Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 12:01   #61
Ništa, onda se nađemo na pol puta, u zaprešiću..

šteta, šteta.. bio bi to festival napada i ue-ova
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:09   #62
Baš sam razmišljao kako bi bilo fora da mi neko broji neprisiljene i winnere kada igram s nekim, da vidim tu brojku

Možda ako budem dolazio u Zagreb ti se javim, pošaljem ti poruku, a ako budeš dolazio na more ovdje javi se.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:29   #63
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Baš sam razmišljao kako bi bilo fora da mi neko broji neprisiljene i winnere kada igram s nekim, da vidim tu brojku

Možda ako budem dolazio u Zagreb ti se javim, pošaljem ti poruku, a ako budeš dolazio na more ovdje javi se.
winner, to nešt za jest??
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:40   #64
To je ono što napravim nakon 5 UE, pa winner pa opet 5 UE, pa winner. cca, ali ima dana kada ulazi malo bolje
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:52   #65
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
To je ono što napravim nakon 5 UE, pa winner pa opet 5 UE, pa winner. cca, ali ima dana kada ulazi malo bolje
znači winner je kad sam sebi opsuješ sve po spisku?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 12:54   #66
Jebiga sad.
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:01   #67
pa tesko je rec kojem sam profi igracu slican..

cim osvojim bar bod bit cu i ja profesionalni igrac tako da sam najslicniji sam sebi..

igram sve vrste udaraca..i dvorucni i jednorucni backhand..slice, volley, servis..

soldaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:40   #68
tko oće dobiti porciju od profesora?


__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 15:00   #69
ja igram onakav tenis kakav najvise mrzim. stanem se iza osnovne i samo vracam, mogu trcat 5h ako treba(poprilicno sam i brz tako da nije problem istrcat ni dropshot-lob kombinaciju ako netko odigra),a nerijetko se koristi i FH slice
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 15:05   #70
ja sam zivcani tip..ja sam sebe pobijedim..i izgubim jer grijesim a ne jer protivnik daje winnere... psiha me ubije... imam i povijest razbijanja reketa
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:47   #71
Ja sam mišljenja da bi se ova tema mogla preimenovati i biti tema gdje se forumaši dogovaraju o međusobnim dvobojima? Modovi ća pensate?
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:49   #72
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Ja sam mišljenja da bi se ova tema mogla preimenovati i biti tema gdje se forumaši dogovaraju o međusobnim dvobojima? Modovi ća pensate?
da..al onda promijeniti i uvodni post
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:12   #73
Ma u biti kada razmislim najbolje otvoriti temu za to i gotovo.

Čekamo Luyu da otvori za to i multimediju
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:15   #74
Nesmimo imati više teme neg Fed GS ova
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:24   #75
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Danas sam, nakon pokoje godinice pauze, ponovno uzeo reket u ruke, i nekako nesvjesno počeo lupati dvoručni BH. Osjećao sam se malo Delposrano.
Igraj samo kad god imas sanse, ja obozavam igrat. Sad kad je ovakvo vrijeme igram 5 puta tjedno, zimi 2 puta tjedno. Samo me servis malo zeza, iako sam 194-195 cm visok tu ima jos mjesta za napredak.
loysyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 20:17   #76
Sličim Tsongi, tako kažu. I facom i građom. Mada ja to ne vidim. Ovo za facu. Građa je slična, doduše. S tim da sam niži tri-četiri centimetra od njega. Ili pet? Koliko je on visok? Nebitno, ja sam 185cm.

Ali ne igram k'o Tsonga. Volio bih da igram k'o Federer, ali nemam jednoručni backhand. Dvoručni je, stabilan je i, što me posebno veseli, nemam problema s paralelama, mada je dijagonala, razumije se, lakše izvodljiva. Forehand je OK, posebno paralela. Servis je, doduše, slabašan. Slice neloš, igra na mreži nepostojeća. Miran sam na terenu. Nikad se ne živciram. Nisam jedan od onih koji nipodaštava vrijednost, ozbiljnost teniskog meča pa se zato ne živciram, ne, želim pobijediti ali mi je bitnija dobra zabava i nadigravanje. U karijeri (), rekao bih da imam oko 70% dobivenih mečeva. Te koje sam gubio, gubio sam od tipova koji su trenirali. Jebiga.

Ali, avaj, ne igram tenis otkako sam slomio nogu prije neke dvije godine. Na nogometu.

Eto.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 22:47   #77
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
ja igram onakav tenis kakav najvise mrzim. stanem se iza osnovne i samo vracam, mogu trcat 5h ako treba(poprilicno sam i brz tako da nije problem istrcat ni dropshot-lob kombinaciju ako netko odigra),a nerijetko se koristi i FH slice
Isti ja osim FH slicea ali tu je kvaka što ga ni ne znam odigrati kako spada inače bi i toga bilo.
Da ne spominjem što sam od nedavno odustao od jednoručnog jer sam nakon iskrenog razgovora sa sobom došao do zaključka da su poneki winneri i besramna vamosiranja nakon njih za razliku od FH u većini slučajeva čista slučajnost Tko mi je kriv što igram na prokletoj zemlji jer niske lopte šamaram bez problema ali čim odskoči iznad kukova molim Boga da pogodim sredinom i nekako prebacim.

kiselikuspus ti si u Puli? Ako si zainteresiran mogli bi jednom nešto odigrati ali samo ako kasnije ne staviš rezultat na forum
Inače uvijek igram u jednom klubu koji je okružen drvećem pa se tereni ne vide sa ceste. Jedino je problem kada klinke sa strane treniraju. Jednom sam ih uhvatio da se nešto smiju. Volim misliti da nisu meni
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:13   #78
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
niske lopte šamaram bez problema ali čim odskoči iznad kukova molim Boga da pogodim sredinom i nekako prebacim.
isti problem
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 00:39   #79
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
isti problem
Ja sve samaram bez problema, i niske i visoke.

Inace cesto igram s prijeteljem koji je profesionalni odbojkas, e to da vidis, decko je jako visok, blizu 210 i da vidis to kad se njemu ide vracat servis. Skoro nemoguce, na betonu bude svaki put TB, jer on igrom meni ne moze parirati a ja reternom ne mogu nista, ali ga zato peglam na zemlji. Tko nije probao s jednim takvim igrati nek proba obavezno, da dobijete osjecaj kolko je to frustrirajuce i kako se covjek treba bojat da slucajno jednu gresku u TB ne napravi.
loysyb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:18   #80
ja ugl tvrdoglavo napadam, nemam zivaca pimplat prek mreze ne znam kolko puta, idem osvojit poen, roknut tu lopticu u kut il nes i bok... i protivnik ugl doceka moju gresku jednorucni bekend (i slice naravno), forhend dosta spina koristim (jbg, navika s godinama), na mrezi dosta tog hvatam, al redovito fulavam smash, ponajvise zbog prevelike zelje da ga okinem svom snagom zakljucak: katastrofalna verzija Fedexa (uz iznimku forhend spina)

@loysyb, igrao sam s frendom visine nekih 195, uz to solidno igra i ima bolesnu servu, kad ju okine s tog drugog kata, vrlo nezgodno za vratit
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:42.