Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 21:06   #1
Smola indijske konoplje - Dijabetes

Pozdrav svima,

Imam dijabetes tipa 2 već duže vremena i nedavno sam čuo za smolu indijske konoplje. Nabavlja se iz Slovenije, ali nisam skroz upućen u to. Kažu da pomaže kod dijabetesa i sad bi ja to probao, ali ne znam kako djeluje sa inzulinom i da li da uzimam oboje. Ima li tko kakva iskustva i da li može što naškoditi ako se imaju stentovi koji su mi ugrađeni zbog srca?

Hvala
Futtu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:10   #2
Pogledaj ovdje - https://greenflowerbotanicals.com/he...ects-diabetes/
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:55   #3
Quote:
Futtu kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Imam dijabetes tipa 2 već duže vremena i nedavno sam čuo za smolu indijske konoplje. Nabavlja se iz Slovenije, ali nisam skroz upućen u to. Kažu da pomaže kod dijabetesa i sad bi ja to probao, ali ne znam kako djeluje sa inzulinom i da li da uzimam oboje. Ima li tko kakva iskustva i da li može što naškoditi ako se imaju stentovi koji su mi ugrađeni zbog srca?

Hvala
Ja uzimam oboje ali inzulin u puno manjim dozama nego prije.Brzi inzulin sam smanjio sa 20 na 5 jedinica a spori sa 30 na 15.Nesmije vas uzpaničiti jedan od simptoma ubrzan rad srca, veći puls koje ima ulje canabisa kao i veća potreba za vodom i normalno češće mokrenje. Moje mišljenje je da stentovi neigraju ulogu i da oni vrše svoju funkciju. Bitno je da se krene pravilno sa konzumacijom da se ne pretjeruje sa početnim dozama da organizam prikupi toleranciju
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2019., 09:13   #4
Quote:
Futtu kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Imam dijabetes tipa 2 već duže vremena i nedavno sam čuo za smolu indijske konoplje. Nabavlja se iz Slovenije, ali nisam skroz upućen u to. Kažu da pomaže kod dijabetesa i sad bi ja to probao, ali ne znam kako djeluje sa inzulinom i da li da uzimam oboje. Ima li tko kakva iskustva i da li može što naškoditi ako se imaju stentovi koji su mi ugrađeni zbog srca?

Hvala
Futtu, nisam čula za smolu indijske konoplje...
Nemoj me krivo shvatit, najčešći je problem što se na vrijeme ne prihvati činjenica da čovjek ima dijabetes
Ako ti mogu pomoći, nedavno je pokrenuta web stranica za nas "slatkiše" koji imamo jako puno pitanja za doktore, baci pogled: https://www.dijabetes.net/
Tess88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.