Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2017., 21:07   #1
Bivsa zena se pojavila...

Znaci ja sam imao ovdje temu"zena je otisla bez rijeci i nestala" i evo ta situacija se sad polako rasplice i odgonetava.

Trenutno ju jos nismo vidjeli, ali bi to trebalo biti uskoro, jer imamo dogovor da vidi djecu i nesto im kupi.

Znaci nije je bilo godinu i pol dana, niti traga, niti glasa i onda se odlucila javiti preko interneta.
Vidjet cemo kako ce se situacija razvijati pa cu javiti, jer znam da ima ljudi koje je ovo interesiralo, jer je vrlo neobicna i tuzna prica to bila
salevart is offline  
Old 25.12.2017., 21:12   #2
Ne znam kakva je to žena al ja bi pobjegao od nje, ajde da ostavi mene, ali djecu...
Gustavo is offline  
Old 25.12.2017., 21:36   #3
A daaaj ..pa šta kaže?
Djeca?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 25.12.2017., 21:49   #4
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ne znam kakva je to žena al ja bi pobjegao od nje, ajde da ostavi mene, ali djecu...
Mnogo se pricalo o tome, a sta ja znam, ocito joj je vaznija vlastita sreca...

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
A daaaj ..pa šta kaže?
Djeca?
Ozbiljno, prije cca tjedan dana.
Djeca jos neznaju da ce ju vidjet. Ja i ona smo se dogovorili da to bude iznenadjenje.
salevart is offline  
Old 25.12.2017., 21:51   #5
Nemaš se ti šta dogovarati oko toga s njom koja ih je preko noći napustila.
Nemojte djeci nepotrebno radit dodatne šokove.
Nego pitaj ih dal ju žele vidjeti jer se pojavila.
Jel ti rekla šta o tome zašto je tek tako nestala i sad se tek pojavila?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 25.12.2017., 21:58   #6
Kako se ti osjecas sada kad si je ponovo cuo?
avelina is offline  
Old 25.12.2017., 21:59   #7
Dobro, sto je rekla zasto je to uradila? Kako sad ti tu super s njom sve opet i komunicirate kao da nist nije bilo i jos pravite iznenadjenje djeci? Prije ce im biti shok, nego iznenadjenje.
Dokle si sa razvodom, cini se da si to spominjao u prosloj temi? Jel bi trebao obavijestiti koga od nadleznih i socijalnih sluzbi o tom da se dalje zna o sudbini djece i da ti oni kazu sto je najpametnije ciniti? Kakva ce sad njena prava biti i sto ona ustvari hoce, vraca li se vama ili sto?
Ako ti nije problem lijepo nam objasniti ove stavke jer dajes info na kapaljku pa nikom nista nije jasno. Plus si mi i ti cudan svojom reakcijom o njoj i toj odluci, a sto si sve prosao i sad djelujes kao da ce sve po starom i da nista nije ni bilo...
TheSpy is offline  
Old 25.12.2017., 22:02   #8
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Mnogo se pricalo o tome, a sta ja znam, ocito joj je vaznija vlastita sreca...



Ozbiljno, prije cca tjedan dana.
Djeca jos neznaju da ce ju vidjet. Ja i ona smo se dogovorili da to bude iznenadjenje.
Nemoj se nist dogovarat, u pratnji da soc radnikom jbte! Jos ce maznut djecu il im neko srcedrapateljsko sranje slozit. Ili se ne pojavit
Jaya is offline  
Old 25.12.2017., 22:04   #9
WTF?! Si Ozbiljan? Kaj vele djeca? Bu plačala alimentaciju?!
Joshua is offline  
Old 25.12.2017., 22:08   #10
Sve je čudno u tom slučaju.
Najprije je bio totalno skuliran kad ga je napustila. Svi su mislili da je trol.
Onda je počeo ludovat i prijetiti da će djecu dati u dom. Neki dan je pisao na psiho kauču da leži na psihijatriji gdje se sam prijavio.
Sad najednom došla žena i on se s njom dogovara da iznenade djecu. Nadam se da neće obući odijelo Djeda Mraza.
Stvarno je šteta te djece pored takvih roditelja.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 25.12.2017., 22:09   #11
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Nemoj se nist dogovarat, u pratnji da soc radnikom jbte! Jos ce maznut djecu il im neko srcedrapateljsko sranje slozit. Ili se ne pojavit
Bome, prvo nek se on vidi s njom nekoliko puta da vidi kako dise i kakva je.
avelina is offline  
Old 25.12.2017., 22:30   #12
Kakvih debila ima na ovom forumu. Svaka vam cast.

Pa mislim zar to nije super da imamo normalan odnos i da djeca vidjaju majku, ali ocito je to sad nekima sve cudno i nepojmljivo kako se to tako odvija.

Bolje da nisam nista niti pisao.
Sta se mene tice moderatura slobodno zatvori ovu temu
salevart is offline  
Received Infraction
Old 25.12.2017., 22:38   #13
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kakvih debila ima na ovom forumu. Svaka vam cast.

Pa mislim zar to nije super da imamo normalan odnos i da djeca vidjaju majku, ali ocito je to sad nekima sve cudno i nepojmljivo kako se to tako odvija.

Bolje da nisam nista niti pisao.
Sta se mene tice moderatura slobodno zatvori ovu temu
Mi smo debili, a tebi je normalno da ti se žena nakon godinu i pol jebavanja s drugim samo tako vratila i sad spremate iznenađenje djeci?
Koji si ti lik, ja ne vjerujem.
Ako je sve istina što pišeš, ne bi ona meni samo tako došetala nazad i pravila se kao da ništa nije bilo. Imaš li ti muda da joj pokažeš što ju slijedi nakon svega ili ćeš stvarno obući odijelo Djeda Mraza i zajedno sa ženom iznenaditi djecu za Božić?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 25.12.2017., 22:39   #14
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Kakvih debila ima na ovom forumu. Svaka vam cast.

Pa mislim zar to nije super da imamo normalan odnos i da djeca vidjaju majku, ali ocito je to sad nekima sve cudno i nepojmljivo kako se to tako odvija.

Bolje da nisam nista niti pisao.
Sta se mene tice moderatura slobodno zatvori ovu temu
ajmo predpostavit da ne trolas.
o kakvom normalnom odnosu pricas? a pogotovo o iznenadjenju za djecu?

ovo je lose cak i za scenarij B rated filma
jamesbond is offline  
Old 25.12.2017., 22:41   #15
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Nemaš se ti šta dogovarati oko toga s njom koja ih je preko noći napustila.
Nemojte djeci nepotrebno radit dodatne šokove.
Nego pitaj ih dal ju žele vidjeti jer se pojavila.
Jel ti rekla šta o tome zašto je tek tako nestala i sad se tek pojavila?
Ja cu se dogovarati onako kako mislim da ce djeci biti najbolje.
Tocan razlog nestanka nije navela. Uglavnom nasla si je drugog, pa bi to po meni bio taj razlog. A zasto je napustila samo tako djecu, tu se radi valjda o velikoj sebicnosti
salevart is offline  
Old 25.12.2017., 22:45   #16
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Ja cu se dogovarati onako kako mislim da ce djeci biti najbolje.
Tocan razlog nestanka nije navela. Uglavnom nasla si je drugog, pa bi to po meni bio taj razlog. A zasto je napustila samo tako djecu, tu se radi valjda o velikoj sebicnosti
Ali očito ne znaš šta je za njih najbolje.
Može to ona ponovit - i onda ?
Mislim, ja ti ovo sve dobronamjerno savjetujem
Dobro promisli i budi na oprezu, nemoj joj naivno vjerovati.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 25.12.2017., 22:48   #17
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ali očito ne znaš šta je za njih najbolje.
Može to ona ponovit i onda ?
Mislim, ja ti ovo sve dobronamjerno savjetujem
Dobro promisli i budi na oprezu, nemoj joj naivno vjerovati.
Ma ne, njoj je oduzeto skrbnistvo. To je moja dobra volja da ih vidi. A i sad kad se sve sleglo razgovor nam je sasvim normalan
salevart is offline  
Old 25.12.2017., 22:50   #18
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Djeca jos neznaju da ce ju vidjet. Ja i ona smo se dogovorili da to bude iznenadjenje.
meni je ovo tragedija..molim te da djeci ne radite veće traume nego što ih imaju, a imaju ih..naprasno napuštanje od strane majke nije stvar koja se preboli uz tablu čokoladu i za tjedan dana..
rane od tog čina su preduboke, preduboke..
nemojte na te rane stavljati još i ovakvo ludo ponašanje, majka je malo tu, malo nije..
ovo su preozbiljne stvari i ovo se mora odraditi uz stručnu osobu, a ni ona ni ti to niste..
ponajviše ne ona koja je iznenadno napustila svoju djecu, i ti koji se, koliko sam shvatila, liječiš na psihijatriji..
potražite stručnu pomoć i ne radite traume svojoj djeci, dovoljno trauma već imaju!
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 25.12.2017., 22:50   #19
I odma da zahvalim nekolicini normalnih ciji su postovi bili u redu, a za druge nemam rijeci.

Uglavnom zatrazio sam administratoricu da zatvori ovu temu.

Sretan Bozic svima!
salevart is offline  
Old 26.12.2017., 03:41   #20
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ako je sve istina što pišeš, ne bi ona meni samo tako došetala nazad i pravila se kao da ništa nije bilo. Imaš li ti muda da joj pokažeš što ju slijedi
S obzirom na količinu poremećenosti koja je izbijala iz nekih postova, mislim da je sasvim moguće da ima "muda", da joj je "pokazao", i da se zato i pobrala i ostavila djecu i cijeli svoj život i prestala se ikome javljati.

I to što traži ključanje topika jer ljudi ne misle da je dobra ideja iznenaditi djecu majkom koja je bila nestala na godinu i pol ukazuje na ozbiljno umobolje. Za dobro te jadne djece, ako nisu imaginarna, nadam se da će se tu dogoditi vrlo mnogo stručne pomoći cijeloj obitelji.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Received Infraction
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.