Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 16:01   #3801
bez najma vaze. U to su uracunate i svijece i svijecnaci + latice ili kamenčići
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 16:16   #3802
Meni se čini malo puno.
Sandra M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 16:30   #3803
a da staviš samo svječnjake bez cvijeća, meni je to jako lijepo - svaki stol sa svijećama, prigušena svijetla i divno bi bilo
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 16:34   #3804
To mi je i cvjecarka preporucila. Samo veliki sreberni sviječnjaci i latice po stolu... Nisam ni ja pametna. Dvoumim se stalno
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 17:39   #3805
Kraljice, meni se to ne čini puno kad u cijenu idu i svjećnjaci, svijeće i latice. Obična srednja martini čaša je 30-40/kom za iznajmljivanje, tako da ovo nije puno.

Btw. istog dana ćemo postati gospođe
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:51   #3806
meni je i dalje puno ako ne može sama uzabrati cvječarku, već ju uvjetuje hotel. samo svječnjaci i latice - divno!
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 18:58   #3807
Na zalost je tako jer je to jedan jedini malo bolji hotel. Da ih ima 10 kod mene nebi se tako sepurili cijenama.
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 19:32   #3808
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
meni je i dalje puno ako ne može sama uzabrati cvječarku, već ju uvjetuje hotel. samo svječnjaci i latice - divno!
To nisam znala.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 19:41   #3809
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Kraljice, meni se to ne čini puno kad u cijenu idu i svjećnjaci, svijeće i latice. Obična srednja martini čaša je 30-40/kom za iznajmljivanje, tako da ovo nije puno.

Btw. istog dana ćemo postati gospođe
wiiiiiii jedva cekam....
Imas dobar datum....
hotel ima 2u1 cvjecaricu i dekoraterku, nista se ne iznajmljuje. Da se to još iznajmljuje pa di bi došla.??
i da.. navlaka mi je 25 kn po stolici
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 07:12   #3810
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
wiiiiiii jedva cekam....
Imas dobar datum....
hotel ima 2u1 cvjecaricu i dekoraterku, nista se ne iznajmljuje. Da se to još iznajmljuje pa di bi došla.??
i da.. navlaka mi je 25 kn po stolici
smije li se znati gdje je vjenčanje))
__________________
Paulina dizajn
pipi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:56   #3811
Cure trebam pomoć, znate li neku od cvjećarki koja bi radiza svijeće (buket, auto, reverice, stol za mladence) za max 3500kn. J asam već par tražila i sve me traže 5000 ili preko a toliko stvarno nemam. Vidim da ima vas koje u temi ''Koliko košta vaše vjenčanje'' pišete da ste cvijeće riješile za 3000 kn pa vas molim da mi predložite neke iz Zgreba. Hvala vam.
orhideja4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 13:48   #3812
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
wiiiiiii jedva cekam....
Imas dobar datum....
hotel ima 2u1 cvjecaricu i dekoraterku, nista se ne iznajmljuje. Da se to još iznajmljuje pa di bi došla.??
i da.. navlaka mi je 25 kn po stolici

Uh Navlake su stvarno skupe.

Zna li netko koje je ovo cvijeće?

Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 14:02   #3813
Quote:
orhideja4 kaže: Pogledaj post
Cure trebam pomoć, znate li neku od cvjećarki koja bi radiza svijeće (buket, auto, reverice, stol za mladence) za max 3500kn. J asam već par tražila i sve me traže 5000 ili preko a toliko stvarno nemam. Vidim da ima vas koje u temi ''Koliko košta vaše vjenčanje'' pišete da ste cvijeće riješile za 3000 kn pa vas molim da mi predložite neke iz Zgreba. Hvala vam.
Ja sam radila u cvjećarnici Kukuriku, zajedno smo dogovorile cijenu u skladu s našim budžetom. Neke stvari su trebale biti skuplje, ali ja sam rekla da nemamo toliko love pa smo dogovorile ono što je moguće u našim okvirima. Teta Ksenija je napravila super posao, a i jako je simpatična
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 00:51   #3814
Atelier Stella Karlovac!! Mraaak, nisam ocekivala s obzirom na cijenu da će nam tako aranzirati salu; stvarno svaka cas, ja sam preeezadovoljna....

Cvijece nas je doslo ispod 3oookn a dobila sam sve sto sam htjela i puuuno vise!!

Stavili su mi hortenzije u bukete i to me odusevilo
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:26   #3815
Malo inspiracije, mislim da bi ova paleta boja bila odlična za moje jesensko vjenčanje..


__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:27   #3816
nije loše, samo pola tog cvijeća nemaš tad. pogledaj slike sa dalijama, hortenzijama, gerberima...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:37   #3817
a znam, jako mi je žao zbog toga ali za sada u glavi slažem boje iako bez nekih vrsta cvijeća to jednostavno nije to
Kayla, ako budeš imala kakvih slikica dekoracije, bilo bi lijepo da staviš ovdje jer na netu ne mogu naći ništa od njih osim kolača! A ta cifra je stvarno prihvatljiva.
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 11:19   #3818
cim dobim slike!!
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 21:06   #3819
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
ti im pošalji cijene koje su bile i sad koje su nove i reci da varaju ljude.
Ne znam koja je stranica za popuste u pitanju, jer ih ima puno i previše, ali ovo sa cijenama nije prvi put, čitala sam na više mjesta da je to sve jedan "lijep" igrokaz za kupce.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:30   #3820
Hortenzija nema u jesen nažalost...može ih se eventualno naručiti ali su nenormalno skupe. Inače su sada skupe kada im je sezona a u post sezoni su stvarno pre pre skupe. Meni je to zaista najljepše cvijeće za vjenčanja uz božure
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.