je veliki problem. Dobar brak čini 50% seksa a 50% je sve ostalo. Nisam optimist za vašu budućnost. Ja sam imao sličan problem. Ozbiljno porazgovarao sa ženom i ona mi sama predloži da nađem ljubavnicu jer eto ako ona ne zna tu osobu neće praviti probleme. Ona je kao razumna svjesna svega itd...Tako je i bilo no nakon nekoliko godina brak je svejedno završio razvodom.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 02:55   #133
Meni je muka vise. Bio sam puno vise aktivan u srednjoj skoli nego sad. Nisam siguran da mogu dalje. Pobogu 35 g imam a zivot ko 75 godisnjak


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________
SU-SN
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 15:20   #134
Ja se nadam da čovjek koji je napisao ovaj tekst je na našao riješenje.

Postoji razlog zašto čovjek izgubi interest za seks.

1. Duboki emotivni problemi u vezi - kada se par emotivno zapostavi. Ima više razloga, djeca, posao, sve je bitnije od veze...itd. Više niti neznaš skim si u braku.
2. Razočaranja - emotivna, fizička, psihička, duhovna - Svi mi imamo fiks ideje što bi trebao biti brak, npr udam se, imamo djecu a i dalje nismo sretni? Što onda? Pitanje je da li ste ušli u brak jer ste vjerovatli da će Vam to popuniti prazninu u životu....itd.
3. Zapostavili ste sebe - često kada ljudi udovoljavaju drugima, npr: roditeljima, supružnicima, dijeci... zapostave sebe i svoje interese koji nemaju veze sa brakom, partnerom ili dijecom. Ljudi uđu u brak i onda previše udovoljavaju drugima a premalo sebi.
4. Depresija, anksioznost, panični napadi i ostali psihički problem - treba riješiti neke probleme iz prošlost, tako da ne utijeću na sadašnjost, tako zvani trigger.
5. Fizičke probleme i ljekovi - dok se tijelo ne navike ili popravi.
6. Oženjen za narcisoidnu osobu ili slično - emotivno zlostavljanje i ucijenjivanje ...itd.
7. Različite seksualne energije - netko ima više a netko manje, i to zna stvoriti ozbiljne probleme u braku. Nekima je seks komunikacija te ju trebaju više.

Poanta je da saznaš zašto nisi sretan: tvoj brak, tvoj posao, način života, prijatelji, niste više na istoj valjnoj duljini, imate određene problem koji utječu na vašu vezu...itd. Ima tonu opcija. Život je dug, nema smisla patiti se. Ako ignoraš svoje probleme samo će te uvući u depresiju.

Tvoja psiha ti nešto govori!


Imaš tonu knjiga o braku na internetu OVDJE OVJDE 2 (uključuje seks)

A o sreći OVDJE OVJDE 2

O anksioznost i depresiji OVDJE
maria1maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 16:23   #135
Okani se frulice, alkohola i cigara. Nakon par dana ide magija ili se počni bosti testosteronom.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2018., 23:32   #136
Autore, mijenjam ženu.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 09:04   #137


Da,nema autora odavno ili se projebao ili se totalno kurtalisao žene..

Jbg, nije mi jasno kako ne možeš bar jednom mesečno,na silu, za mir u univerzumu?...
Mister Gray is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.