Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2011., 10:10   #3601
Znam točno što želim, ali sam imala pristup po principu koliko bi me to izašlo po komadu, za jedan stol. I opet mi nitko nije mogao reći točnu cifru, nego se cijena kretala između 4 i 8-9.000 kn Jer će se, kao, prava cijena saznati tek najranije mjesec dana prije vjenčanja kad cvjećari vide kakva će biti cijena cvijeća. A meni je 4 i 8 velika razlika.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 11:48   #3602
Ja sam poslala sliku buketa kojeg zelim i aranzmana za stol te broj stolova. I na temelju toga su mi poslali ponude.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 13:19   #3603
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Znam točno što želim, ali sam imala pristup po principu koliko bi me to izašlo po komadu, za jedan stol. I opet mi nitko nije mogao reći točnu cifru, nego se cijena kretala između 4 i 8-9.000 kn Jer će se, kao, prava cijena saznati tek najranije mjesec dana prije vjenčanja kad cvjećari vide kakva će biti cijena cvijeća. A meni je 4 i 8 velika razlika.
Istina je da cijena cvijeće varira i nikad se nemože točno znati,ali 4 i 8 je prevelika razlika!!! Moj savjet ti je uzmi sezonsko cvijeće ili one kojeg uvijek ima,bit će lijepo a neće puno izaći.
pipi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 14:53   #3604
pa kod koga su takve razlike? jel se moze nekog preporucit? ili trazit nekog ko nema cvjećarnu? pa to su ogromne razlike
mali hrastek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 15:11   #3605
zna li mozda netko od vas koliko su rononkule osjetljive


Uploaded with ImageShack.us

bi li izdrzale ako ih vec u petak stavim u aranzman za crkvu?
pliz pomagajte

i jos me zanima koliko se brzo ruze rastvaraju tj. propadaju,
namjeravam u petak napravit par kugli od ruza za svoj stol, oce li one izdrzat za u subotu? namjeravam napravit na onoj zelenoj kugli koju bi onda natopila vodom i jos u subotu ujutro malo poprskat ruze vodom
betty boop! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:21   #3606
Bok curke, ja sam tek sad otkrila da ovaj forum ima ovu super super temu!!!
jel smijem staviti par slikica onoga što se kod nas najviše traži? da nebi ispalo da se reklamiram i slično.. pozzzz
__________________
u šumarku skrivenooooom.... :D
Maja2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 00:09   #3607
pipi, hvala na savjetu, smisliti ću već nešto.

Majo, stavi, zašto ne, slike su uvijek dobrodošle
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 00:18   #3608
Ima li tko ideju koliko bi mogle kostat hortenzije u 9om mj?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 00:20   #3609






Maja2003, dobrodošla na naš podforum. Za reklame, otvorene ili prikrivene, ovdje nema mjesta, ali sve fotografije i savjeti mladenkama su dobrodošli!
Također, nadam se da imaš dozvolu mladenki da stavljaš njihove fotografije na web/forum.
Mayo
__________________
u šumarku skrivenooooom.... :D

Zadnje uređivanje Mayo : 06.05.2011. at 08:20. Reason: nekoliko napomena i pravila
Maja2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 08:32   #3610
Quote:
betty boop! kaže: Pogledaj post
zna li mozda netko od vas koliko su rononkule osjetljive


Uploaded with ImageShack.us

bi li izdrzale ako ih vec u petak stavim u aranzman za crkvu?
pliz pomagajte

i jos me zanima koliko se brzo ruze rastvaraju tj. propadaju,
namjeravam u petak napravit par kugli od ruza za svoj stol, oce li one izdrzat za u subotu? namjeravam napravit na onoj zelenoj kugli koju bi onda natopila vodom i jos u subotu ujutro malo poprskat ruze vodom
betty, premjestila sam ti post ovdje. Chat je za druge stvari, a za ovo pitanje imamo odgovarajuću temu

Ajmo curke, pomozite betty
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:12   #3611
nisam stručnjak, al viđala sam od njih bukete na netu, pa valjda izdrže onda.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:40   #3612
zenske pomoc, koje bi ovo bilo cvijece izuzev ruza
__________________
izgubio se..
herra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:46   #3613
amarilisi crveni ak se ne varam



http://static.w-weddingflowers.com/w...g-bouquet1.jpg
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:07   #3614
betty- neces imati problema ako slozis aranžman u petak. Samo pazi kod kupnje cvijeća da kupiš sviježe, baci pogled na latice, neka su rubovi iste boje kao cijeli cvijet, pazi da nisu ni malo naborane,nego lijepe, hidrirane. tako ce izdrzati i dulje od subote i zadrzati lijep izgled.

herra, to su amarilici ali evo vec me znalac zlocka preduhitrila
__________________
u šumarku skrivenooooom.... :D
Maja2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:13   #3615
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
betty, premjestila sam ti post ovdje. Chat je za druge stvari, a za ovo pitanje imamo odgovarajuću temu

Ajmo curke, pomozite betty
betty ruže će izdržati bez problema ako ih u petak napraviš u spužvi nemoraš se brinuti! Ranunkule jesu osjetljivije i mislim da ti nije baš pametno s njima ranije puno
pipi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:19   #3616
betty boop imala sam ti ja u vjenčanom buketu između ostalog i ranunkule. Ne znam kada je napravljen jer jedino njega nisam ja slagala, ostalo cvijeće za salu sam si složila sama (i to vam pokažem kad se za neke slike izborim ). Uglavnom danas u ponedjeljak jedna velika rascvjetana još uvijek dobro izgleda iako uopće nije bio u vodi od subote, ne znam ni sama kako je moguće, dok su ove male koje još nisu bile do kraja procvijetale bile svenute već u subotu navečer. Ali meni nije smetalo u principu jer sam molila da mi vjenčani izgleda kao da sam ga taj dan ubrala u livadi iza kuće pa se i to uklopilo u taj efekt

Poslikam ga danas pa stavim slikicu da vidite - malo je uvenuo al neda se on
__________________
Obožavam Božić!!! :) Jedva čekam...još malo malo mrvicu! Do tada kratim vrijeme uz Nina's creative crafts :)
niko.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 21:32   #3617
Evo buketić moj vjenčani, nisam našla kabel da skinem s mobitela ovo što sam danas slikala pa sam srezala iz jedne slike s vjenčanja, mislim da se dobro vidi i ovako:



Nadam se da bude nekomu inspiracija

I da jedno pitanje, sačuvala sam si ga...jel ima neki način da ga lijepo osušim? Čitala sam negdje da se treba rabiti silica gel jel netko zna gdje to nabaviti?
__________________
Obožavam Božić!!! :) Jedva čekam...još malo malo mrvicu! Do tada kratim vrijeme uz Nina's creative crafts :)
niko.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 06:20   #3618
Quote:
niko.ja kaže: Pogledaj post
Evo buketić moj vjenčani, nisam našla kabel da skinem s mobitela ovo što sam danas slikala pa sam srezala iz jedne slike s vjenčanja, mislim da se dobro vidi i ovako:



Nadam se da bude nekomu inspiracija

I da jedno pitanje, sačuvala sam si ga...jel ima neki način da ga lijepo osušim? Čitala sam negdje da se treba rabiti silica gel jel netko zna gdje to nabaviti?
prekrasan buket,kao sa livade ja ovolim ovakve!
pipi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 11:51   #3619
Quote:
niko.ja kaže: Pogledaj post

I da jedno pitanje, sačuvala sam si ga...jel ima neki način da ga lijepo osušim? Čitala sam negdje da se treba rabiti silica gel jel netko zna gdje to nabaviti?
Ja ih naspricam lakom za kosu, objesim naopacke i tako stoje par dana.
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 13:34   #3620
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Ja ih naspricam lakom za kosu, objesim naopacke i tako stoje par dana.
E a jel ne izgubi boju cvijeće? Ja bih baš rado da ostane boja kako je ili makar slična.
__________________
Obožavam Božić!!! :) Jedva čekam...još malo malo mrvicu! Do tada kratim vrijeme uz Nina's creative crafts :)
niko.ja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.